CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
19. kvě 2010

Macous,tak dej do vyhledávače sama doma a včerejší datum je to s dr.řezáčovou 😉

macous
21. kvě 2010

Piku, ok, juknu na to 🙂

b.a.r.u.s.2010
21. kvě 2010

Macouš, ono se ti rozeběhne celé vysílání sama doma a první vstup je hned jako první a pak někde v půlce 🙂.

Holky zase prší 😠 , a to včerejšek sliboval hezké počasí...

macous
21. kvě 2010

Tak už na to koukám 😀

tady teď taky prší

pikusa
23. kvě 2010
macous
24. kvě 2010

Piku baf 😀 krásně mu to už šlape 😉

pikusa
24. kvě 2010

Macous....ještě to ale musí vypilovat 😀

ivkaj
24. kvě 2010

Ahoj holky, sice jdu na kontrolu až 7.6., ale chci se vás zeptat, za jak dlouho po potvrzení prosperujícího těhotenství vás předaly ke svému gyndr?

macous
24. kvě 2010

Ahoj,
Ivkaj, 5-6 týdnů těhotenství, já tam ale třeba zůstala v jejich prenatálce, každopádně přeji hodně štěstí na kontrolu 😉

Piku, u nás se to zatím piluje do samých boulí a modřin 😅

pikusa
25. kvě 2010

Ivka,já po potvrzení srdíčka přešla k mé gyndr....a taky proto,že jsem to měla daleko,tak abych nemusela jezdit tam....takže jsem byla 7+3...
macous......u nás jsou taky boule 🙂

macous
25. kvě 2010

Piku, zítra jedeme do Kolína na dětskou chirurgii na utz s tím nesestouplým varlátkem, jsem z toho nějaká rozhozená, jsem zvědavá, kdy nám naplánují operaci, pořád tak trochu doufám, že se rozhodnou, že by to mohlo ještě sestoupit samo 😔

pikusa
25. kvě 2010

Macous a do kdy to vlastně ještě jako může sestoupit?????já nevím totiž... 😒

b.a.r.u.s.2010
26. kvě 2010

Piku, krásné první krůčky a okoukla jsem i to video jak Matyáška tlačíte na tom vozítku.....

Ivka, já přešla někdy kolem desátého týdnu, ale byl to přechod jen o patro níž k Darebnýmu do prenatálky...

tady prší a prší ☹

pikusa
26. kvě 2010

Barunko....jojo videí je tam víc....koukám často na to,jak byl malinký 🙂

macous
27. kvě 2010

Ahojky,
Piku, jo jo, letí to jak blázen, u vás už rok pryč a nám bude za pár týdnů 😕 😀 😀

pikusa
27. kvě 2010

Macous,to teda....nedávno jsme řešily pupíky vid...

macous
28. kvě 2010

Piku, to mí povídej a teďka už nám to pomalu začíná běhat, jsem teď moc šťastná, doufám, že to tak dlouho vydrží 😵

pikusa
28. kvě 2010

Macous,taky jsem štastná....ale už se mi hlavou honí další miminko... 😀

macous
28. kvě 2010

Piku, to mě taky, ale předpokládám, že s mojí téměř anovulací se normálně nezadaří, udělala jsem rozhodnutí, že si rok nebudeme dávat pozor a pak kdyžtak dáme další IVF, protože z mrazáčků asi nic moc nebude, máme 3 z toho už jeden byl slabší, takže vlastně 2 a kdoví, jestli po rozmražení z nich něco zbude 🙂

pikusa
29. kvě 2010

Macous,a jak máš MS po porodu???
mě před tím chodila šíleně....a ted mám tam 33 dní,tak třeba se to tam dole nastartovalo....
A 2 mrazáčky????to je přece super...
My si teda pozor nedáváme tak 4 měsíce.................

macous
31. kvě 2010

Piku, to já měla první ms hned po zkončení šestinedělí a pak mi to přišlo ještě 3x přesně po 26 dnech a od té doby jedu zase jako dříve, tzn. nepravidelně je to něco mezi 30 - 45 dněmi 😖 Pozor si nedáváme od začátku, tak uvidíme jestli se během roku samo zadaří, když ne, tak se nedá nic dělat, teď jsem ale v pohodě - netlačím na pilu ani na to nijak nemyslím, tak jsem na to opravdu zvědavá 😵

pikusa
31. kvě 2010

Macous,taky jsem v klidu,stejně si říkám,že ted je ještě brzy....chtěla bych pár měsíců ještě počkat....ale když se povede,nebudu se zlobit 😀

macous
31. kvě 2010

Piku, tak je u nás asi hodně podobné 😀 a hlavně teď už je to jinačí, jedno dítko už máme, tak to člověk tak neřeší, prostě buď bude a nebo nebude, kdyby ne, tak bych teda byla asi smutná, ale už by to nebyla tragédie jakou si člověk maluje, když nemá nic 😵 😵 😵

pikusa
31. kvě 2010

Macous,asi tak.....
máme syna,sice ještě jedno dítko bych chtěla,ale pokud nebude,budu vděčná za Matese...
ale zase si pak nechci jednou vyčítat,že jsme to aspon nezkusili

macous
31. kvě 2010

Piku, to je jasná věc, taky budeme zkoušet a doufám, že bude ještě bráška nebo sestřička 😵 😵

pikusa
31. kvě 2010

Hele.....já bych brala zase kluka 😀

macous
1. čer 2010

Teda, já bych brala spíše holčičku, když už jednoho budulína máme, ale klukem taky nepohrdnu, vlastně je mi to jedno, hlavně aby bylo druhé mimi 😀

pikusa
3. čer 2010

Macous....a hlavně mám milion věciček na kluka,mates rychle vyrostl,tak je to jako nové.... 😀

pikusa
3. čer 2010

HOLKY,MATES CHODÍ SÁM 😀 😀 😀