CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
1. říj 2011

@petulak1988 no já u Matese taky nevydržela...
ale pokud bude další,vydržím 😵

petulak1988
1. říj 2011

@pikusa tak to jo 🙂 matysek je krasny jmeno .....🙂 taky jsem ho nejdriv chtela....my ted mame jiny problem :nemam ´vubec chut na sex at se snazi jak chce...proste nevim dnes uz jsem musela meli jsme pazu od ovulace a desne me to bolelo byla jsem uzka a jakoby ho nechtelo neco pustit dovnitr....tak jsme to skoncili jinak ale desne me to mrzi je to moje chyba a nevim co delat

petulak1988
1. říj 2011

@jara
@pikusa zacala jsem po tom sexu spinit ☹

pikusa
2. říj 2011

@petulak1988 no Matyáš bylo jediný,na čem jsme se dohodli....
tatínek chtěl po něm Josef,což u mě neeeee ale jak to pak dopadlo????malej je Matyáš Josef M......
A jak dnes????špiníš??

petulak1988
2. říj 2011

@pikusa delala jsem est slabsi duch nez vcera a MS se rozjela☹ takova divna ale je

pikusa
2. říj 2011

@petulak1988 no nevypadá to dobře teda.......to mě mrzí...
testni ještě po MS at máš jistotu

petulak1988
2. říj 2011

@pikusa dekuji v poohode jen doufam ze tam nic nebylo a tak je to pro me lepsi nez to ze by neco odeslo s MS uz 18dpo

loretana
3. říj 2011

@macous
@pikusa ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat jako zkušených maminek - už mám docela velké bříško a je normální, že mě třebal "tlačí" podbřšiek? při prudším dosedu nebo předklonu mě i jakoby tahá nebo píchne, nevím, jak to přesně popsat, myslíte, že to neznamená nic špatného?
Jo a taky jsem chytla pořádnou rýmu - byla jsem u dr, dostala kloktadlo a Vincentku do nosu, ale moc to nepomáhá, tak jen doufám, aby to neublížilo miminku:(

pikusa
3. říj 2011

@loretana ano,je to normální....děloha pracuje,roztahuje se a holt to je někde znát....

loretana
3. říj 2011

@pikusa děkuji za uklidnění, vím, že mám pořád něco, ale i tím, že mi není v důsledku té rýmy na chlazení dobře, tak jsem z toho ještě víc vyplesklá🙂 ale musím se pochlubit, včera jsme s manželem osahávali bříško a pohyby cítil i manžel, je to z ázrak🙂🙂🙂

ivkaj
3. říj 2011

@loretana Ono i v důsledku těhu hormonů povolují vazy a tak. A neboj, bude hůř. Mě Darebný říkal, že na to pomůže jen porodit ;o)

pikusa
4. říj 2011

@loretana pěkně ti naskakují týdny teda....a ano,je to zázrak... 😵

macous
4. říj 2011

@loretana jo jo, jak píší holky, je to normální a rýma je holt na týden, kdyby tě bolela hlava apod. tak si vezmi klidně paralen, můžeš 3x denně 😉

holky, já teda už melu z posledního, už aby bylo po porodu 😅

loretana
4. říj 2011

@ivkaj
@pikusa @macous moc děkuju🙂

pikusa
5. říj 2011

@loretana 😵 😵

macous
8. říj 2011

Ahoj holky,
tak už jsem v tom taky, bolí mě v krku 😖 ale není to žádná tragédie - když se to teda nezhorší, je to určitě tím počasím 😅 Jinak Matýsek má už déle než 14 dní rýmu a začal i pokašlávat - klasika, teploty ale nemá, takže ven chodíme, doma bych se z něj zcvokla, jak byl zvyklý být celé léto venku - přinejmenším na zahradě, tak s ním doma není řeč 😀 😀 😀 snad si ale postupně zvykne - každopádně bude muset 🙂
Dneska jsem si konečně nachystala věci do porodnice, ještě tam dohodím pár maličkostí a bude to 😵

Piku, ti řeknu, že se mi živě vybavuje první porod a teď si čím dál tím častěji říkám - "ty bláho, já budu muset zase tlačit" 😕 😨 🤐 😀

pikusa
9. říj 2011

Ahojík holky...
představuju vám mého synovečka Kubíčka 😵
Narodil se 6.10. a je kouzelnej

loretana
9. říj 2011

@macous jeee, tak to je mi líto, že jste doma nemocní:( ale když není teplota, snad to rychle přejde... já se z toho už jakš takš dostávám, trvá to dýl bez léků, ale přejde to...
hrozně jsem se zasmála té poznámce o tlačení🙂🙂🙂 a kdy máš přesný termín?

loretana
9. říj 2011

@pikusa fešáček roztomiloučkej🙂🙂🙂

pikusa
9. říj 2011

@macous hele,tlačení bylo to nej z porodu,už jsem věděla,že bude konec 😀
@loretana je to broučínek

bobulka007
10. říj 2011

@pikusa moc gratuluji, je fakt nádhernej 🙂🙂

jara
11. říj 2011

holky, nevíte náhodou, za jak dlouho mají v Podolí výsledky z hormonálního profilu a jestli je možné jít ten další cyklus už do stimulace??

pikusa
11. říj 2011

@jara no to nevím.....už si to nepamatuju jak to bylo

macous
11. říj 2011

@loretana termín mám 9.11., ale mám tušení, že to bude dříve 😀

@pikusa je moc krásnej 😵

loretana
11. říj 2011

@macous aha, tak to už to tu bude cobydup🙂🙂🙂

macous
11. říj 2011

@loretana to jo, taky klidně za 14 dní 😕 😵 hlavně aby to bylo všechno v pořádku, vzhledem k těm mým žílám jsem měla špatný pocit a tak jsem byla minulý týden na krvy na srážlivost a krevní destičky, objednala jsem se sama od sebe ze strachu a dneska na netu taková děsivá zpráva ☹ Naštěstí mi výsledky dopadly dobře a tak mám klid na duši 🙂

loretana
11. říj 2011

@macous taky jsem to četla, tak tö je skvělá zpráva, že je vše v pořádku!!! Určitě všechno proběhne bečz komplikací a za chvilu budete 4🙂🙂

streghina
16. říj 2011

ahoj holky, potřebovala bych od vás poradit, v pátek jsem byla u své doktorky a jelikož mi nezabraly 3 balení Clostilu, tak chce poslat manžela na vyšetření na spermiogram, jste spokojeni v Podolí? Za jak dlouho vás objednali? Doktorka chce výsledky do týdne ☹ už jsem sama zmatená, pořád mě k sobě honí na kontroly, ale přitom se nic neděje, ani hormonální profil mi ještě neudělala, doporučila mi Sanus Pardubice a pak Apolinář, ale já četla dobré recenze na Podolí. Kam bych měla volat a ke komu chodíte? díky předem za vaše rady 😉

vendi1
16. říj 2011

Ahojky🙂,
jak se tady vsechny mate?🙂 Koukam Macous uz pomalu rodi 😕 , Piku ma prekrasneho synovecka, Kubik je tak neuveritelne podobny Matyaskovi 😵 , je to vubec mozny? 🤐 I kdyz ja mam neter a ta je moje kopie 🙂 .
Loret uz jetaky za pulkou,to je silene jak to leti.
My ted marodime, ja mam nejakou chripku, teploty, kasel, ryma a obe holky maji taky rymu, takze je veselo☹. Anezka mela pul roku, tak jsme zacly s mrkvickou, no moc holce nejede. Hodim Vam sem par fotek. Prvni je presne pul rok holek...pro porovnani🙂

Macous, kde budes rodit? Nebaj, ted jednou zatlais a je to venku 😉 😵 😀

macous
16. říj 2011

@vendi1 Ahoj, tak to jsem zvědavá 😀 😀 hlavně ale aby to všechno dobře dopadlo, člověk to vidí úplně jinak, když už doma jednoho prcka má 🙂 Koukám, jak vám Anežka hezky roste a zase mi přijde, že je ti strašně podobná 😵

@streghina Ahoj, Podolí je 1 co se CARu v ČR týká - teda je to můj názor, ale já bych jinam nešla, tel. ale do CARu už nemám, určitě je na www stránkách Polského ÚPMD. Přeji hodně štěstí 🙂