CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
28. srp 2009

Lussinko....tak ted budu moc držet palečky,at je to opravdu poslední...a úspěšný ET 😉
no zítra slaví můj táta narozeniny,tak budeme na zahradě od rána a bude papáníčko 🙂
V sobotu večer zase kamarád slaví,tak bude chvíli večer hlídat mamka.....
No chlap je v práci o víkendu,tak jsme sami......

ivkaj
28. srp 2009

Ahojte, tak já jsem dneska volala do Podolí. CHtěla jsem objednat na termín za ti týdny a kydž jsem se ptala, kdo zl lékařů tam bude, tak mi sestra řekla, že Ř. určitě a snad možná Darebný, ale že ještě nevá jak to tam bude. Tak sem zvědavá na koho tam natrefím.

Jo a k té zastavovačce. Čeká mě dlouhý protokol, takže mi budou píchat Zoladex (nebo jak se to píše) na uspání vaječníků.

Pikus, jediná reakce které jsem se od Ř. dočkala bylo "však do konce jara jste těhotná". Asi sem se měla zeptat v kterém roce 😅

Každopádně sem teď v nějké drbárně četla že do Podolí k Ř. prý dochází Chýlková 😕

pikusa
28. srp 2009

Ivkaj...jo taky jsem to někde četla....no k ní se asi chová jinak 😒
A zastavovačka...dík za vysvětlení.
A hlavněěěěěě----at to vyjde 😉

zulik
28. srp 2009

Čauky,
my dnes s holkou potkaly Maurerku s dvojčaty.Měla takový ten sporťák, jak děti leží za sebou, vypadalo to, jakoby to druhé leželo dole v košíku na tašku 😖 Jo a manžel v CARu viděl před 3 lety Šporcla s Kodetovou, byli prý děsně nenápadní, oba černý brýle a jak Ř.otevřela dveře od ordinace, hnali se dovnitř a ona je vyhodila 😀

pikusa
28. srp 2009

Jako Míšu Mauerovou???tu mám ráda 😉 ale ten kočárek se mi moc nelíbí...¨
A vyhnala je????správně 😝

zulik
28. srp 2009

Jo Míšu M. asi i s mamkou, nebo kdo to byl.Kočárek byl černý.

pikusa
28. srp 2009

A ještě černý....ale zase u mě zabodovala,že dala normální jména...
a má Pepíčka,kterému já se tak bránila.....a teda neubránila se úplně když malej je matyáš josef 😀

macous
31. srp 2009

Ahojík holky,
jdu vás jen na skok pozdravit 😵
u nás zatím nic nového, snad brzy přidám i nové fotečky Matýska

holky držím palečky, aby vše dobře dopadlo a hlavně žádný stresy 😉

pikusa
1. zář 2009

No konečně se někdo ukázal...
macous,na nové fotečky se těším 🙂
Jinak jsem potkala kamarádku s krásným bříškem....dlouho se taky snažili a mimi mají z Liberce.Prý je pohovor v Podolí dost zklamal a už tam nešli 😒

vendi1
2. zář 2009

Ahoj holky,
dala jsem tři fotky do albíčka. Jinak už plně kojíme a máme problémy s prdíčkama a nespíme☹, ale jinak jsme šikulky. Vůbec nevím co mám jíst, abych ji takhle netrápila☹.

pikusa
2. zář 2009

Vendi...to je beruška malinká 🙂 to ani není možné...
no my už budeme mít 5 měsíců 🙂
A jídlo??no my prdíky neměly,tak jsem to moc neřešila....tak at vás brzy přejdou 😉
A změn si popis 😀

macous
3. zář 2009

Ahojík,
Vendi, Apolenka hezky roste, je to hnedka vidět 😵 😵
Piku, až stáhnu nové fotos z foťáku, tak něco nahodím 😉 taky se ti musím juknout do albíčka, jestli tam nemáš něco nového...........
Jinak mám za sebou kontrolu na gyndě a dobrý, tak jsem ráda a snad se z cytologie nic neobjeví 🙂
A taky další poradnu, malej má 56 cm a 4,43 kg, tak mu to všechno roste a přibívá jak má.
Mě pořád při kojení bolí dost bradavky, ale to už asi bude můj úděl, uvidíme, co s tím udělá, až Matymu začnou růst zuby 😀 😵

macous
3. zář 2009

Jo a Vendi, dáváte malý něco na ty prdíky, já dávám probiotický kapičky, jsou dobrý - poradily mi holky na jiné diskuzi 🙂

pikusa
3. zář 2009

Ahojík holky...
Macous,bradavky mě taky bolely,v porodnici jsem i brečela bolestí 😒 namazat Bepanhenem a pomůže to 🙂
A malej roste hezky,to je dobře....
Nové fotečky já nemám,asi příšrí týden...k jeho 5ti měsíčninám 😀
Kapičky jsou prý dobré...no my fakt toto naštěstí neřešili 🙂
Jen občas a to pil fenyklový čajík.

macous
3. zář 2009

Piku, ono nás ty prdíky taky nijak extra netrápí, malej se za noc jednou nakojí a to je všechno, akorát večer pobrekává cca 2 hodinky, ale myslím si, že je to tím, že chce spinkat a nemůže tvrdě usnout 🙂 jinak Bepanthenem mažu, mě to nebolí celou dobu kojení, jen ty první 2 až 3 cucnutí, mám ty bradavky vždycky trochu zploštělé než si vycucne to první mlíčko a odstříknout se mi to nedaří 😖 tím pádem mě je trochu poškozuje, ale dá se to vydržet - s porodnicí nesrovnatelné 😵 😵 😵

pikusa
3. zář 2009

No mě taky bolelo jen ze začátku...jak začal sát,bylo to dobré 🙂
A mates dokáže kolikrát řvát jako tur,když je unavený a nejde mu zabrat.
Ale ted se tady nahlas směje 🙂 🙂 a ani nevím čemu...drží v ruce didlíka a řehtá se 😀

vendi1
3. zář 2009

Ahoj holky,
tak jsme dneska po kontrole u detske mudr. Byly jsme pochvalene. Bala jsem se jestli po vysazeni te umele vyzivy pribirame a pribirame🙂. Uz mame 48,5 cm (2,5 cm navic) a 2880 g (480 g navic), tak jsem rada. Ted jsem nas objednala za tri tydny na kycliky.
Probioticke kapky....dneska jsem byla v lekarne, kupovala jsem 4 veci a prodavacka mne rika.....cca. 1100 Kc a ja koukam a rikam ji, to je nejak moc ne a ona jen ty kapky stoji 660 Kc, to Vam pani doktorka nerekla? Ja rikam, no to jsem netusila. Tak jsem si rikala, ze vezmu misto toho neco jineho co mne mudr rikala a kdyz bude nejhur vratim se pro kapicky. Prijde mne to docela darda teda. Jinak jak pise Piku zatim pijeme jen fenyklovy cajicek. Zatim jsme nemely takovou krizi, abych za ne davala tak hrisne penize.
Trapi nas jeste hodne vysuseny nosik, takze mne Apolenka pri kojeni chrochta a nemuze chudera dychat☹, tak jsem dneska na to koupila morskou vodu na vyplach tak uvidim, ta bude ale u toho kricet...nevim jestli to stoji za to ji takhle trapit.
Jinak s bradavkama to mam Mac uplne stejne, prvni 2-3 min je to silena bolest a pak to prejde, rikam si, ze to snad jednou musi skoncit 😉 .
Piku chystas se s Matyaskem na plavani? Ten cas hrozne leti. My uz v nedeli budeme mit mesicc 😵 .
Mac mohly by jsme se nekdy domluvit a dat srazik az budou deti mit o nejaky ten tyden vice🙂, co ty na to?

macous
3. zář 2009

Vendi, probiotické kapičky mají za velice slušnou cenu tady: www.rajplinek.cz , koupila jsem od nich, typ mi dala Mel a přivezou ti je v krabičce nachlazené až domů, aby se nesnížila účinnost, je to 5 ml a vystačí to tak na 3 týdny....
teda a krásně jste povyrostly a přibraly, já to říkala, však je to vidět hnedka, jen počkej za měsíc 😉 a srazík dát můžeme, to klidně, až ještě trošku povyrostete, tak se domluvíme
jo a holky pražandy a z okolí, kdybyste se chtěly přidat, tak klíďo brďo 😀 😀

Piku a teď už tě to nebolí vůbec, ani ze začátku a jestli nee, tak kdy to polevilo? A náš Maty se už taky začíná smát, je to kouzelný a na to řehtání, jak máte už vy se moc těším, jsou fakt sladký, když se smějou 🙂 🙂

vendi1
3. zář 2009

Hmm, Mac to je opravdu velice slusna cena. to by mne nenapadlo, ze i tenhle sortiment jde koupit na netu. Kdyz bude nejhur, stranku jsem si ulozila. Diky. Mas jeste nejake dobre info?? Treba na plenky...tech je ale spotreba a my navic potrebujeme uplne ty nejmensi "1" co jsou, ptz u tech "2" (3-6 kg) se procurame skrz jak jsme malicci. "2" mame doma zasobu nez jsme pochopili, ze "2" nee a taky nez jsme vsechny vyzkousely, myslim tim vsechny male od ruznych firem nez jsme nasly ty prave. Sedi nam "1" huggies, ty jsou snad nejmensi ze vsech, ale taky pomalu nejdrazsi a jsou dny kdy i z tech nam to vytece ven 😉 .

macous
3. zář 2009

Vendi, já používala 1 taky huggies na střídačku s DMkama, teď používám Pampersky 2 na střídačku s Teskovkama 2 a DMkama 2, přijde mi to dost podobný, Teskovku mi nepročůral nikdy, ale zase mi přijde taková hodně přegumičkovaná, dávám jí když jdeme na delší vílet, aby byla jistota, DMkový jsou takový pohodlný a Pampersky jsou taky v pohodě, ty ale kupuju když je na ně akce 😵

Na tom odkazu co jsem ti hodila mají taky plenky za slušný ceny a když toho objednáš více, tak se to vyplatí, já objednala i ty Nivea sensitive vlhčený ubrosky, jsou bezkonkurenče nějlepší 😀 😀

macous
4. zář 2009

Ahoj, tak dnes ani noha, tak posouvám 😝 😀

pikusa
6. zář 2009

Ahojík...
my jdemem na palvání od 22.9----se těšíím a jsem na matese zvědavá 😀
Jinak pleny do ted jedině DM...byly pro nás nejlepší.
Ted jedeme i Pampersky,došly mi slevové kupony--40 kč na balík.
Jinak kdo chodí do DM----mám ještě slevové kuponky na ty malé plínečky....pošlu 🙂

macous
6. zář 2009

Piku, dáváme už taky dvojkové 🙂 ale Vendi by mohla chtít.....
Na plavání začneme chodit asi na jaře, na tu zimu se mi moc nechce, abysme to neodmarodili 😅

pikusa
7. zář 2009

Macous...no nám ten půl rok vyšel na podzim......
A dnes máme malé narozeninky....5 měsíců 😲 užžžžžžžžžžž to je síla 😲

brundik
7. zář 2009

Ahoj holky, prisla jsem vas pozdravit po nasi tydenni dovolene 🙂 A zaroven se podelit o dalsi komplikace, ktere se u nas objevili 😒
Odjizdeli jsme na dovcu v nic moc rozpolozeni, protoze jsme se dozvedeli z imunologickeho vysetreni spatne zpravy. Zjistili mi vyrazne zvysenou tvorbu protilatek proti spermiim a zvysene protilatky proti trofoblastu a manzelovi antisprematicke protilatky. Zjistili nam snad vsechno co mohli 😒 Byla to pro me tafka a pro manzela snad jeste vetsi, tehotenstvi ted pro nas nepripada v uvahu, ale uz jsme to pobrali. Takze IVF se odsouva na neurcito a navic mame povoleny jen styk s kondomem a taky jsem vyfasla na 4 mesice Prednison. 12. 11. jdeme na kontrolu. Tak jsem na ten nas dalsi vyvoj zvedava.
Mam tady po dovce dost prace, takze musim zabrat, ale zas nakouknu, treba nekdy prinesu i nejake lepsi zpravy 😉

pikusa
7. zář 2009

Brundíku...zase ale ber to,že přišli na příčinu a bude se to léčit.....
a mimi bude,jen později 🙂

brundik
7. zář 2009

Jooo, Piku, ale kdyby to bylo jen to jediny, je to jen jedna z mnoha pricin, ktera pouze doplnila ty dalsi priciny neplodnosti, takze se to zamotava vic a vic, protoze me zjistili vsude neco a to doslova. Jeste jsem neslysela co se tyka poceti ditete zadny priznivy vysledek ze vsech vysetreni, ktery jsem absolvovala. Ba ne, abych nekecala, mela jsem v poradku stitnou zlazu 😀

pikusa
7. zář 2009

Brundik....teda vy si to vyžíráte......budu ti moc držet palce.....
jinak odbočím....na Podolí jsou dost stížnosti,vše vychází špatně......tys nepřemýšlela jít jinam??

ivkaj
7. zář 2009

Brundik, s tímhle výsledkem odchází z Imunologie v Podolí snad každý (i my, teda až na toho manžela). Většinou to dopadne tak, že po kontrole je vše OK a pokračuje se v preventivním užívání 0,5 Prednisonu až do konce prvního trimestru. Jo, já jsem si k tomu naordinovala ještě Wobenzim, ten celkově podpotuje imunitu.
Tak nevěš hlavu, bdue líp ;o)

Přijde mi zvláštní, že tu ani není nikdo nový kdo by do Podolí šel 😕

brundik
7. zář 2009

Ja jsem o zmene nepremyslela. Zatim jsem v Podoli spokojena. Pan doktor Madar je kapacita, verim mu a i jsem cekala ze imuno nebude ok, ale necekala jsem, ze to bude az takova traga. Docela trpim na zanety, takze muj imunitni system co se tyka zenskych organu je asi porad v pohotovosti a to to jen zhorsuje.
Ivkaj, diky za tip. Je to nahoda, ale pred dovcou jsem se kvuli mykozam rozhodla taky poridit Wobenzym, takze ho dlabu.
Dekuju moc.
Jo a jeste mi kolegyne poradila Yuccu, nejake tabletky na procisteni organismu. Asi si naordinuju pro dobry pocit nejakou lehci zdravou stravu 🙂