CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

barunka0208
26. únor 2010

Piku, klobouk dolů 😉 , je lepší školka nebo škola?

Tak to asi byla ona..

pikusa
26. únor 2010

Baru....školka je asi taky fajn,ale mě bavilo vidět,jak ty děti umí víc a víc....kor prvnáci,když začali psát svoje první písmenka,začali číst...
ale bohužel--nemám vejšku,takže se už učit asi nevrátím.....spíš do družiny.

barunka0208
26. únor 2010

A vejška při práci? Existuje něco takového pedagogického? I když to byl asi záhul Matyášek a ještě škola....

vendi1
26. únor 2010

Ahojky 🙂,
jeee tady jsou same dobre zpravy...Baru, Adri mam husi kuzi 🙂. Drzim drzim🙂

Mne delala OPU Rezacova a ET Bahnikova, jinak kontroly Darebny a pak cele tehu Darebny. Skvely clovek, nedam na nej dopustit. Bahnikova ma mimco a taky byla skvela. U Rezacove jsem se jen vzbudila po OPU a vychrlila na mne cisla a uz jsem ji zase nikdy nezazila😀. A Zackova, ze tam neni jen schvaluji. Nejhorsi mudra co jsem v celem baraku vcetne porodu a sestinedeli zazila 😠. A pak jsou tam ale nejake nove mudry ne (chlap a zenska, myslim ze to tady nekdo psal)

pikusa
27. únor 2010

Ahoj holky......
Baru,určo by šla vejška.....už 5krát jsem byla na přijímačkách...pár let za sebou jsem to zkoušela....ale prostě pro velký počet uchazečů---bla blabla...a ted už do toho nejdu.Nechce se mi 😝

andri79
27. únor 2010

Ahoj holky, přeju hezké poledne .)

Chtěla jsem se Vás zeptat, jestli nevíte, jak se označují embrya, dívala jsem se do minulých protokolů a zaváděli mi třeba: 4/c Gr 1- 4 je asi kolik má buněk c je asi kvalita, ale co je to GR 1? Nebo 8/c Gr 1 děkuji 🙂 A.

pikusa
27. únor 2010

Andri...toto nevím,neporadím 😒

andri79
27. únor 2010

Já to právě nemůžu nikde vyhledat, a v podolí mi do protokolu napsali, jen že zavedeno jedno embryo,, ale není napsané jaké kvality, jen vím, že to byla osmibuňka ...A.

vendi1
27. únor 2010

Andri oznaceni embryi taky neznam a v Podoli se myslim ani zadne oznaceni nedovis, presne jak pises, v papirech je jen pocet embryi. Ja rikam, ze cim mene vis, tim je to lepsi. Ja bych embryolozkam v Podoli fakt verila, i kdyz je mne jasne, ze cervik hloda 😝. Peknou sllunecnou sobotu 🙂

macous
27. únor 2010

Ahoj holky,
všechny vás zdravíme stále z domova, dneska jsme měli odjet do Alp a prs, máme virozu všichni 3, teda já a Maty jsme z nejhoršího snad venku, ale manža zatím ne 🙄 tolik jsem se těšila, když se z toho vyhrabeme do pondělí, tak ještě pojedeme, jinak to už nemá cenu 😔

Barunko, to bude mimi uvidíš, teď už bys na tuty druhou čárečku po pregnylu neměla 😉
Andri, držím palečky na testění 😀

pikusa
27. únor 2010

Macous...tak at jste do pondělí v pořádku a můžete vyrazit 😉

barunka0208
28. únor 2010

Andri,

našla jsem jen toto, dej do vyhledávače na koníka a tam se holky baví, - "Vývoj embria, jeho kvalita-dotaz", ale to tom gr tam nic není 😒 .

jinak já taky vím, že byla osminuněčná a nic víc....

Macouš, držím pěsti at se vyležíte a na hory můžete jet....

Holky jsem tady četla o biochemickém těhu, a bojím, bojím ☹ ☹ ☹

Přeji hezký zbytek víkendu všem...

barunka0208
28. únor 2010

Holky, ještě dotaz ,kdy vám dělala Dr. první ultrazvuk na potvrzení těhu? Asi až tak 5 týnů po ET?

andri79
28. únor 2010

Ahojky, mě říkala murd, že si mám za 15 dnů udělat test a když tak za dalších 14 dnů by byl ultrazvuk, na to biochemické ani nemysli babo 🙂 a čárka sílí ?

pikusa
28. únor 2010

Baru,nečti takové věci 😠
Já byla na krvi,pak asi za 14 dní na UTZ,to byla dutinka....a pak v 7+3 bylo srdíčko 🙂

barunka0208
28. únor 2010

Piku, už jsem hodná a nekoukám tam....

Jinak ještě k té škole tě chápu, mě vzali taky až na víc pokusů, ono přeci jenom na státní je nával, a byl to mazec při práci, fuj 😝 .

Andri, ono ofiko si mám dělat zítra 😉 , tak si ho opět udělám, sice o trošku, ale sílí...

pikusa
28. únor 2010

Baru....hodná holka....číst jen pozitivní témata....
A já měla přihlášku jednou i v olomouci....a taky mě nevzali....
🙂 naštěstí...je to strašně daleko 😀

barunka0208
28. únor 2010

Piku, v Olomouci jsem ji taky měla, ale naštěstí mě vzali blíž 🙂 .Tenkrát jsem se hlásila na sociální práce, byl tam sílený nával 😠 .

Matyášek, spinká 😵 ?

pikusa
28. únor 2010

Barunko..jojo spinká.On chodí v 8 do hajan...teda je tam odnešen 😀

b.a.r.u.s.2010
2. bře 2010

Podolandy, tak se mi podařilo zapomenout přístup na koníka a jelikož mám kontaktní mail do práce, tak jsem založila nový, než zas budu mít ten starý....ale jsem to já 😉

Krev pozitivní - hurá 🙂 🙂 🙂 a příští týden ultrazvuk....

brundik
2. bře 2010

Ahojda 🙂
Baru, super, moc gratuluju 😵 A preju, at to pokracuje takhle pekne i dal 😉 Jeste se chci zeptat, mas tmave vlasy, bryle, jsi stihlounka. Jestli jo, tak jsem te asi videla.

pikusa
2. bře 2010

Barunkoooooooooo moooooooooooooocccc gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

b.a.r.u.s.2010
3. bře 2010

Brundik a ty jsi seděla vedle, na trojžidličce?

Piku, děkuji, ted už to musí klapnout 😉 😉 😉

pikusa
3. bře 2010

Baru,jasan,že to klapne 😉

b.a.r.u.s.2010
3. bře 2010

Asi jsem fakt v "jiném stavu", protože ted jsem seděla a zapomněla přístup do bankovního servisu, no nějak mi haraší 😝 😝 😝 😝

brundik
3. bře 2010

Baru, jestli se podle toho pozna tehu, tak ja jsem tehu imrvere 😀
Klapne to, urcite. Drz se 😉
Dneska pracuju z domova, ale zatim jsem se jen nasnidala a zapla kone 😀

pikusa
3. bře 2010

Barunko....že by nástup těhudemence,????? 😀

b.a.r.u.s.2010
3. bře 2010

Jsem optimista 😉 .

A Piíku koukala jsem, že HCG mám skoro tejné jako ty, o 30 miň.

Brundi, to je tím, jak člověk mám dneska pin snad všude......mail, sem, práce já 2 ks, účet, alarm.....no a pak člověk zblbne....

brundik
3. bře 2010

Baru, ja si musim vsechny malo pouzivane piny zapisovat. Prijde mi, ze mam pamet na cisla, tak jsem to vzdycky dala nejak do kupy, kdyz to bylo treba.
Na kone uz mam heslo hodne zazity 🙂
Holky, musim se vrhnout do prace, jeee, to se mi nechce...

pikusa
3. bře 2010

baruš....tak to je super,s tou hodnotou...ta je naprosto dostačující 😉