CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

murecka76
21. kvě 2008

Ahojky, děkuji všem za podporu v IVF, mám z toho docela veliký strach, na jednu stranu radost, že se začne něco dít, ale na druhou stranu obavy z průběhu a s výsledku. I když nám pan doktor řekl, že je veliká pravděpodobnost při mužské neplodnosti. Ale obava je tam.
Kalko dodatečně ti přeju hodně štěstíčka v manželství a samozdřejmě vytoužené miminko a jako si přejeme všechny tady.
Jsem z Jižních Čech, takže si dovedu představit co tě čeká, užij si ten nezapomenutelný zážitek a přeji ti krásný den. 🙂

kalka
21. kvě 2008

Moc moc děkuji🙂 A nebuj se toho IVF.. ale chápu tě.. pokud u nás taky k tomu dojde budu vyplašená 😒 🙂
No.. zato já vůbec nevím co nás na jihu čeká🙂))) 😲 papa

pikusa
21. kvě 2008

Kalko,tak my taky 3 roky snažení ted v červnu ☹ a taky vždy z mrchy zdeptaná a ted se jí nemužu dočkat,už aby tady byla mohli jsme se zase pohnout z místa.
jinak 58 DC a nic,tak zítra jedu k dr.at se na mě jukne 🙂 pak podám info 🙂
A Kalko,moc si to užij 🙂

vakoema
autor
21. kvě 2008

Ahojte holky, tak ja jsem dnes po prvnim UTZ - je u me jedno miminko, jeste neni srdicko, bude snad za 14 dni... Dr. Rezacova byla dnes uplne uzasna-usmevy na vsechny strany, gratulovala mne k tehu, citila jsem se tam vyborne 😀 . Holky drzim vam vsem pesti!!!

pikusa
21. kvě 2008

Vakoemo,NÁDHERA,GRATULUJI MOC MOC 🙂 🙂 🙂 a taky držím pěsti,at je vše v pořádku 😉

maktor
21. kvě 2008

Ahoj holky, taky chodím do Podolí 😉 , jsem po 1.IVF+ICSI. Dneska je to 21. den po ET. Testík mám pozitivní a zítra jdu na 1. UZ. Jsem strašně nervózní ale zároveň se i těším.
Vakoema gratuluju. 😅

murecka76
21. kvě 2008

Vakoema gratuluji, ať je vše pořádku a krásné těhulkování, Maktor tobě taky samozdřejmě. Mě čeká 1.IVF + ICSI v červnu, mám hrozný strach, ale zároveň se moc těším. 🙂

pikusa
21. kvě 2008

Jéééé další 🙂 🙂 Maktor,i tobě mocinky gratuluji a užij si zítra 1.UTZ,bude to zážitek vid.Tak at je taky vše v pořádku 🙂

kalka
22. kvě 2008

jupitýýýý! dvě těhulky! 🙂 holky moc vám gratuluju a držím pěsti ať se všechno vyvíjí tak jak má!!!!!! 🙂 jóóó... já tak ráda slyším takovýhle zprávičky! už abychom tu byly všici těhulíci 😀 papa musím pracovat a v pátek na mě myslete.. nebo raději v sobotu.. bude mi děsně špatně a budu proklínat celej svět a přísahat na všechny strany, že už v životě nebudu pít!!!! uáááááá 😝 😅 😎 😀 papa

vakoema
autor
22. kvě 2008

Kalka, neboj, vdavas se jen jednou za zivout - teda predpokladam 😀 , takze si to poradne uzij i s tou opici 😵
Maktor, to je super, tak to jsi jen o dva dny opozdena za mnou, ja jsem 23 den od ET. urco napis, jak jsi dopadla!! a ke komu tam prevazne chodis? Je to tvoje prvni tehu?
Vsem vam dekuju za gratulace, snad to dobre dopadne...

buresinka
22. kvě 2008

Ahoj holky, 🙂
měla jsem teď hoňku v práci, tak jsem se sem vůbec nedostala. ☹ Ale každopádně gratuluji Vakoemě a Maktor k těhotenství. Jsou to krásné zprávy a doufám, že se k Vám brzy přidáme. 🙂

Lussi, no cykly se mi teď zkrátily, měla jsem 28-30 a teď 26. Tak to mám teď trochu rozhozené, ale na druhou stranu jsem ráda, že je nemám dlouhé. Kdy jdeš vlastně na ten UTZ?

Pikus a co Ty? Stále MS nedorazila?

Kalko a ty si to užij na svatbě, o víkendu už má být konečně trochu hezky, tak to bude určitě fajn. 🙂

murecka76
22. kvě 2008

Děvčata poradíte mi prosím, 🙂 jestli jste některá dodržovala klidový režim při IVF a jak je to s neschopností v Caru?
Předem děkuji 🙂

vakoema
autor
22. kvě 2008

Murecka, ja jsem klidovy rezim opravdu dodrzovala, protoze mi bylo desne blbe... Urcite 7 dni jsem lezela jak pribita. No a nechopenku ti daji po ET a mas ji az do prukazu srdicka a nejradsi by byli, kdybys byla doma az do porodu. Mne vubec nechteji uschopnit. tehu po IVF je vzdy rizikove

murecka76
22. kvě 2008

Díky moc vakoemo, mám sice kancelářskou práci, ale dost se stresuji, náš šéf je dost pruďas, jak mile vidím jeho tel.č. tak je mi špatně a čekám co bude. Tak mám veliké dilema jak to řešit, ze začátku asi dovču, mám jí totiž hodně. Nemají za mě žádnou náhradu, tak přemýšlím, že bych chodila cca na 4hod. do práce tím pádem půl dne dovča. No vůbec nevím, chci udělat maximum, aby se zadařilo. Asi to vše vyřeší, můj zdravotní stav. Ale šetřit se budu rozhodně.

kalka
22. kvě 2008

vakoema

ještě jedna informace.. jinak je to moje druhá svatba a doufám že poslední.. ! 😅 kdo si má pořád zvykat na ta nová příjmení 😀 😀 😀 😀 😀 papa

pikusa
22. kvě 2008

Ahoj holky 🙂
Tak u dr.asi takhle,vše je asi zblbnutý z hormonu ještě pořád,na vaječnících mám folikuly :D v tento den cyklu-59DC,což mě moc nepotěšilo,protože po MS tam budou určitě taky a tak se zase nebude moct začít se stimulkou 😢 Kdyby tak s MS chtěly odejít 🙂
Dostala jsem Agolutin a mám prý sliznici tak akorát na utržení :? a na MS,tak by měla snad dorazit,když ne,mám zavolat za 14 dní.

vakoema
autor
22. kvě 2008

kalka, nojo, to se nekdo ma... 😵 nekdo se vdal podruhe a jiny jeste ani jednou 😠

pikusa
22. kvě 2008

Já mám pořád stejný příjmení 😠 ale říkám vám,že se to snad brzy změní 🙂 🙂

buresinka
22. kvě 2008

Murečku, neschopenku dávají až od ET a jestli máš stres v práci a máš možnost si vzít dovolenou, tak si na poslední dny stimulace vem. Já jsem také byla ráda, že jsem byla doma. Jinak na KET dávají také, já jsem ji měla i neměla a stejně to nevyšlo. No a teď budu asi dva dny doma a pak do práce. Já mám v práci docela klid. 🙂

Pikus, tak to je mi líto, že máš takové trápení, tak snad brzy MS dorazí a odejdou i folikuly.

