CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
12. dub 2009

No to víš,že jo....mažu bepanthenem a to trošku pomáhá...........
Jinak prcek spí a mě už se po něm stýská....už bych ho chtěla zase mazlit 😀

vendi1
12. dub 2009

Ahoj Pikusko,
Matyasek je nadherny. Kdyz jsem cetla prispevek o porodu vyhrkly mne slzicky do oci, uplne to se mnou zacvicilo, silene se na to tesime🙂. Mate ted krasne pocasicko. Ja zrovna sedim na lehatku na terasce a rikam si kdyby uz byl tady s nama kocarek, ale radeji jeste pockame 😀, at si tam Apolenka jeste polezi. Jak psalo moje zastoupeni, UTZ v patek byl moc krasny, doufam, ze se mudr nespletl 😀 😀.
Na dalsi kontrolu jdu 7.5. a 14.5. na cukrovku. Macous musis mne jeste popsat co mne tam ceka 😉.
Jinak vsem pekne Velikonoce, at zitra dostanete neznou pomlazku 😵

pikusa
12. dub 2009

Vendi...jen at si Apolenka hoví ještě v bříšku 😉
My budeme mít premiéru s kočárkem zítra 🙂

murecka76
13. dub 2009

Ahoj holky,
píšu v zastoupení za murecku. Momentálně je hospitalizovaná v Č.B. na rizikovém z důvodu zkrácení děložního čípku. Má nasazené léky Gynipral a bere prášky na zhoršené výsledky jaterních testů. Původně byla v Písku, ale tam jí neléčili,tak v sobotu v deset večer převoz RZ do Č.B. Brali krev a stěry, výsledky by měli být zítra. Věříme, že to bude O.K. malinká je v naprostém pořádku.

zulik
13. dub 2009

Ahojky,
Murečko, držím palečky, ať je vše brzy v pořádku. Hodně zdravíčka.

Piku, jaké bylo první kočárkování?
My se byli dnes dopoledne vycachtat s taťkou na Barandově v aquaparku./poté, co mě decentně namlátil/ Super, málo lidí a už mám letos premiéru v koupání venku 😀 Sice ještě žádné velké teplo po 10 h. nebylo ale máme otevřenou sezónu, na to, že je duben, slušný 😉 Příští týden budu ráda, když mi někdo pomůže do vany 😠

zulik
13. dub 2009

Tak jsem si spočítala, že by měla mít výsledek Georgik, měla jít 30.3. na KET ale od té doby jsem ji nezahlídla.
To si tady hezky povídám sama 😀

macous
14. dub 2009

Ahoj holky,

Murečko, držím moc palečky, abysis dlouho v nemocnici nepoležela a bylo vše co nejdříve v naprostém pořádku 🙂 Nejdůležitější je, že je beruška v pupíku v pořádku a ostatní už se holt nějak vybojuje.....

Zuliku, taky jsem Georgika ani očkem nezahlídla 🙂 snad se ještě objeví s nějakou zprávičkou o výsledku.
A ty jdeš s tou nožkou viď, no do léta budeš běhat jak srnka 😵 tak hodně štěstíčka a ať to moc nebolí 😉

Vendi, taky bych už nejradši jezdila s kočíkem, ale kdepak, moc si přeju porod někdy na 38 tt a ani o týden dříve 😵 Jinak v Podolí ten test na cukrovku jde, glukózu ti dají vypít v porcelánovém hrnečku a je studená, takže žádný muka to nejsou, pak už jen dáš 2x moč a 3x tě bodnou do prstíku a je to hotový, celé to trvá cca 2 hodinky, takže žádný strachy 😵

Piku, to vám to počasíčko na to začáteční kočárkování krásně vychází, určitě si to užíváš 😵 Vůbec se ti nedivím, taky budu na mimi pořád čučet a mazlínkovat ho 😀

Jinak u nás nic nového, poradnu máme 30.dubna, to už budu 29 tt 😲 , teda holky, ono nám to nějak utíká, obzvláště teď, jak je hezky a člověk má pořád nějaké aktivity 😀

vendi1
14. dub 2009

Ahoj holky,
Murecko zrovna vcera jsem na tebe vcera myslela, ze ses dlouho neukazala. Drzim Ti moc palecky a urcite nejen ja, at je vse v poradku co nejdrive a jsi brzy doma. Je dobre, ze ses dostala tam, kde s tebou zacli neco delat. Myslim na tebe!!!!!
Macous nejvetsi muka budou, ze budu mit do 10 hodin hlad🙂 Ty, co vylezlo to slunicko tady taky moc nechodis 😀
A Pikuska ta urco drandi s kocarkem🙂.
Jak se nam meni rychle ty profily...Pikuska pise, ze Matyasek ma 1 tyden, Macous 27tt, toto leti 😉

buresinka
14. dub 2009

Ahojky holky,

tak jsem tu dlouho nebyla a tady takových nových zpráv.

Nejdříve Pikusce gratuluji k narození Matyáška, je to krásné miminko. Přeji hodně radosti a ať si to moc společně užíváte. 🙂

Vendi Tobě gratuluji ke svatbě, ať jste spolu šťastní. 🙂

Murečko, drž se, doufám, že bude vše v pořádku. 🙂

No a co se týče mně, tak není moc veselého a není moc co psát. Já jsem od toho posledního neúspěchu v říjnu, nebyla na žádném pokusu. Myslela jsem, že půjdu v březnu, ale manža se zasekl a hodně jsme se pohádali. Nebudu to rozepisovat dopodrobna. Máme hodně velikou manželskou krizi, bohužel není první ☹ a uvažujeme o rozvodu. ☹

Není to pro mě jednoduché, je mi přeci jenom 33 let a měla bych začínat znovu, ale na záchranu to bohužel vidím špatně. Hodně jsem v touze mít mimčo nad některými věcmi mhouřila oči a nevím, jestli mi to stojí za to dál. Chodíme sice oba k psycholožce, ale každý sám, ještě se pokusím manžela přesvědčit o tom, abychom šli společně. Přeji Vám moc štěstí. A dám zase vědět, jak to se mnou vypadá.

pikusa
14. dub 2009

Ahoj holky,
Murečko................tak to zvládnětě 🙂
Buresinko,sakra,toto mě mrzí,že máte takovou krizi...touha po miminku dokáže zavřít oči nad spoutou věcí vid....no ale je vidět,že asi oba chcete ten vztah zachránit.
Jinak já si naprosto užívám mimíska a jsem pořád s ním.....
A dnes jsme byli poprvé u dr.přibrali jsme 160 gramů......ale v pátek máme přijít ještě jednou na převážení a kvuli žloutence.
Jinak se předvedl náš chlap......klasika,sundala jsem plínku a začal čůrat...ale že to byl oblouk 🙂 až sám sebe počůral 😀

macous
15. dub 2009

Ahojky,
Vendi, jak říkáš, pořád někde poletuju, tak na net chodím max. jednou za den a to ještě kdovíjestli 😀

Buresinko, tak se drž, ať už to dopadne jakkoli, tak hlavně, že to řešíte, ono čím dříve uděláte rozhodnutí - jakýmkoli směrem, tím lépe, držím ti palečky, aby to bylo brzy za vámi a určitě se zase ozvi 😵

Piku, jo jo, chlapyska - čůrání to do oblouku - to by jim tak šlo 😀 😀 😀 To je prima, že takhle hezky přibíráte, doufám, že budeme jednou taky tak přibírat 😵
Holky, mě jednoduše přijde, že jak jsme si na ty miminka museli počkat, tak, že si to teď všechno nějak víc užíváme, těhotenství i mimísky samotný 😀 😵 to je bájo.

zulik
15. dub 2009

Ahojky,

Buresinko, co k tomu říct. Ať to dopadne co nejlíp, na druhou stranu někdy životní změna je k lepšímu. O věk bych se nebála. Je to relativní. Každopádně, držím pěsti.

Tak já zítra nastupuji, výkon v pátek 😒 Doufám, že nejpozději v sobotu budu doma.

sonica
15. dub 2009

zdeni tak at ti to hlavne dobre dopadne a poradne ti to opravi 😉

zulik
15. dub 2009

Díky Soni, už bych to chtěla mít v "cajku".
U Tebe stav stejný, doporučuji napsat stížnost vedoucí toho oddělení, paní se mi ani neozvala a kdyby to bylo tady, tak bych s tím hnula 😠

sonica
15. dub 2009

no jo asi budu muset,jen budu muset dohledat nejaky kontakt,nejdrive ji asi skusim zavolat...

sonica
15. dub 2009

zdeni dekuji skusim tam zavolat a uvidim.dik

zulik
15. dub 2009

A nedej se 😉

sonica
15. dub 2009

to vis ze se nedam,hlavne kdyz jsem sama a jsem na tom zavisla

macous
17. dub 2009

Ahoj holky,
jdu vás všechny pozdravit 🙂 Mimochodem mám nahoře už téměř 10 kg 😨

Zuliku, tak ať tě to pak moc nebolí 😉

pikusa
17. dub 2009

Ahoj holky.........
tak jsem včera volala do podolí..že už máme jejich miminko 🙂 a sestřička měla takovou radost,že mě to zase dojalo.
Macous..vykašli se na kila.........já měla nakonec asi 16 nahoře...........a 10 jsem tam nechala 😉

vendi1
17. dub 2009

Ahoj holky,
Mac to ja nemam temer 10 kg nahore, ale presne 10 kg nahore☹, ja ale 6 kg pribrala jenom pri hormonech na zacatku a byla jsem z toho spatna, ale vysledek je z toho krasny, kila ted neres, ja je taky neresim, jim co potkam🙂.
Piku, to je pekneee🙂, jeste jim posli fotecku Matyaska, pak se najdete na nastence🙂.
Ja byla vcera poprve na tehu cviceni v Podoli, takova pohodova protahovacka, bylo to fajn. Mac nechces chodit 😉 ? Porodni baba co to vedla, zacla vykladat o Epiduralu, ze nedoporucuje do neho jit, ze kdyz by bylo az nejhur a to holcina tam rikala, ze pak uz Ti ho nedaj🙂. Piku jak jsi to mela ty, jestli se muzu zeptat...Epidural byl? 😉
Jinak mne boli hrozne zada 😒 .
A copak nase Murecka? Jakpak na tom holky jsou? Zastoupeni napis nam🙂
Buresinko, ty se drz a doufam, ze se vse jeste v dobre obrati.
Holky pekny vikend a prseni uz zase bylo dost ne 😉 🙂 😀

pikusa
17. dub 2009

Vendi...foto jim pošlu 😉
A já jsem epidurál neměla a ani jsem o něm neuvažovala.A dává se hned...když je nejhůř,už to nejde....to by ho pak chtěla každá.................

macous
17. dub 2009

Ahoj Vendi 😀 já na to cvíčo chodit nemůžu, mám to totiž z ruky, to by mě vyšlo pěkně draho - 50 km tam a 50 km zpátky 😉
Jinak Piku má pravdu, jde jen do určité fáze porodu, pak už nee, já ho nechci 😵 jediný důvod, proč bych o něm přemýšlela je ten, že ti při kompplikacích jen přidají (když už jsi napíchnutá) a císař může proběhnout při tvém plném vědomí, ale to se nám všem snad vyhne 😉
Piku, to je super, že ti zbylo hnedka jen 6 kg, to bych si taky přála 😀 😀 ale ať mi zbyde klíďo víc, jen když bude mimi v pořádku 🙂

murecka76
17. dub 2009

Ahojky,
dnes mi můj drahý manžel donesl notes, tak budu zase s vámi, moc vám děkuji za podporu. Zatím nic nového není, ležím a užívám léky, vidí to tak, že tady budu do 2.7. takže super výhled, od příštího týdne by mi měli píchnout injekci na dozrávání plic, kdyby malinká chtěla jít ven, i když pevně věřím, že budu držet. Moc děkuji, že na nás myslíte, moc to potřebujeme, protože to jsou docela nervy.
Zítra vás dočtu, abych byla v obraze.
PIKUS Matyášek je moc krásný.

brundik
17. dub 2009

Hezky vecer 🙂
Murecko, drzim palcaky. Drzte se holky, obe! 😉
Buresinko, to me mrzi, co si prozivas 😔 Na zachranu neni nikdy pozde, pokud chteji oba. A na vek se ted nedivej, dulezite je abys byla stastna. Myslim na tebe a preju ti spoustu sil 😉
Zuli, tobe taky drzim palce, at jsi brzo zpet a at to boli co nejmin 😉
Macous v tehu nema cenu resit kila, na to fakt pec a uzivej si to 😉

brundik
17. dub 2009

Ja dnes byla na UTZ a v pondeli mam 2. IUI 😵

macous
18. dub 2009

Ahoj holky,
Murečko, to je teda fakt s tím výhledem 😖 ale na druhou stranu, jsi už 25 tt a to už je pro malou dobrý, držím vám moc palečky, aby jste vydržely do 38 tt, kamarádka to měla taky a ležela taky od 6 měs. a až do konce, nakonec rodila ve 40 tt 😉 sice to bude otrava, pokud tě vážně domů nepustí, ale pro miminko člověk vážně udělá všechno, moc na vás budu myslet a držte se holky 🙂

Brundik, tak hodně štěstíčka na druhý pokus IUI 😵 a neboj, já ty kila neřeším, to jsem psala jen tak pro zajímavost 😀

pikusa
18. dub 2009

Ahojík...
Brundík..tak držím palce moc moc 🙂
Murečko....vydrž a prcek at je v pupíku co nejdýl 😉

zulik
19. dub 2009

Ahóóój,
jsem doma 🙂 Všechny zdravím a děkuji za podporu, moc to pomohlo. Sice mě dnes nakonec nechtěl doktor pustit i když včera řekl, že dnes půjdu ale sestřička mi to potvrdila, že to včera pan doktor řekl a dnes si to nepamatoval /asi po té noční, no to víte, úrazovka/. Operace byla v pátek v půl 9, odstranili mi ulomený meniskus, rozdrobené kousky, dali drén, který jsem měla do včerejška večera. Včera už jsem mohla odpoledne na berle, večer doktor vyškubnul drén 😝 a ráno v 10 si mě mohl manžel odvézt domů. Mám mít plnou zátěž, dle toho sportovního doktora, dle ostatních mírnou, tak si vyberte, prostě co to půjde ale zatím mám koleno jako kouli a první den tak nějak lezu po 4, tak jsem ráda, že se mi nemotá hlava.

Murečko, držte se, holky jsou bojovnice, viz. ta moje. V 27.tt jsem byla na cerkláži a dopadlo to dobře.

Brundíku, fandím Ti, ať to tady už zase ožije novou těhulkou 😉 Já si musela posouvat kvůli operaci ms práškama, komicky mě se to povedlo a 2 ženský, co se mnou byly na pokoji to nečekaně dostaly 😀Tak z toho měly sestřičky legraci, že jsem to na ně hodila 😅

macous
19. dub 2009

Ahoj holky,
manža mi nějak padnul, má alergii na břízu a asi k tomu něco přičapnul, od pátku nevylezl z posletele, už aby mu bylo líp - je mi ho hrozně líto, je celej oteklej a sotva dýše 😢 no ale snad už se to bude lepšit 🙂

Zuliku, tak to je dobře, že už to máš za sebou, teďka už jen hojeníčko a bude zase nožka jak nová 😉

Piku, co u vás nového, jak to jde? A co v noci, nezlobí tě brouček?-Jak by mohl viď 😵 😵