• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

23. září 2017 
:dizzy_face: jo jo, byla jsem venku celé odpoledne, až jsem z toho teď celá prokřehlá, prala jsem si i kolíčky na prádlo venku v kyblíku a hned jsem dala první várku ven :dizzy_face:
ve čtvrtek jedu nakupovat do Letňan, chci se tam juknout po nějakakých věcičkách pro mimi :slight_smile:
31. bře 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous...já bych pořád nakupovala pro prcka....ale už nemůžu..máme toho moc......
Jinak já už taky věšela..dnes 3 pračky a to už jsem vyprala zimní věci,že pak hezky půjdou uklidit.....
31. bře 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jen pro zajímavost. Dnes na jazykovém praktiku ve škole říkala profka, že dle statistik za leden je nejvíce frekventované jméno pro holčičky Terezka a pro chlapečky Jakub.
Macku, já si taky říkám, že sakra musí být líp :grinning: Ale zatím se to jenom sr..o :zipper_mouth: I když dnes jsem udělala půl zápočtu z češtiny a to jsem takový "Čechoslovák".
31. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zulik....myslím,že tato jména vedou dlouhodobě :slight_smile:
31. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, tyhle jména vedou už min. třetím rokem, shodou okolností je má moje švagrová - má kluka a holčičku :slight_smile:
Zuliku, tak vidiš, s lepším počasím - lepší časy :wink:
31. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To doufám, že už bud líp. :grinning:
Taky říkala, že se dětem buď dávají staročeská jména nebo úplně cizí, to si ani nevzpomenu, jaká jmenovala. Jen vám napíšu, že můj manžel má nějakou prdlou setřenici z druhého kolena a ta rodila doma a má dítě jmnem Delfína :grinning: :grinning: :grinning:
Chudák holčička :confounded:
31. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, tak to je holčičky opravdu chudák, přinejhorším si to pak může změnit, ale to si teda ještě asi počká :sweat_smile:

Já dneska chrněla do 11 hod., no a teď jsem stále ospalá, nějak se nemůžu probrat, asi jak je pod mrakem, jsem jak přejetá a to bych si potřebovala umejt hlavu, asi půjdu nejdříve uklízet, to by mě mohlo probudit :slight_smile:
1. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
hlásím se po delší době.
Koukám, že Pikuska dnes nikde, že by už se Matyášek přihlásil? :grinning: Jinak má můj veliký obdiv jak vše v pohodě zvládá, ještě chodí i cvičit. :slight_smile:
Zulí s těma jmény máš pravdu, že je to ve statistikách, ale já jich zase tolik neznám, řekla bych, že jsou jiný jména více, taková Natálie, Kristýna, Tomáš, Ondřej, Tadeáš. :slight_smile: , Delfínce se opravdu pomstili. :grinning:
Vendi, držím na sobotu pěsti, počasíčko ať je krásné (nám každý říkal, že je takové jaké si zasloužíme), takže věřím, že budete mít krásně. Ať se svatbička vydaří a máte na co vzpomínat.
Macous, držím pěsti na páteční kontrolu, ať se dočkáš UTZ a potvrdí ti pohlaví.
Já jdu na KO už zítra (měla jsem jít až 9.4.), ale od včera mám takové zvláštní pnutí v břiše a šponování v čípku (je to takové jak štípnutí, když vyndavají stehy), doufám že to nic není, ale pro svůj klid tam dojedu ať se na mě podívá. :unamused:
Jinak už jsme v pátek koupili kočárek, tak máme po jedné starosti. :slight_smile:
1. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Murečko,
no teď o tom přemýšlím, to bude něco, možná to bude v okolí Pankráce zavřený a já jinudy do Podolské nem. netrefím, takže to bude asi něco, mám z toho nerva už teď - nejsem pražská, tak se vyznám jen na určitých trasách :confounded: Tak mám nutkání se taky posunout, budu koukat zítra na zprávy a uvidím, rozhodně se mi nechce trávit den v zácpách. Tak ti držím palečky na zítřejší kontrolu, aby to píchání nic nebylo a ono nebude, uvidíš :slight_smile:
A taky se ozvi častěji :wink:
Počasí má být super, pátek 20, sobota 21, neděle 19 a jasno, až v neděli navečer bude polojasno, takže si to Vendi užije určitě :grinning:
1. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude Praha o víkendu asi hustá. :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooojjjj ne ne nerodím :grinning: :grinning:
jen jsem zase nějaká akční....u kamarádky,pak nakoupit s miláčkem věci do hospody,pak zase jiná kamarádka.........no malej asi ještě ven vůbec nechce :grinning:
1. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Pikuska a já myslela, že už odpočíváš s Matyáškem, no a ty jsi takhle akční, máš můj obdiv. :grinning:
1. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murečko...kdyby se něco dělo a já nebyla dýl,jak den,tak juknout na Femigrády aneb babičkou v roce 2050 a tam bude info :wink:
Ale raději bych už teda odpočívala s prckem....uvidíme,co bude na kontrole v pátek
1. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já jedu za chvilku na nákupy :slight_smile: Piku ty jo, normálně ti to trochu závidím, že už budeš mít broučka u sebe a užívat si ho :dizzy_face: ale jen v tom nejlepším, ten můj brouček, ať mi ještě alespoň do července vydrží v pupíku :grinning:

Jo jo, taky jsem na zítřejší kontrolu zvědavá a ty nám napiš co a jak :wink:
2. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík.............
tak kdyby něco,nemusíte pátrat,poprosila jsem informátorku vedle z diskuse a písne vám.
Byli jsme se projít a už to jde ztuha,,,,hlavně do kopce a cítím,jak prcek dole tlačí............
Zítra dám vědět,to je jasan.
2. dub 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, jakmile to začne dole tlačit, tak to už jsi vážně v posledním tažení, alespoň co holky říkali :slight_smile:
2. dub 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Macoušku, já tedy nestudovala, kde bude omezení dopravy na Pankráci přesně ale nemyslím, že by to zasáhlo až k sjezdu z magistrály sjezd tuším Pankrác /jede se tam kolem Bauhausu/. Pokud by ses rozhodla jet a chtěla poradit, poradím Ti po telefonu, bydlím tady. Napiš, jestli chceš.Jdu se zatím někam juknout, jak to bude s omezením ale já někde četla, že až v sobotu kvůli summitu a Kongresovému centru a to by byl fakt široký okruh.Jinak jdeme s manžou večer do biografu na Líbáš jako Bůh :wink:
2. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zulik...je to prý moc super film :slight_smile: já ho ale neviděla bohužel............
Macous....nevadilo by mi to :wink:
2. dub 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Pikus, krásně jsi nám to zařídila. :grinning:
Já jsem dnes po předčasné kontrole, vše je OK, ten problém s čípkem je pravděpodobně tím jak šmudlinka roste. Čípek je v pořádku. Mám náznak výtoku, ale prý to zatím nebudeme řešit, když nemám problém, udělala mi doktorka výtěr a příští týden pro jistotu na kontrolu. :slight_smile:
Macous, zítra držím pěsti ať je vše ok a je i UTZ, už se těším na pohlaví. :grinning: :grinning: :grinning:
O filmu jsem taky slyšela, že je to super, tak snad taky vyrazíme. :slight_smile:
2. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuliku, tak jsem to nastudovala, omezení bude jen kousek v ulici Na Pankráci a to od soboty 16.00 hod. nějak do neděle, takže se mě to netýká a jsem šťastná jak bleška veška :dizzy_face:

No Piku, z tohohle tématu jsi teď jednoznačně na řadě, tak jsem zvědavá s jakou zítra přijdeš :dizzy_face:

Murečko, díky moc za pěstičky na zítra, o výtoku mi nemluv, taky se s ním peru, ale min. Dr. říkal, že je to čistý výtok, který je v těhu normální a je to jen nepříjemná věc, toť vše :slight_smile: Jsem moc ráda, že máš čípek v pohodě, je to fakt jedna z nejdůležitějších věcí :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky........
tak poradna za mnou....je to pořád stejný,prcek naléhá hlkavičkou,otevřeno na jeden prst.Pokud neporodím,tak zase příští pátek...UTZ,monitor a doktor.
Ale já doufám,že už tam nepojedu :D
3. dub 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
krásné zprávičky Pikus, tak uvidíš jak se bude Matyáškovi chtít, ale mohlo by ho sluníčko vylákat, dnes je opravdu nádherně.
Koukám Macous,je ještě asi v Praze a utrácí. :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky mamky :slight_smile:
Já dnes byla u ortopeda /prý, to jdete brzo, říkal/ a 16.4. mám trochu prominentně nástup na artroskopickou operaci kolínka, meniskus v háji a ostatní se uvidí. Doktora jsem dorazila, když mi nabízel berle a já řekla, že je mám doma opřený o zeď :sweat_smile: Jinak jsem měla obavy, jak bude doktor vypadat, včera se mu prý narodilo dítě ale asi ještě neslavil.
3. dub 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murečko....celý den jsem byla s Matyáškem na sluníčku............na procházce,tak uvidíme,jestli to pomůže.
Jinak po víkendu mám v plánu skočit na přítele :grinning: teda skočit..............však víte a třebas to pomůže :wink:
3. dub 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu kouknout co Macous a ona nikde. :grinning: Ale je noční pták tak snad se ukáže. :grinning:
Zulíku, tak to máš teda vyhlídky, ale snad to pomůže a budeš mít pokoj. :slight_smile:
Pikus, tak to jsi Matyáška pěkně vyhřála. Jojo, jen skoč, to bude taťka rád, :slight_smile: někomu to pomůže, ale znám i opak. :slight_smile:
3. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak kontrola dopadla dobře, vše jak má být a další máme za měsíc. Utz byl jen pár sekund, Darebák juknul na srdíčko, placentu a kolik máme místa a hotovo, pak šáhl na čípek - vše trvala cca 2 min. a bylo po kontrole :grinning:
Doprava byla taky úplně v pohodě (jinak díky Zuliku za nabídku s tel.) :slight_smile:

Jinak Piku, když už jsme u toho skákání, tak u nás se od doby co jsem těhu nic nekonalo a manžovi se zřejmě nějak nechce, páč že můžeme jsem mu řekla a on nic, tak ho nutit nebudu :sweat_smile:

Murečko, ty už mě máš koukám prokoknutou - noční pták to jsi trefila přesně, pak ráno nevím, kdy ven z pelíšku, ale teď už mě tahá ven sluníčko :dizzy_face:

Zuliku, jejda další operace, no ale zase to budeš mít spravené - což není vůbec k zahození :wink: Berle máme doma taky, manže měl před půl rokem celkovou plastiku kolene + meniskus pryč, takže parádička, ale vyhrabal se z toho rychle, berle měl cca 14 dní, pak další týden jen jednu berličku a pak už šupkal sám.
3. dub 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Macous super, že kontrola dopadla dobře, taky mě to vždycky štve, že to proběhne tak rychle, těšíš se na to tak dlouho a pak jsi venku raz dva, ale hlavní je že je vše ok.
No a pohlaví ti také nepotvrdil?
Jo se skákáním je to u nás podobné, nic už od stimulace, nikdo nám to nezakázal, ale bojíme se a já se stydím zeptat doktora :grinning: , dělá tam totiž známá sestřička, tak mi to přijde blbé. :grinning: :grinning: :grinning:
Krásný víkend, my odjíždíme k našim, už se moc těším, že budu celý den venku a manžel zase na tůru na kole. :slight_smile:
4. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.....
Macous..tak u nás skákání bylo za celou dobu asi 4krát :grinning: :grinning: jinak se taky nic neděje....mě se nechce :unamused:
Jinak budeme dnes celý den pryč...na chajdě,tak at tam dnes zůstane ještě prcek :slight_smile:
4. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak včera jsme byli celý den na víletě na Kokořínsku, šli jsme pomaličku, ale stejně jsem tam do těch krpálů funěla jak lokomotiva, manža se usmívat a pes se pro mě vracel, jakože jdu jak šnek, tak ať přidám :grinning: :grinning: :grinning:

Piku, tak to jsem fakt zvědavá, který den to bude, počítám, že do neděle to bude určitě :wink:
Murečko, jak říkáš, byla jsem venku cobydup, a řekla jsem si, takovou dobu na to čekám, pak ta cesta a nakonec - vše v pořádku, nashledanou :dizzy_face: no zase lepší, než slyšet nějaké hrůzy :sweat_smile:

Holky, tak Vendi se nám dneska vdává :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kecám, Vendi se nám včera vdala - počasí jim fakt přálo, bylo nádherně snad úplně všude :grinning: :grinning: :grinning: , jsem zvědavá na fotos :grinning:
5. dub 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek