• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

13. prosince 2017 
No vidiš Brundiku, jaro je tu :grinning: Mě už kvetou první jarní kytičky na zahradě, pořád na ně chodím čučet :dizzy_face:
6. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je prdeeel, plysove bacily, ale musim uznat, jako mikrobiolog, ze bakteriofag T4 vypada verohodne. Ostatni bych musela zkouknout a prekontrolovat ve virologii :grinning:
Ale nechtela bych mit treba plysaka opar, mykozu chodidel nebo HIV :stuck_out_tongue_closed_eyes: A plysovy bedar, no ja se tady chlamu :grinning:
6. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mac, ty se mas, ze mas zahradku :wink: Ja uz se nemuzu dockat balkonu v novem byte, snad to tam stihnem do te doby zrychtovat, abych ho mohla zazelenit. A vysoupu tam kaktusy, ktere se mi jinak v lete tisnily na parapetu. Uz loni v lete, jsem si jako nadsenec poridila knihu o balkonovych rostlinach :slight_smile:
6. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brundiku, to se hodí, taková chytrá knížka, já bych zase chtěla bonsajku, jednu jsme pořídili a do měsíce bylo po ní :angry: asi budu muset taky nejdříve pořídit nějakou odbornou knihu :dizzy_face:
6. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me zas nejak skomira bananovnik a nevim co s nim :unamused: No jo, zacnu studovat, abych vedela, co si muzu dovolit, balkon je na jih, takze uz tam vidim plantaz :grinning:
Uz se loucim, manzel za chvili prijde z prace.
Dobrou noc :wink:
6. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pa pa - dobrou noc h :dizzy_face:
6. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dnes jsem se sem nemohla vůbec dostat, prostě to nějak nafachalo.Uvařila jsem dobrý obídek-lasagne a ještě mám i k večeři,mňam.
S balkónama jsme na tom stejně-na jih. Jelikož tady mám vždy v létě takové teplo, že nejde šlápnout bosou nohou na dlaždice, kytičky musí být podle toho. Mívám většinou převislé pelargonie, jednou byla mírná zima a sundavala jsem je až na Štěpána dopoledne, to zmrzly :grinning: Lidi si na chodníku povídali, že to jsou umělé, tak jsem jim do toho musela vstoupit,že tedy ne :grinning: Chtěla bych tam i něco jiného ale co, by to vydrželo to peklo :unamused:
Jinak už mi odkvetl velikonoční kaktus, měl 3 květy.
7. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Kalka a Zulik,opatrujte miminka :slight_smile: at se jim u vás líbí :wink:
Kočík Casual Play vypadá hezky......já o něm uvažovala,ale pak jsem šla do Perega....má velký sporták a v něm už budeme na zimu.................
Jinak po obědě jsem teda šla s mojí mamkou a holčičkama do cirkusu....no a v polovině cesty jsem si vzpoměla,že jsem nevypla troubu 8O takže jsem mazala zpátky.....jinak síliště naše je na kopci....to byla fuška.Vypla jsem troubu a mazala zase zpátky...cirkus jak jinak,než na kopci,už jsem toho měla dost.
A pak cirkus.....holky,něco tak trapnýho jsem ještě neviděla....všeho všudy 3 lidi 8O zima jako v morně a k vidění NIC............
Jediný klad vidím v tom,že jsme se pak stavili v cukrárně na kafe a dortík.
7. bře 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, tak to sis dala rozcvičku :wink: To ale znáš, co není v hlavě musí bý v nohou...někdy se stane.Já nechala takhle troubu vloni v létě a šla jsem se psem na dlouhou procházku :angry:
7. bře 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nááázdar holky :slight_smile: co řešíme"?".. áá cirkus.. tu cukrárnu a dortík bych si taky nechala líbit :wink:

Zuli jak se cítíš?.. mě celou noc pěkně bolelo břicho.. tak nevím jestli to je z Utrouše nebo ze samotnýho transféru.
Včera jsme hned zajela na gyndu a potvrdili mi, že CARY neschopenky nedávají... takže mi jí vystavil můj gynďák.
Zuli kdy se chystáš na krev?.. půjdeš 20.3. v pátek nebo až 23.3. v pondělí ?
7. bře 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda byla rozcvička..............břicho tvrdý jako kámen...já s dechem nestíhala....ale zvládla jsem to ale asi už opravdu musím zvolnit :slight_smile:
7. bře 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Břicho dobrý, jen když dlouho poskakuji v kuchyni, tak trochu tlačí. V noci jsem se poprvé za dlouhou dobu vyspala v jenom kuse, to asi ten pravidelný přísun drog :grinning: Nějak jsem zatím vůbec nespočítla, kdy to mám jít na test, nechci to zatím řešit :slight_smile: Spíš ale to pondělí,mám ráda číslo 23 :wink:
7. bře 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díváte se některá někdy na to vaření na nově?
7. bře 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zulik,já ano....proč???
7. bře 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen že sestřička říkala 15 den na krev.. a to by vycházelo na sobotu.. tak sem si tak říkala, kdy půjdu.. v sobotu asi nepremávají.. tedy nevím..

Já chrapošila dneska celý odpoledne... v půl dvanáctý sem to zalomila .. krásně se mi chrupalo :wink:
7. bře 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já totiž nechápu jednu věc, jak můžou říkat, že se stal ten pán nějakým sexymbolem :grinning: Tedy alespon mne u něja zajímá jen to vaření, jinak mi přijde takový zhrublý :confounded:
7. bře 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuli.. myslíš Babicu?.. no někdy na to čučím, ale popravdě mi ten Babice něčím děsně vadí.. ale neumím říct co to je.. :unamused:
7. bře 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalko, ono to nemusí být přesně 15. den. Spíš by to nemělo být dřív i když já po 1.IVF začala krvácet 8 den, prostě v den kdy měla dorazit mrcha,tak jsem tam šla, ať mi ukončí PN, že je to v háji ale stejně mi vzali krev, aby bylo hcg na nule. Dnes je zase takový unavený den,ale nespala jsem.
7. bře 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cože??? sexymbol????.. bože kdo to prohlásil.. :astonished: :grinning:
7. bře 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babica pořád mává rukama, ten hlas jako notorik a silný kuřák :unamused: no, není to můj typ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuli.. výstižné! :grinning:
7. bře 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě mi řekněte, vy už máte zkušenosti, až půjdu na krev, tak výsledky hcg mi řeknou za jak dlouho?
7. bře 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
někde jsem to slyšela na té novácké drbárně, že mu stovky žen píšou dopisy,jak je úžasný :grinning:
Zase kdyby sem chodil vařit místo mne, špatné by to nebylo.
7. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když tam budeš tak max. do 9 tak odpoledne kolem 13 hodiny jsou.Ale jednou mi řekly sestřičky, že mám přijít v pátek dřív.
7. bře 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do 9 dopoledne-samozřejme :grinning: :grinning: :grinning: u toho ještě čumím na Babicu a do trouby na štrúdl
7. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babica mi taky vadí....vzhledem,mluvou a tak nějak...........ale koukám na receptíky....zrovna ted to kuře s tím jogurtem bylo dobrý :slight_smile:
Kalka,já byla na krvi hned ráno asi v půl 8 a výsledek v poledne po telefonu
7. bře 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele Zuli a to mi výsledky řeknou i po telefonu?..

Já Babicu naštěstí jen slyším.. Martin na něj kouká a pořád má k němu nějaký poznámky.. tak se tu musíme pořád smát.. :grinning:
7. bře 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řeknou Ti to do telefonu, říkají snad i hodnotu hcg, to Ti spíš potvrdí PIku. Já vždy slyšela, bohužel je to negativní :frowning2:
7. bře 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je paráda.. bydlíme kousek za Prahou, tak by se mi nechtělo znovu jet do Prahy...

Piku to kuře s jogurtem je fakt dobrý... už jsme něco takovýho jedla :wink:
7. bře 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuli.. moc věřím tomu, že teď ty zprávy po telefonu budou jen veselý :wink:

tak nevím.. asi mám krátký prsty nebo jsem trotl.. ať dělám co dělám tak ten Utrouš mám všude kolem a na stehnech a já nevím kde... jsem prostě zalepený všude... by mě zajímalo kolik toho zůstane ve mně... :unamused:
7. bře 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek