CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

maja1111111
21. srp 2012

@zuzij moc Ti držím palce,aby to ted vyšlo!!!!!! 🙂

darazv
21. srp 2012

@maja1111111 ano som rozhodnuta viac menej ma k tomu dokopol moj drahý nieje spokojny upmd a hlavne ked počul aky tam je prístup a vysledky nulové,netvrdím že sú zlí možno je fakt chyba v nas a nepomože nám ani iný CAR,,ale každopadne mi asi neprospeje ist do 2ivf ked viem že by to bolo s nechutou a nedoverou ,,tak radsej chcem ist inam rozmyslam nad gennetom aj cenovo to nieje zlé a chvalia tam personal atd,,začala som od 2DC s injekciami 😉 a ty ako ?čo dalej?

malinka_02
21. srp 2012

@darazv tak drzim palce a dej vedet! Ja taky docela koukam ze ted v podoli nikomu nevychzi ani ivf ani ket..docela me to zklamalo. Ja jdu zitra na druhy utz pred ket, stimulaci nemam Rezacova mi vcera rekla ze sliznice dobra a vic nic ani nevim kolikaty den cyklu bude ket. Vcera sem byla 11 dc a folik 14 mm, mivam kratke cykly.

mabumi
22. srp 2012

@maja1111111
@darazv ahojte ako sa mate, co nove? darazv, ides v piatok na laparku? a ku komu? drzim palce 😉
ja som bola v utorok v podoli, bola som si po odporucanie na imunologiu, ale ani som to nestihla povedat a uz som sa mala vyzliect. no cestou som povedala, ze nechcem KET, iba odporucanie, tak ma vratili, ze nech sa teda nevyzliekam a ze KET bude po vysledkoch z imunologie. skoda, ze mi to nenavrhli sami, ale musela som si to zistit a najst na nete 😒 . ked som sa objednavala (nie do podoli), tak mi povedali, ze po 5. vklade je to uz nanajvys indikovane vysetrenie.
majka ty si uz bola na tu imunologiu? ake boli vysledky?

zuzij
22. srp 2012

@darazv při prvním pokusu mi způsob stimulace vybíral MUDr. Krčmář a vygooglila jsem si,že krátký protokol je nasazovaný u "starších" žen (v září mi bude 35) i kvůli riziku OHSS. Navíc jsem se zrovna dozvěděla že odchází kolega z našeho týmu (byli jsme 3 na celkem velkou agendu) a teď už jsem zbyla jenom já. Management zatím nemá jasnou představu jak to budou řešit a kolega odchází v polovině září. Asi se z toho picnu 😠

darazv
22. srp 2012

@mabumi ahoj klasika ani si nesadajte vyzliect,,,dakujem zajtra tam o desiatej nastupim piatok zakrok a v sobotu ak bude všetko oki pojdem domov,neviem ale na pohovore som bola u dr křepelka v pohode chlap 😉 nech už to mam za sebou 😠 a ty kde ideš na imunologiu ? som si myslela že pojdeš skor 😉

malinka_02
22. srp 2012

Ahoj holky. Tak dneska 13 DC mi Řezačová oznámila že sliznice je nádherná ale že folík už prasknul a mlčela. A já co to jako znamená a ona - bohužel to nemužeme ted už udělat tak příště. Já slzy do očí, už sem jí ani nevnímala. říkám jak je to možný a ona že v pondělí byl 13,8 mm a že denně roste cca 1-3mm většinou 2 a praská při cca 20 tak že čekala že dnes bude akorát píchneme pregnyl a v neděli KET a bohužel. Já se rozbulela jak želva ona nic. Asi je zvyklá. Pak říkala že příští měsíc uděláme vše proto abych měla miminko, snažila se, ale vyznělo to jako doted sme dělali hovno.
A do toho cykly mívám kratší kolem 26-27 ted sem měla po ivf 30, pokud sem měla ovulaci 12-13DC (nedokáže říct) tak bude cyklus krátký a já sem 11-15.9. na veletrhu a samozřejmě mi vychází 10 den kdy mám přijít na UTZ na 13 takže jediná šance by byla objednat se na 16 a to je neděle tekže to mi nedovolí. A to už bych stejně byla 13dc.Takže další měsíc v prdeli..
Už fakt nemužu..

malinka_02
22. srp 2012

@zuzij tak to je dobrý, mě je 30 a dali mi také krátký 😖

pikusa
22. srp 2012

Ahoj holky------doma z dovolené....uteklo to jako voda těch 12 dní teda......
jdu něco dočíst

maja1111111
22. srp 2012

@darazv já nevím,ještě mám tři mrazíky..ty si určitě nechám tady a pak se uvidí..jinam se mi tedy nechce,protože i rodit bych chtěla jen tady..mám doporučeneho císaře...uvidíme no

darazv
22. srp 2012

@maja1111111 jasné to chapem 🙂 neboj určite prelomíš tú smolu a KET ti vyjde 😉 prajem ti to velmi velmi

darazv
22. srp 2012

@pikusa Ahoj tak už si odpočinuta a určite si nabrala nové sily a šup do ketíku 😉

maja1111111
22. srp 2012

@mabumi ahojky já se snažím si srovnat hormony..dalo mi to vše tedy zabrat.. ☹ .dotoho mi nasadil tu antikoncepci ,ale bez pauzy to fakt nejde brát..(kvuli endometrioze).protože ty cysty v prsou mi naprosto šílej...takže jsem se domluvila s Řezáčovou,že to budu brát ,tak jak se má...srovnají se hormony i to krvácení je odost menší...tak alespon tak...jinak na imuno mám jít až v září,takže času dost...stejně chci pauzu 🙂

maja1111111
22. srp 2012

@darazv moooooc Ti děkuju 🙂 já bych to přála všem tady,!!!!!!!!

maja1111111
22. srp 2012

@malinka_02 tak to je tedy síla,to mě vážně moc mrzí....no ale ted to máš slíbené od Řezáčové,tak se to musí podařit!! 🙂

malinka_02
22. srp 2012

@maja1111111 předtím taky.. myslím že to byla Řezáčové chyba že me nepozvala už na další den.. ani nehla brvou..zas mlčení..

mabumi
23. srp 2012

@darazv tak drzim silno palce 😉 😉 😉 . ja som bola uz v utorok aj na imunologii, bola som objednana a vybavila som aj odporucenie v ten isty den, lebo som teraz na Slovensku, tak aby som mala jednu cestu 😉 . takze teraz cakam na vysledky, budu asi za 14 dni.
bola som vo fakultnej poliklinike u dr. Malickove. myslim, ze dobra volba 🙂
@maja1111111 ja vlastne ani neviem. ty teraz beries antikoncepciu? ako dlho? a potom na KET? tak drzim palce 🙂

zuzij
23. srp 2012

@malinka_02 ahojky, to mě moc mrzí, že se ti ten KET tak zkomplikoval. S tím krátkým cyklem pro "starší" dámy to jsem si jen vygooglila v CAR mi k tomu, proč vybrali zrovna toto nikdo nic neřekl. Jako,že by mi sami od sebe něco vysvětlili??? člověk se musí pořád ptát sám.
Mě se zase zkomplikovaly věci v práci. Byli jsme v našem týmu 3 lidé na celkem rozsáhlou agendu. Kolegyně odešla koncem července a včera mi kolega řekl,že končí v půlce září. Nikdo mi to zatím oficiálně neřekl...nikdo zatím nic neřeší a té agendy je fakt dost. V době, kdy bych měla jít na UTZ a rozepsání nové stimulace k Řezáčové budu v práci na vše sama asi se z toho po... 😠
Rozhodla jsem se ale,že na práci nebudu brát ohled a prostě se přinejhorším nechám dát na PN už od OPU a a´t si tam dělají co chtějí.

maja1111111
23. srp 2012

@malinka_02 to její mlčení fakt nesnáším!

maja1111111
23. srp 2012

@mabumi no mám jí na 4 měsíce...a po vysledcich z imunologie se uvidí....pokud něco zjistí berou se leky asi 3tydny a pak další pokus.Tak tady jsou asi delší objednací doby na imunologii,ale mě to neva. 🙂 ..Jsem zvědavá jak Ti to dopadne...,se vsadím,že určitě něco najdou..

maja1111111
23. srp 2012

@zuzij já myslela,že ten protokol záleží na rustu vajíček...mě to musel doktor prodloužit,protože jsem je měla malá..takže jsem měla nakonec dlouhý protokol a je mi 34

zuzij
23. srp 2012

@maja1111111 ahoj, no já jsem přišla ke Krčmářovi na kontrolní ultrazvuk před stimulací a on povídá...napíšu vám krátký protokol s antagonisty a nic víc k tomu moc neřekl. Všechny detaily jsem si musela najít na netu.
A teď mi Řezáčová vybrala taky dlouhý protokol a to mi bude v září 35. Já si myslím, dle toho co píšou na netu, že ten krátký protokol dávají proto,že třeba neví jestli nebude riziko OHSS.

mabumi
23. srp 2012

@maja1111111 ano aj ona mi povedala (ta imunologicka), ze si mysli, ze tam nieco bude. lebo endometrioza je nielen mechanicka prekazka, ale aj imunologicka a ze podla nej to je dôvod, preco sa to uz 5 krat nepodarilo.
mne povedala, ze liecba trva minimalne 6 - 8 tyzdnov, nie 3 😕
ved uvidime co povedia tebe, porovname. dufam, ze sa nam to uz podari.
inak je to sila, ze kazdy vie, ze to asi bude problem aj v tej imunologii kedze mame endometriozu, ale aj tak nas nikam neposlu. clovek si to musi vydupat sam ☹ .
potom po x pokusoch stratis energiu, chut, silu aj vsetky peniaze a vzdas to. no keby si videla, ze ten lekar robi vsetko pre to, tak by ti to tu chut dodalo. keby som si ja takto robila svoju pracu 😒 😒 😒
aj ked im ide len o prachy, keby sa viac snazili, mali by ich este viac a ochotnejsie by sme ich aj platili. no ked toto vidis 🙄 🙄 🙄

maja1111111
23. srp 2012

@mabumi jo to já jen někde vyčetla,od doktora to nevím..hm tak to je fakt dlouho..chtěla jsem to ještě zvládnout tento rok...jasný porovnáme to.. 🙂 naprosto Ti rozumím a mrzí mě to za Tebe ☹ ..je to hrozný..bohužel čím dál více se přesvědčuji otom ,že člověk muže věřit a spolehnout se jen sám na sebe!!!!!hlavu vzhuru kočko ,my to zvládnem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😉 🙂

maja1111111
23. srp 2012

@zuzij hmm těžko říct,...ono každé tělo je individualní a je asi těžké to odhadnout dopředu

sofie1974
23. srp 2012

Ahoj holky, nevidíte, jestli je na CAR Podolí ještě Žáčková?A popřípadě dělá i ET?

maja1111111
23. srp 2012

@sofie1974 ano je,známá jí tam viděla

malinka_02
23. srp 2012

@sofie1974 me delala ET ted v cervenci a bolelo to, kunksla ze ji nebylo slyset a kdyz mi rikala co mam delat a ja ji neslysela tak to bylo blby..
@zuzij u nas v praci je to podobne..mraky stresu od nevidim do nevidim..propustili lidi a jejich prace presla na ostatni takze toho mam mraky. V zari prave ten veletrh jenze 200 km a kdyz odjedu tak to je na pul dne a pn mi na utz nikdo neda.

sofie1974
23. srp 2012

ach jo, tak to moc radosti nemám, 2x mi dělala KET a bylo to dost tristní. Trvalo jí to asi 1/2 hodiny a ještě hledala chybu u mě:(

mabumi
23. srp 2012

@maja1111111 jasne, zvladneme to 😉 😉 😉 uz sme predsa prisli tak daleko, snad nam uz pomôzu. kedy si to objednana na tu imunologiu?