CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
12. zář 2011

@tygrisek09 tys měla pregnyl????
no mě nic neříkali,jen na krev dojet.....ale kdo to měl vydržet???
navíc---měla jsem málo utrogestanu,když jsem říkala sestřičce,která se stejně ptala,jestli jsem si dělala test 😀 že bych ještě teda asi utroš potřebovala,hned mi dala ráno recept.

tygrisek09
12. zář 2011

@pikusa nemela jsem Pregnyl, mela jsem Ovitrelle, nevim, jestli to neni to same

pikusa
12. zář 2011

@tygrisek09 a jooooooooo to jsem vlastně měla taky 😀

bobulka007
13. zář 2011

@tygrisek nu moje kamarádky testovali vždy od 10.dne a když měly slabou druhou čárku, tak to zkoušely i později a čárka sílila.. 🙂 tak tfuj tfuj, aby bylo vše tak, jak si přeješ a bobísci byli u mamky v bříšku pěkně spokojeni.

tygrisek09
13. zář 2011

@bobulka007
@pikusa dobré ráno, děkuju za informace, večer jsem nemohla vůbec usnout, prsa byla určitě z utrogestanu, dnes mi nic není, ani prsa ani podbřišek

pikusa
13. zář 2011

@tygrisek09 zlato.....zkus se tak moc nepozorovat...
vím,nejde to,ale aspon trošku.Jdi ven,na procházku,do města,at se zaměstnáš něčím jiným.
Je to na palici těch 14 dní,ale už to uteče.Kdy jdeš na tu krev??

tygrisek09
13. zář 2011

@pikusa pristi stredu

pikusa
13. zář 2011

@tygrisek09 to je za chvilku.....
a budeš testovat????nebo vydržíš

macous
14. zář 2011

Ahoj holky,

@tygrisek09 tak to už uteče, teď bude za chvilku víkend a pak už to bude hnedka 😵

@pikusa a co u vás nového, ty už asi zase čekáš na MS viď....

u nás je nového to, že Matýsek chodí čůrat na wc jako velkej kluk - nočník přeskočil, akorát ty bobky pořád dělá do plenky, ohlásí že bude ee, tak letím, dám ho na nočník, tam si posedí a nic, no a potom během další cca půl hodinky to je venku 😅 😀 ale na to snad taky brzy přijde
já v noci už blbě spím, břicho sice nemám nějaké obr, ale stejně už překáží v pohybu, k tomu mám i ty těhu nespovosti, a chodím pořád čůrat - klasika, takže ráno jsem jak zmlácená, ještě že si můžu lehnout s Matýskem přes poledne, většinou prospím celé 2 hodiny 😕 😀

macous
14. zář 2011

jo a min. týden mi v poradně doktorka potvrdila holčičku a teďka má už cca 2 kg 😀

bobulka007
14. zář 2011

@macous velká gratulace k holčičce 🙂 🙂 budeš mít krásný páreček klu a holka, velký brácha bude dávat pozor na ségru 🙂

tygrisek09
14. zář 2011

@pikusa dohodli jsme se s manželem, že testovat nebudu, že vydržíme 🙂

tygrisek09
14. zář 2011

@macous gratuluji, to je hezké mít páreček, kluka a holky, také by se mi to tak líbilo 🙂

tygrisek09
14. zář 2011

@macous tedy kluka a holkU 🙂

tygrisek09
14. zář 2011

@macous
@pikusa je holkyy normální, že občas podbřiškem projede takové bodnutí, až mě to překvapí, ale je to takové "čisté" bodnutí, hned odezní, ale občas se zopakuje?

loretana
14. zář 2011

@macous ahojky, moc gratuluji k holčičce!
Zrovna jsem chtěla psát, že ně taky trápí nespavost - každý den usínám přes hodinu a pak stačí bochnutí souseda na chodbě, že zaštěká pes venku a jsem vzhůru a je to celé nanovo:( dnes jsem vstávala ve 2:30 a už jsem nezabrala... a do toho mám katastrofické a hrůzostrašné sny... No holky, co to je?🙂 Ale snad to přejde... s tím se asi nic dělat nedá...
Holky, já ani nevím, jestli cítím pohyby, nebo ne... znervoznuje mě to:( občas cítím, zvlášť večer, když se na to soustředím, jakoby bublinku v podbřišku, která hned zmizí.... asi by to mohlo být i no, ale klidně taky třeba prdík, ne?🙂
A ještě ke všemu mám pocit, že mám hodně trvrdé bříško - a opět nevím, jestli je to tím těhu a nějaké špatné znamení, nebo tím, že jsem nafouklá....
Holky, proč je to v tom jiném stavu tak "jiné" a navíc tak neznámé, že si s tím vůbec neumím poradit????:(

ivkaj
14. zář 2011

@loretana netrat se s tím. Prostě je to jiný stav a tak to ber.
Na spaní mě napadá jedině něco z aromaterapie, ale měl by ti to poradit nějaký zkušený aromaterapeut.
Pohyby poznáš až bude prcek větší. Většinou se ale pohyby opakují ve stejný čas a nejvíc je maminky pozorují právě k večeru, když se zklidní a vnímají samy sebe.
Na tvrdnutí se zeptej v poradně, když Dr. uzná za vhodné, napíše ti magnézium.
Ale hlavně si těhotenství užívej. Co nějaké cvičení pro těhulky, těhu masáže a tak?

macous
14. zář 2011

@bobulka007 díky, tak to si nejsem tak jistá, jestli bude brácha dávat bacha na ségru 😀 Musím hlavně odstranit z obýváku těžké hračky, aby jí to hned nehodil do postýlky na hlavu 😀 😀

@tygrisek09 jo jo, to je normální, taky jsem to tak měla, tím se rozhodně netrap 😉

@loretana hele v pohodě, s tím spaním ti vážně rozumím, já usínám okolo 1 h ranní, zpravidla se o to snažím od 11 h., psi mě budí taky, k tomu chodím cca 4x za noc na wc , jsem vzhůru při každém otočení z boku na bok, což praktikuji cca co půl hodiny,protože mě rozbolí kyčle, občas se mi do toho ozve Matýsek a když s ním pak ráno mám vstát, tak mám pocit, že bude po mě 😅 nejhorší je, že člověk pak znovu nemůže hned zabrat, to máš teda pravdu 😖 🙂 A s těma pohybama bych si nedělala starosti, během 14 dnů to zesílí, uvidíš, s tou bublinkou je to určitě ono, tak to přesně začíná 😉 😵 😵

pikusa
14. zář 2011

@macous ahojík....čekám čekám,ale asi stejně do KETU ještě nepůjdu....nevím
@tygrisek09 je to normální.......neboj 😵
@loretana jí cítila Matese ve 22.týdnu......dřív jako ty.....nebyla jsem si jistá......

tygrisek09
14. zář 2011

@macous
@pikusa diky, holky, moc. Nejdriv to bylo obcas, pak casteji, potom jsem zas na 3 hodiny usnula 🙂 a dobry, ted vpodvecer takove "menstruacni" pobolivani

pikusa
14. zář 2011

@tygrisek09 holka jedna....ty bud ležíš a nebo spíš 😀

tygrisek09
14. zář 2011

@pikusa spis spim 😀 normalne ctu a vzbudim se za 3 hodiny

pikusa
14. zář 2011

@tygrisek09 no a nenudí tě to už,???? 😀
Já dnes spala asi 5 hodin.....celkem bych s twbou na den měnila.....takže jdu pát,než zase bude volat mates maminkoooo přikrejt 🙂 a pak zase a zase a pak maminkooo ke mě spinkat

macous
15. zář 2011

@pikusa já tohle vyvolávání po nocích Matýskovi omezila, snažím se u něj neusnout, protože si na to pak zvykl a nechtěl spát sám, ale to teď už nepůjde............

tygrisek09
15. zář 2011

Dobre rano 🙂

tygrisek09
15. zář 2011

@pikusa predstav si, ze ani moc ne, na nudeni se neni pri spani cas 😀

loretana
15. zář 2011

@ivkaj moc děkuji... jo jo, na cvičení jsem už koukala, ale i když jsem Pražák, musela bych jezdit přes půl Prahy a to se mi moc nechce, není mi pořád dvakrát nejlíp... ale pořídila jsem domu míč a našla na netu cvičení pro těhotné, tak si dnes dám první hodinu🙂 já si to moc užívám, jen teď, po těch probdělých nocích, jsem tomu nějak podlehla, ale stejně jsem nejšťastěnjší na světě🙂
@pikusa
@macous děkuji, tak to jsem ráda, že už ¨to "ono" v bříšku bude opravdu ONO🙂🙂 na kontrolu jdu příští týden ve středu, dozvím se výsledky triple testů a taky mi bude dělat velký UTZ... věřím, že bude všechno v pořádku, musí být, a pak doufám, že už budu celkově klidnější...
Holky, děkuji za podporu!!!

ivkaj
15. zář 2011

@loretana nevím sice z kterého konce Prahy jsi, ale já chodila sem http://www.klub-slunecnice.cz/cviceni_tehotne.html a bylo to moc fajn.

pikusa
15. zář 2011

@macous já u něj taky nespím....jen když už je ráno cca půl 6,tak k němu zalezu,aby ještě usnul 😀
Těhu cvíčo mě bavilo,potkala sem tam jiné těhule a cvičitelka byla super....pracovala jako vrchní na rizikovém,tak se pak na mě přišla hned po porodu podívat 😵

tygrisek09
15. zář 2011

už je to dlouuuuuhé, to čekání