CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

downhamka
1. črc 2008

Jo, jiny nich mi tam nesel ☹ Ale co ve vasich stopach, vam to prece taky vyjde, musis verit, snazit se byt v pohode a tesit se. Minule jsem mela pozitivni test, ale bohuzel kdyz jsem byla na UTZ tak nic, uz na ty testy nedam.

lussi
1. črc 2008

ale jo, to já tomu věřím, ale ty procedůry okolo toho jsou opruz 😒 Však to znáš

downhamka
1. črc 2008

Antagonisty je jeste par injekci navic nekde na konci stimulace jeste pred pregnylem aby ty folikuly nepraskly predcasne. I kdyz pregnyl funguje vlastne taky tak. Tak jsem to alespon pochopila.

lussi
1. črc 2008

jo , ták, děkuji za vysvětlení. To je pojmů, člověk by se z toho zbláznil.

downhamka
1. črc 2008

Jo mas pravdu. Kolik ty jich mas uz za sebou?

buresinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
buresinka
1. črc 2008

Lussi, určitě jsi k Puregonu připíchávala ke konci Orgalutran nebo Certrotide, to je kvůli tomu, aby nepraskly folikuly.

downhamka
1. črc 2008

Cauky buresinko,
ja ted uz nekolik mesicu cvicim Mojzisovou, jelikoz jsem mela docela stres v praci, tak se i cistim takovym cajickem a snazim se dost odpocivam, jsem totiz takova neposed! Uz bych to chtela mit tohle vsechno za sebou. Bydlime s manzelem totiz v cizine,takze sem prijedu abych si to odbyla a pak sup zpatky pryc 😒

lussi
1. črc 2008

down já to mám tak...1.IVF, odebrali mi 29 vajec, z toho se 16 oplodnilo, ale museli vše zamrazit kvůli hyperstimulačnímu syndromu,teď mám za sebou 2. neúspěšný KET - zamraženo máme 12 embryí, tak až to vyčerpáme , skáknem na další IVF (nebo spíš doufám, že neskáknem)

lussi
1. črc 2008

bures já už si to moc nepmatuju, byla jsem na odběru v únoru 😕 Jen si pamatuji, že mi píchli něco místo Pregnylu - myslím, že Ovitrelle.

downhamka
1. črc 2008

Lussi, tak to ti vyjde! Vzdyt vis ze cerstve IVF je nejvetsi uspesnost!!! Ja byla taky na 1Ketu, ale nedopadlo to, coz jsem si tak podvedome myslela. Je mi lito toho HPSS! lAle jinak se ti urodilo dost! A k tomu mas jeste 2pokusy. Urcite bych to nevzdavala. Jeste ti reknu co ja uz si prozila a urcite mi das za pravdu. 😉

buresinka
1. črc 2008

Down, tak to máš tedy také veselé. 😅 To cestování kvůli tomu musí být asi dost náročné.

No já pila také čajíčky na očištění organismu, dokonce to pomohlo tak, že jsem letos neměla alergii. Ale teď to trochu flákám, moc se mi v tom horku nechtějí pít, ale budu se k tomu muset vrátit.

downhamka
1. črc 2008

Takze ja jsem pred 9 lety otehotnela s mym nynejsim manzelem pres antikoncepci. Bohuzel mimodelozni, odebran vejcovod. Osm let pozdeji tedy pred dvema rokama jsem zase otehotnela a vypadalo vse ok, jenze jsem samovolne potratila v 7mesici. Myslim si ze to melo na starosti, ze jsem skocila dolu z lanovky, ktera se zasekla a nam pomahali ven hasici. Pul roku na to jsem znova otehotnela v zime, bohuzel jsem byla dost nachcipana, takze to nedopadlo a vzali mi dalsi vejcovod. Byla jsem uplne odrovnana, potom co mi doktori rekli, ze spontanne uz nikdy neotehotnim. A hlavne kvuli manzelovi, ktery muze mit deti kolik chce! Ale ono nas tohle tak nejak jeste vic sblizilo.

downhamka
1. črc 2008

Jo brusi, musis s timhle vydrzet! Myslim ty caje, treba vecer nez pujdes spat! to takove horko neni. Ja vam holky stejne nevim. Porad si rikam, tam venku je tolik deti co rodice ani nemaji, nebo jsou tyrane, a pak jsou tu holky jako jsme my, co by za dite dalo cokoliv. Doufam, ze mate alespon manzu jako ja, ktery vas podporuje a je zije tim s vama.

lussi
1. črc 2008

down tak to jsi statečná ženská!!!Člověk si řekne, že už nic horšího ho nemůže potkat a ono houbelec viď? Buch a je tu další rána.

downhamka
1. črc 2008

Diky Lussi, jen sem ti chtela dodat trochu ty viry, protoze jses jeste docela na zacatku vseho. Treba tam jednou budou i vicercata, to by bylo super, alespon by to bylo vsechno to krasny najednou. 😲

downhamka
1. črc 2008

Takze priste budu v Caru 15.7. v 10 hod. Jestli vsechno vyjde tak uz budu moci stimulovat na dalsich dlouhych 14 dni. Manza chtel prijet uz toho patnacteho ale jelikoz muze zustat jen na 14dni max. tak musi prijet az ten nasledujici vikend. Ja ted taky chodim na francouzstinu, nerikal nekdo ze chodi? Jezdim k segre, za rodici, tak nejak si ten volny cas pred tim stimulovanim uzivam, ale penizky uz se vytraceji.

kalka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
downhamka
1. črc 2008

Zackova uz tam ani neni! Darebny je moc milej, v pondeli jsem slysela, jak sestry rikaly, ze se stal vedoucim sestinedeli, takze mu to jde pekne od ruky! Pi Rezacova je v pohode, rychla, ale jde.Jinak ty Kalko se pripravujes na dalsi pokus?

kalka
1. črc 2008

downhamka

já se připravuju na první IUI tady v Podolí.. jedno IUI mám za sebou u Apolináře.. ale tam to byla děs a hrůza.. nestimulovala jsem.. ani mě nehlídali UTZ... jen řekli kdy mám asi přibližně přijít... vzali spermoně bez jakýho koliv ošetření a šup do mě.. nevyšlo to.. Takže to ani jako IUI nepočítám..
No takže zítra jdu do Podolí na druhý UTZ .. to budu 13 DC... takže očekávám, že v pátek nebo v sobotu půjdu na IUI 🙂

kalka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
downhamka
1. črc 2008

🙂 Tak to uz mas za par! Urcite tomu ver a doufej, niceho se hlavne neboj, vzdyt sis tim uz prosla a uzivej si s manzou volnyho casu. Drzim pesti moc a mocxxxx

kalka
1. črc 2008

jsi moc hodná děkuju🙂 ale už bych ten volný čas vyměnila za sviště🙂 už máme s manžou toho volnýho času nějak moc dlouho 😉

downhamka
1. črc 2008

Takze holciny, ja musim bezet! Mejte se moc pekne a ty kalko dej vedet jak ti to zitra dopadne! Zase se tady objevim a pisnu, je super, ze si takhle muzeme alespon dodavat nadeji a chodime do stejneho caru, takze mame podobny zazitky. Holky drzte se a pokecame zitra, cusky 😝

lussi
1. črc 2008

down ahojky zítra 🙂

kalka
1. črc 2008

papulík 🙂

kalka
1. črc 2008

lussi můžu vědět kolik ti je? podle fotky jsi hodně mlaďounká 🙂

lussi
1. črc 2008

za měsíc 26 🙂
zítra držím pěsti ať jsi dobře oplodněná 😀

lussi
1. črc 2008

teda oplodněná až později, ale ať ten ultrazvuk je ok 😀

kalka
1. črc 2008

fuj.... 26 fuj.... 😝 😠