CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

petulet
25. led 2013

@malinka_02 ne sednu si na vanu,my tam máme udělaný takový místečko na sezení,kde se dá sedět. a hlavu normálně zakloním. jako u holiče,když myjou vlasy. tak třeba vám hypotéku daj. měli by jste změnu.

malinka_02
25. led 2013

@petulet my mame rohovou vanu s mistem na sezeni ale zaklonit ji tam nemuzu to bych mela nohy ve zdi 😀
Ono spis ze se muze cokoliv stat, muze jeden z nas prijit o praci.. My ted mame strasne krasnej byt, cely sme ho zrekonstruovali podle nasich snu, vestaveny skrine, kuchyn, satna a ted to prodat a pak nedostat hypoteku tak se obesim 😀

petulet
25. led 2013

@malinka_02 no my máme hypotéku na byt. zas žádná slast taky není.

maraida
25. led 2013

Ahoj holky 🙂
Tak já bohužel opět nic ☹ Test je sněhobílý a navíc mi v noci dorazila už i MS 🙄

petulet
25. led 2013

@maraida to je mi moc líto ☹ zrovna jsem tebe myslela,jak se ti vede.

maraida
25. led 2013

@petulet musíš to tu zachránit ty a malinka 🙂

malinka_02
25. led 2013

@petulet my mame na byt 2 mil.hypoteku ale cely sme ho zrekonstruovali a vybavili za 500 tis a ted by sme museli hypoteku splatit prodejem a zadat o novou a pokud by me treba za tu dobu nez se to vyresi vyhodili z prace tak by nam zbyly akorat oci pro plac..
@maraida moc me to mrzi..ale duben je krasny mesic 😉

petulet
25. led 2013

@maraida já si nejsem jistá,že to zachráním,bolí mi břicho jako na ms. ☹ budeš zkoušet další pokus?

petulet
25. led 2013

@malinka_02 jasně,to chápu.

pikusa
25. led 2013

@maraida neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Mara sakra to neeeeee ☹ ☹ ☹ ☹

maraida
25. led 2013

@petulet jj,za 3 měsíce zkusím poslední pokus.

@pikusa ☹ já tomu teď taky celkem věřila,že když byly jen 2 vajíčka a obě se oplodnily a přežily PK,tak to budou bojovníci a vydrží...ale vzdaly to ☹

pikusa
25. led 2013

@maraida drž se zlato.a co manžel? Pozdravuj ho a myslím na vás. No jaro bude naše

petulet
25. led 2013

@maraida moc mi to mrzí,drž se. budu držet palce,aby se ti zadařilo na jaře.

darazv
25. led 2013

@maraida ☹ ☹ ☹ to mi je luto drž sa

maraida
25. led 2013

Holky,jste zlaté,děkuji 🙂

@pikusa pozdrav jsem vyřídila a také tě pozdravuje.No je taky zklamaný,hodně "těm klukům" 😀 věřil,ale věří,že na jaře se zadaří a když ne,tak dort už máme 🙂

pikusa
25. led 2013

@maraida hele já už jsem nastavená tak,že co se má stát se stane.....a jestli to další dítě být nemá,prostě nebude......
nezhroutím se.....a to ještě loni jsem myslela,že bych to nepřežila
a díky za pozdrav

danci70
25. led 2013

@maraida je mi to moc líto ☹ to Podolí je snad prokleté,už se mi tam ani nechce... ☹ ☹

malinka_02
26. led 2013

@petulet a co ta tvoje horkost v puse?

petulet
26. led 2013

@malinka_02 pořád mám divnou chuť v puse

petulet
26. led 2013

@malinka_02 co ty? jak je?

malinka_02
26. led 2013

@petulet tak to je dobrý, to je furt naděje 😉 já nic. Stejný jako vždycky, takové rýpání hodně dole v podbřišku.. A jinaknic.. Myslím, že zase nic..

petulet
26. led 2013

@malinka_02 no já mám takový tušení,že u mě z toho nic nebude. ☹,tak ty jsi ted 5 den po ketu ne?já myslí,že den et a ket se nepočítá. a já jsem 8 den.

malinka_02
26. led 2013

@petulet jo jo jsem 5 den. ALe tak já nikdy nebyla těhotná takže stejně nevím jestli člověk něco pozná nebo ne Mám stejné pocity jako vždycky, že to prostě nevyšlo a akorát to rýpání v břiše, taky jako vždycky. Te už je to rozhodnutý..
Ta kovová chut ale tu hodně holek popisuje jako příznak.. 😉

petulet
26. led 2013

@malinka_02 já sice těhotná byla,ale už si vůbec ty příznaky nevybavuji. to rýpání v břiše mám taky a takový tlaky v podbřišku. no aby tu divnou chuť jsem taky neměla z těch prášků.

malinka_02
26. led 2013

@petulet no přesně to, ale to je z utroše.. snad ne.. a jaký bereš?

maraida
26. led 2013

@danci70 ☹ Zkusím to zase v dubnu.Mám poslední hražený pokus.A co ty?

petulet
26. led 2013

@malinka_02 já beru esrimax a mám utrogestan.

malinka_02
26. led 2013

@petulet já estrimax nemám, ale mám utrogestan a prednison a anopyrin a rozhodně nemám kovovou pachut 😉

petulet
26. led 2013

@malinka_02 tak to můžu mít z toho estrimaxu.uvidíme nu.ještě brzy testovat.

malinka_02
26. led 2013

@petulet tak v pondělí už múžeš 😉