• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

25. září 2017 
Tak holky, píchání máme za sebou :slight_smile: odpoledne Cetrotide a v devět večer Ovitrelle a tím je snaha z mojí strany zakončena a teď - děj se vůle boží, snad při nás bude v pondělí stát (Darebný určitě - bude na sále :slight_smile: , myslete na nás v pondělí, prosím :slight_smile:
3. zář 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
jsme doma a super
@tygrisek09 moc na tebe budu myslet :dizzy_face:
4. zář 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa díky moc, nálada se tak různě mění, od optimismu k pesimismu a zpátky, ale snažíme se doufat, že z pěti aspoň někteří budou bojovníčky
4. zář 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 jasan,že budou....uvidíš...
Tak se hod do klidu a pohody,to ted potřebuješ nejvíc :dizzy_face:
4. zář 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa právě ležím vedle manžela a s notebookem v posteli :slight_smile:
4. zář 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 jojo tak je to správně :dizzy_face:
ležte a těšte se na zítra
4. zář 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jsem ráda, že tam bude Darebný (dokáže vždycky povzbudit)
4. zář 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 jo on jo...
a v kolik jdeš????hned ráno v 8???
4. zář 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jj, máme tam být v 7.30 a v 8.00 na sál, co mě čeká poté, co mě odvedou z recepce?
4. zář 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 půjdeš dozadu,tam je pokojíček,v něm 3 postele....
lehneš si a počkáš,sál je hned vedle.Mezitím manžel odevzdá "materiál" :grinning:
No a budeš ležet,pak si tě zavolají,půjdeš na sál,lehneš dostaneš narkozu a pak se probudíš zase v tom pokojíčku :dizzy_face:
Bude vás asi víc,tak až bude hotovo přijde dr.a nebo embryoložka a řekne vám co a jak...kolik toho bylo,kdy si máte volat a prostě co k tomu patří
4. zář 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa děkuju moc, za informaci :slight_smile: nebudu mít narkozu, ale jen analgosedaci, takže budu při vědomí :slight_smile: ale prý budu pod vlivem, tak jsem zvědavá, co jim tam budu pěkného vyprávět :grinning:
4. zář 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 aha.....tak to jo...
no pokecáte si :grinning:
moc na tebe budu ráno myslet :wink:
4. zář 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 na zítra držíme palečky a přejeme krásné embrísky :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tak jste si to určitě užili, počasí bylo parádní, určitě pak nahoď nějakou fotku :wink:
4. zář 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 tak myslím myslím na tebe od rána :dizzy_face:
@macous počasí super.......fotečky dávám :wink:
5. zář 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa moc hezkýýýýýýýýý :grinning: :grinning: jsou tak sladcí, když spinkají viď :dizzy_face:

@tygrisek09 tak už to máš určitě za sebou :wink:
5. zář 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous jo když spinká je kouzelnej..... :dizzy_face:
5. zář 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous ahoj Piku, moc krásná dovča, vyšlo počasí, tak to jste měli krásně i na výlety.... a fotečky jsou nádherný!!!
@tygrisek09 držela jsem palečky, už je to za tebou, jak se cítíš?
5. zář 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana jojo díky...vyšlo to krásně
Tygrísek asi odpočívá.....snad je vše OK
5. zář 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa
@loretana
@macous děkuju, holky, všem, že jste na nás myslely, v 8.15 už jsem byla zpátky v pokojíčku, celý den jsme s manželem prospali, proto se ozývám až teď, bříško pobolívá míň, už spíš tak jenom píchá, ve všech 5 folicích byla vajíčka, takže máme 5 vajíček, předběžně bez žádných patologických projevů, spermijí máme málo, takže možná varianta ICSI, PICSI nám embryoložka rozmluvila, takže uvidíme zítra v 9, kolik bojovníčků se nám oplodnilo
5. zář 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak stres na nás opravdu působil, manžel brzy ráno průjem, odpoledne 38,5 teplota, mně po utrogestanu opět blbě, tak jako vždy :frowning2: a jak jsem od půlnoci nejedla a pak se odpoledne nacpala polévky a těstoviny, a teď jsem z toho měla průjem, takže opravdu cvoci :slight_smile:
5. zář 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak děkujeme za podporu a myslete na nás, aby se bojovníčci oplodnili a tak moc se jim stýskalo po mamince, že se jim bude chtít zpátky do bříška :slight_smile:
5. zář 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 no tak držím moc palečky až budeš volat tak jen a jen dobré zprávy :dizzy_face:
6. zář 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 tak už budeš volat :slight_smile: držím palce a čekáme na info :dizzy_face:

je super, že s tebou manžel takhle drží basu :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 moc držím palečky, moc moc moc!!!:slight_smile:
6. zář 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa super fotečky, počasí vyšlo takže relax a odpočinek :slight_smile:
@tygrisek09 i já moc držím vše co mám. pět vajíček je hezký počet, nezáleží přeci na kvantitě, ale hlavně na kvalitě. I moje známám měla pět vajíček zaváděli jedno a má kluka, jako buka. jsem napnutá jako kšandy.

Mě čeká utz pře ovulací u mojí gyndařky a tam se jí optám co s námi dál. Zdali rovnou podolí a nebo ... čekání.. Koukám že to čekání je na začátku u všech dlouhé, ale najednou čas popskočí a vše je za dveřmi.

přeji všem super počasíčko
6. zář 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 tak cooooooooooooooo????????????
6. zář 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa
@bobulka007
@loretana
@macous omlouvám se, že píšu až teď, ráno jsem byla v práci, ale brzy jsme šla unavená domů. Ráno jsem volala na embryologii, tak 2 vajíčka byla nezralá, ale i tak to zkusili, ale nepodařilo se, ale další 3 vajíčka jsou prý krásná a uvidíme zítra, že si možná pro ně pojedeme, že jim bude lépe u mě než u nich, doufám, že ráno budou bojovníčci stále v pořádku
6. zář 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 no vidíš....máš 3...to je na trojčátka :grinning:
tak jim držím palečky
7. zář 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 tedy tři krásná vajíčka a šup k mamince do bříška :slight_smile:
kolik budete zavádět?? jedno, nebo dvě??
7. zář 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek