CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

maja1111111
18. led 2013

@mugo168 no jo, vto jen doufám 🙂

mugo168
18. led 2013

@malinka_02 No, je to fakt šílený.. S časem i penězi 😖 ... Ultrazvuk dnes dopadl dobře, takže mě v úterý čeká Ket. Blbý je, že v úterý míváme porady a vedoucí nechce pouštět na dovolený a pravdu jí říct nechci. Tak vůbec nevím, jak to mám vymyslet, že tu nebudu! Nejednodušší by byla PN, ale to by mě zvědavostí snědli.. Pracuju na úřadě a to je v tomhle směru na odstřel. Vloni jsem si taky plácala dovolený, věřila jsem, že věnuju dovolenou den, dva - jeden odběr, jeden transfer a máme doma mimí .... A jak teda to uděláš? Máš na pondělí dovolenou?

maraida
18. led 2013

@danci70 ono už v našem věku... ☹ Mě teda Dr.řekl,že musím mít jedině dlouhý protokol,ten,že se prý dává těm,u kterých je předpoklad,že už nebude tolik vajíček,krátký,že by byl k ničemu.tak nevím.A i tak jsem měla jen 4 folikuly a jen 2 vajíčka.

mugo168
18. led 2013

@malinka_02 A víc jak 16 má právě dnes. Vyfásla jsem Ovitrelle (a to jsem se najivně domnívala, že pojedu úplně bez prášků) a v úterý jdu na Ket. Jak tak čtu, my 2 bysme se měly zprůměrovat, ty jsi rychlík, mně to zase všechno trvá, než povyroste sliznice i folikul a vešli bysme se do průměru! 😀

darazv
18. led 2013

@maja1111111 to je pravda prevence je na prvom mieste aby potom nebolo neskoro...

maja1111111
18. led 2013

@darazv no a z čeho myslíš ,že to měla ANNA k.?

darazv
18. led 2013

@maja1111111 to viem preto som hned aj prsia riešila ☹

petulet
18. led 2013

@darazv oki děkuji 🙂

petulet
18. led 2013

@danci70 moc mi to mrzí. ☹

petulet
18. led 2013

tak jsem doma,mám zavedené ty 2 krásné poslední blastocytky. tak zatím jdu odpočívat. 🙂

danci70
18. led 2013

@petulet moc držím palečky,ať se jim u tebe líbí 🙂

danci70
18. led 2013

@maraida no je mi jasný,že je to věkem 😒 ale komplet všechny výsledky mám dobrý,i manžel,tak jsem doufala....před šesti lety jsem otěhotněla na první pokus přirozeně,tak jsem si před dvěma lety,když jsme se na to vrhli,řekla,že to bude raz dva.....a ejhle

adriene
18. led 2013

@danci70 Asi by to chtělo rovnou ivf. Je vidět, že plodná jsi.. jen hold vystimulovat pořádné vajíčko. Je možné, že se ti třeba už tolik vajíček netvoří, když byly folíky prázdné... takhle by se to lépe ohlídalo. Pak už jen vložit a bude 🙂

adriene
18. led 2013

@petulet Tak ještě jednou tfuj tfuj těhu bacily a už se těším na pozitivní zprávy za 14 dnů 🙂

maja1111111
18. led 2013

@petulet moc držím palečky ,at se pekně zaklubají 🙂

petulet
18. led 2013

děkuji moc holky. 🙂

nelfilka
18. led 2013

Ahojky holky, přestoupila jsem do CAR Podolí a vaši diskuzi sleduji, ale nikdy jsem nepřispívala. Jsem v kontaktu se Sofinkou na emiminu. Chtěla bych pozdravit Danci 70...jsem to já, ta z rána 🙂, co měla ze 3 folíků 1 vajíčko. Je mi to moc líto, že ti to nevyšlo ☹
Bohužel bylo pozdě na OPU. Folík a v něm určitě vajíčko prasklo dříve. Pregnyl nebo Ovitrelle se má píchat při 18mm. Při 20mm už je to risk. Jak jsem radila...udělejte si pěkný večer a možná se krásné // objeví.
Jinak nativ je bez léků úplně. Minimálka může být s Clostíkem nebo připíchnout nějaké injekce. Řekla bych, že při Clostíku 1-0-1 jsi měla pěkný výsledek. Určitě bych zvedla dávkování a nějaký ten Merional. Já mám nízké AMH 0,9, je mi skoro 36 a v létě jsem měla Clostík 1-0-1 a dvě vajíčka. Budu ti držet palečky, aby ti to příště vyšlo. My máme volat zítra v 9h, jak si vede náš bojovníček.
Jinak mám děvčata za sebou IVF v březnu a následný potrat, v červenci minimálka a opět potrat.

sofie1974
18. led 2013

@nelfilka
Držím moc moc moc palečků!!!Už ať je z Podolí nějaké hezké robátko!

sofie1974
18. led 2013

@adriene
a na tebe moc myslím, už to máš skoro za pár, že?Jak dupou dvojčátka?

danci70
18. led 2013

@nelfilka ahoj,jsem moc ráda,že jsi se tu objevila 🙂 já jsem si po odchodu říkala,že je škoda,že nevím jak dopadneš.držím palečky,ať se tvému vajíčku zadaří a podávej zprávy! já jsem to obrečela,manžel mě musel odvést domů,nemohla jsem ani řídit 😒 v první chvíli jsem si řekla,že na to kašlu,ale teď už jsem zase odhodlaná ještě na jeden pokus

nelfilka
18. led 2013

Určitě, pokud nějaký peníz máte, běž do toho. Zkus víc Clostíku a něco připíchnout. My ještě nemáme děti a hlavně já bojuji pořád s imunitou. Pokud to nedopadne, tak nevím...vysadit Prednison na měsíc aspoň, pak ho měsíc brát...ztráta 2 měsíců. Hlavně já bojuji s časem...chtěla bych udělat maminku babičkou než umře...
Danci, hlavu vzhůru a do boje 😉

danci70
18. led 2013

@nelfilka pokud je problém v imunitě,prednison ti určitě pomůže 🙂 chodíš k Madarovi?

nelfilka
18. led 2013

JJ, chodím. Snad jsou protilátky všechny zničeny.

malinka_02
18. led 2013

@maja1111111 no bohuzel me nepomohlo ani cviceni ani dieta..No daji ti leky na redeni krve.Na ty mutace ti neprijdou jen nekde v trombocentru nebo na genetice.
@darazv 😀 😀

adriene
18. led 2013

@sofie1974 Dupou poradne! Nekdy si rikam, ze az moc... uz se sotva valim 😉 jinak tak cca 6-7 tydnu a bude hotovo 😎

malinka_02
18. led 2013

@mugo168 ja pujdu v pondeli do prace, ve 12 pujdu za sefem ze se mi asi rozjizdi zanet mocaku a ze potrebuju na urologii.. A odjedu - doktora resit nebude. A pak zavolam ze je to zanet a zeptam se jestli nemuzu 2 dny delat z domova a kdyz rekne ze ne tak si vezmu asi dovcu 2 dny. 😀 ja mela provlemy s mocakem, i 8 zanetu za rok a tak sem byla na operaci a je to priprava i na ivf , pak reknu ze problem a ze musim jit zas na zakrok a po ivf si bezmu pn aspin tyden 😀 Jo a taky nevim zda se ten posledni mrazacek rozmrazi tak kdyby ne, zustanu v praci..
No ono nic z toho neni dobry, me to zase obcas prosvihnou.. Ja mam ovitrelle vzdycky. Musi dozrat vajco a odejit.

malinka_02
18. led 2013

@nelfilka tak te tu vitame a drzime palce!
@petulet tobe samozrejme taky ďrzim palce!!!

petulet
18. led 2013

@malinka_02 děkuji 🙂

sofie1974
18. led 2013

@adriene
koukala jsem, že tě v 36. týdnu asi kuchnou-tak to budou rybičky jako já🙂moc dobré znamení!

adriene
18. led 2013

@sofie1974 Jestli to bude hned v tom 36., to nevim... ale rybicky to budou asi urcite 😉