• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

23. května 2017 
ahoj holky tak z délky cyklů si už nic nedělám, mám to pokaždé jinak v rozmení 31-37 dní, doktorka mi řekla, že je to v pohodě, tak asi jo :slight_smile: a před malým to bylo taky tak, někdy i delší, takže to rozhodně není překážka pro mimi :slight_smile:
26. lis 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous to není.....ale já je mám anovulační :stuck_out_tongue_closed_eyes: většinou
27. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky:slight_smile: takže to zřejmě na moc dlouho nebude... předpokládám, že se pak rozhodne, co dál, až po těch výsledcích testů (stěry + krev), manžel už má spermio za sebou... a nevíte náhodou, v jakém časovém horizontu byla další návštěva, jak dlouho se čeká na výsledky?
29. lis 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na krev a na stěry jsme čekali 3 týdny, ale je možné, že budou výsledky i rychleji. Záleží na tom, kolik mají zrovna práce.

Dneska máme 3 týdny od genetiky, tak ještě musím vydržet a čekat. Hlavně aby bylo všechno v pořádku, je asi zbytečné psát, že se bojím.
29. lis 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana až budeš mít výsledky,zavoláš a domluvíte se na další konzultaci,kde ti dr.řekne,co bude pro vás nejlepší...a ano....kolem 3 týdnů...
@noween neboj se---bude to OK :wink:
29. lis 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, jsem děsná, děsná ženská. Hodně úzkostná. :grinning:
29. lis 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noween hele......já při tom všem v CARU jsem si nic nepřipouštěla......nikdy mě nenapadlo,že by bylo něco špatně.....nebo že se to nepovede.
Při těhu mě nikdy nenapadlo,že by mohlo být něco špatně....
A dnes??????ooo jaká to byla sladká nevědomost.....jestli budu ještě někdy těhu,budu mít strašněj strach.....
Ale jak jsem psala---poprvé jsem byla naprosto klidná.....tak bud taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pred rokem a pul jsem si taky nepripoustela, ze bychom mohli mit problem s pocetim. Blahove jsem si rikala, ze kdyz jsme oba zdravi a ja mam pravidelne cykly, tak problem nebude a do pul roku jsem tehotna. A krome jednoho stinu na testu, po kterem prisla mrcha, tak nic, ale vubec nic. Tak to asi neni univerzalni navod :slight_smile:

Ale samozrejme verim, ze otehotnim behem prvniho IVF, mozna se seredne zklamu, ale nechci se tim ted zaobirat, co by kdyby. Jinak mi z toho uz vazne sibne.

Piku, jak dlouho jste se predtim snazili vy?
29. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak si to tak čtu, na jednu stranu jsem ráda, že na "to" nejsem sama, že je nás víc a můžeme to probírat a být si zároveň oporou:slight_smile:
Ta "genetika" o které píšete, je přesně co za vyšetření? A to podstupuje každý?
29. lis 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noween My se snažili 2 roky.....3.už v CARU.....tak jsem otěhotněla skoro přesně po 3 letech...
a že by to nešlo?????nikdy před tím mě to nenapadlo
@loretana oboum vám odeberou krev a zkoumají chromozomy.....a dělají to před IVF....
29. lis 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa aha, tak to jo, já právě nevěděla, v jaké fázi tenhle test dělají... děkuji za informace:slight_smile:
29. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana :wink:
až když nám řekli,že musíme na IVF-ICSI,ak jsme šli...že bez genetiky to neudělají
29. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to pochopila tak, že je to kvůli tomu ICSI. Kdyby u nás stačilo konvenční IVF s přirozeným oplodněním, tak bychom možná na genetiku jít nemuseli. Ale nevím, vařila bych z vody.

Teď do Podolí začala chodit jedna známá, co má PCO - její manžel je v pořádku, tak zatím zkouší léky a uvidí se. Člověk si ale nevybere, jestli je lepší mít PCO a nebo chlapa se špatným spermiogramem.

Osud míchá karty, my hrajeme.
29. lis 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
V jiných CARech IVF-ICSI udělají i bez genetiky a na genetiku posílají až později. Takže pokud tam má být nějaká hnusárna, chci to vědět ještě před 1. IVF, aby se s tím dalo něco dělat (třeba brát heparin, když bych měla mít leydenskou mutaci), a ne až po několika neúspěších nebo dokonce po několika potratech. Takže jsem za tu genetiku vlastně ráda, i když je to čekání na vyšetření a pak i na výsledky dost zdlouhavé.
29. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem za tu genetiku ráda.....
Hele,tak asi máš pravdu,že jen u ICSI.....i když nevím,kecala bych
A my aby jsme se nahádali,tak já PCO a chlap špatné spermio :grinning:
29. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě, člověk si nevybere... aha, takže ta genetika je až v další fázi... tak uvidím, co mi řeknou příští týden... každopádně děkuji moc holky za rady...
29. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana tak tak---další fáze :grinning:
29. lis 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Loretana Třeba genetiku potřebovat vůbec nebudete. :wink:
29. lis 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana jasně,třeba nebudetet gen.potřebovat
30. lis 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa
@noween když jsem byla u mé dr, říkala, že bud v Podolí v dobrých rukách a ať se jí za 3 měsíce vrátím těhotná, že mě tam otěhotní:slight_smile: i když vím, že to tak lehké ani krátké být nemusí, vlilo mi to optimismus do žil a to jsem hrozně potřebovala! Takže uvidíme, co mi řeknou příští týden...
30. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana jojo musíš být optimista :slight_smile: :wink:
30. lis 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podolí je dobrý oddíl, jsem o tom přesvědčená! :slight_smile:
30. lis 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noween Já taky....mám Matyáše :grinning:
30. lis 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Roztomilého Matyáška, jen co je pravda :hearts:
30. lis 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noween noooo ale už je velkej,potřebuju miminko :grinning:
30. lis 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám, že si tady hezky povídáte :dizzy_face: Já jsem taky přesvědčená, že jsou v Podolí opravdu odborníci na slovo vzatí a že pokud je i jen minimální šance na otěhotnění, tak je to pravé místo, kde to dokáží dovést k úspěchu :dizzy_face: :dizzy_face:

Piku, tak u nás se už vše vrací k normálu, malej už začal lépe usínat, akorát teda v noci je často vzhůru napočítala jsem mu v pusince celkem 8 zubů, kteří jsou v různém stádiu růstu, tak ho to chudinku asi bolí, dneska jsem mu dokonce dala na noc trochu nurofenu, aby se taky vyspinkal, už mi ho je líto, pořád má ručky v pusince a večer si nechtěl ani vzít kartáček na zoubky a to si je čistí normálně rád :pensive: tak jsem na dnešní noc zvědavá :slight_smile:
A co ty, už jsi se do Podolí objednala na "první" schůzku?
3. pro 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous tak matesovi rostou 3 dole a noci šílený.....teploty měl,brečel.....
Na schůzku objednaná nejsem.....zatím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tak to mi povídej, malej nechtěl večer ani jíst, jak ho to bolí :unamused: snad už to brzy vyleze :grinning: tak se drž a lehni si s ním přes poledne, já to teď taky dělám, všechno nechám ležet a zalehnu na gauč :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous hele já jak si odpoledne lehnu,tak jsem pak nemožná.....nechce se mi vstávat,bolí mě hlava....
ony ty noci tak strašný už nejsou.....
holt si ho vezmu s sobě a spíme tak nějak napůl.....ale ted je chvilku klid....ještě 3 nahoře a pak stoličky a bude klid :grinning:
5. pro 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tak to já jsem teď nějaká hotová, malej jak pořád capí, tak k němu pořád lítám, u nás v posteli nespí, ale zlobí, takže to nejde :confounded: alespoň že ráno nevstává před sedmou, ale teda tohle počasí mi na spalosti leda tak přidává :slight_smile:
7. pro 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek