• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

15. listopadu 2017 
@macous Mac, vy jste akcnaci :slight_smile: No a snad ten kasel je jen chvilkova zalezitost. At se citis brzo fit :wink: Ja mam takovyhle dovoleny nejradsi, proste se kdykoli zbalime a odfrcime. jen nam chybi ten malej partak, ale jen prozatim :slight_smile:
@pikusa
@macous Na zachvaty vzteku nam rikali i na predadopcnich kurzech, ze nejlepsi je si vtekajiciho ditete nevsimat. Ono ho to porad bavit nebude. Ale vydrzet to, ze jo :sweat_smile:

@pikusa Piku, to je vybony, jak si matyasek vyskladal ty rajcata :grinning:
21. črc 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brundi,co vyskládal....slupne ten vnitřek a slupku si odloží :grinning:
21. črc 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa Jo tak, tak on je takhle degustuje :grinning: Co by se zvejkal se slupkou, ze jo :wink:
21. črc 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brundik :grinning: :grinning: asi tak :grinning:
22. črc 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Brundi, no v srpnu zase frčíme na Šumavu a od tamtud jen přejedeme ke známým na chatu, tak jsem na tu akci zase zvědavá, hlavně počasí, to když vyjde, tak je to v pohodě :dizzy_face:

jo jo, vzteklých dětí si nemá rodiče všímat, to jsem taky někde slyšela, ale teda ono to vážně nejde, když ho potřebuji posadit a nakrmit a je vztekloun, tak se nedá nic dělat, než mu to patřičně vysvětlit, jinak by asi pošel hlady :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Kašel už je u mě celkem dobrý, jen mi vadí klimatizované prostory, to mám záchvaty jak blázen :confounded:
23. črc 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky.....
Macous...fotečka pod vodou????super :slight_smile:
Mates ted dokonce začal dělat to,že mě chce plácnout.....a ted babo rad.....nechat to být????zatím nereaguju.....a plácat ho taky nechci,aby si nemyslel,že to je normální
25. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Piku, jojo pod vodou, ale přestalo se mu líbit potápět - na konci kurzu, tak už asi chodit nebudeme :sweat_smile: nechci mu dělat trauma a topit ho, když sám nechce, zase za každou cenu to dělat vážně nechci :slight_smile:
A s tím plácáním, to teda nevím, Matymu dám taky občas přes ručku, a on jí za to po mě natahuje, tak si myslím, že to asi není dobrá taktika.....asi bych to na tvém místě zatím přecházela :wink:
26. črc 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous,mates taky měl období,že se nechtěl potápět......takjsme prostě nepotápěli....ale ted zase v poho,tak zkus vydržet.....
A máš pravdu,nebudu reagovat a uvidíme
26. črc 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, jo jo jsou to miláčci :dizzy_face: Zkus to, uvidíš, jak to vydržíš, já jsem sama na sebe zvědavá :wink:
Matýsek je teď tak vzteklej, že mám občas chuť dát mu na zadek, ale držím se, je mu rok a nemá z toho rozum, zase si ale říkám, aby se nám nevyvíjel šaptným směrem :grinning: :grinning:
27. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mates začal dělat i to,že třeba bouchne do dveří....nebo si sedne a bouchne rukou o zem....
a pak udělá....auuuuuuu :grinning:
27. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmmm, tak to je taky parádní výmysl :grinning: :grinning:
Vždycky mi přišlo, že tvůj Matýsek je mnohem starší než ten můj a teď už se ten rozdíl začíná pomalu ztrácet, za rok už budeme říkat, že jsou stejně staří :grinning: :grinning: Já se teda netěším na ty "tlamy" co přijdou, až se malej odpoutá od nábytku a začne chodit, on už teď lítá jak blázen, mám co dělat ho chytit - po čtyřech samozřejmě a i kolem nábytku ho nestíhám, je strašně zbrklej, takže to budou držkopády :sweat_smile:
27. črc 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele,mates moc držkopádů neměl.....vlastně žádnej vážnej.....co začal chodit,tak se prostě pustil a šel :slight_smile:
a máš pravdu,rozdíl skoro žádný už vid :wink:
27. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous Mac, fotka v profilu je uplne uuuuzasna :dizzy_face:
27. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mates násoska......a u našich :slight_smile:
28. črc 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, haha - perfektní fotky :grinning: :grinning: a jakou teď máte velikost? Maty má 86-92 :confused:

Brundi - díky :wink:
28. črc 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous,jak co....80-92 :slight_smile:
28. črc 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no něco mu je v 86 a něco už 92, ale řeknu ti, že to je vážně občas zajímavý, mamka se ptala na vel. řekla jsem 86, no a je mu to skoro malý, přitom má Mates 82 cm....
28. črc 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem mu ale oblíkla body a koukám vel 6-9 měsíců---tak pak se v tom vyznej :unamused: :grinning:
28. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlasime se s rocni prohlidky, Apolenka ma 9300 g a 72,5 cm. Celou prohlidku hystericky rvala sotva se ji mudra dotkla, tak jsme nemusely ukazovat ani zadne dovednosti :grinning: . Apolenka nosi 74 :wink:
Mac fotka v profilu je bozi :dizzy_face: , mas vic fotek z plavani?
Jinak Apolenka mne taky 2 mesice v plavcu prorvala, kdyz se melo potapet, tak jsme nepotapeli a nevzdavam to a od zari to zkusime znovu. Rika se tomu, ze deticky postihla separacni uzkost :fearful: .
Piku Mates to teda zacina slusne rozjizdet :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendi,hezký míty má apolenka :slight_smile: to měl mates na půl roce :grinning:
My jdeme dnes nebo zítra na priorix,taky bude řev :frowning2:
29. črc 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,
holky, v kolika vám MUDr. naplánovala očkování zarděnek? Nám na 15m a mě se to zdá zbytečně brzy :sweat_smile:

Vendi, ty jo to se máš, alespoň nemusíš tolik utrácet za oblečení, na Matesovi to jen hoří, vel. 74 opustil někdy na 7 měsících, dlouhán jeden :grinning: Fotek z plavání máme ještě pár, ale musím se po nich kouknout :wink:
29. črc 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, tak držím palce, ať je to zítra bez hysteráku :wink: a bez reakce :dizzy_face:
29. črc 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vyhrabala ještě dvě fotos
29. črc 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous ty fotky jsou super....
My teda byli na očku....na tom,jak píšeš.....jen viděl jehlu,už řval....ale pak hned dobrý...
ale dnes je spací a mám e čekat reakci 8-9 den
29. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, tak snad ta reakce nebude taková ....... a kdy máte naplánované očko zarděnek?
31. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem chtěla žehlit a zase jsem se na to vykašlala, manža není doma, tak jsem skejsla pod altánem s kafíčkem a cigárkem na tajňačku :sweat_smile:
31. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my včera vyrazili na kulečník.....a představ si,že moje maminka při hlídání i něco vyžehlila.....
A kávička a cigárko---na to jsem se těšila celou dobu,co jsem byla těhu a kojila :slight_smile:
1. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku - tak paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A jak ti kulečník šel? Já jsem na byla vždycky tak trochu trdlo :grinning: ale už jsem ho nehrála snad 4 roky :astonished:
2. srp 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem dlouho nehrála....no samo jsem s mým chlapem vždy prohrála,ale třeba jen o černou kouli :grinning:
2. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je ještě dobrý skore, já kdybych hrála s tím mojim, tak mám všechny koule ještě na stole a on už sune černou :grinning:
2. srp 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek