CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
11. led 2009

No jestli tě kontrolovala zevnitř,tak to je z toho....mě na to takhle ze začátku vždy upozornovala,že se to může stát.
Jinak zítra jdu na eMG s těma rukama,tak jsem zvědavá............

murecka76
11. led 2009

Tak to na tebe budu myslet, ať konečně zjistí příčinu. 🙂

No doktor to taky říkal jako jednu z příčin, řekl mi, že budu krvácivý typ. 🙂 Nebylo to nějak silné krvácení, ale vystrašilo mě to.

pikusa
11. led 2009

To je jasan,že ses bála....
Tak já už dnes končím a pa zítra 🙂

murecka76
11. led 2009

papa a zítra hodně štěstí. 🙂

georgik
12. led 2009

macous: já bydlím kousek od sportovní haly 😀
piku: na EMG drzim palecky.......

macous
12. led 2009

Ahoj holky,
Piku, taky držím palečky, hlavně aby ti už řekli, co ti na to pomůže a už tě to dál netrápilo 😉
Murečko, já dneska zase tu vyrášku mělo, zjistila jsem, že se mi to dělá na místech, kde je třeba nějaký přehyb kůže, třeba na břiše pod prsama, ale nesvědí to a vždycky to zmizí samo, tak na to prdim 😉 jo a k tomu špinění, holky v jiných tématech taky kolikrát psaly, že po kontrolách spodem zašpinily, takže tě Piku uklidňuje právem a když tě pozval doktor na kontrolu v normálním termínu, tak to asi vážně nebylo nic vážného. Úplně tě chápu, že bys nejradši na kontrolu ob den, a pěkně kuk na srdíčko a mimi a klídeček pohodička 😀 😀 😀
Georgiku, aha, tak to fakt dobrá náhoda 😵 😵 😵 to jsme se tam teoreticky mohly potkávat v Jednotě 😵

pikusa
12. led 2009

Ahoj holky..........tak jsem byla na vyšetření s těma rukama a je to karpální tunel,ale prostě musím vydržet,v těhu se to stává,pak mě to bude prý asi trápit ještě v šestinedělí....postupně by to ale mělo ustávat.No prý mám ale dobrý trenink na nespaní noci,což je teda pravda.Dnes jestli jsem spala 5 hodin,tak je to hodně

murecka76
12. led 2009

Ahojky,

Pikus, tak hodně sil a ať to bolí so nejméně. 🙂

Macous, já tu vyrážku mám zase na břiše a prsou navrch, taková červená krupice. To víš, nejraději bych byla na UTZ napíchnutá celý den. Manžel mi chce koupit ten UTZ co má Pikus, tak nevím, já bych pak byla úplně asi závislá a taky se sledovala. 🙂

pikusa
12. led 2009

Murečko,zase ti msím říct,že za ty peníze to není takový zázrak.....slyšíš teda srdíčko,což je super,ale to je vše.....kor,když jak jsem psala už tam ted cvičí aerobic v tom pupíku 🙂
Kdybych byla těhu krátce,tak to jo.....ale ted moc neposlouchám.....

macous
12. led 2009

Teda Piku, no alespoň že už jsi 28 tt, ale povim ti, že jsem čekala, že ti na to alespoň něco dají..... 😒 a taky že se ví, čím to je a že to miminku neškodí, to je nejdůležitější 😵

Murečko, to jo, ale abys potom nechodila s ultrazvukem v tašce a pořád neposlouchala 😀 😀 😀 Bane, to je jen takovej fóreček 😉 Taky se není čemu divit, když si člověk projde celým procesem IVF, tak to se pak sakra bojí, aby to bylo v pořádku, když už je konečně těhulka 😵

pikusa
12. led 2009

No ted na to nic není......teda to,co by ulevilo napořád,jen chvilkové úlevy...
Ale já ne že nespím jen kvuli rukám,prostě nějak usnu třeba v 9 večer,za půl hodiny se probudím a konec.....už nejde zabrat,až za dlouho dlouho.

macous
12. led 2009

Aha, tak alepoň že tak, já už se lekla, že jsi pořád vzhůru, jak tě bolí ty ruce.....
Piku ve středu na tom screeningu už mi rovnou řeknou výsledek, mohli by, když mi krev brali už před 3 týdny?

pikusa
12. led 2009

No to snad ano,to už je dlouhá doba a mělo by to tam být......

murecka76
12. led 2009

Pikus, já si taky myslím, že bychom mohli za ty peníze koupit něco jiného. 🙂

Macous, sice foreček, ale já jsem všeho schopná 😀 😀 😀 , stačí jak pořád lítám na WC a kontroluji.
Výsledky by ti měli říci, Darebný mi to alespoň tak říkal, že prý výsledky z krve a z UTZ + věk dají do počítače a odejdu s celkovým výsledkem. Já jedu ve středu teprve na krev. 🙂

Ten proces IVF mi tak ani nevadil, spíš mám hrozbu z toho předchozího potratu. 😒

pikusa
12. led 2009

Murečko,neboj,za chvíli bude to nejhorší za tebou 😉 a pak mimi jen poroste a ty taky 😀

macous
12. led 2009

Jo jo Murečko, to chápu, ale neboj se, ono to uteče a až bude první trimestr za tebou, tak si začneš těhulkování užívat naplno 😉

Já mám taky pořád pocit mokra, tak koukám, ale vždy zjistím, že je to asi ta mikoza, ale nesvědí to, tak si nejsem jistá, třeba to takhle prostě mám a je to tak normální....

murecka76
12. led 2009

Pikus, já už rostu teď, sice mám dole 6kg, ale bříško mám už pěkné, hlavně večer. 🙂

Macous, ten pocit vlhka mám už hodně dlouho, už jsem to říkala asi 4 doktorům a nikdo na to nereagoval, t 🙂 k je to asi normální. 🙂 Já jsem si myslela, že je to z utrouše, ale ten už přes týden neberu. Tak už to neřeším, nosím intimku a je to.

macous
12. led 2009

Já mám taky po ránu bříško menší a večer jsem tak trošku jak balóneček 😀 už jsme to tady s Piku probírali 😵
Dneska ráno jsem si až říkala, mě se to břicho úplně ztratilo, no a teďka už je to zase jinak 😉

pikusa
12. led 2009

Holky,mokro k těhu patří....pokud to nějak neobtěžuje,je to normální 🙂

murecka76
12. led 2009

No mně včera mamka řekla, že mám nějaké menší, tak jsem se hned pozorovala. Ale teď jsem jak balon, jen vzlétnout. Měla jsem totiž k obídku čočkovou polévku a opravdu poctivou, miluji jí a pak takhle trpím.

macous
12. led 2009

čočkovou taky miluju, ale ty poslední týdny nějak nemám chutě na nic 😀 ale už to pomalu začíná přestávat, bylo mi blbě od 5 tt, tak jsem také nějaké to kilčo shodila, vůbec jsem se na začátku těhu nezvážila, takže ani nevím výchozí váhu, na vánoce jsem měla 63, tak jsem teď zvědavá, až se zvážím, kolik budu mít, asi těch 63 nahlásím jako výchozí a bude to hotovka 😉
Holky přijel mi manžel, tak jdu za ním na pokec, zatím pa pa. 😉

pikusa
12. led 2009

Tak aby jste neřekli,mám v albu aktualní foto.....ale kvalita fotek nic moc 🙂 ale pupík pořádnej

murecka76
12. led 2009

Pikus, krásný pupíček!!!!!! 😀

vakoema
autor
12. led 2009

Ahojte holky, tak hlasim, jako zakladatelka tohoto tematu, ze jsem dne 7.1. porodila syna Maxe v Podoli 😵

murecka76
12. led 2009

Vakoemo, moc gratuluji, ať hodně zdravý a šťastný a Maxík vám dělá jenom radost. 🙂

macous
12. led 2009

Vakoemo, tak moc a moc gratuluji, to je krása 😵 Přeji, aby Maxík rostl jako z vody a aby byl zdraví 😵 A vám rodičům, aby to bylo hodné miminko, které v noci hezky spinká 😉

macous
12. led 2009

zdravý 😕 😕 😅

macous
12. led 2009

Piku, to už je teda parádní pupík 😀 😀

pikusa
12. led 2009

Vakoema,teda často jsem na tebe myslela......
tak moc moc gratuluju k Maxíkovi a at vám dělá jen a jen radost 🙂
já mám po cvičení a bylo to moc fajn zase.... 🙂
Murečko,obr pupíček 😀

lucijda
13. led 2009

Vakoemo, moooc gratuluju k Maxíkovi ať je zdravý jako řípa a rodičům dělá jen a jen radost 🙂