• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

24. srpna 2016 
Piku - jo jo, to přesně myslím :slight_smile:
Holky, taky jsem kočárek s malýma kolečkama zavrhla hnedka, zatím se mi nejvíce líbí Inglesina Magnum, ale ten zase nemá tu přehazovací rukojeť, tak zase vim prd, naštěstí času dosti :grinning: :grinning: :grinning: si počkám co tady holky pořídí přede mnou a pak si z toho vyberu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: taky chci jezdit na hory a to by teda s malejma kolečkama bylo fakt na prdlajs :slight_smile:
23. led 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Macousi, na hory já jezdím jedině na zimákách a s řetězy v kufru :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuliku, to je dobře :slight_smile: však to je jasná věc, akorát řídí vždycky manžel páč jedeme jeho autem a moje autíčko hajá doma :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás je to naopak, manža řídí podstatně kratší dobu, takže se sebou se bojím míň :slight_smile: . Už mi stihnul minulý víkend i ztratit techničák, ale vypadá to, že se našla hodná osůbka a poslala mi ho poštou na trvalou adresu.
23. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak hodní lidi ještě existujou a na vlastní náklady poslali techničák, tak to je luxus :grinning: U nás je to tak na stejno, jejda jsem se zamyslela a řídím už 11 let - teda teda to to letí .... :confused: :dizzy_face:
23. led 2009 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda zase tady nikdo není, asi jste všechny po návštěvách - což není až tak špatná představa :grinning:
Tak snad ten vtip:
Povídá postarší manželka, která se snaží vypadat mladě svému muži:
Myslíš, že když si sundám podprsenku, tak že vypadám líp?
No jo, to víš že vypadáš, ono ti to totiž vyhladí vrásky v obličeji!
:grinning: :grinning: :grinning: tak hezkou sobotu všem
24. led 2009 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: aha, tak proto občas vidím některé "dámy" v letech naostro :slight_smile:
24. led 2009 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme byli na výletě a taky jsem koukala na nábytek do dětského pokojíčku a teda,to jsou dardy.....komoda s přebalovákem,co by se mi líbila...skoro 7 000 a to teda nedám ani náhodou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku, tak koukni na aukro, třeba se tam něco podobného šustne, 7 táců je dost.
24. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi vyřešeno :slight_smile:
kamarádka má tu desku od truhláře přidělanou na komodě,už jí nebude potřebovat :slight_smile: tak jen sehnat samotnou komodu odpovídající rozměrům :slight_smile:
24. led 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
To seženeš, nakonec jsou to věci na krátký čas, jak to strašně rychle uteče :wink:
24. led 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
No to jo,jsem ráda :slight_smile:
Já jsem této mé nej kamarádce kdysi darovala postýlku,co jsme tady měli...teda přítel po Anetce,tak jsme ted vyrovnané :slight_smile:
24. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si dnes chtěla koupit nové kalhoty na lyže, líbili se mi krémové ale zrovna, když jsem o nich začala uvažovat, volal manžel a řekl, že to budu mít špinavé od vleku a od lanovky, tak jsem to zavrhla.Potěšilo mne, že neřekl, že je bude mít špinavé od pádů :slight_smile: Moc nepadám, nemumím se rychle zvednout, tak proto :grinning:
24. led 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
No a když padáš tak na bílý sníh ne???????????? :grinning: ten tě neušpiní :grinning:
24. led 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Piku, Piku, tobě už tam naskočila 30 tt, ty jooooo :grinning: Matyášek tady bude za pár týdnů, to to teda uteklo :dizzy_face:

Zuliku, to má manža pravdu s těma vlekama, krémové jsou krásný, ale pak mít na zadku fleka od oleje teda nic moc :wink: Už tě vidím, jak se válíš někde po sjezdovce a voláš na kolemjedoucí, aby tě zvedli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: - já vím že ne :wink:
25. led 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
No Macous,to je vid :wink:
zrovna včera jsem řešila přebalovací pultík...s komodou a že je to vše moc drahý :unamused:
A Matyášek cvičí a cvičí...boule na břiše jsou legrační :grinning:
25. led 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, raději bych lyžování vyměnila za boule na břiše... :slight_smile:
Macousku, když tam mne zvedne dcera, ona jezdí většinou ještě za mnou. Je na sebe opatrná.
Ach jo, zase víkend v háji a zase do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo lyže......tak to neumím :unamused:
25. led 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Zulik já mám také bílé gaťky na lyže :sweat_smile: Včera jsem nechtěně natáhla břuch při uvelebování se na gauči, až mě zapíchalo zakřupalo v odbřišku. No samo dneska bez kopanečků, takže depka na max. :sweat_smile: :confounded: Jo a teta je v 5. měsíci a byla normálka lyžovat v alpách. bych se asi jekla jen z tý cesty.
25. led 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinko,zkus vypít pul litru hodně studené vody,to ho třeba probere.
25. led 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Kámoška byla taky v těhu lyžovat, ale otěhotněla bez IVF a pak měla 3.měs. holku ve vaku na břiše a jezdila taky.Já takový kaskadér nejsem, nedovolila bych to ani manželovi, ten jezdí nádherně ale jde taky o ostatní jelita, co jsou na svahu.Někdo ho setřelí a co pak,ne ne.
25. led 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé a ještě s prckem na svahu no tak to by mě vezli do Bohnic :sweat_smile: Piku dík za radu :slight_smile:
25. led 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci,tak co,už se ozval prcek???
25. led 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, trošínku si šťouchnul, ale to jsem mu musela protřepat domeček :sweat_smile: Bylo to jen tak aby se neřeklo. Jindy je to hyperaktivka a dneska skoro nic.
25. led 2009 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
To já mám dnes aktivitu teda velikou :slight_smile: ale někdy taky neeeeeee.
25. led 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky teda já bych se na lyže v těhu nevypravila a s prckem ve vaku ani nápad, ještě by se něco stalo a pak by si to člověk do smrti vyčítal, já to všechno radši oželím a užiju si pak. Příští rok pojedeme na týden do Alp a hezky se s manželem vystřídáme, to už jsme si domluvili, takže v pohodě :dizzy_face:

Lucijdo, to je dobře, že se prcek ozval, on tam má vodičky dost, tak je tam jak v peřince :slight_smile:
Piku, utíká to parádně, to je dobře, jen počkej ten poslední měsíc, to nám bude dlouhá doba :grinning:

Holky já už se taky těším na první pohyby, asi si ještě nějaký páteček počkám, dneska jsem vlastně teprve 15+3 :slight_smile:
25. led 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Macous,já si na ně počkala dlouho,až do 20 týdne.Pak to bylo takový nic :slight_smile: a ted ležím a sledujeme břicho :slight_smile:
Jo poslední měsíc.......jsem teda zvědavá :slight_smile:
25. led 2009 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
No neboj Piku, to máš za chvilku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nám budeš referovat :grinning: Ty jo tak to já budu taky třeba ještě čekat na pohyby měsíc :astonished:

Jdu něco vyrobit k večeři, tak holky zatím čus :slight_smile:
25. led 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
my meli flakaci vikend, tak nejak docela dost prospanej, dneska jsem vstavala pomalu v jednu hodinu :slight_smile:
pikusko: kocarek je moooc pekny :slight_smile:
zulik: ja mam taky kremovy kalhoty na lyze, mam je pres rok a musim zatukat, ze se ani od lanovky ani od vleku jsem je umazany nemela :slight_smile: taky jsem z toho mela strach, ale fakt zatim v poho :slight_smile:
mac: jestli se mimco podari, tak to mame s manzou taky vymysleny na pristi rok na hory :slight_smile: jezdime s celou bandou i "tchanovcema" a sjezdovka je hnedle vedle chalupy, tak "babička" bude hlidat a my s manzou lyzovat a kdyby neco, tak na me houkne z okna (pokazdy si pribrzdim) :slight_smile:
vsem preji pekny zbytek nedele, ja jdu tridit obleceni, nejak se nam tam kupi a vic jak pulku veci nenosime, tak to odvezem do Phy potrebnym :slight_smile:
25. led 2009 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Macous,určo ne,já je cítila dost pozdě oprotiostatním....vlastně byly dřív,jen jsem teda netušila,že to je ono :grinning:
25. led 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek