CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
28. led 2012

@loretana tak to má být.......závidím ti to nové a krásné.....

macous
29. led 2012

Piku, tak to by teda vidět nemuseli na utz nic, jako u mě s Anežkou, taky mám dlouhé cykly a "anovulaci" a na první utz jsem šla cca 50 den cyklu a prd, vidět to bylo až za další týden, tzn. otěhotněla jsem 25 den cyklu, to vím naprosto přesně, protože to byl ten cyklus jediný pokus 😀 dokonce jsem si mysla, že to bude zamlké těhu, jo a dneska mi tady chrní v postýlce beruna 😵

malinka_02
29. led 2012

ahoj holky, našla jsem tohle téma a nedá mi to nezeptat se vás na rady a názory.. Letos i bude 30 a snažíme se přes rok o miminko, po vysazení HA jsem měla cykly 26-27 dní ale postupně se mi ruzně zkracovali takže za tu dobu už jedu 16 cyklus. DO toho mám chronické problémy s močákem, mám zuženou močovou trubici a sexík my jí dost dráždí a mývala sem tak 1-2x za rok zánět a ATB a jak se snažíme tak už sem měla 5 zánětů a vždy ATB tak to tomu taky nepřispívá. Doporučujou mi kondom ale to samozřejmě nejde. No ale abych se dostala k jádru pudla.. Když sem se po 3/4 roce ptala na gyndě doktor mi řekl že to nemám řešit a četak rok, pak sem šla místo něj k jeho synovi (sou v 1 ordinaci) no a ten mě vyslechl prohlédl jen UTZ žádný dlouhý procesy a že by mě poslal na laparoskopii tak mě to dost zaskočilo takhle na rychlo. Tsak že uděláme UTZ v týdnu no a šla sem ut, pátek, uterý a to mi řekl že proběhla právě ovulace. ALe že se domnívá že u mě ovulace neprobíhá a tak že mě posílá do CAR a dal mi žádanku na spermio a pak pro mě do CAR. Vůbec sem to nepovhopila neudlělal mi HP, folíky slecdoval jen 1 takže nemohl pozant že neovuluju. Já zase nechtěla hned do CARu chtěla jsem to co nejvíc zkusit přirozeně.No a mm teda šel do podolí do CARu který sme si vybrali. A chtěla bych se vás zeptat jak to probíhalo u vás jestli jste tam šli až od gyndaře potom co nic nevyšlo nebo taky talhle hned a jak to probíhalo, jestli se čeká dlouho a tak? Děkuju moc..

pikusa
30. led 2012

@macous fakt?????no vidíš....
a já uvidím,co a jak bude
@malinka_02 hele,jen běžte do centra--mají víc možností,zkušeností a tak.....
Spermio je důležité,je dobře že chlap šel.....
a tobě z HP profilu řeknou co a jak a třeba jen dají léky na ovulku a pak třeba utrogestan---srovná se ti cyklus....Podolí neznamená hned umělé oplodnění,tak bud ráda,že se něco bude dít 😵

malinka_02
30. led 2012

@pikusa mám strach že to mám i daleko a že nemužu z práce tak často odjet na půl dne.. a jak často tě objednávala? Jako po jaký době? A můžu se ještě zeptat jak to probíhalo u vás jako mm spermio a pak oba testy krev a HP? Nebo co všechno? Děkuju moc.. Já právě myslela jestli by mi nedal gyndař utrogestan tím nemá co zkazit ne?

pikusa
30. led 2012

@malinka_02 no jestli nemáš OVU bude ti na nic....
měl ti dát něco na OVU a pak utrogestan......ale spermio určitě
A ten HP ti taky mohl udělat
Taky to mám daleko.....cca 2 hodiny autem.....ze začátku to bylo tak jednou za měsíc......HP,pak pro výsledky a konzultace.....ale u nás to bylo rovnou na IVF

darazv
1. únor 2012

Tak holky hlásim v pondelok 6 den po ket som začala špinit hnedy vytok (jeden den)urobila testík slaby duch a dnes 8 den som urobila znovu a duch silnejší 😀 žeby konečne sa usmialo štastie na mna? 🙂 piku dostala si už mršku?

mabumi
1. únor 2012

@darazv 😅 😅 😅
prisla som sem kuknut aby som ti napisala ci si este netestovala a aha co tu najdem 😀 . no super, dufam, ze ta budem nasledovat 😵
@pikusa a zeby sa aj na teba to stastie usmialo? nieco nove?

darazv
1. únor 2012

@mabumi no to dufam a jak si na tom ty? 🙂

mabumi
1. únor 2012

@darazv ja cakam na toho siedmeho - vtedy ideme na konzultaciu a mm na spermiogram. som zvedava ci sa dozvieme nieco nove a kedy budeme môct zacat.
ty a nebudu to dvojicky ked uz na 6. den bola ciarka 🙂 ?

pikusa
1. únor 2012

@darazv jupíííí to vypadá velice dobřeeeeeee 😀 😀 😀 jen tak dál...
Já stále nic.......jestli to nedostanu v pondělí volám na gyndu

darazv
1. únor 2012

@pikusa piku dakujem kiežby si bola tehotná prirodzene a vysrat sa na ivf 😒

darazv
1. únor 2012

@mabumi no brala by som aj dvojičky kedže viem aky je problem priniest na svet jedno babo 🙂 ale u každej je to inak aj s hcg takže neviem nechám sa prekvapit 😀 tak siedmeho budem držat palčeky nech rychlo prebehne proces a mala si babatká v brušku 🙂

pikusa
1. únor 2012

@darazv hele,těžko.......v to nedoufám,kdyby jo,jdu koupit test

darazv
1. únor 2012

@pikusa a nerobila si si doteraz žiadny test?

pikusa
1. únor 2012

@darazv ne....netestuju.....tolik testů mám za sebou a koukat na / už nechci....

darazv
1. únor 2012

@pikusa ja ta chápem ale vieš ako sa hovorí niekedy ked nečakáme tak príde zaskočenie 🙂 fakt je vela žien čo sa im toto stalo a boli zaskočené nadej umiera posledná ak máš doma testik nič za to nedáš len ho skús 😉

pikusa
1. únor 2012

@darazv nemám....nekupuju......
ale pokud to nedostanu do pondělka,zavolám si na gyndu a objednám se na vyvolávačku......

malinka_02
5. únor 2012

@pikusa měli ste špatný spermio? My teprv čekáme na výsledky už 3 týdny..
@darazv tak držím palce aby to vyšlo!!

mabumi
6. únor 2012

@darazv no ako tehulka, ciarka tucnie ako ma 🙂 ?
@pikusa a co mrska mrsava, stale strajkuje?

pikusa
6. únor 2012

@malinka_02 ano,i špatné spermio....
a já už to dostala,už zobu estrimax a 15.jeu na UTZ

darazv
6. únor 2012

@mabumi ahoj robila som si dnes na obed iny som už ani nemala a zajtra idem na krv ale velmi sa bojím aby hcg nebolo nízke 😒

darazv
6. únor 2012

@pikusa tak to som rada že ti dorazila konečne sa možeš predpripravovat na ketík 🙂

pikusa
6. únor 2012

@darazv jéééééééé gratulujuuuuuuuuu a neboj se.....
HCG bude akorát.....proč by mělo být nízké???????
nechci tě strašit,ale výška ještě nic neznamená.....po IVF jsme měla nějakách 380 a super....vyšlo to
Po KETU asi 2250 a pak to odešlo.......
Takže se opatruj,neonemocnět a těhotnět 😵

darazv
6. únor 2012

@pikusa dakujem ,tak je pravda že nejde ani o hcg ako o to či rastie a hlavne mimi nech je kde má 😉

pikusa
6. únor 2012

@darazv tak zítra jen dobré zprávy 😀

darazv
7. únor 2012

Po radosti oči len pre plač hcg 49 vysadené lieky a vo štvrtok ešte na krv či to padlo na nulu,,nemám ani jedno dieta a asi to osud tak aj chce,je mi zle zo všetkeho,zbytočne som si robila testy ked to dopadlo takto,,už len sa modlit aby prišla mrcha nech neskončím v nemocnici,v noci som mala bolesti už som aj tušila že niečo nieje v poriadku a teraz sa mi to len potvrdilo!!!tolkú smolu možem mat len Ja,,tehulkam i zatial netehulkám prajem všetko dobré a čo sa týka mna mne už sili došli.

pikusa
7. únor 2012

@darazv beruško.....strašně mě to mrzí...........nevím,co napsat---stejně ti ted nic moc nepomůže vid---drž se..

pikusa
7. únor 2012

@darazv hele ale léky bych vysadila až ve čtvrtek......až po dalším HCG

darazv
7. únor 2012

@pikusa si zlatá už som ako tak oki som si poplakala zamestnala hlavu na ine veci ,moj priatel stále verí na zazraky a myslí si asi že ked pojdem na krv vo štvrtok že hcg bude vyšie 😒 ale nechcem mu brat iluze,,,lieky vysadím nech mi to nebrzdí mrchu ☹