CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
23. led 2009

Piku - jo jo, to přesně myslím 🙂
Holky, taky jsem kočárek s malýma kolečkama zavrhla hnedka, zatím se mi nejvíce líbí Inglesina Magnum, ale ten zase nemá tu přehazovací rukojeť, tak zase vim prd, naštěstí času dosti 😀 😀 😀 si počkám co tady holky pořídí přede mnou a pak si z toho vyberu 😝 😀 😀 taky chci jezdit na hory a to by teda s malejma kolečkama bylo fakt na prdlajs 🙂

zulik
23. led 2009

Macousi, na hory já jezdím jedině na zimákách a s řetězy v kufru 😀 😀 😀

macous
23. led 2009

Zuliku, to je dobře 🙂 však to je jasná věc, akorát řídí vždycky manžel páč jedeme jeho autem a moje autíčko hajá doma 😀 😀 😀

zulik
23. led 2009

U nás je to naopak, manža řídí podstatně kratší dobu, takže se sebou se bojím míň 🙂 . Už mi stihnul minulý víkend i ztratit techničák, ale vypadá to, že se našla hodná osůbka a poslala mi ho poštou na trvalou adresu.

macous
23. led 2009

Tak hodní lidi ještě existujou a na vlastní náklady poslali techničák, tak to je luxus 😀 U nás je to tak na stejno, jejda jsem se zamyslela a řídím už 11 let - teda teda to to letí .... 😕 😵

macous
24. led 2009

Teda zase tady nikdo není, asi jste všechny po návštěvách - což není až tak špatná představa 😀
Tak snad ten vtip:
Povídá postarší manželka, která se snaží vypadat mladě svému muži:
Myslíš, že když si sundám podprsenku, tak že vypadám líp?
No jo, to víš že vypadáš, ono ti to totiž vyhladí vrásky v obličeji!
😀 😀 😀 tak hezkou sobotu všem

zulik
24. led 2009

😀 😀 😀 aha, tak proto občas vidím některé "dámy" v letech naostro 🙂

pikusa
24. led 2009

Ahoj holky,
tak jsme byli na výletě a taky jsem koukala na nábytek do dětského pokojíčku a teda,to jsou dardy.....komoda s přebalovákem,co by se mi líbila...skoro 7 000 a to teda nedám ani náhodou 😝

zulik
24. led 2009

Piku, tak koukni na aukro, třeba se tam něco podobného šustne, 7 táců je dost.

pikusa
24. led 2009

Asi vyřešeno 🙂
kamarádka má tu desku od truhláře přidělanou na komodě,už jí nebude potřebovat 🙂 tak jen sehnat samotnou komodu odpovídající rozměrům 🙂

zulik
24. led 2009

To seženeš, nakonec jsou to věci na krátký čas, jak to strašně rychle uteče 😉

pikusa
24. led 2009

No to jo,jsem ráda 🙂
Já jsem této mé nej kamarádce kdysi darovala postýlku,co jsme tady měli...teda přítel po Anetce,tak jsme ted vyrovnané 🙂

zulik
24. led 2009

Já si dnes chtěla koupit nové kalhoty na lyže, líbili se mi krémové ale zrovna, když jsem o nich začala uvažovat, volal manžel a řekl, že to budu mít špinavé od vleku a od lanovky, tak jsem to zavrhla.Potěšilo mne, že neřekl, že je bude mít špinavé od pádů 🙂 Moc nepadám, nemumím se rychle zvednout, tak proto 😀

pikusa
24. led 2009

No a když padáš tak na bílý sníh ne???????????? 😀 ten tě neušpiní 😀

macous
25. led 2009

Ahoj holky,
Piku, Piku, tobě už tam naskočila 30 tt, ty jooooo 😀 Matyášek tady bude za pár týdnů, to to teda uteklo 😵

Zuliku, to má manža pravdu s těma vlekama, krémové jsou krásný, ale pak mít na zadku fleka od oleje teda nic moc 😉 Už tě vidím, jak se válíš někde po sjezdovce a voláš na kolemjedoucí, aby tě zvedli 😝 😀 😀 😀 - já vím že ne 😉

pikusa
25. led 2009

Ahojky 🙂
No Macous,to je vid 😉
zrovna včera jsem řešila přebalovací pultík...s komodou a že je to vše moc drahý 😒
A Matyášek cvičí a cvičí...boule na břiše jsou legrační 😀

zulik
25. led 2009

Holky, raději bych lyžování vyměnila za boule na břiše... 🙂
Macousku, když tam mne zvedne dcera, ona jezdí většinou ještě za mnou. Je na sebe opatrná.
Ach jo, zase víkend v háji a zase do práce 😝

pikusa
25. led 2009

Jo lyže......tak to neumím 😒

lucijda
25. led 2009

Ahoj holky 🙂 Zulik já mám také bílé gaťky na lyže 😅 Včera jsem nechtěně natáhla břuch při uvelebování se na gauči, až mě zapíchalo zakřupalo v odbřišku. No samo dneska bez kopanečků, takže depka na max. 😅 😖 Jo a teta je v 5. měsíci a byla normálka lyžovat v alpách. bych se asi jekla jen z tý cesty.

pikusa
25. led 2009

Lucinko,zkus vypít pul litru hodně studené vody,to ho třeba probere.

zulik
25. led 2009

Kámoška byla taky v těhu lyžovat, ale otěhotněla bez IVF a pak měla 3.měs. holku ve vaku na břiše a jezdila taky.Já takový kaskadér nejsem, nedovolila bych to ani manželovi, ten jezdí nádherně ale jde taky o ostatní jelita, co jsou na svahu.Někdo ho setřelí a co pak,ne ne.

lucijda
25. led 2009

Jé a ještě s prckem na svahu no tak to by mě vezli do Bohnic 😅 Piku dík za radu 🙂

pikusa
25. led 2009

Luci,tak co,už se ozval prcek???

lucijda
25. led 2009

Jo, trošínku si šťouchnul, ale to jsem mu musela protřepat domeček 😅 Bylo to jen tak aby se neřeklo. Jindy je to hyperaktivka a dneska skoro nic.

pikusa
25. led 2009

To já mám dnes aktivitu teda velikou 🙂 ale někdy taky neeeeeee.

macous
25. led 2009

Holky teda já bych se na lyže v těhu nevypravila a s prckem ve vaku ani nápad, ještě by se něco stalo a pak by si to člověk do smrti vyčítal, já to všechno radši oželím a užiju si pak. Příští rok pojedeme na týden do Alp a hezky se s manželem vystřídáme, to už jsme si domluvili, takže v pohodě 😵

Lucijdo, to je dobře, že se prcek ozval, on tam má vodičky dost, tak je tam jak v peřince 🙂
Piku, utíká to parádně, to je dobře, jen počkej ten poslední měsíc, to nám bude dlouhá doba 😀

Holky já už se taky těším na první pohyby, asi si ještě nějaký páteček počkám, dneska jsem vlastně teprve 15+3 🙂

pikusa
25. led 2009

Macous,já si na ně počkala dlouho,až do 20 týdne.Pak to bylo takový nic 🙂 a ted ležím a sledujeme břicho 🙂
Jo poslední měsíc.......jsem teda zvědavá 🙂

macous
25. led 2009

No neboj Piku, to máš za chvilku 😝 tak nám budeš referovat 😀 Ty jo tak to já budu taky třeba ještě čekat na pohyby měsíc 😲

Jdu něco vyrobit k večeři, tak holky zatím čus 🙂

georgik
25. led 2009

ahojky holky 🙂
my meli flakaci vikend, tak nejak docela dost prospanej, dneska jsem vstavala pomalu v jednu hodinu 🙂
pikusko: kocarek je moooc pekny 🙂
zulik: ja mam taky kremovy kalhoty na lyze, mam je pres rok a musim zatukat, ze se ani od lanovky ani od vleku jsem je umazany nemela 🙂 taky jsem z toho mela strach, ale fakt zatim v poho 🙂
mac: jestli se mimco podari, tak to mame s manzou taky vymysleny na pristi rok na hory 🙂 jezdime s celou bandou i "tchanovcema" a sjezdovka je hnedle vedle chalupy, tak "babička" bude hlidat a my s manzou lyzovat a kdyby neco, tak na me houkne z okna (pokazdy si pribrzdim) 🙂
vsem preji pekny zbytek nedele, ja jdu tridit obleceni, nejak se nam tam kupi a vic jak pulku veci nenosime, tak to odvezem do Phy potrebnym 🙂

pikusa
25. led 2009

Macous,určo ne,já je cítila dost pozdě oprotiostatním....vlastně byly dřív,jen jsem teda netušila,že to je ono 😀