CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

mabumi
9. črc 2012

@darazv mame este 2. a vysledky budu az zajtra poobede 🙄 😠 ☹

darazv
9. črc 2012

@mabumi kiežby sa stal zazrak prajem ti to z celeho srdca 😉

mabumi
9. črc 2012

@darazv kiezby 😖
no som zvedava na teba, to bude urcite pozitivne 😉

darazv
9. črc 2012

holky je to negativní ☹

mabumi
9. črc 2012

@darazv to vazne? bola som presvedcena, ze to bude aspon u teba OK ☹
co ideme teraz robit 🙄

darazv
9. črc 2012

@mabumi čo už život ide dalej musim byt silná,,zajtra ideme do podoli ešte za darebnym pre všetky vysledky a povieme zbohom,,,

mabumi
9. črc 2012

@darazv a uz vam nezostalo nic zmrazene? potom daj vediet co vam povedal 😖

darazv
9. črc 2012

@mabumi ostalo udajne ešte jedno embryjko ale mam to s prepačením u prdele 😠 neboj určite dam zajtra vediet 😀

maja1111111
9. črc 2012

@darazv tak já myslela,že Ti to vyšlo ,to je hruza vážně... ☹ ..a já??měla jsem to dostat minulou středu,a pak stále nic test negativní...a dnes ráno slabá čárka..tak jsem byla štastná jko blecha a o 3-4h.jsem dostala menses 😖 😠 ☹ 😝 no chápe to někdo???já tedyne.....tak jsem si dělala ještěpro jistotu další testy a nic...byl to asi nějaký vadný test 😀 ale semnou to tedy zamávalo....tak zase prd...ach jo..a Ty tam tedy opravdu končíš a kam pujdeš??

maja1111111
9. črc 2012

@mabumi a ty máš vysledky až zitra??známé se chytla 2 a testy negativní...se vtom prase vyznej 😕

malinka_02
9. črc 2012

Ahoj holky cysta není takže jdeme do toho.Dnes spinim ale sem teprv 23 DC a MS mi dost lítá tak myslím že do pondělí se MS musí rozjet.Nafasovala sem plnou tašku celý arsenal i anopiryn na srazlivosti a listovku kvůli homocysteinu .
@zuzijkolik máš dávat jednotek toho pomalu? Mám ho taky gonal

A holky může se během stimulem pít víno? Máme tam hodně narozenin.
A poslední dotaz kolikse má pít a co dělat proti tomu hyperstimulaku? Nic mi neřekli.Jo a šla sem k Darebnemu. a tam lidí mraky a prý že mají ještě nějakého dr od K..tak sem řekla. že chci k Darebnemu , melicharova mi stačila..

malinka_02
9. črc 2012

@maja1111111
@darazv holky teď sem dočetla..mrzí mě to..musíte být silně a nepřestává věřit..

pikusa
9. črc 2012

@maja1111111
@darazv holkyyyyyyyyyyyyyyyyy sakra co mi to děláte ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ držte se
moc tady nejsem překopáváme celou kuchyň a chodbu----strašnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

mabumi
10. črc 2012

@maja1111111 no teda, tak to potesi. aku znacku testu si mala, co ukazal ducha? to skoro ako mne, ale mne ta druha ciarka po chvili zmizla. a stalo sa to 2 krat. bol to rapid clear. kazdy iny, ale oba tejto znacky 😠 . tiez ma to riadne rozhadzalo. riadne ☹
@pikusa no vidis, mame akusi smolu ☹ . snad to @malinka_02 prelomi. drzim palce

maja1111111
10. črc 2012

@mabumi no mě nezmizela pořád to zde mám a nechápu to...je to Verto 10 to už nekupuju...a ty máš dnes vysledky??já si dám pauzu a chci ty imuno testy

mabumi
10. črc 2012

@maja1111111 to je zvlastne. a ta mrcha je silna? podla mna si tehotna 😉

zuzij
10. črc 2012

@malinka_02 ahoj, beru taky 150 jednotek. Dnes už budu mít 4.dávku a ve čtvrtek na kontrolní ultrazvuk. Půjdeme s manželem podepsat papíry před doktorem. A mám protokol s antagonisty. MUDr. Krčmář (to bude asi ten doktor od K... )mi sice detaily nevysvětlil ale vygooglila jsem, že to znamená že po tom kontrolním UTZ budu muset kromě Gonalu ještě brát další léky. Naštěstí ale tu aplikaci snáším velmi dobře. Tím perem to skoro vůbec necítím. Ale je fakt,že já mám fakt velký špek 😀 tak asi proto. Ohledně alkoholu mi neříkali nic ale myslím si,že decku na přípitek si dát určitě můžeš ale moc bych to nepřeháněla 🙂 Budu držet palce ať taky brzo začneš stimulovat.

malinka_02
10. črc 2012

@mabumi děkuji moc..
@zuzij jo tak to super, hned sem klidnější..já furt spinim ale MS se nerozjela tak cekam..To vůbec nevím co je s protagonisty?

maja1111111
10. črc 2012

@mabumi ano silná ,nejsem ☹

mabumi
10. črc 2012

@maja1111111 a potom si si robila este testy? boli pozitivne?
nieco sa tam diat muselo, nemôze byt len tak pozitivny test 😖

zuzij
10. črc 2012

@malinka_02 je to protokol s antagonisty. Nijak nevysvětloval proč vybral zrovna toto, ale je fakt,že jsem se neptala. Tak se zeptám ve čtvrtek. Docela hezky je to popsáno tady http://www.gest.cz/cz/crm_ivf_ivf.php?pg=4

mabumi
10. črc 2012

@maja1111111
@darazv tak krv je negativna ☹ 😒
ako si dopadla darazv? co ti povedal? ja sa tam tiez chystam a pôjdem na tu imunologiu. neviem co mi robili, ale urcite nie komplexne vsetko.

darazv
10. črc 2012

@mabumi
@maja1111111 holky to je mi luto že nám to nevyšlo ☹ no dnes sme mali dlhy rozhovor s darebnym samozrejme hned jeho prva veta - co nám to deláte? ,,,tak kukam na neho jak blazon a hovorím mu či si robí zo mna srandu? tak sa obhajoval tým že je to proste matka priroda atd že to niekedy holt trvá a bla bla bla,,,že asi navzdorujem tomu tak som sa začala smiat že je vtipny,,,,no kažopadne ma poslal na laparoskopii nech na mna kuknu z vnutra,,,takže 8.8 idem na pred operačnu konzultaci a cca 14 dni na to pod kudlu 😖 a medzitým idem moju lasku poslat na spermiogram a pchat ho liekmi 😠 kažopadne ak pojdem niekedy ešte do 2 ivf zmením určite CAR ,,holky vždy treba všetky vyšetrenia urobit pred ivf a nie potom jak som to hlúpa urobila ja pretože v care ti komplet testy nikdy neurobia však načo? 😠 😠 a potom sa čudujme že sa nedarí,,,

murecka76
10. črc 2012

Ahoj holky, je mi to moc líto, že se nedaří ☹ ☹ ☹ . Ve čtvrtek bych měla podstoupit KET a chci se zeptat, když jste ráno volali do laboratoře v kolik jste tam pak museli být? Pojedeme 100km a ještě musíme odvést dceru, tak abych věděla kolik na to máme času. Moc děkuji. 😉

darazv
10. črc 2012

@murecka76 Ahoj vola sa den transferu o 8.30hod povedia ti stav zmrzliniek a podla toho čas,,napr- ja som posledne volala pred 9 tou a 11.30 som tam mala prist 😉 mala som možnost aj 12.30 ale som zvolila prvú varku 😉 držim palčeky

maja1111111
10. črc 2012

@mabumi jojo delala jsem si testy a všechny negativní 😠

maja1111111
10. črc 2012

@darazv no Pan Darebný je opravdu vtipálek,on si prostě neuvědomuje co musíme vše postupovat.....pokud člověk není v naší kuži ,těžko to chápe...prosímtě a já myslela,že máš všechna vyšetření...máš i imuno...?laparka je duleřitá ,ale co Ti mužou zjistit,..maximalne nepruchodne vejcovody ne...jako mě..(a to je v podstate nepodstatne při ivf)..ja jdu ve čtvrek na krev(zbytečně 😖 )a chci se k němu taky objednat,to bude sranda...chci udelat imuno a jestli mi řekne ,že je to zbytečné asi mu něco udělám 😀

darazv
10. črc 2012

@maja1111111 ahoj mám vlastne všetko za sebou jedine moje vnutro nikto neskúmal 😀 no myslim si že pri ivf laparka vraj nieje tak doležitá ale povedal že tam možem mat nejaké zrastý ktoré tomu vraj brania 😒 aj to možno kebyže sa nespytam na laparku ani by ju nenavrhol!!! v caru si proste všetko musíš vydupat,,,odporučam ti to imuno a samozrejme aj hematologii aj ked mne nič nenašli ale som rada že to mam za sebou ak mi nenajdu ani nič po laparce tak sa fakt budem chytat za hlavu a pytat sa sama seba kde je problem 😠 ozaj možeš mi napisat skusenost s laparkou či to bolí jaky je postup a potom či si bola oki po zakroku dakujem kiežby sa ti stal zazrak a bola si tehotna,,tie testy nechapem ani ja pretože na mamatestu som mala v limite ducha a na druhy den prd 😠

mabumi
11. črc 2012

@darazv no teda. ale aspon ze ste mali taky dlhy rozhovor. a to ti budu robit aj hysteroskopiu? pozru sa do maternice? lebo jedine zrasty tam by ti mohli branit uhniezdeniu. ja som bola 2 krat na laparke a ani raz mi toto nerobili 😠 😠 😠 .
tato diagnosticka laparoskopia je pohoda, vôbec sa nemusis bat. dokonca to robia aj na jednodnovej chirurgii. mna poslednykrat operovali 3 hodiny a bol to velky zakrok, ale aj tak po tej laparke sa to hoji lepsie. vonkajsie ranky sa zahoja rychlo a vnutorne nevidis 😀 . ale ak tebe len kuknu, tak za par dni si ani nespomenies 😉

darazv
11. črc 2012

@mabumi ahoj v podolí vraj automaticky robia aj hysteroskopiu 😉 tak som zvedavá,,,mne už dnes dorazila aj mrcha tak v piatok mam prist este na krv urobia mi znovu hormonalny profil,,aky je potom režim po zakroku kedy sa možme znova snažit o mimi?