Jinak co se týče mně, tak já budu v září už vdaná 6 let, neskutečně to letí. 😅

buresinka
22. kvě 2008

Pikus, tak chápu dobře, že bude svatba? 🙂

pikusa
22. kvě 2008

Buresinko,bude bude jen nevím kdy 😒 jen o ní pořád mluvíme jak a co a kdo tam bude jen ještě není nic daného.A vlastně jsem mu řekla,že mě ještě nikdo nepožádal,tak at neplánuje,tak prý to taky přijde 🙂

murecka76
22. kvě 2008

Děkuji moc za vaše zkušenosti. Asi to zatím nechám osudu a uvidím jak mi bude, v práci je připravím, že mi může být zle a prostě někdy nepřijdu. Už vidím jak mě proklínají. Ale což, to zvládnu. 🙂

maktor
22. kvě 2008

Ahoj holky, tak jsem se konečně dostala k počítači. Byla jsem dneska u Dr. Darebného, poprvé, byl moc milý 🙂 Jinak jsem vždy byla u Dr. Řezáčové. Na UZ toho zatím moc vidět nebylo, jenom taková malá dutinka. Mám přijít na kontrolu za 3 týdny.
vakoema: je to moje 1. těhu
a jsem zatím jen 1 vdaná 😉 a ted to bude v 1 rok

pikusa
22. kvě 2008

Maktor,on je super vid 🙂 tak za 3 týdny už uvidíš mimi 🙂 to uteče neboj 😉

buresinka
22. kvě 2008

Murečku, od toho tu jsme, abychom si poradili. Spíš v práci řekni, že máš nějaké zdravotní problémy a vypadá, že budeš muset jít na zákrok, který si vyžádá neschopenku než že Ti bude zle.
Pikusko, tak to jo. Pak to dopadne tak, že bude mimčo i svatba najednou. 😀
Maktor, tak to je super, teď budeme držet palce, aby bylo i srdíčko. 🙂

pikusa
22. kvě 2008

Buresinko,já jsem řekla,že chci svatbu než budu těhu,abych si to mohla užít 😉

maktor
22. kvě 2008

Pikus, jj byl super. Já jsem u něj ještě nikdy nebyla, ale dělal mi OPU. Potom za náma jen přišel na pokoj a dal nám zprávu jak vše probíhalo. Je fakt boží 😀

Jinak já mám taky PN a nevím jestli se mám nechat uschopnit. Týden po ET jsem asi 2 dny špinila, tak jsem tam byla na kontrole a řekli mi ležet. Naštěstí se to zastavilo. Pracuju ale na směny, tak by to asi ani nešlo, nevím.

pikusa
22. kvě 2008

Maktor,bud hezky doma a opatruj mimi v bříšku 🙂

vakoema
autor
22. kvě 2008

pikus, tak to jsme tady dve svobodne 🙂 .ja jsem byla vloni o ruku pozadana, prsten s diamantem mam na ruce a u toho to asi tak nejak zustane. LAe abych neprisla zkratka, tak jsem rekla, ze pokud si me presne do roka a do dne nevezme, tak musi zadat o ruku znova a s novym diamantovym prstenem. Tak to rekl, ze teda jo, jestli se to tak dela...hahahaha. Nojo, chlapi jsou hold ...... 😀 😀 😀

murecka76
22. kvě 2008

Když u mě je to horší v té práci, protože dělám ve firmě u svého bratr, takže ví že podstupujeme IVF. Na jednu stranu si přeje, aby to vyšlo, ale na druhou stranu abych co nejméně chyběla. Jsem v kanceláři sama, takže když tady nejsem tak je zavřeno, to se mu samozdřejmně moc nelíbí. Tak já vůbec nevím co dělat. 🙂

Maktor, jen buď hezky doma, určitě by ti chodit na směny nevyhovovalo. 🙂

Pan doktor je opravdu skvělý, jsem s jeho přístupem taky moc spokojená.

Ještě jsem chtěla zeptat, jestli je v Podolí možnost, aby byl manžel s vámi na pokoji po OPU? Četla jsem totiž, že v některých Carech je to běžné.

Pikusko, já se taky chtěla vdávat před otěhotněním, nemusí se člověk tak hlídat a může si užívat. 🙂 No a teď už budu 2roky vdaná a mimi nikde.