• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

24. srpna 2016 
Ahojík...jen rychle,dělali nám okna,musím uklízet...
Vendi,náš Mates se začal přetáčet z bříška na záda asi před 3 týdnama...a vy už by jste chtěli ted???
naopak to sám taky ještě nedá :grinning:
No a my jsme dnes půlročáci :astonished: :astonished: :grinning:
7. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Piku - gratuluji k půlročáčkovi :grinning: a okna, teď bordýlek a pak je budeš krásně mýt - jde to s plasťákama skoro samo :wink:
Vendi, to je fakt brzy na přetáčení. A malá by se mohla úplně ustálit po těch 3 měs. - teda jestli jí třeba bolí bříško. Ale jak jsem už psala, zkuste ty probiotické kapičky, jsou dobré i právě na to, že se dětem ustálí režim a tolik nepláčou, ale kdoví, jak to je ve skutečnosti, já je Matymu dávám a je v pohodě, ale otázka je, jestli by byl i bez nich? :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Macous,my už zepředu v bytě okna máme,tak ted dělali zezadu....
a díky za gratulku :slight_smile:
Jinak Mates spí denně od 8 večera,to ho dávám do pelíšku...většinou už spícího...
Jen noci máme ted nějaké divoké,do půlnoci spí a pak snad co hodinu vstává :unamused:
8. říj 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Hm Piku, tak to teda nic moc, kdyby to měl opačně, tak by to bylo lepší :sweat_smile:
U nás zatím od osmi večer do rána do 6, pak kojo a dochrupnout do 7:30, někdy přidá kojo okolo 3, ale to tak jednou dvakrát za týden :slight_smile: noooo uvidíme začnou třeba zuby a bude po klidných nocích :sweat_smile: začal slintat a rve si pěstičku do pusy, taky má více na řidko, tak uvidíme, typuju, že se první zub objeví za dva měsíce :grinning:
9. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Macous....když byl Mates malinký,taky už spal skoro celou noc :wink:
Ale k miláčkovi klidně vstanu :wink: navíc mi zase v noci začal kašlat :unamused:
11. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
12. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík,
no Piku, tak máme změnu , od soboty brouček začal vstávat na kojo pře druhou a pak okolo páté, vstávání okolo půl osmé nám zůstalo :slight_smile: ale nají se a zase vytuhne, takže dobrý - zatím :confused: :dizzy_face:
A ještě další změnu máme, začala jsem ho dávat spinkat do ložnice do postýlky i přes den (má ještě i v obýváku), a jde mu to, tak mám zase více času :grinning:

Teda na první příkrm se ani moc neupatlal - šikula :dizzy_face: teda ten už je velikej :astonished:
12. říj 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Macous...to se vám ještě hodněkrát změní...
já říkám,že nejvíc jsme se vyspala,když to byl drobek malej :grinning:
Matyášek přes den spí v mojí posteli v ložnici a spí se mu tam dobře.....jen už ho tam musím obkládat polštářema.
13. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo Piku, já to vím a taky to tak trochu čekám, ale netěším se :grinning:
Náš prcek taky rád dospává u mě v posteli, obzvláště když ho při tom držím za ručku, ale já mám pak záda jak přeražený :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Macous...no to oni rádi žmoulají ručučky vid :wink:
dnes jsem ho tam měla asi od 3 rána...je nastydlej a má kašel,tak byl mrzoutek,ale já se teda nevyspala.... :astonished: :grinning:
14. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík,
tak jsou Matýskovi dneska 3 měsíce :dizzy_face:

Včera jsme byli na očkování - hexa, reakce dobrá, pofňukával a teplota max. 37,5 po odečtu, tak snad už se to dneska nezhorší, více teda spinká chudáček, je takovej unavenej a užmoulanej :sweat_smile:

Jinak jsme taky měli prekérku s pejskem, dala jsem jí debilka hovězí kost - teda spíše jen maso na kloubu z polévky, no a nabalilo se jí na to všechno co měla v žaludku, manžel jí včera vezl do Č. Brodu do psí nemocnice, byl rentgen, dostala injekce a dneska na kontrole už dobrý, ale má chuděra ještě antibiotika a dietu, je mi jí líto, už tak má podváhu jen 4,8 kg a má mít okolo 6, jenže se právě nedá vykrmit, pořád poskakuje a lítá, no tak jsem jí hovězím kloubem zrovna nepřilepšila, kdybysme prý nejeli, tak to nemusela přežít :astonished: :frowning2:
16. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Gratuluji k tříměsíčninám :slight_smile: :slight_smile:
Tak snad budete mít očkování bez reakcí...jako my :wink:
Jééé chudák pejsek...tak at je v pořádku
My dnes zkusili květáček a šmakoval....nedokrmuju denně,včera neměl nic,dnes malinko....
16. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoja holky,
tak jsme se dnes vydali na vitani obcanku, prijdeme k uradu a uklizecka na nas kam jdete, uz je zavreno a my na vitani obcanku a ona ale to je az zitra a ja ji rikam, to neni to je dnes a v hlave si rikam co ty o tom muzes vedet a mezitim tam dosly dalsi dve baby z uradu a ty taky rikaj to je opravdu az zitra, tak si pripadam jak debil, asi mne leze mliko do hlavy :grinning: , takze zitra repete . Aspon jsme si dnes nacvicili navlikani hunateho noveho kabatku a cela rodina jsme se vyfotili pred odchodem :grinning:
A jak jsme z toho byli takovi prepadli skoncili jsme v cukrarne na zakusku :grinning:
Jinak v utery jsme byly u mudr a Apolenka vazi 4350 g a ma 54,5 cm. S vecernim spanim mame stale problem, ma to prevracene, pres den chrnakuje a vecer ne a ne. Usina mne az okolo pulnoci ci 2. hodiny ranni.
Mac to je smutne s Jackem...ale hlavne, ze to dobre dopadlo a taky gratuluji ke 3. mesicum.
My jsme ted zacly vice vykladat, je to miloucke :slight_smile:
16. říj 2009 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
díky za gratulace :dizzy_face:
a Růženka už je celkem v pořádku - jupííí :dizzy_face:

no já nevěděla, že se u nás musí na vítání občánků objednat, takže jsem to udělala teprve min. týden a tím pádem půjdeme až někdy na půl roce :astonished: :dizzy_face:

Vendi, to se s tím spaním zlepší, jen jí přes den nechávej co nejvíce na světle a domácí ruchy - tv, myčka, pračka atd., aby si nahodila správný režim :wink:
16. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
My byly na vítání asi v 8mi týdnech :slight_smile:
Vendi...teda kus ženský už :slight_smile: :slight_smile: a neboj,ono se to srovná :wink:
17. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak snad se nám to počasí trošku umoudří a budeme moci jezdit zase kočárkovat :dizzy_face:
Jinak malej už spí dvě hodiny a manža taky o psindě nemluvě :grinning: :grinning:
jen já tady pobíhám jak tele a snažím se uklízet, jde to těžko, všude někdo chrní, tak jsem vydrbala komplet koupelnu - to mě nejvíc nebaví :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a přeji všem hezkou neděli :wink:

a koukám, že holky sem už nechodí - Geogik, Zulik aspol.
18. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak malej taky spí,asi hodinu jsem chrupkala s ním,ted jsem vylezla.
Uklízela jsem dopledne,ted už budu lenošit a navečer jdeme k babičce :slight_smile:
18. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky!
Já vás po očku sleduji ale nemám tak nějak nic k tématu :wink:
Naše "mimi" se učí už tančit, nakecá toho až moc a občanem je řádným už i se zalisovaným papírkem, který tedy věčně nechává doma :grinning:
18. říj 2009 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Zulik,hlavně že nenecháváš doma občánka :slight_smile:
Náš Maťulín už přišel na to,že je sranda se koulet ze zad na bříško a obráceně....takže ted už hlídat a hlídat :slight_smile:
19. říj 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku, a teď už budeš hlídat pořád-každý větší pohyb a pak pohyb z domu a návrat zpět a tak :wink:
19. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Zulik...dnes ležel na zemi na hrací dece...já si jen odskočila na WC...vrátím se a on vykulenej o metr jinde kam se dokoulel :grinning: :grinning:
A pravda....lepší toto hlídání,než pak to v pubertě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Letí to, viď :wink: No a příští rok už budete muset ukotvit stromeček :grinning: Tedy pokud vám tam už letos nepřileze a nezastřese s ním, aby si sundal čokošku :grinning:
20. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
No už asi letos to bude něco se stromkem :grinning:
20. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Zuliku to máš teda recht s tím hlídáním v pubertě, obzvláště o holku bych měla strach, ale ty jí máš určitě super vychovanou a zodpovědnou :dizzy_face:
Piku, tak to já tenhle váš kutálecí pohyb očekávám právě na Vánoce.
Holky já se letos tak moc těším na Vánoce, konečně budeme u stromečku s miminkem, manželovi bude letos 39, tak si taky řádně počkal, myslím, že to budou konečně veselé Vánoce :grinning:

Zuli, jen tak mimochodem - máš ještě letos nějaký plány s IVF?
23. říj 2009 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se tak těším na Vánoce....
na ty matýskovi očka,až uvidí stromeček....
a místo dárků ho bude zajímat jen balící paír :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Letos z IVF nic nebude, jedu v listopadu do lázní a vracím se 8.12. Možná stihnu kontrolu hor. profilu.
Macku, někdy si myslím, že zodpovědná holka je a někdy ne :slight_smile: Ale když slyším, co si dovolí jiné děti, říkám si, že je dobře, tak jak je :sweat_smile: Už nás začíná prudit, že si do roka udělá řidičák, to se celá třesu, neboť máme skoro nové auto :sweat_smile: Stačilo mi, jak jsem si zvykala na manžela a už to tady bude zase :confounded:
23. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku, tak to je vlastně docela výhoda, můžeš zabalit prázdné krabičky a Matýsek bude šťastné mimi :grinning:

Zuliku, no to víš, život je změna :sweat_smile: ale úplně tě chápu, je o strach... a věřím, že je ta vaše treperenda dobře vychovaná, ono jí to všechno časem přejde a bude zase 100% vzorná dcerka :wink:
24. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to vám ještě ty dárky projdou docela levně-relativně :grinning: Holky já letos vůbec nevím, co k Vánocům :unamused: Zvažujeme holce nové lyže ale zase bychom chtěli už něco ze slev a to bývá až po svátcích. Jinak fakt nevím co a komu a nechce se mi to ani řešit :confounded:
24. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak taky mu můžeme dát hromadu papírů :grinning:
pro malého mám pár tipů,jinak ostatním nevím :unamused:
24. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek