CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

luxcka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pikusa
17. lis 2010

Krčmáře vůbec neznám.....
za mě tam byla taková prima mladá sestřička.....byla mi i u transferu....ale už musela být těhulka,porodila pár dní předemnou

noween
17. lis 2010

Lucko, tak toho se trochu bojím, mě bolí vaječníky jak ďas i při normální ovulaci. A o bolestivé menstruaci bych mohla vyprávět, sice se to zlepšilo po Mojžíšový, ale pořád trpívám v křečích. Zatím nikdo nepřišel na to, čím to je, a doktoři jen pokrčí rameny a řeknou, že to tak někdo má.

Nevíš teda, jak se jmenuje ta zlatá, diamantová sestřička?

Krčmář je děsnej frája, zdá se, sestřičky jsou z něj asi pěkně podělaný. Mladej, chytrej, hezkej a vysokej, ale abych z něj dostala slovo, to bych ho musela přivázat k topení a vymlátit to z něj těžítkem 😀 No nic, hlavně že svý práci rozumí, pokecat si můžu na Koňovi.

luxcka
17. lis 2010

@noween Jak se ta sestřička jsmenuje fakt netuším.
S Krčmářem mám jen jednu zkušenost a přišel mi fajn. Pak mi dělal odběr vajuch, ale to jsem s ním moc nepokecala, když jsem byla v narkoze 😀

Co se týče menstruace, taky trpívám a mám křeče. Teď co jsem měla mensky po ETu, nebolelo mě břicho skoro vůbec. Možná je to tím Utrogestanem...jinak si to neumím vysvětlit.

No nic, jsem zvědavá, co na kontrole...za 12 hodin.
Dobrou

pikusa
18. lis 2010

@luxcka fržím palce na kontrolu 😉

noween
18. lis 2010

Taky držím palce, Lucko 🙂

Piku, ještě ses ptala, kdy budeme mít výsledky. Byli jsme tam před 1,5 týdnem, tak to si ještě hodně počkáme. Snad budou na Mikuláše a snad budou v pořádku.

okurkaa
18. lis 2010

Ahoj holky, v pondeli jdem na prvni konzultaci. Byly byste ta hodne a napsaly mi kratke reference o doktorech? Jeste nevim ke komu jsem objednana, ale spis co mam cekat.
dik

noween
18. lis 2010

Zdravím, nová Podolando, já Ti k tomu moc neřeknu, protože znám zatím jen Krčmáře a Řezáčovou, viz předchozí konverzace. Vezmi si s sebou raději knížku nebo časopis: když se doktoři zdrží na sále, můžeš i docela dlouho čekat. Jestli ještě u nich nejsi registrovaná, vyraž dříve, protože se zdržíš v kartotéce. Když jsem tam byla já, bylo tam dost lidí a baba je nahluchlá. Prostředí v IVF centru je ale moc příjemné, čisté wc, hezké ordinace, k dispozici voda v barelu.

ivkaj
18. lis 2010

@okurkaa Ahoj, za sebe můžu doporučit Dr. Darebného, je to Dr. s lidským přístupem (chodím k němu i teď do těhu poradny) . Řezáčová je profík, ale když nemá svůj den moc toho nenamluví. Pak si ještě pamatuju mladšího Dr. který mohl tak před rokem začínat, podle všeho asi Krčmář (takový frajírek od pohledu, ale jinak jsem neměla tu čest) a u Dr.Žáčkové jsem byla jen jednou, takže nemůžu posoudit.

Jak tu někdo vzpomínal na starší strašně milou sestru, tak tu můžu vychválit do nebe i já. Na jméno si nevzpoměnu, ale jde z ní úžasná pohoda a nikdy jí nechybělo vlídné slovo. U posledního tranferu mi slíbila, že tentokrát to klapne;o) Špatná zpráva je, že na jaře říkala něco o odchodu do důchodu v prosinci.

pikusa
18. lis 2010

@noween tak at to máte brzy a hlavně at je vše v pořádku 😉
@okurkaa tak dr.darebný je opravdu super.....je milej a přijemnej....
Moje dr.byla Řezáčová...no a ta jak kdy.....páčit slova jsem z ní někdy musela.....
No a na první konzultaci mě tehdá hned hnala na kozu 😲 tak i to se může stát.Chlapa hned poslali objednat se na spermiogram....
Objednají si tě na určitý den cyklu pak kvuli hormonálnímu profilu.....
jo a poprvé chlapa sebou....budou se na věci ptát vás obou

noween
18. lis 2010

Jo, Okurko, určitě chlapa s sebou. Mě taky Krčmář hned prohlížel a nabíral nějaký brebery jako je chlamydie, mykoplasma a ureoplasma a delal UZV. Neřekl mi ale vůbec nic, tak jsem předpokládala, že je to v pohodě. Chlapovi mezitím nabrali krev.

Ivkaj, to snad ne, taky chci mít tu sestřičku u transferu...takhle zlatý lidi by do důchodu chodit neměli 🙂

luxcka
18. lis 2010

blbý... anovulák

ten folík asi předčasně prasknul, byl tam zase jinej 13,5mm ale to nedozraje. Takže jsem nafasovala léky a můžu se těšit zase za měsíc....

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

pikusa
18. lis 2010

@luxcka to mě mrzí Lucko ☹

okurkaa
18. lis 2010

Holky, jsem strasne moc rada za vase rady. Na prohlidku budu pripravena, budu zrovna v pulce cyklu, tak to bude dobry. Chlapa s sebou beru, ale asi nebude az tak potreba... My jsme rozhodnuti pro darovane spermouse.

melivan
18. lis 2010

Ahojky můžu se přidat?
Taky jsem podstoupila IVF v podolí u dr.Řezáčové a u dr.Žáčkové a vyšlo to.Máme dvojčátka 😵

melivan
18. lis 2010

Dr.Žáčková se vlastně zasloužila o to že to na druhý pokus vyšlo.Byla super!!!!
Ale dr.Řezáčová j taky super,jen musí mít náladu.Celé dva roky co jsme tam chodili jestli se usmála dvakrát tak to je moc 😀

okurkaa
18. lis 2010

@melivan Tak to se mas. Taky jsem cekala dvojcatka, ale nezvladla jsem to. Zacala jsem se brzy otvirat a po stehu jsem dostala infekci. Potratila jsem je v 19tt. Koukam, ze cekas dalsi miminko. Taky z Podoli nebo se zadarilo prirozene?

pikusa
18. lis 2010

@okurkaa aha...takže dárcovství.....a už jsem psala,že mě mrzí,co tě potkalo....

@melivan a ted jsi taky otěhotněla přes CAR???

okurkaa
18. lis 2010

@pikusa Moc dekuju. Jeste je to dost cerstve, ale musime jit dal 🙂 Chteli bychom darcovstvi, tak doufam, ze s tim nebude problem.

melivan
18. lis 2010

@okurkaa tak to mě mrzí v 19tt to musí být hrozné.Ted čekám mimíska přirozeně ale neplánovaně.Jsem po 5gyn.operacích a tak jediná možnost byla Ivf,to yšlo na druhý pokus a najednou po 2a půl letech jsem otěhotněla přirozeně,což pro nás byl šok.Vidělo mě cca 20doktorů a všichni se shodli na tom že nikdy nebudu mít mimnko,možná po Ivf a najednou je to tady.Rozbrečela jsem se když jsme to zjistili.Ted jen doufám že bude vše v pořádku.

melivan
18. lis 2010

@pikusa ne ne přirozeně psala jsem to už okurkaa tak si to přečti

okurkaa
18. lis 2010

@melivan je, tak to je krasny. Zazraky se opravdu deji. Verim v to. Tak hlavne aby bylo vsechno v poradku. 🙂 Doufam, ze nam se to podari brzy znova, nastesti tehotnim rychle.

luxcka
18. lis 2010

Melivan, to je naprosto úžasný...zázraky se fakt dějí...jen některým se prostě vyhýbají...

Jsem smutná, že nejde nic, jak bych si představovala. Ale když jsem teď nad tím vším přemýšlela, tak největší stres mi přínáší práce a kombinace plánování těhotenství a práce...Tak teď zvažuju, jestli raději nedám výpověď...
Ale dost se toho bojím, takže fakt nevím. Ale stres pro mě v tuto chvíli asi není moc fajn. Na jednu stranu se chci zbavit stresu a vím, že se mi hrozně uleví, když práci nechám a na druhou mám strach být nezaměstnaná. Musím si asi zjistit, co všechno z toho pro mě plyne. Jo, život není peříčko...

brundik
19. lis 2010

Ja jsem spokojena s Rezacovou a s Darebnym, kazdy je jiny. U Zackove jsem byla jen jednou, takze taky nechci hodnotit.
@melivan Melivan, tak to se to pekne povedlo 😵
@luxcka Lucko, zazraky se deji a nikomu se v zadnem pripade nevyhybaji, jen na nekktere teprve cekaji 😉 S vypovedi, tak ti nevim, dat vypoved a byt nezamestnana, to by ses pak soustredila asi uz jen na mimco a to si myslim, ze vubec neni dobry. V praci mam v dnesni dobe nervy asi kazdy, zkus se radsi kouknout po klidnejsi praci 😉

pikusa
19. lis 2010

@luxcka jasně,že práce je stresující,ale co pak???otěhotníš a budeš na pracáku????
vydrž to..... 😉
@melivan zázrak to je teda.....at je vše v pořádku.....
takhle moji známí adpotovali Holčičku.....byli snad všude a naděje na svoje miminko nulová.....a co myslíte?????
ted mají miminko,chlapečka--přirozeně

luxcka
19. lis 2010

@pikusa Stejně mám smlouvu jen do června, jsem za mateřskou, takže i když těhotním, stejně po mateřské nebudu mít kam jít.
Každá práce je do jisté míry stresující, to ano. Ale když zůstaneš sedět a třeseš se a brečíš...a neustále se cítíš zklíčená...? To asi fakt není to pravý ořechový. A dívat se po klidnější práci...ráda bych. Ale u nás o práci nezavadíš. Je to bída. Navíc chci otěhotnět...a zase bych měla výčitky...je to na houby. Buď to vydržím nebo budu nezaměstnaná.
V pondělí uvidím co ředitel. Pokud mě nevyhodí on sám, když tam spíš nejsem než jsem 😀

luxcka
19. lis 2010

@brundik No, tak na mě teda fakt zatím čeká. Škoda, že je člověk neovlivní ☹

pikusa
19. lis 2010

@luxcka a se ředitelem není řeč???
já mu to řekla,že to je tak a tak,že budu jezdit do Prahy a proč.....a on v poho....
a dnes jsem ho potkala ve městě a ptal se,jestli už nečekám další....tak jsem mu řekla,že ne,ale že to plánuju brzy 😀

noween
19. lis 2010

Okurko, to mě moc mrzí, čím sis prošla. Věřím, že teď už to bude určitě v pořádku a moc držím palce.

Melivan, tak to je krásné, říkám si, že by to třeba u nás taky mohlo takhle být? 🙂

noween
19. lis 2010

@luxcka Momentálně jsem na tom podobně, práce mě hodně ubíjí a vyčerpává, i když mám skvělý tým a úžasnou nadřízenou, ale prostě už bych chtěla být doma a dělala smysluplné věci. Problém bych měla asi v každé práci, takže o změně nemůže být řeč. Dále si uvědomuju, že bude mít většina zaměstnavatelů problém zaměstnat jednatřicetiletou bezdětnou a vdanou ženskou, protože budou mít strach, že jim brzy odejdu na MD. Hlavně když se o to snažím, tak by to i vůči nim bylo dost nefér. Kolikrát si říkám, že by mi bylo doma líp, ale může to být nakonec všechno jinak: zázraky se dějí, ale ne každému, a můžu skončit tak, že budu i nadále bezdětná a k tomu navíc ještě ke všemu i nezaměstnaná. Musím to vydržet.