CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

murecka76
29. pro 2008

Určitě Zulíku, mačkám už teď!!!!!!!!!! 😀

macous
29. pro 2008

Ahoj holky,
tak koukám, že je tady zase živoučko 🙂
Piku, hlavně že nemáš cukrovku, to je prima zpráva a jestli přibereš míň nebo víc...to není podle mě tak moc důležitý, kámoška přibrala celkem 23 kg, no a dneska má holčička rok a kámoška o 5 kg míň než když přišla do jiného stavu, a taky celé těhu poslouchala, jak moc přibírá-každá jsme holt jiná, tak co má být 😀
Zuliku, palečky držím, to je jasná věc 😉
Murečko, tobě taky držím palečky, aby se objevilo co tě to tam píchá a byla to nějaká banalita 😀
Zdravím i ostatní Podolandy 😵 😵 😵

pikusa
30. pro 2008

Ahoj holky,
Zuliku,držím palečky 🙂
Macous teda už 12 týdnů????to letíííííííííííííííííííííí

macous
30. pro 2008

Piku, teď to docela ujde 🙂 , ale stejně, už aby byl první trimestr za námi 😵 a vy jste už 26 tt, to je teda fakt nářez 😀 😀 😀

zulik
30. pro 2008

Ahoj holky, tak hlásím, že nic teď nebude, mám cystu. To aby toho nebylo málo a vyčerpala jsem všechny neduhy 😠
Ale věřím, že bude líp 😉
http://pf.i-bazar.cz/?uid=rfrr0mximzx9dyikv5r36...

pikusa
30. pro 2008

Jej Zuliku,tak to je zase vid,no já vím,jezdila jsem tam 3 měsíce a vždy cysta.Pak jsem se ale zeptala,že tam přece takhle můžu jezdit rok a pořád tam může být.Tak mi vzali krev a zjistili,že nebude vadit podle nějakých hodnot.
A nebo se dá odstranit....hned ten den,co tam jsi.Tak příště když bude,nenech se odradit.

zulik
30. pro 2008

Krev mi vzali, jinak jsem tam dnes čekala 2 hodiny,takže žádná pohoda se nekonala. Jen mi přijde fakt legrační, že si musím projít snad vším 😝

pikusa
30. pro 2008

No ale mě brali krev kvuli té cystě a zkoumali hladinu estradiolu myslím,já tam čekala asi 2 hodiny,jak to dopadne ten výsledek a dopadlo to OK a stimulace začala.Ale pak byla zase ukončena 😒 takže neboj,taky jsem si to vybrala..........

macous
30. pro 2008

Zuliku, tak to mě mrzí, že zase odklad, ale když je to "jen" cysta, tak ještě dobrý.
Tak začneš o chvilku později, já zase pro změnu čekala 5 cyklů, až doroste folík 😀 😀 😀 Držím palečky, abys začala už příští měsíc 😉

Piku, tak já myslela, že jsou nevolnosti pryč a dneska navečer jsem si to hodila před obchodním střediskem, ještě že už byla tma..... 😅 😅 😵

pikusa
30. pro 2008

Macous,teda mě taky bylo občas divně večer,ale takhle teda ne......tak at ti je brzy dobře 😉
Jinak jsem ted byla v kině na Mamma mia a je to krásný film 🙂

macous
31. pro 2008

Manžel byl zase před Vánocema na "Sněženky a Machři po 25 letech" a je to prý parádní debilita 😀 😀
Taky se po prvním trimestru někam vydám, do kina nebo divadla 😵

murecka76
31. pro 2008

Kočky, užijte si krásného a veselého Silvestra!!!!!!! 😀 😀 😀

pikusa
31. pro 2008

Holky,krásného Silvestra a hlavně vše nej nej do toho roku dalšího 🙂 těhulky zdravá miminka a snažilky co nejdřív pupíček 🙂

lucijda
31. pro 2008

Holky krásného Silvestra 😀

vendi1
1. led 2009

Ahoj holky, zdravím Vás všechny po delší odmlce. Byli jsme u rodičů a tam net nepěstujou🙂. Je před námi Nový rok, všem Vám přeju, aby vycházelo vše co si přejeme a očekáváme v klídku, pohodě a ve zdraví. Dneska jste všechny asi po Silvestru nějaké unavené, že nikdo nepíše 😀 . Dočetla jsem vaše úžasné dárečky pod stromečkem, Piku malý UTZ vypadá dobře. Musím se Vám taky pochlubit.....já dostala pod stromečkem zásnubní prstýnek 😵 , tak jsme hned 29.12. zamlouvali termín svatby....máme zamluveno 4.4., tak věřím, že mimísek krásně poroste a bude tento svatební den sdílet s námi.
Jinak mně 30.12. volala sestra s Podolí, v tu chvíli představení jsem měla zástavu srdce a říkala, že 7.1. jak jsem objednaná na UTZ k Bahníkové, že nebude a že nebude dlouhodobě, takže jestli mně nebude vadit, že mně v ten den ošetří jiná Mudr., tak jsem se objednala na 8.1. k Darebnému. Snad si Mudr. Bahníková vzala jen dovču a je v pohodě.

zulik
1. led 2009

Ahojky v novém a doufám zase o něco lepším roce 😉 Vendi, já tam 30.12. byla a byla jsem u Bahníkové, nevypadala nemocně, spíš, jestli nemá tu dovču nebo nejede někam na nějaké doktorské školení-studium.

pikusa
2. led 2009

Ahoj holky,
tak já začala nový rok rýmou a včera jsem nevylezla z postele.
A dnes jsme byli na 4D a v galerce jsou nějaké fotečky mimozemštánka 🙂
VENDI,TEDA GRATULUJU,TAKOVÁ ROMANTIKA..... 😉

vendi1
4. led 2009

Ahoj holky,
Pikus to je úžasné co dneska všechno to zdravotnictví umí. 4D UTZ je ale asi nadstandard, že? To jste určo museli hradit, že? Matyášek mimozemšťánek je krásný....už aby byl na světě, že 🙂 ?!
Děkuju za gratulaci.......romantika po 13 letech vztahu 😀 😀 😀
Jinak kde všechny holky jste?? Užíváte si venku bílé pokrývky? 😀

pikusa
4. led 2009

Ahojky 🙂
Vendi,jo jo byli jsme na to objednaní a platili jsme 900kč.A máme 10 fotek na CD,3 nám vtiskli a na DVD máme filmíček asi půl hodiny.Dokonce si tam cucá i pestík u nohy 😀 No už aby byl tady se mnou.....ale vlastně mě baví být těhotná 😉
Teda po 13ti letech a čekala jsi to????Nebo to přišlo,protože čekáte mimi????

macous
4. led 2009

Ahoj holky,
Piku fotečky jsou nádherný, to už je prcek fakt velikej, ani se nenaděješ a budeš ho vozit v kočárku 😵
Vendi, tak z tebe bude paní 😀 😀 😀 taky mě manžel žádal o ruku na Vánoce, ale to už je nějaký pátek 😵 😵 😵

Dneska mě pobolívá břicho 😅

vendi1
4. led 2009

Ahoj, Pikus my tím, že už jsme spolu byli tak dlouho, tak více méně jsme říkali, že se vezmeme až budeme čekat rodinku, no a jestli jsem to čekala....spíš asi trošku malinkatě v to doufala, že by třeba mohlo to přijít🙂, ale bylo to pěkné 😵
Pikus nebolely Tě někdy ledviny nebo kříže, tam v tom místě?? Já dneska trpím a v noci jsem myslela, že umřu....doufám, že se nic s mimískem neděje 😕

zulik
4. led 2009

Já se hlásím, nejsem na lyžích ani za sněhem. Z okna mi to stačí, stejně mne nějak pobolívá v krku a taky bolí bříško 😝 Začala jsem trochu krvácet o 2 dny dřív, snad praskla i ta cysta a bude to OK. Vás si zakazuji, protože dopoledne vařím a odpoledne se musím učit,takže těžké nestíhání 😒 Potřebuji být fit i celou rodinou na pátek, holka má imatrikulační ples v Lucerně 🙂 Tak já zase mizím, mějte se a opatrujte sebe i pokládky.

Piku, fotky krásné, mimčo celá maminka 😉
Vendi, když Tě už teď bolí záda, to si asi dáš i u porodu.Ta mne bolela snad víc než břicho, to až v poslední fázi porodu.

pikusa
4. led 2009

Jééé já se taky těším,až přijde se žádostí....teda jestli přijde 😀
Macous,no na tom videu je to super vidět a už je to človíček 🙂 ted teda ten kočárek ještě vybrat-----pořád nemám jasno 😀
Vendi,tak brzy mne asi v kříži nebolelo,ted občas ano....
Teda Zuliku,chceme npak foto z Lucerny jo????

macous
4. led 2009

Jo s kočárkem to bude taky jednou pěkné dilema, já jsem totiž narozená ve Vahách a fakt to sedí, to zase bude 🙂
Snad to moje píchání v břiše je v pohodě, člověk se pořád tak trochu strachuje 🙂

Zulik, tak si to užij, já už na plese nebyla snad dva roky 😉

pikusa
4. led 2009

Macous,neboj...nic to nebude.Mě ze začátku bolelo spíš v noci.
A už jsi na nějaký kočárky koukala????

macous
4. led 2009

Piku, ještě nekoukala, nechci si to zakřiknout, ale až budu mít teď po screeningu, tak začnu, nejdříve si koupím něco těhotenského pro mě, aby to mělo mimi pohodlnější 🙂 a pak na něj a kočárek bude třešničkou na dortíku 😀 😀 😀

georgik
5. led 2009

Ahojky holky 🙂
predne chci vsem poprat do noveho roku jen to nejlepsi, tehulkam zdrave mimisky a snazilkam cekatelkam at se brzy zadari 🙂
ja jsem dneska volala do Podolí, abych nas objednala na konzultaci pred IVF a sestricka me uzemnila tim, ze mam prijit 22DC... jenze ja paty den meskam... a zrovna kdyz potrebuju aby mi telo fungovalo ☹ sakrys.... ta "teta" je fakt "mrcha" ☹
no tak tady sedim a ukecavam svoje telo, aby zaclo spolupracovat... tak uvidime 🙂
chtela jsem se zeptat, kolik dni se picha pri dlouhem protokolu????

macous
5. led 2009

Ahoj Georgik, já měla bohužel krátkej protokol, tak ti teda fakt nepomůžu, leda abyses zkusila namátkou juknout k holkám do albíček, jestli to tam některá nebude mít napsané.....
Z té mrchy si nic nedělej, to prostě jak naschvál, taky když jsem na ní vždycky čekala, tak si dávala potvora pěkně na čas, to je jako se vším, když to nepotřebuješ, tak to zrovna přijde 😉 držím palec, aby ses mrchni brzy dočkala a aby to byla už konečně ta poslední a pak zase až po porodu 😀 😀 😀

georgik
5. led 2009

macous diky 🙂
chtela jsem se te uz davno zeptat, ale mozna si te s nekym pletu, jestli nahodou nejsi z Lyse n/L.... mam za to, ze jsi mela v pasu okr.Nymburk (nebo ten nekdo s kym si te mozna pletu) 😀
já si z ní nic nedělám, jen me to stve (je v tom rozdíl??? 😀 )... sestricka se me ptala jestli jsem si delala test... tak jsme se asi dve minuty bavily proc nemuzu byt v tom, nacez na kazdy muj argument proc nemuzu, mela odpoved ze klidne muzu 😀 ale ja tomu neverim... proste se mi zblaznilo telo.... a jako napotvoru zrovna ted!!!! 😠 😠

kalka
5. led 2009

Ahojky🙂

georgik .. takže... pokud máš přijít 22 DC, tak ti hned prdnou jednu injekci do bříška.. ta tě jako uvede do klidu.. něco jako umělý přechod.. pak budeš muset přijít za 15 dní... v těch 15 dnech proběhne ještě jedna mrcha... no a ten 15 den ti nasadí samotnou stimulaci... a ta bude trvat tak baj oko 14 dní... pak půjdeš na OPU a pak do 5 dnů od OPU na ET! Držím palečky... 🙂 já tímhle procesem prošla nedavno, takže si umím představit jak si jak na trní 😉

vendi1 no to je krásný! ten tvůj taťka je ale mazlik 😉 duben je tu za chvilku.. určitě jsi na mrtvici co na sebe.. a jestli bude nebo nebude pršet.. a kde vlastně mákte svatbu???? 🙂

Jinak já dneska byla na UTZ.. jsme 12 DC.. a HOLKYYYY!!!!! je tam! je tam jeden hazlík folikulní!!!! má 1 cm.. takže mám jít na další UTZ teď ve středu a uvidíme jak se mu chce růst! modlím se aby se mu chtělo a hezky povyrostl.. určitě to tenhle měsíc vyjde a budu moct na KET! holky zlatý... držte mi palce!!!!!!!!!! 😉
Takže bych mohla na KET tak v pátek nebo v sobotu.. teda jestli dobře počítám... ?..já hlavně předbíhám co.. ale jo.. určitě to vyjde.. 🙂