• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

23. července 2017 
Teda Zuliku, to je fakt trest :grinning: já jen manža kýchne a vidím že bude rýma, tak musí mazat spát na gauč, řeknu, že jinak budu ve stresu a on dostane strach a uteče na ten gauč :grinning: :grinning:
Tak já si teda vyberu toho Darebáka :slight_smile:
10. pro 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mac já bych šla zase k Bahničce, ale toje na každém. Jinak manžel včera přišel nachcípaný jako trám, takže dneska už budou oddělené lože, ráno mě trochu pobolívala hlava takže distanc :grinning: My máme s Alenkou svoje bacily a jeho nepotřebujem :unamused:
10. pro 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijdo, tak to víš že jo, hezky ho vyžeň z pelíšku, ať se vrátí až bude fit :dizzy_face:
A proč ty bys šla k Bahničce? Já jsem narozená ve vahách, takže to musím pořádně zvážit :grinning:
10. pro 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous, já bych se také přidala k Darebákovi :slight_smile: , už se na něj zítra těším.

Kočky, dávejte na sebe a mimísky pozor, snad vás ty chlápci nenakazí. :slight_smile:
10. pro 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to dnes asi taky rozdělím, potřebuju zítra ráno k zubařce na prevenci. Už i tak mě bolí hlava,holka už taky nějak divně mluví,už je to zase tady :angry:
10. pro 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mac, já s ní mám jen ty nejlepší zkušenosti byla opravdu velmi důsledná, všechny krevní odbry atd. vše si pečlivě hlídala a nic nezahazovala jen tak prostě, je pečlivka i na kontrolní imuno stačilo jít na biochemii a ona si vžádala abych šla k doc. Madárovi, ale to je na každém já k ní chodila od začátku a snad jsem byla vždy u ní jen asi 2x ne, a to když se chystala na zkoušky. Každopádně přeju dobrý výběr :wink:
10. pro 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Matyášek má vymalováno,zítra mu koupíme koberec a hadry se nastěhujou na zem do ložnice,at jsme jako lidi doma :slight_smile: a v pondělí dorazí truhlář :slight_smile:
Jinak já pepovi ted utíkám v noci pořád :grinning: bolej mě zase ty ruce,tak chodím a pak jdu do holek pokojíčku,tak to do rána trošku dospím :slight_smile:
10. pro 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Macous, ja bych si zvolila Bahnikovou :wink: . To jsou teda rady co :grinning: ?! Darebneho mam rada, je precizni, vsechno OK, ale prijde mne, ze od Bahnikove se toho vice dovim, je fakt, ze je hodne naladova na druhou stranu a ja jsem navic postizena tim, ze Darebak byl muj prvni chlap :grinning: . Prvni setkani s nim bylo takove,ze by se ve mne ani krve nedorezal :grinning: . Ale zase u Bahnicky mne prijde, ze se hodne snazi utrzit penize pro CAR. To je tezko, kazdy ma neco, ale ja bych sla k ni. A prosim Te, ja bych taky rada vyuzila toho, ze se tam da zustat....chapu to dobre, ze se stanou tvojim gynekologem?? Ja mam totiz takovou babcu a v cekarne vzdy sedim sama:frowning2:(((
Jinak holky utikejte od tech svych chlapu, kdyz maji rymicku :sweat_smile: ....ja uz se snad z toho zacinam vyhrabavat, dnesni moje prvni cinnost po ET......vareni polivky, jinak dik za rady.
10. pro 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak holky.. jak vás tady čtu.. tak já jsem asi průměrnej chlap.. mám rýmu jak trám!!!!!! :grinning: :grinning: tak abych vás nenakazila :wink:

Vidím, že je tu fajn nálada.. tak jen tak dál.. :slight_smile: já už se klepu aby byl konec roku.. věřím, že tentokrát to vyjde :slight_smile:

