• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

22. května 2017 
@macous děkuji moc... je to tak, spíš asi pro pocit, že jsem udělala všechno.... a uvidíme, co mi řeknou vp átek, mám z toho torchu strach, nevím, jaké zazní resumé... ale taky jsem ráda, že to zkoušíme přirozeně, že nás nikdo hned netlačil do IVF a opravdu zkusíme všechny možnosti... a já prostě věřím, že to klapne, musí, musí, musí!!!!!:slight_smile:
29. dub 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous určitě to dopadne v pořádku!!!! asi chtějí mít jistotu, když si nejsou jistý týdnem...
29. dub 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous....nevolala.....v pondělí snad :grinning:
Doma v poho,prý je to na mě

@loretana hele i femigard a i kontryhel jsou bylinky,to neublíží
29. dub 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tak to máš v pohodě, tak uvidíš co ti v pondělí řeknou a podle toho, co jsi doteď psala, tak do toho půjdete hned, jakmile dostaneš požehnání od doktora :dizzy_face:

@loretana to víš že jo, to půjde, proč by taky nemělo, je to jen otázka času a když k tomu budeš i tak přistupovat, tak půjde všechno jako po drátkách :wink:

holky, dneska mi teda zase bylo zle, měla jsem mít dvě návštěvy a obě jsem odvolala, i čípek jsem si vzala :sweat_smile:
29. dub 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
bacha at dnes někam meodletíte a nebo at vás neupálej :grinning:
30. dub 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak mě neupálili a dneska ani nepolíbili, byla jsem od rána u našich a Petr doma makal na zahradě, takže jsme doma cca hodinku a to byl fofr, aby Maty zalehl, a teďka už hledat rozkvetlý strom nejdeme, stejně už jsou třešně a jabloně odkvetlé :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mamka vyvářela a já si rozhodila žaludek, ona dělala hovězí vývar, řízky a pekla kuře, takže jsem to tam od rána čuchala a pak už jen lítala na wc :confounded: ale teď jsem snědla řízek, už na to kašlu, blbě neblbě, fungovat musím a miminku něco k jídlu posílat taky :slight_smile: přinejhorším ho zase vrátí :grinning:
1. kvě 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous hele,my se doma líbali tak,že jse si nas hlavou posrželi orchidej :grinning:

Nabíjím telefon a jdu volat podolí :dizzy_face:
2. kvě 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 9.5. ráno tam mám být
2. kvě 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa ty jo, tak to už je za dveřma :dizzy_face: já tam jedu v pátek, budu tam trávit asi celé dopoledne, protože musím čekat na výsedky laborky na PAP a teprve pak jdu na screen. utz. :sweat_smile: :slight_smile: ty výsledky z krve, co jsem tam jela minule budou stornovat, vzhledem k tomu, že mysleli, že jsem 10 tt a já byla už 11 tt :sweat_smile: hlavně aby to vyšlo dobře....
2. kvě 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous to jooo hlavně aby to bylo v poho....
co zkrátíš si to v jídelně dobrým chlebíčkem :dizzy_face:
2. kvě 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak jsem slíbila, objevuji se až po první konzultaci v CARu :grinning:
2. kvě 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 no aaaaaaaaaaaaaaa??????????????????? :slight_smile:
3. kvě 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous máš pradu, musí se k tomu přistupovat tak nějak pragmaticky a je fakt, že kdykoliv jsem v Podolí, mám hrozně dobrý pocit, že se to podaří, že nám pomůžou!!!! jen mě někdy nesmí přepadnout ty chmury:(
Snad se to brzy srovná a bude ti líp! výsledky určitě dopadnou dobře, jinak to být nemůže!:slight_smile:
@pikusa tak to je skvělá zpráva, tak uvidíš, co ti řeknou, ale já věřím, že to bude pozitvní zpráva!!!
3. kvě 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tu někdo?
3. kvě 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
@tygrisek09 tak povídej :dizzy_face:
4. kvě 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mám akutné dotaz - probírala jsem totiž naší sitaci s jednou lékařkou a ta se zděsila, že jsme ještě nebyli na imunibiologii... chtěla jsem se proto zeptat, jestli Vás hned jak jste přišli do Podolí, poslali na imunobiologii, nebo až v nějaké jiné fázi léčby, nebo vůbec???
4. kvě 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana nás ne,jen na genetiku....
4. kvě 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana ne neposlali, to se snad dělá až když doktor posoudí, že k tomu daný problém ukazuje.............jinak si to vysvětlit nedovedu, každopádně se na to klidně na další návštěvě zeptej, za to nic nedáš :wink:
4. kvě 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je to tak, že máme málo spermií, takže opravdu jediná možnost je ICSI, teď čekám na ms, znovu na hormonální profil, a začátkem června na genetiku (co to obnáší?), a potom máme opět schůzku
4. kvě 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous
@pikusa holky moc děkuji za rady... já se v pátek zeptám.... radši, abych nic nezanedbala... doufám, že dr. Řezáčová se an mě nebude dívat jako na někoho, kdo jí říká, co má dělat:slight_smile:
4. kvě 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana to se dělá až když třeba otěhotníš a potratíš myslím....nebo až po neúspěchu....ale zeptej se,za to nic nedáš
a jdeš v pátek????měla jsem taky jít v pátek,ale nakonec jedu v pondělí
@tygrisek09 genetika je pohovor,kde se ptají na rodinné nemoci z tvé i partnerovo strany,dr.si kreslí jakýsi rodokmen,tak se na to připrav :grinning: já si v tu chvíli nemohla na nic vzpomenout a to mám malou rodinu
Ptají se na cukrovku,astma,rakovinu a tak..
A pak vám obou vezmou krev,ta se někam posílá a čeká se na výsledky skoro 6 týdnů
4. kvě 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana nás na reprodukční imunologii poslala Dr. ještě dřív než do CARu. Prober to s Dr. a uvidíš co ti řeknou.
4. kvě 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivkaj
@pikusa já se zítra zeptám, řeknu, že jsem slyšela o této možnosti vyšetření na imunobiologii a jestli toto vyšetření připadá v úvahu i pro mě, ne.... snad se nebude zlobit, že jí do toho fušuju a nevezme to tak, že jí radím, co má dělat, co myslíte?
5. kvě 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jo jo, jdu v pátek, tedy zítra:slight_smile: tak to jsem an sebe mohly narazit:slight_smile:
5. kvě 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana no to mohli.....
hele,je to tvoje zdraví,tvoje tělo a taky vaše peníze---zeptej se
5. kvě 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem zavzpomínala, dneska je to rok co jsem byla na OPU.

@pikusa jak jsi hradila poplatek za zamražená embrya na další rok?

@loretana taky si myslím,že za zeptání nic nedáš. Jen pokud by tě tam poslaly, musíš počítat s čekáním (pár týdnů na objednání a tak 4-6týdnů na výsledky).
5. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivkaj přes net banku....volala jsem tam,sestřička mě přepojila na laboratoř a s nima jsem se dohodla
5. kvě 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivkaj
@pikusa máte pravdu, prostě se zeptám a uvidím... zítra dám vědět, jak to dopadlo...
5. kvě 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana v kolik tam máš být??
5. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek