CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

sofie1974
22. zář 2012

@malinka_02
To vypadá více než slibně🙂 Mě Ovitrelle nikdy duchy nedělal!

malinka_02
22. zář 2012

@pikusa doufam ze 9 dni uz neni ovitrelle .. Uz aby bylo rano!

malinka_02
22. zář 2012

@sofie1974 dekuju! A po jaky dobe si to zkousela?

sofie1974
23. zář 2012

@malinka_02
9. den po KET, 2x, ale jinak se snažím vydržet těch 14. dní. On pak člověk z toho pokusování dost šílí🙂

malinka_02
23. zář 2012

@sofie1974 dneska se mi duch ukazal 8minut po limite ale myslime si ze je slabsi ale je tezke tomporrvonavat kdyz jsou tak slabe!! Ani vyfotit to nejde-zachYtit jednoho ducha jde ale dva uz moc ne.. Ovitrelle sem mela ve ctvrtek rano v 9 kdyz ten ctvrtek nepocitam tak sem dnes 10 den.. Udelala si to dobre a ja sem hloupa ted se akorat trapim..

sofie1974
23. zář 2012

@malinka_02
Tak 10. den po Ovitrelle by snad fakt už nemělo v těle nic být. Na ty testy se aspoň dva dny vykašli, já se právě takhle jednou vystresovala, že jsem měřila čárku dvakrát denně, a to je pak psycho. Některé holky (pro klid duše) jdou už pár dní po KET na odběr HCG jako samoplátce, ale myslím, že to taky moc nepomůže, protože potom řeší, že je HCG nízké.Moc držím palce!

malinka_02
23. zář 2012

@sofie1974 to asi nesvedu naopak budu testit kazdy den a doufat..myslis ze uz 10den to muze byt dobre? Na letaku je ze do 10 dni muze byt..

pikusa
23. zář 2012

@malinka_02 10.den určitě...
a čárky neporovnávej.....jsou tam,jsou....tak jen tak dál 😵 😵 😵 😵 😵

malinka_02
23. zář 2012

@pikusa a myslis ze 10 den tam muze byt urcite nebo nemusi byt urcite? 😕 Dekuju moc budu se snazit ale vis jak..

sofie1974
23. zář 2012

@malinka_02
Nešil, 10. den by měl být Ovitrelle jen teoreticky (například na Gestu píší, že je v těle do 10. dne). Takže jestli je duch nebo čárka, to je jedno. Jak píše Pikusa, neporovnávej to, i stejné testy mají různé šarže, takže i tím intenzitu zbarvení.Hlavně klid

pikusa
23. zář 2012

@malinka_02 po ET jsem měla // 9.den....měla jsem ovitrelle ale ten to nebyl.....byl to Mates 🙂

malinka_02
23. zář 2012

@pikusa no o o u ET se ovitrelle pica driv,jete pred opu ale u KET mi ji pichali vlastne 4 dny pred KET. Uz aby bylo zitra! A doufam ze to budectaky takovy Mates!

pikusa
23. zář 2012

@malinka_02 bude uvidíš 😵 😵 😵 😵 😵 😵

malinka_02
23. zář 2012

@pikusa dekuju moc.. 😉

pikusa
23. zář 2012

@malinka_02 ted doufá budeš každý den informovat

malinka_02
23. zář 2012

@pikusa jasne ze budu,pokud bude o cem 😉

pikusa
23. zář 2012

@malinka_02 věřím,že bude.....

darazv
23. zář 2012

@malinka_02 ja som po ovitrelle mala ducha a tehotna som nebola pretože na 6 den po ket som mala // a na 9 den nič 😠 u každej sa inak drži v tele injekce u mna bohužial prchal pomaly 😖 ale to neznamena ze sa to týka aj teba,,

malinka_02
23. zář 2012

@darazv hm to si me moc nepotesila 😒 A mezi tim 6 a 9dnem si testovala?

darazv
23. zář 2012

@malinka_02 píšem ti len skusenost z mojej strany do 8 dna som mala duchy a na 9 den /,,takže mne ovitrelle sa držalo v tele 13dní aj doktor mi potvrdil že sa to stáva že vyprcha pomalšie z tela 😒 preto nemá cenu testikovat skor jak 10den,,

malinka_02
23. zář 2012

@darazv ja vim ..nemyslela sem to zle.. Jen si dovedes predstavit jak mi ted asi je.. Vubec mi nedoslo ze pri ketu se picha pozdeji a ze to muze v tele zustat..

darazv
23. zář 2012

@malinka_02 ani si nevieš predstavit jak ta chapem mam za sebou 5 transferov a psychika bola u mna na dennom poriadku,ja verím tomu že si tehotná a ver tomu aj ty a nepochybuj,, len zbytočne si brzo robila testy teraz budes každy den testikovat a budes z toho strese a to neprospieva ani tebe ani mimi,aj tak budes stále nesvoja pretože najprv testy potom krv potom srdiečko atd,,musis tomu verit a hladat bruško 😉

malinka_02
24. zář 2012

Holky test je bily. Sem strasne hloupa!!! Tohle je jeste horsi pocit nez kdyby to proste nevyslo

sofie1974
24. zář 2012

@malinka_02
Ahoj, to mě moc mrzí:(, ale hloupá se neciť. Co se má stát se stane, já jsem při svém prvním těhotenství (které nakonec nedopadlo-ZT, ale to jiná věc) měla 11 den bílo, tak už jsem se netestila a krev byla 14. den pozitivní. I kdyby to teď nevyšlo, tak příště určitě-ta šestka nakonec musí padnout!

malinka_02
24. zář 2012

@sofie1974 ja uz tomu neverim..nikdy se ani nezadarilo..proste nam neni prano..jeste sme dsvali 2 embryjka.. A 7 den po pk uz by tam urcite neco bylo..

darazv
24. zář 2012

@malinka_02 ach jaaaj prečo si vobec testikovala na 5 den teraz budes sklamana a nebudes verit tomu ze test ti ukaže neskor //,,prosim ta ešte nehadzaj flintu do žita ved ešte je brzo!!!

malinka_02
24. zář 2012

@darazv chtela jsem to zkusit a videt pripadne carku silit..vubec mi nedoslo ze muzu mit zbytek pregnylu az kdyz mi to na MK holky napsaly..a myslim ze 7 den uz by tam bylo aspon neco..

darazv
24. zář 2012

@malinka_02 chápem ta a aj ako sa teraz citiš ale prosim ta nevzdavaj sa!!!

malinka_02
24. zář 2012

tak pravda se ukaze ale ja uz proste i vnitrne vim ze nic i vcera sem to vedela..

sofie1974
24. zář 2012

@malinka_02
Vím, že se cítíš pod psa, ale někdy může být i lepší, když se čárka neukáže. Já jsem dneska byla v Podolí na kontrole, a mám třetí zamlklé těhotenství, tzn. další pokusy můžu absolvovat za tři měsíce, jsem z toho na dně, protože já naopak, když vidím druhou čárku na testu, tak panikařím, že srdíčko zase přestane bít. Už si spíš přeju, aby tam ta druhá čárka nebyla, protože to bych mohla jít na další pokus hned další měsíc. Jeto prostě boj, který ale NESMÍME vzdát!