Zatím papa
11. pro 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme doma z výletu. Uchytil se jeden mimísek, vše je v pořádku a další kontrola 29.12. to zase bude dlouhá doba. :grinning:

Kalko, jasně, že to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
11. pro 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Murečko,ale bude to silák,když se drží :slight_smile: tak gratuluju :slight_smile: jo a 29.12 jdu taky na KO :grinning: ale ještě před tím 18.12 na testy na těhotenskou cukrovku :unamused:
Kalka,jasan,musí to vyjít :grinning:
11. pro 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus děkuji, mrzí mi, že jsme nemáme fotečku, asi jsme si měli říci, nějak mi to nedošlo, až na chodbě. Tak snad příště. :slight_smile:

Tak hodně štěstí za týden na cukrovce :slight_smile: .
11. pro 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murečko,no škoda,ale příště už bude :grinning: ale hlavně že je miminko ne?????
No na ten cukr se netěším :unamused: ale musím musím
11. pro 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybych věděla, že si musím říci, tak jsem na to myslela. :slight_smile:
Moje kamarádka říkala, že to není zase tak hrozné, tak snad ti to taky bude chutnat. :slight_smile: Ale určitě jsou horší věci. :slight_smile: A my už jsme si vytrpěli dost. :slight_smile:
11. pro 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murečko,po tom všem už zvládneme vše žejo :grinning: už za mnou byly 2 holky tady od nás,že prý jim to taky dr.doporučil uměle,tak chodí pro info :wink:
11. pro 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak Pikus, tak hezky rozdávej rady, je to milé, když ti někdo něco řekne, hlavně ten kdo si tím sám prošel. Co bych za to při začátcích dala. :slight_smile: Budeš asi teď paní učitelka přes umělko. :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murečko,no já taky hledala info všude možně :slight_smile: a ted ráda poradím :wink:
tak se dnes loučím a páááááááááááá
11. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
papapapa a dobrou noc!!!! :slight_smile:
11. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murecko gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :wink:
11. pro 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijdo, mooooooooc děkuji!!!!!!! :grinning:

Vendi, zítra držím pěsti ať je HCG krásné!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murečko úžasná zpráva! tak ať se pašák drží!!!! gratuluju!!! :grinning: :wink:

Piku.. a co se vlastně děje při testech na těhu cukrovku????.. já do teď myslela, že se to dá zjistit z krve nebo moče, ale teď tu čtu od Murečky.."ať ti chutná".. :sweat_smile: tak nevím :confused:

Vendi.. držím pěsti a dej co nejdříve vědět!!! :wink:
12. pro 2008 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Kalko, moc děkuji, noc snad se nepusti. :grinning:

Na té cukrovce, se pije taková hnusná sladká voda, někdě to dávají i do čaje, takže přeslazený čaj a není to jen sklenička a nějaký litřík. :slight_smile: Ale dá se to zvládnout. :slight_smile:
12. pro 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Všem a moc děkuju za podporu. Omlouvám se, že to tak trvalo, ale pustili mě až ve středu a nebyla jsem zrovna moc na vysedávání u PC:
Laparka proběhla dobře. Všichni (sestry, lékaři, zřízenci ) tam byli moc hodní, takže napravili dřívejší reputaci. Přístup se mi moc líbil. Nakonec mě operoval sám Darebný, tak jsem docela ráda. Vzali mě na ni v pondělí v poledne. Laparka proběhla výborně. Trvala přibližně 40 minut. Po operaci mi bylo dobře do okamžiku, kdy jsem chtěla vstát. To se mi opakovaně při sednutí udělalo na zvracení a taky něco šlo ven :-:copyright: Ale trvalo to jen hodinku. Když jsem si ulevila podruhé :-:copyright: , tak už mi bylo opravdu dobře. Bříško vůbec nebolelo. Jen trošku pálí ty dva řezy, které mi provedli (jeden v pupíku a druhý v levém třísle. Chodit jsem mohla hned, jak mě přestalo být špatně. Závěr laparky je, že mi tam nic nenašli ~a~ Je to dobrá zpráv a tak mám radost. Všechno mám v pořádku - děloha, vejcovody i vaječníky jsou v pořádku a průchozí. Našli tam tu jizvu po císaři, ale výborně zhojenou bez nějakého vazčitého zjizvení. Jediné "negativní" co našli je, že mám v malé pánvi několik maličkých ložisek staré endometriozy, ale prý jsou stará a zjizvená a nenašli žádná nová a ani žádné srůsty, které by v důsledku endometriozy vznikly, takže kdo ví, jestli jsem ji neměla už před prvním porodem a po těhotenství nezmizela. Prý to při těhu zmizí. Takže to je vše. Můj závěr je ten, že na snažení z vysoka kašlu a dáváme si na půl roku oraz. Až, kdyby se nám do půl roka nezadařilo, budem asi dál otravovat doktory. Teď ale nějak to snažení nehrotím, protože s ohledem na novou práci by se mi otěhotnění dalších 6 měsíců spíš nehodilo, než hodilo. Jsem tak nějak spokojená a v pohodě, protože už nemusím k doktorům a nechám tomu volný průběh.
12. pro 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murečko, moc gratuluju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Murečko, gratuluji k bublince :slight_smile: U koho jsi byla, já chodím k Řezáčové a ta mi fotku dává automaticky vždycky :slight_smile:
Holky, mě si zve Řezáčová vždy po 10 dnech na kontrolu, není to nějak často? Vždycky mi řekne, že je vše v nejlepším pořádku, líbí se jí i poloha miminka v děloze, vše odpovídá přesně jak má a že je s námi moc spokojená...
Bekynko - to je dobře, že jsi spokojená a že ta laparka dobře dopadla, třeba se vážně zadaří normálně :dizzy_face:
Vendi - pokud budeš chtít, tak tam můžeš zůstat, ale je to jen po dobu těhotenství :slight_smile:

Holky, jinak moc děkuji za rady a porady ohledně výběru lékaře :wink:
12. pro 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Bekynko,to je super,hlavně že ty jsi v pohodě a ted at to jde samo :slight_smile:
Macous,bud ráda,že si tě zve,to je dobře,jsi hlídaná :wink:
Na těhu cukr.se ráno vezme v 7 krev,pak se vypije ta přeslazená voda a pak se krev bere zase tak v 9 hodin.
12. pro 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi máš pravdu Piku, holky doktrorka řekla, že už mám Utroš vysadit, ale já si beru ještě jednu kuličku ráno a jednu večer, což nemůže uškodit, ale teď mám jít za 10 dní na tu krev co souvisí se screeningem, musí se to tam hlásit????
12. pro 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous myslíš ten utroš???Tak ten určitě nemusí,já ho brala ještě při 1.screeningu.......
12. pro 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska rano byly sestricky velice prijemne a odpo v telefonu jeste prijemnejsi:slight_smile:. Mam 570:slight_smile:. Rikam sestricce, jezis to je nejak moc a ona no cim vic tim lepe, tak jsem rada. Uplne se mne roztrasly kolena jak mne to rekla :grinning: . Na prvni UTZ mam jit 22.12., tak uz se tesim, napsala mne k Darebnemu, ale je to zase doba :wink: . Jinak jsem vcera byla poprve po ET se podivat v praci, byla jsem tam s nima cely den a vecer uz jsem citila hodne unavu a docela mne i bolelo v podbrisku.
Murecko, tak se ti splnilo to, ze jsi chtela, aby se uchytil jeden mimisek, gratuluji, pajada:slight_smile:.
Bekynko, je fajn, ze vse dobre dopadlo a ted uvidis, mozna uz je opravdu nebudes potrebovat navstivit.
Macous ke komu ses nakonec prihlasila? Ja tam rada zustanu. To se musis u toho stavajiciho gynekologa odhlasit?
12. pro 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky gratuluju k úspěchům :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek