• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

21. září 2017 
@tygrisek09 Gratulace! Hodnotu hcg sis nechala říct?
20. zář 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 já se tehdá rozbrečela u telefonu a nemohla jsem mluvit
20. zář 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivkaj ne, ani to nevypadalo, ze by to rekla, asi kdybych se zeptala
20. zář 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa to ja skoro take ne
20. zář 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 kašli na HCG hodnotu....jedna ti stejně nic neřekne..... :dizzy_face:
20. zář 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tak ta me ted opravdu v hlave nijak nelezi, za 14 dni jdu k Darebnemu
20. zář 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 no to jsem zvědavá,kolik je tam bobánků....jestli budeš mít dvojčátka :dizzy_face:
20. zář 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa urcite dva bobisci bojovnicci
20. zář 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 taky si myslím :wink:
20. zář 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 moc moc gratuluji, z celého srdce!!! já si pamatuji, když jsem tam v květnu volala a sestřička říkala - je to pozitivní a já v ten moment měla vygumováno a trvalo dlouho, než jsem v tom šíleným napětí byla schopna identifikovat, co to slovo vlastně znamená:slight_smile::slight_smile::slight_smile: chvíli jsem mlčela a pak jsem jen řekla, jeeee, já já tomu nemůžu věřit a sestřička - to je normální, gratulujeme a šetřete se:slight_smile::slight_smile::slight_smile: a od té doby je všechno jinak:slight_smile: :slight_smile: takže se šetři, určitě jsi v euforii a palce držím dál, aby se to vyvíjelo jen tím nejlepším směrem!!!
20. zář 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa hele a co manžel???
20. zář 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupííííí, další těhulinka :grinning: :grinning: :grinning: odpočívej a šetři se :wink:
20. zář 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 u Darebného jsme byli na potvrzení těhu taky. Byl hrozně napínavý když hledal kolik embryí se vlastně chytlo.
20. zář 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa je stejne stastny jako ja, je to uzasna euforie
20. zář 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana o vygumovani vim sve po dnesku
20. zář 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous dekuju moc za veskerou podporu
20. zář 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 tak si tu euforii užívejte :dizzy_face:
tiše závidím :pensive:
20. zář 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa dekujeme moc, zaroven si Tvoji podpory vazim, kdyz vim, jak je to tezke vsechno zvladnout, zavideni je prirozena vlastnost tak jako kazda jina, pokud neni s umyslem ublizit, nekdo Ti treba zavidi Matyaska jako skveleho kluka, ktereho vychovavas
20. zář 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 však vím.....je to taková normální závist...
taky jsi tady četla,co a jak Mates a přitom jsi sama nevěděla,jaké to je s prckem vid
ale ted už to všechnoo poznáš sama :dizzy_face:
Jsem za tebe strašně ráda,že to vyšlo.....opravdu.....
další věc,proč prostě na podolí nedám dopustit
20. zář 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivkaj no ale na ivf ani pruchodne vejcovody nepotrebujes ale ja nechci zbytecne cpat do sebe hormony a chodit na iui kdyz je to treba zbytecne jiz jsem byla na dvou....
@macous ja nemam ovulaci bez hormonu jinak je vse v poradku i pritel jen nevim zda jsou vejcovody pruchodne
20. zář 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 moc moc moc gratuluji to je nadherne mam uplne husi kuzi....setrete se.. :slight_smile:
20. zář 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 na IVF sice ne. Ale mě šlo i o tu hysteroskopii (kontrolu dělohy), mít jistotu, že tam není nic co by bránilo embryjím v uhnízdění. A v případě neúspěchu jsme chtěli zkusit IUI s dárcem. Takže tak.
A ty po dvou IUI nevěš hlavu, jak tu psaly holky podzim je na těhotnění jako stvořený :wink:
20. zář 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivkaj no ja ed cekam na vysledek :slight_smile: jsem 20dc a 6dpo ta uvidime moc nadeji si nedavam
20. zář 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to máš hodně podobnou diagnózu, jako jsem měla já, téměř bez ovulace a manžel v pořádku, já po dvou nepovedených IUI řekla, že chci jít do IVF a už na nic nečekat a schválili mi to :slight_smile:

@tygrisek09 to je jasný, podpora musí být, od toho sem chodíme :wink:

@pikusa hlavně žádný depky - máš naprostej zákaz, hele, já když čekala na Matýska tak jsem si prošla hodně neúspěchy, 2x IUI a další 4 transfery taky negativní, takže o přirozené závisti vím své, ale ty máš Matýska, nemáš se proč takhle trápit, druhé dítko přijde, je to jen otázka času, takže to tak ber a hlavu vzhůru :wink:
20. zář 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous však já vím holka.....já nedepkuju :dizzy_face:
Včera taky byla kamarádka,má kluka jako mates a 3měsíční miminko....tak jsem si pochovala a poňuchňala :dizzy_face:
21. zář 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous jj ale ja do IVF jeste jit nechci...chci jeste aspon jedno iui a hlavne nejdriv vysetreni zda je vse v poradku ...pati se v podoli neco za IUI???A laparku??
21. zář 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 nevím jak je to teď, u mě IUI proběhlo před 3 lety a už si to ani moc nepamatuju - s tím placením.....
@pikusa jo jo, ty malinkatý jsou slaďouncí :dizzy_face:
21. zář 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem včera byla na velkém utz a vše je v pořádku, uf:slight_smile: chlapeček je potvrzen, bude to Ondrášek a už má 400 g:slight_smile::slight_smile: spadl mi obrovský kámen ze srdce:slight_smile:
22. zář 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana no super......to moc moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jsem moooooccc ráda,že je to OK ty i malej
22. zář 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana prima :dizzy_face: :dizzy_face: , tak budeš mít taky prvního chlapečka a máte vybrané stejné jméno jako jsme měli mi na druhého případného kluka :grinning: :grinning:
22. zář 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek