CAR Gynem Praha - máte zkušenosti?

bambinot
24. dub 2014

Hledala jsem takhle na netu centra - konkretne na doporučení z jiné diskuze, že v Gynem lze absolvovat ivf cyklus zcela zdarma,+všechna vyšetření atd. mají tam nějakou studii, tak pátrám jestli s nimi už někdo nemá zkušenosti. Vím, že pan doktor Mrázek je kapacita v oboru, ale víc ani ťuk, poraďte, povídejte 🙂

bluebejby
26. dub 2014

Hoj Bambinote, Gynem si pochvaluju, proto píšu, odešla jsem k nim poté co jsem se zklamala v doktorce v medicoveru, klinická studie opravdu probíhá, chystáme se na to za pár měsíců, ještě chceme dát šanci přirozené cestě, tak uvidíme. Chodím tam k MUDr. Vicenovi, vždy jsem spokojená, já nevím, po tom co jsem zažila, že když byl nějaký problém, doktorka propadala panice a jakobych si za všechno mohla sama...Tady oceňuju jak profesionální tak lidský přístup a to na mě zabírá. Tak hodně štěstí, na tu studii se informuj osobně, četla jsem tu pár zkušeností a všichni spokojeni 😵

raddula
27. kvě 2014

Ahojky,do Gynemu se chystám za dva týdny. Ta jejich klinická studie mě opravdu moc zajímá . Včera jsem na jejich stránkách vyplnila formulář a dnes ráno mi už volala sestřička,zda můžeme naplánovat termín konzultace.Tak snad budeme s partnerem vhodnými kandidáty. A kdyby to nevyšlo,alespoň bych měla ještě 4 pokusy.

suska1234
26. říj 2014

Ahoj,já studii podstoupila,a nedám na Gynem dopustit,jsou tam profíci