CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
7. říj 2009

Ahojík...jen rychle,dělali nám okna,musím uklízet...
Vendi,náš Mates se začal přetáčet z bříška na záda asi před 3 týdnama...a vy už by jste chtěli ted???
naopak to sám taky ještě nedá 😀
No a my jsme dnes půlročáci 😲 😲 😀

macous
7. říj 2009

Ahoj holky,
Piku - gratuluji k půlročáčkovi 😀 a okna, teď bordýlek a pak je budeš krásně mýt - jde to s plasťákama skoro samo 😉
Vendi, to je fakt brzy na přetáčení. A malá by se mohla úplně ustálit po těch 3 měs. - teda jestli jí třeba bolí bříško. Ale jak jsem už psala, zkuste ty probiotické kapičky, jsou dobré i právě na to, že se dětem ustálí režim a tolik nepláčou, ale kdoví, jak to je ve skutečnosti, já je Matymu dávám a je v pohodě, ale otázka je, jestli by byl i bez nich? 😵

pikusa
8. říj 2009

Macous,my už zepředu v bytě okna máme,tak ted dělali zezadu....
a díky za gratulku 🙂
Jinak Mates spí denně od 8 večera,to ho dávám do pelíšku...většinou už spícího...
Jen noci máme ted nějaké divoké,do půlnoci spí a pak snad co hodinu vstává 😒

macous
9. říj 2009

Hm Piku, tak to teda nic moc, kdyby to měl opačně, tak by to bylo lepší 😅
U nás zatím od osmi večer do rána do 6, pak kojo a dochrupnout do 7:30, někdy přidá kojo okolo 3, ale to tak jednou dvakrát za týden 🙂 noooo uvidíme začnou třeba zuby a bude po klidných nocích 😅 začal slintat a rve si pěstičku do pusy, taky má více na řidko, tak uvidíme, typuju, že se první zub objeví za dva měsíce 😀

pikusa
11. říj 2009

Macous....když byl Mates malinký,taky už spal skoro celou noc 😉
Ale k miláčkovi klidně vstanu 😉 navíc mi zase v noci začal kašlat 😒

pikusa
12. říj 2009

http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyskova_1.mrkvicka/
a náš Mates dnes poprvé papkal 🙂

macous
12. říj 2009

Ahojík,
no Piku, tak máme změnu , od soboty brouček začal vstávat na kojo pře druhou a pak okolo páté, vstávání okolo půl osmé nám zůstalo 🙂 ale nají se a zase vytuhne, takže dobrý - zatím 😕 😵
A ještě další změnu máme, začala jsem ho dávat spinkat do ložnice do postýlky i přes den (má ještě i v obýváku), a jde mu to, tak mám zase více času 😀

Teda na první příkrm se ani moc neupatlal - šikula 😵 teda ten už je velikej 😲

pikusa
13. říj 2009

Macous...to se vám ještě hodněkrát změní...
já říkám,že nejvíc jsme se vyspala,když to byl drobek malej 😀
Matyášek přes den spí v mojí posteli v ložnici a spí se mu tam dobře.....jen už ho tam musím obkládat polštářema.

macous
13. říj 2009

Jo jo Piku, já to vím a taky to tak trochu čekám, ale netěším se 😀
Náš prcek taky rád dospává u mě v posteli, obzvláště když ho při tom držím za ručku, ale já mám pak záda jak přeražený 😅

pikusa
14. říj 2009

Macous...no to oni rádi žmoulají ručučky vid 😉
dnes jsem ho tam měla asi od 3 rána...je nastydlej a má kašel,tak byl mrzoutek,ale já se teda nevyspala.... 😲 😀

macous
16. říj 2009

Ahojík,
tak jsou Matýskovi dneska 3 měsíce 😵

Včera jsme byli na očkování - hexa, reakce dobrá, pofňukával a teplota max. 37,5 po odečtu, tak snad už se to dneska nezhorší, více teda spinká chudáček, je takovej unavenej a užmoulanej 😅

Jinak jsme taky měli prekérku s pejskem, dala jsem jí debilka hovězí kost - teda spíše jen maso na kloubu z polévky, no a nabalilo se jí na to všechno co měla v žaludku, manžel jí včera vezl do Č. Brodu do psí nemocnice, byl rentgen, dostala injekce a dneska na kontrole už dobrý, ale má chuděra ještě antibiotika a dietu, je mi jí líto, už tak má podváhu jen 4,8 kg a má mít okolo 6, jenže se právě nedá vykrmit, pořád poskakuje a lítá, no tak jsem jí hovězím kloubem zrovna nepřilepšila, kdybysme prý nejeli, tak to nemusela přežít 😲 ☹

pikusa
16. říj 2009

Gratuluji k tříměsíčninám 🙂 🙂
Tak snad budete mít očkování bez reakcí...jako my 😉
Jééé chudák pejsek...tak at je v pořádku
My dnes zkusili květáček a šmakoval....nedokrmuju denně,včera neměl nic,dnes malinko....

vendi1
16. říj 2009

Ahoja holky,
tak jsme se dnes vydali na vitani obcanku, prijdeme k uradu a uklizecka na nas kam jdete, uz je zavreno a my na vitani obcanku a ona ale to je az zitra a ja ji rikam, to neni to je dnes a v hlave si rikam co ty o tom muzes vedet a mezitim tam dosly dalsi dve baby z uradu a ty taky rikaj to je opravdu az zitra, tak si pripadam jak debil, asi mne leze mliko do hlavy 😀 , takze zitra repete . Aspon jsme si dnes nacvicili navlikani hunateho noveho kabatku a cela rodina jsme se vyfotili pred odchodem 😀
A jak jsme z toho byli takovi prepadli skoncili jsme v cukrarne na zakusku 😀
Jinak v utery jsme byly u mudr a Apolenka vazi 4350 g a ma 54,5 cm. S vecernim spanim mame stale problem, ma to prevracene, pres den chrnakuje a vecer ne a ne. Usina mne az okolo pulnoci ci 2. hodiny ranni.
Mac to je smutne s Jackem...ale hlavne, ze to dobre dopadlo a taky gratuluji ke 3. mesicum.
My jsme ted zacly vice vykladat, je to miloucke 🙂

macous
16. říj 2009

díky za gratulace 😵
a Růženka už je celkem v pořádku - jupííí 😵

no já nevěděla, že se u nás musí na vítání občánků objednat, takže jsem to udělala teprve min. týden a tím pádem půjdeme až někdy na půl roce 😲 😵

Vendi, to se s tím spaním zlepší, jen jí přes den nechávej co nejvíce na světle a domácí ruchy - tv, myčka, pračka atd., aby si nahodila správný režim 😉

pikusa
17. říj 2009

My byly na vítání asi v 8mi týdnech 🙂
Vendi...teda kus ženský už 🙂 🙂 a neboj,ono se to srovná 😉

macous
18. říj 2009

Tak snad se nám to počasí trošku umoudří a budeme moci jezdit zase kočárkovat 😵
Jinak malej už spí dvě hodiny a manža taky o psindě nemluvě 😀 😀
jen já tady pobíhám jak tele a snažím se uklízet, jde to těžko, všude někdo chrní, tak jsem vydrbala komplet koupelnu - to mě nejvíc nebaví 😅

macous
18. říj 2009

jo a přeji všem hezkou neděli 😉

a koukám, že holky sem už nechodí - Geogik, Zulik aspol.

pikusa
18. říj 2009

Tak malej taky spí,asi hodinu jsem chrupkala s ním,ted jsem vylezla.
Uklízela jsem dopledne,ted už budu lenošit a navečer jdeme k babičce 🙂

zulik
18. říj 2009

Čauky!
Já vás po očku sleduji ale nemám tak nějak nic k tématu 😉
Naše "mimi" se učí už tančit, nakecá toho až moc a občanem je řádným už i se zalisovaným papírkem, který tedy věčně nechává doma 😀

pikusa
19. říj 2009

Zulik,hlavně že nenecháváš doma občánka 🙂
Náš Maťulín už přišel na to,že je sranda se koulet ze zad na bříško a obráceně....takže ted už hlídat a hlídat 🙂

zulik
19. říj 2009

Piku, a teď už budeš hlídat pořád-každý větší pohyb a pak pohyb z domu a návrat zpět a tak 😉

pikusa
20. říj 2009

Zulik...dnes ležel na zemi na hrací dece...já si jen odskočila na WC...vrátím se a on vykulenej o metr jinde kam se dokoulel 😀 😀
A pravda....lepší toto hlídání,než pak to v pubertě 😝

zulik
20. říj 2009

Letí to, viď 😉 No a příští rok už budete muset ukotvit stromeček 😀 Tedy pokud vám tam už letos nepřileze a nezastřese s ním, aby si sundal čokošku 😀

pikusa
20. říj 2009

No už asi letos to bude něco se stromkem 😀

macous
23. říj 2009

Ahoj holky,
Zuliku to máš teda recht s tím hlídáním v pubertě, obzvláště o holku bych měla strach, ale ty jí máš určitě super vychovanou a zodpovědnou 😵
Piku, tak to já tenhle váš kutálecí pohyb očekávám právě na Vánoce.
Holky já se letos tak moc těším na Vánoce, konečně budeme u stromečku s miminkem, manželovi bude letos 39, tak si taky řádně počkal, myslím, že to budou konečně veselé Vánoce 😀

Zuli, jen tak mimochodem - máš ještě letos nějaký plány s IVF?

pikusa
23. říj 2009

Já se tak těším na Vánoce....
na ty matýskovi očka,až uvidí stromeček....
a místo dárků ho bude zajímat jen balící paír 😀 😀

zulik
23. říj 2009

Letos z IVF nic nebude, jedu v listopadu do lázní a vracím se 8.12. Možná stihnu kontrolu hor. profilu.
Macku, někdy si myslím, že zodpovědná holka je a někdy ne 🙂 Ale když slyším, co si dovolí jiné děti, říkám si, že je dobře, tak jak je 😅 Už nás začíná prudit, že si do roka udělá řidičák, to se celá třesu, neboť máme skoro nové auto 😅 Stačilo mi, jak jsem si zvykala na manžela a už to tady bude zase 😖

macous
24. říj 2009

Piku, tak to je vlastně docela výhoda, můžeš zabalit prázdné krabičky a Matýsek bude šťastné mimi 😀

Zuliku, no to víš, život je změna 😅 ale úplně tě chápu, je o strach... a věřím, že je ta vaše treperenda dobře vychovaná, ono jí to všechno časem přejde a bude zase 100% vzorná dcerka 😉

zulik
24. říj 2009

Tak to vám ještě ty dárky projdou docela levně-relativně 😀 Holky já letos vůbec nevím, co k Vánocům 😒 Zvažujeme holce nové lyže ale zase bychom chtěli už něco ze slev a to bývá až po svátcích. Jinak fakt nevím co a komu a nechce se mi to ani řešit 😖

pikusa
24. říj 2009

Tak taky mu můžeme dát hromadu papírů 😀
pro malého mám pár tipů,jinak ostatním nevím 😒