• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

23. července 2017 
Macous,tak dej do vyhledávače sama doma a včerejší datum je to s dr.řezáčovou :wink:
19. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, ok, juknu na to :slight_smile:
21. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macouš, ono se ti rozeběhne celé vysílání sama doma a první vstup je hned jako první a pak někde v půlce :slight_smile:.

Holky zase prší :angry: , a to včerejšek sliboval hezké počasí...
21. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už na to koukám :grinning:

tady teď taky prší
21. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku baf :grinning: krásně mu to už šlape :wink:
24. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous....ještě to ale musí vypilovat :grinning:
24. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sice jdu na kontrolu až 7.6., ale chci se vás zeptat, za jak dlouho po potvrzení prosperujícího těhotenství vás předaly ke svému gyndr?
24. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Ivkaj, 5-6 týdnů těhotenství, já tam ale třeba zůstala v jejich prenatálce, každopádně přeji hodně štěstí na kontrolu :wink:

Piku, u nás se to zatím piluje do samých boulí a modřin :sweat_smile:
24. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivka,já po potvrzení srdíčka přešla k mé gyndr....a taky proto,že jsem to měla daleko,tak abych nemusela jezdit tam....takže jsem byla 7+3...
macous......u nás jsou taky boule :slight_smile:
25. kvě 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, zítra jedeme do Kolína na dětskou chirurgii na utz s tím nesestouplým varlátkem, jsem z toho nějaká rozhozená, jsem zvědavá, kdy nám naplánují operaci, pořád tak trochu doufám, že se rozhodnou, že by to mohlo ještě sestoupit samo :pensive:
25. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous a do kdy to vlastně ještě jako může sestoupit?????já nevím totiž... :unamused:
25. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, krásné první krůčky a okoukla jsem i to video jak Matyáška tlačíte na tom vozítku.....

Ivka, já přešla někdy kolem desátého týdnu, ale byl to přechod jen o patro níž k Darebnýmu do prenatálky...

tady prší a prší :frowning2:
26. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barunko....jojo videí je tam víc....koukám často na to,jak byl malinký :slight_smile:
26. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Piku, jo jo, letí to jak blázen, u vás už rok pryč a nám bude za pár týdnů :confused: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous,to teda....nedávno jsme řešily pupíky vid...
27. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, to mí povídej a teďka už nám to pomalu začíná běhat, jsem teď moc šťastná, doufám, že to tak dlouho vydrží :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous,taky jsem štastná....ale už se mi hlavou honí další miminko... :grinning:
28. kvě 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, to mě taky, ale předpokládám, že s mojí téměř anovulací se normálně nezadaří, udělala jsem rozhodnutí, že si rok nebudeme dávat pozor a pak kdyžtak dáme další IVF, protože z mrazáčků asi nic moc nebude, máme 3 z toho už jeden byl slabší, takže vlastně 2 a kdoví, jestli po rozmražení z nich něco zbude :slight_smile:
28. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous,a jak máš MS po porodu???
mě před tím chodila šíleně....a ted mám tam 33 dní,tak třeba se to tam dole nastartovalo....
A 2 mrazáčky????to je přece super...
My si teda pozor nedáváme tak 4 měsíce.................
29. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, to já měla první ms hned po zkončení šestinedělí a pak mi to přišlo ještě 3x přesně po 26 dnech a od té doby jedu zase jako dříve, tzn. nepravidelně je to něco mezi 30 - 45 dněmi :confounded: Pozor si nedáváme od začátku, tak uvidíme jestli se během roku samo zadaří, když ne, tak se nedá nic dělat, teď jsem ale v pohodě - netlačím na pilu ani na to nijak nemyslím, tak jsem na to opravdu zvědavá :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous,taky jsem v klidu,stejně si říkám,že ted je ještě brzy....chtěla bych pár měsíců ještě počkat....ale když se povede,nebudu se zlobit :grinning:
31. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, tak je u nás asi hodně podobné :grinning: a hlavně teď už je to jinačí, jedno dítko už máme, tak to člověk tak neřeší, prostě buď bude a nebo nebude, kdyby ne, tak bych teda byla asi smutná, ale už by to nebyla tragédie jakou si člověk maluje, když nemá nic :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous,asi tak.....
máme syna,sice ještě jedno dítko bych chtěla,ale pokud nebude,budu vděčná za Matese...
ale zase si pak nechci jednou vyčítat,že jsme to aspon nezkusili
31. kvě 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, to je jasná věc, taky budeme zkoušet a doufám, že bude ještě bráška nebo sestřička :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele.....já bych brala zase kluka :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, já bych brala spíše holčičku, když už jednoho budulína máme, ale klukem taky nepohrdnu, vlastně je mi to jedno, hlavně aby bylo druhé mimi :grinning:
1. čer 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous....a hlavně mám milion věciček na kluka,mates rychle vyrostl,tak je to jako nové.... :grinning:
3. čer 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY,MATES CHODÍ SÁM :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek