CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

tygrisek09
3. zář 2011

Tak holky, píchání máme za sebou 🙂 odpoledne Cetrotide a v devět večer Ovitrelle a tím je snaha z mojí strany zakončena a teď - děj se vůle boží, snad při nás bude v pondělí stát (Darebný určitě - bude na sále 🙂 , myslete na nás v pondělí, prosím 🙂

pikusa
4. zář 2011

Ahojík holky...
jsme doma a super
@tygrisek09 moc na tebe budu myslet 😵

tygrisek09
4. zář 2011

@pikusa díky moc, nálada se tak různě mění, od optimismu k pesimismu a zpátky, ale snažíme se doufat, že z pěti aspoň někteří budou bojovníčky

pikusa
4. zář 2011

@tygrisek09 jasan,že budou....uvidíš...
Tak se hod do klidu a pohody,to ted potřebuješ nejvíc 😵

tygrisek09
4. zář 2011

@pikusa právě ležím vedle manžela a s notebookem v posteli 🙂

pikusa
4. zář 2011

@tygrisek09 jojo tak je to správně 😵
ležte a těšte se na zítra

tygrisek09
4. zář 2011

@pikusa jsem ráda, že tam bude Darebný (dokáže vždycky povzbudit)

pikusa
4. zář 2011

@tygrisek09 jo on jo...
a v kolik jdeš????hned ráno v 8???

tygrisek09
4. zář 2011

@pikusa jj, máme tam být v 7.30 a v 8.00 na sál, co mě čeká poté, co mě odvedou z recepce?

pikusa
4. zář 2011

@tygrisek09 půjdeš dozadu,tam je pokojíček,v něm 3 postele....
lehneš si a počkáš,sál je hned vedle.Mezitím manžel odevzdá "materiál" 😀
No a budeš ležet,pak si tě zavolají,půjdeš na sál,lehneš dostaneš narkozu a pak se probudíš zase v tom pokojíčku 😵
Bude vás asi víc,tak až bude hotovo přijde dr.a nebo embryoložka a řekne vám co a jak...kolik toho bylo,kdy si máte volat a prostě co k tomu patří

tygrisek09
4. zář 2011

@pikusa děkuju moc, za informaci 🙂 nebudu mít narkozu, ale jen analgosedaci, takže budu při vědomí 🙂 ale prý budu pod vlivem, tak jsem zvědavá, co jim tam budu pěkného vyprávět 😀

pikusa
4. zář 2011

@tygrisek09 aha.....tak to jo...
no pokecáte si 😀
moc na tebe budu ráno myslet 😉

macous
4. zář 2011

@tygrisek09 na zítra držíme palečky a přejeme krásné embrísky 😵 😵

macous
4. zář 2011

@pikusa tak jste si to určitě užili, počasí bylo parádní, určitě pak nahoď nějakou fotku 😉

pikusa
5. zář 2011

@tygrisek09 tak myslím myslím na tebe od rána 😵
@macous počasí super.......fotečky dávám 😉

macous
5. zář 2011

@pikusa moc hezkýýýýýýýýý 😀 😀 jsou tak sladcí, když spinkají viď 😵

@tygrisek09 tak už to máš určitě za sebou 😉

pikusa
5. zář 2011

@macous jo když spinká je kouzelnej..... 😵

loretana
5. zář 2011

@macous ahoj Piku, moc krásná dovča, vyšlo počasí, tak to jste měli krásně i na výlety.... a fotečky jsou nádherný!!!
@tygrisek09 držela jsem palečky, už je to za tebou, jak se cítíš?

pikusa
5. zář 2011

@loretana jojo díky...vyšlo to krásně
Tygrísek asi odpočívá.....snad je vše OK

tygrisek09
5. zář 2011

@pikusa
@loretana
@macous děkuju, holky, všem, že jste na nás myslely, v 8.15 už jsem byla zpátky v pokojíčku, celý den jsme s manželem prospali, proto se ozývám až teď, bříško pobolívá míň, už spíš tak jenom píchá, ve všech 5 folicích byla vajíčka, takže máme 5 vajíček, předběžně bez žádných patologických projevů, spermijí máme málo, takže možná varianta ICSI, PICSI nám embryoložka rozmluvila, takže uvidíme zítra v 9, kolik bojovníčků se nám oplodnilo

tygrisek09
5. zář 2011

jinak stres na nás opravdu působil, manžel brzy ráno průjem, odpoledne 38,5 teplota, mně po utrogestanu opět blbě, tak jako vždy ☹ a jak jsem od půlnoci nejedla a pak se odpoledne nacpala polévky a těstoviny, a teď jsem z toho měla průjem, takže opravdu cvoci 🙂

tygrisek09
5. zář 2011

jinak děkujeme za podporu a myslete na nás, aby se bojovníčci oplodnili a tak moc se jim stýskalo po mamince, že se jim bude chtít zpátky do bříška 🙂

pikusa
6. zář 2011

@tygrisek09 no tak držím moc palečky až budeš volat tak jen a jen dobré zprávy 😵

macous
6. zář 2011

@tygrisek09 tak už budeš volat 🙂 držím palce a čekáme na info 😵

je super, že s tebou manžel takhle drží basu 😀 😀 😀

loretana
6. zář 2011

@tygrisek09 moc držím palečky, moc moc moc!!!🙂

bobulka007
6. zář 2011

@pikusa super fotečky, počasí vyšlo takže relax a odpočinek 🙂
@tygrisek09 i já moc držím vše co mám. pět vajíček je hezký počet, nezáleží přeci na kvantitě, ale hlavně na kvalitě. I moje známám měla pět vajíček zaváděli jedno a má kluka, jako buka. jsem napnutá jako kšandy.

Mě čeká utz pře ovulací u mojí gyndařky a tam se jí optám co s námi dál. Zdali rovnou podolí a nebo ... čekání.. Koukám že to čekání je na začátku u všech dlouhé, ale najednou čas popskočí a vše je za dveřmi.

přeji všem super počasíčko

pikusa
6. zář 2011

@tygrisek09 tak cooooooooooooooo????????????

tygrisek09
6. zář 2011

@pikusa
@bobulka007
@loretana
@macous omlouvám se, že píšu až teď, ráno jsem byla v práci, ale brzy jsme šla unavená domů. Ráno jsem volala na embryologii, tak 2 vajíčka byla nezralá, ale i tak to zkusili, ale nepodařilo se, ale další 3 vajíčka jsou prý krásná a uvidíme zítra, že si možná pro ně pojedeme, že jim bude lépe u mě než u nich, doufám, že ráno budou bojovníčci stále v pořádku

pikusa
7. zář 2011

@tygrisek09 no vidíš....máš 3...to je na trojčátka 😀
tak jim držím palečky

bobulka007
7. zář 2011

@tygrisek09 tedy tři krásná vajíčka a šup k mamince do bříška 🙂
kolik budete zavádět?? jedno, nebo dvě??