• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

24. února 2017 
@petulak1988 no já u Matese taky nevydržela...
ale pokud bude další,vydržím :dizzy_face:
1. říj 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tak to jo :slight_smile: matysek je krasny jmeno .....:slight_smile: taky jsem ho nejdriv chtela....my ted mame jiny problem :nemam ´vubec chut na sex at se snazi jak chce...proste nevim dnes uz jsem musela meli jsme pazu od ovulace a desne me to bolelo byla jsem uzka a jakoby ho nechtelo neco pustit dovnitr....tak jsme to skoncili jinak ale desne me to mrzi je to moje chyba a nevim co delat
1. říj 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara
@pikusa zacala jsem po tom sexu spinit :frowning2:
1. říj 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no Matyáš bylo jediný,na čem jsme se dohodli....
tatínek chtěl po něm Josef,což u mě neeeee ale jak to pak dopadlo????malej je Matyáš Josef M......
A jak dnes????špiníš??
2. říj 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa delala jsem est slabsi duch nez vcera a MS se rozjela:frowning2: takova divna ale je
2. říj 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no nevypadá to dobře teda.......to mě mrzí...
testni ještě po MS at máš jistotu
2. říj 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa dekuji v poohode jen doufam ze tam nic nebylo a tak je to pro me lepsi nez to ze by neco odeslo s MS uz 18dpo
2. říj 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous
@pikusa ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat jako zkušených maminek - už mám docela velké bříško a je normální, že mě třebal "tlačí" podbřšiek? při prudším dosedu nebo předklonu mě i jakoby tahá nebo píchne, nevím, jak to přesně popsat, myslíte, že to neznamená nic špatného?
Jo a taky jsem chytla pořádnou rýmu - byla jsem u dr, dostala kloktadlo a Vincentku do nosu, ale moc to nepomáhá, tak jen doufám, aby to neublížilo miminku:(
3. říj 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana ano,je to normální....děloha pracuje,roztahuje se a holt to je někde znát....
3. říj 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa děkuji za uklidnění, vím, že mám pořád něco, ale i tím, že mi není v důsledku té rýmy na chlazení dobře, tak jsem z toho ještě víc vyplesklá:slight_smile: ale musím se pochlubit, včera jsme s manželem osahávali bříško a pohyby cítil i manžel, je to z ázrak:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
3. říj 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana Ono i v důsledku těhu hormonů povolují vazy a tak. A neboj, bude hůř. Mě Darebný říkal, že na to pomůže jen porodit ;o)
3. říj 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana pěkně ti naskakují týdny teda....a ano,je to zázrak... :dizzy_face:
4. říj 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana jo jo, jak píší holky, je to normální a rýma je holt na týden, kdyby tě bolela hlava apod. tak si vezmi klidně paralen, můžeš 3x denně :wink:

holky, já teda už melu z posledního, už aby bylo po porodu :sweat_smile:
4. říj 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivkaj
@pikusa @macous moc děkuju:slight_smile:
4. říj 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už jsem v tom taky, bolí mě v krku :confounded: ale není to žádná tragédie - když se to teda nezhorší, je to určitě tím počasím :sweat_smile: Jinak Matýsek má už déle než 14 dní rýmu a začal i pokašlávat - klasika, teploty ale nemá, takže ven chodíme, doma bych se z něj zcvokla, jak byl zvyklý být celé léto venku - přinejmenším na zahradě, tak s ním doma není řeč :grinning: :grinning: :grinning: snad si ale postupně zvykne - každopádně bude muset :slight_smile:
Dneska jsem si konečně nachystala věci do porodnice, ještě tam dohodím pár maličkostí a bude to :dizzy_face:

Piku, ti řeknu, že se mi živě vybavuje první porod a teď si čím dál tím častěji říkám - "ty bláho, já budu muset zase tlačit" :confused: :fearful: :zipper_mouth: :grinning:
8. říj 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
představuju vám mého synovečka Kubíčka :dizzy_face:
Narodil se 6.10. a je kouzelnej
9. říj 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous jeee, tak to je mi líto, že jste doma nemocní:( ale když není teplota, snad to rychle přejde... já se z toho už jakš takš dostávám, trvá to dýl bez léků, ale přejde to...
hrozně jsem se zasmála té poznámce o tlačení:slight_smile::slight_smile::slight_smile: a kdy máš přesný termín?
9. říj 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa fešáček roztomiloučkej:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
9. říj 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous hele,tlačení bylo to nej z porodu,už jsem věděla,že bude konec :grinning:
@loretana je to broučínek
9. říj 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa moc gratuluji, je fakt nádhernej :slight_smile::slight_smile:
10. říj 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nevíte náhodou, za jak dlouho mají v Podolí výsledky z hormonálního profilu a jestli je možné jít ten další cyklus už do stimulace??
11. říj 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara no to nevím.....už si to nepamatuju jak to bylo
11. říj 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana termín mám 9.11., ale mám tušení, že to bude dříve :grinning:

@pikusa je moc krásnej :dizzy_face:
11. říj 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous aha, tak to už to tu bude cobydup:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
11. říj 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana to jo, taky klidně za 14 dní :confused: :dizzy_face: hlavně aby to bylo všechno v pořádku, vzhledem k těm mým žílám jsem měla špatný pocit a tak jsem byla minulý týden na krvy na srážlivost a krevní destičky, objednala jsem se sama od sebe ze strachu a dneska na netu taková děsivá zpráva :frowning2: Naštěstí mi výsledky dopadly dobře a tak mám klid na duši :slight_smile:
11. říj 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macous taky jsem to četla, tak tö je skvělá zpráva, že je vše v pořádku!!! Určitě všechno proběhne bečz komplikací a za chvilu budete 4:slight_smile::slight_smile:
11. říj 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, potřebovala bych od vás poradit, v pátek jsem byla u své doktorky a jelikož mi nezabraly 3 balení Clostilu, tak chce poslat manžela na vyšetření na spermiogram, jste spokojeni v Podolí? Za jak dlouho vás objednali? Doktorka chce výsledky do týdne :frowning2: už jsem sama zmatená, pořád mě k sobě honí na kontroly, ale přitom se nic neděje, ani hormonální profil mi ještě neudělala, doporučila mi Sanus Pardubice a pak Apolinář, ale já četla dobré recenze na Podolí. Kam bych měla volat a ke komu chodíte? díky předem za vaše rady :wink:
16. říj 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:,
jak se tady vsechny mate?:slight_smile: Koukam Macous uz pomalu rodi :confused: , Piku ma prekrasneho synovecka, Kubik je tak neuveritelne podobny Matyaskovi :dizzy_face: , je to vubec mozny? :zipper_mouth: I kdyz ja mam neter a ta je moje kopie :slight_smile: .
Loret uz jetaky za pulkou,to je silene jak to leti.
My ted marodime, ja mam nejakou chripku, teploty, kasel, ryma a obe holky maji taky rymu, takze je veselo:frowning2:. Anezka mela pul roku, tak jsme zacly s mrkvickou, no moc holce nejede. Hodim Vam sem par fotek. Prvni je presne pul rok holek...pro porovnani:slight_smile:

Macous, kde budes rodit? Nebaj, ted jednou zatlais a je to venku :wink: :dizzy_face: :grinning:
16. říj 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendi1 Ahoj, tak to jsem zvědavá :grinning: :grinning: hlavně ale aby to všechno dobře dopadlo, člověk to vidí úplně jinak, když už doma jednoho prcka má :slight_smile: Koukám, jak vám Anežka hezky roste a zase mi přijde, že je ti strašně podobná :dizzy_face:

@streghina Ahoj, Podolí je 1 co se CARu v ČR týká - teda je to můj názor, ale já bych jinam nešla, tel. ale do CARu už nemám, určitě je na www stránkách Polského ÚPMD. Přeji hodně štěstí :slight_smile:
16. říj 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek