CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
14. lis 2012

@malinka_02 aha...koukám,všude to je jinak vid

malinka_02
14. lis 2012

@pikusa no to jo na neco je to lepsi na neco horsi..

pikusa
14. lis 2012

@malinka_02 to asi ano....
holt každá práce jiná pravidla 😀

malinka_02
14. lis 2012

@pikusa a co ty? Co prace vubec?

maraida
15. lis 2012

@malinka_02 ahoj. Tak co,nezkoušela jsi už testík?

malinka_02
15. lis 2012

@maraida ahojky, nezkousela..tak nejak vnitrne citim ze to zase nevyslo..nic me neboli, brico ani prsa necitim a dneska pri zavadeni utrose sem zjistila ze se zkracuje cipek takze je to jasny a to sem teprv 22dc jenze ja mam cykly kratke, minule 23dc..Testnu zitra at mam jistotu a muzu si dat vinko..A co ty?

pikusa
15. lis 2012

@malinka_02 práce dobrý...
někdy hektický,máme na jedno oddělení moc dětí a malé prostory....ale je to fajn.....
časově super,před barákem to mám....takže jsem ráda,že jsem se měla po mateřské kam vrátit a jsem tam,kde jsem byla před tím,jen holt na jiné pozici 😀

maraida
15. lis 2012

@malinka_02 tak budu zítra držet palce! Já chci testovat v úterý. Jinak prsa mě taky nebolí a břicho jako na MS,tak nevím jestli je to dobře nebo špatně.

malinka_02
15. lis 2012

@pikusa tak to mas super..i kdyz pracovat s detmi kdyz clovek nemuze otehotnet musi byt psychicky narocne co? A Matyasek tam taky chodi?

maraida
15. lis 2012

@pikusa ahoj 🙂

malinka_02
15. lis 2012

@maraida no ja mela minule jeste 9 den po ketu ducha na testu z ovitrelle tak tedtnu az zitra kdy budu 10 den, hlavne sem vzdycky nakonec furt verila ze treba bylo brzo a furt verila, takhle bude rovnou jasno..Ty mas jeste cas ale u me by se uz 9 den asi neco delo ☹ i kdyz kdo vi..tehotna sem nikdy nebyla..
Jen si rikam jestli tam proste neni jeste nejaka prekazka kdyz se nikdy ani nezadarilo a jestli v podoli na neco nezapomneli..mela sem lehce zvyseny prolaktin ale pak uz se to neresilo..pak mam trombofilni mutaci MTHFR a mluvili o fraxiku a nakonec mam vzdy jen anopyrin..ale kdyz tomu nerozumim..

maraida
15. lis 2012

@malinka_02 ¨tak uvidíš.Kdyby ti to náhodou teď zase nevyšlo tak po nich chtěj další vyšetření navíc.Třeba i imunologii.

pikusa
15. lis 2012

@malinka_02 nene já jsem v družině školní....tam teprve chodit bude 😀
@maraida ahoj kočko 😵
@malinka_02 tak na zítra držím palce na testík......

malinka_02
15. lis 2012

@maraida ja sem prave na imunologii objednana na 22.11. ale vzhledem.k tomu ze beru 2 mesice prednison z caru tak nevim zda to vysetreni pujde..ale nedovedu si predstsvit ted to vysadit cekat 2 mesice na novy termin a pak mesic na vysledky a ani to nezkusit ☹
@pikusa aha ja myslela ze si ve skolce 😀

pikusa
15. lis 2012

@malinka_02 no když budou výsledky OK tak je to fajn vědět...
prednison by se dal kdyžtak příště zase ne?,

malinka_02
15. lis 2012

@pikusa no ja prave nevim kdyz ho 2 mesice beru jestli se vysledky nezkresli..

malinka_02
16. lis 2012

Test samozrejme bily...nevim co sem cekala..my proste deti mit nebudeme..

maraida
16. lis 2012

@malinka_02 ☹ a kolikadenní embrya jsi měla? Třeba je ještě brzy.

malinka_02
16. lis 2012

@maraida mela sem 5 denni, dnes je to 10 den po ET a nebyl na mamatestu ani duch takze fakt ne..

pikusa
16. lis 2012

@malinka_02 na 5ti denní embryo je ještě čas.....vydrž....zkus fakt 14.den-------vím,zní to jako "uklidňuju tě" ale je to tak....
Já ted měla blastocystu a že na krev mám jít fakt až 15.den.......

malinka_02
16. lis 2012

@pikusa ale Piku..jasne krev je krev ale prece obe vime ze 10.den by po 5 denni kultivaci uz neco videt bylo. A neni , mamatest je uplne bily. Vim ze proste nic. Citila sem ze to nevyslo a je to tak, nema smysl si davat dalsi nadeje kdyz uz vime vsechny tady ze zbytecne..

Hele tobe delali imunologii? Me rekl Darebny ze je to zbytecny ale papir mi dal, na objednani se ceka 2 mesice a sem tam objednana na ctvrtek, jenze beru 2 mesice prednison tak nevim zda me to vubec udelaji..

maraida
16. lis 2012

@malinka_02 no je fakt,že já minule měla 10tý den už dálnici ☹ A to byl tvůj kolikátý pokus?

maraida
16. lis 2012

@pikusa takže ty jedeš na krev taky 23.11.?

pikusa
16. lis 2012

@malinka_02 e nedělali....jen ted zobu ten prednison......
a asi jo,asi by byl aspoň dušík......ale naděje je pořád

@maraida no já si na krev jezdím k mojí gyndr.....jet do Prahy 2 hodiny kvuli píchnutí a zase 2 hodiny zpět se mi jaksi nevyplatí....pak jim vždy jen zavolám výsledek......
ale ted jak bude test nega snad na krev ani nepůjdu

maraida
16. lis 2012

@pikusa aha.To je fakt,takovou dálku kvůli 1 ďobanci.

pikusa
16. lis 2012

@maraida právě....
dvakrát jsem teda jela...poprvé hned po prvním IVF a pak když jsem chtěla do Ikei 🙂

malinka_02
16. lis 2012

@maraida no tak vidis..Byl to 3 transfer- 2.KET.
@pikusa a ty to imuno neresis? Prave Darebny se tvari ze je to stejne na nic a ze kdyz mam a sebou "teprv" 3 transfery nemam to resit..ale vsechny holky mi rikaji proc to nemam a i laparku a ja nevim co si myslet..stejne tak rikal ze je zbytecne stimulivat sliznici a ze v nativu je vetsi sance ale furt to nevychazi tak nevim zda si to nevyzadat..Mam posledniho mrazacka tak premyslim jestli jit ted jeste na ten poskedni pokus a nebo si vyzadat ty leky a nebo se na to vykaslat a jit az v lednu - jenze to mi vyjde az na konci a nedokazu si predstavit sedet 2 mesice a nic.. Ale zase co kdyz je nekde nejaky problem a jen plytvam embryjka..ja nevim nejsem doktor!

pikusa
16. lis 2012

@malinka_02 no na imuno jsem se ptala právě dr.řezáčové a ona mi říkala,že něco jiného než prednison mi stejně nedají...
V nativu je pro mě KET zbytečný....sama neovuluju,takže mi ani nedorůstá sliznice jak má.....MS mám po 40 dnech a velice slabou....
Laparka......při super spermiu a mé ovulaci klidně....na co,když jí stejně nemám a spermio je dost bídné....
Já se pomalu smiřuju s tím,že holt další dítko nebude.....
Sice máme ještě 3 mrazáčky.....tak uvidíme......
Bud to ted vyjde a nechám je tam anebo nevyjde a uvidím na jaře...

maraida
16. lis 2012

@malinka_02 já mám KET taky v nativu. Být tebou šla bych na ten poslední KET asi hned.A kdyby zase nevyšel,začala bych to řešit,vyžádala bych si další a další vyšetření a kdyby mi to nechtěli umožnit tak bych možná i uvažovala o změně CARu.

maraida
16. lis 2012

@pikusa jak dítě nebude! Co to je za řeči! A ty kdyžtak půjdeš na další pokus až na jaře? ☹