• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

23. května 2017 
@malinka_02 no já ted do ivf nejdu.uvidíme časem.
1. únor 2013 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 No ted zrovna v diskuzi mam nemam leky na ivf nabizi holcina 150j menopuru... to uz je jen kousekk cele krabicce... staci tam denne kouknout, tu krabici das urcite :wink:
1. únor 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky bývají po tom menopuru návaly vedra??......???? já se potím jako dveře.....
1. únor 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene já už nestíhám,potřebovat budu možná od pondělka

a zase mám stres.volala jsem dnes do podolí,že ms dostanu možná už zítra(pomalu se mi rozjíždí),jestli mi v neděli někdo udělá utz,abych mohla od pondělka brát clostík,případně menopur.samozřejmě mi to nikdo neudělá,až v pondělí ráno si mám zavolat a domluvit se.tak se musím modlit aby se potvora ještě nerozjela... :frowning2:

@mkuki který den cyklu sis začala píchat menopur, a ráno, nebo později? s návalama mě neděs :slight_smile:
1. únor 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, spíš vás čtu a diskutuju na e-miminu. Ale jenom se chci přidat k Vašim názorům na Podolí. Jednak embryologové: máme většinu nepohyblivých spermií, za dva měsíce nikoho nenapadlo udělat test jestli jsou živé. Teď před IVF jsem si o ten test výslovně řekla, slíbili, že objednají potřebný roztok. Před cca 14 dny hlásili, že už ho mají, a že nám udělají test, vzorek jsme měli pro jistotu zamražovat. Potom ná zdělili, že s materiálem na zamražení to nejde. Tak jsem další týden chtěla ať dávku rozdělí, polovinu otestují a druhou polovinu zamrazí. A vypadlo z nich, že ten roztok vlastně pořád nemají. přitom ten test má být při nepohyblivosti více jak 60% spermií samozřejmostí.
A dnes jsem se dozvěděla výsledky UTZ, mám dva folikuly, takže bez jakékoliv reakce, přesně tak jsem na tom i bez jakéhokoliv léku. Je pravda , že mám nízké AMH, ale stejně. Ani minimální reakce. Tolik k začarovanosti :slight_smile:
Nemáte už nějaké konkrétnější reference , jak je to s místní kvalitou embryologů ?
1. únor 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet ne!!! To me fakt strasne mrzi!!!
1. únor 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 děkuji,ale je to tak.a co ty?
1. únor 2013 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02
Petulet, je mi to líto :frowning2:
1. únor 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, také by mě zajímalo, zda nemáte info o zdejší embryologii...
Nějak je zde smůla :frowning2:
1. únor 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki
Měla jsem po Menopuru i Clostilbegytu...jsou to prostě hormony. A vlastně teď i po Merionalu...
1. únor 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70
Danci, nestresuj se, tak si vezmeš Clostík až v poledne po utz...nic se nestane.
1. únor 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelfilka
@julie74 Uroven embryologu nechci odhadovat, ani tipovat... ale zazitek kamaradky pred transferem z nativu: volala si na stav embryi a bylo ji receno, ze to jeji embryjko je "jakz takz" a ze si ma prijet na 11 hod na transfer... tak ji to nedalo a zeptala se, co t jako ma byt "jakz takz", at ji rekne konkretne, jestli, kdyz ji to embryo zavedou, tak jestli je sance, ze se chyti a vyvine se z nej zdrave dite... na to ji odpovedela: " no to asi ne..." Tak se kamaradka rozcilila a ptala se ji, proc ji teda zve na transfer... bez odpovedi. Takze tolik info za me.. co na to rict...? no comment...
1. únor 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julie74
přesně jak píše Adrienka, také nedokáži zhodnotit práci embryologů---jen vím, že již tam není jejich hlavní emryoložka dr. Rutarová, která tuším odešla na mateřskou a ta dle mého názoru byla kapacita (paradoxně taky nemohla otěhotnět, byla na xy IVF). A za sebe-taky jsem zažila při jednom KETu dost velký zmatek-rozmrazovali a pak následně zamrazovali nějaká embryjka a moc mi to nevysvětlili proč:( A minule mi embryoložka říkala, to embryjko je takové šišaté, ale zavedeme...asi jsem se měla více ptát, což už příště budu!
1. únor 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy mě děsíte
1. únor 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70
se neděs, podívej na Adrienu, zavedeno 1 embryjko a hned čeká dvojčata! prostě jsme se sešli tady asi ve špatném složení-kdo je úspěšný, tak se sem asi na diskuzi nehrne a diskutuje jinde o plínkách
1. únor 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sofie1974 já mam špatnej pocit z těch embryologů
1. únor 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 To nebyl účel!! Napsala jsem jen zkušenost kamarádky, když už byl dotaz vznesen. A jak říká @sofie1974 , já mám např. zkušenost dobrou... :wink: na přístup embryologů si nemůžu stěžovat - komunikace skvělá, vždy vše bezvadně vysvětlili... Do laborky ale člověk nevidí a navíc vždy, když je něco špatně, tak je to většinou u jednotlivce, ne celého týmu :wink:
1. únor 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene je to sázka do loterie
1. únor 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
A též si myslím, že ty holčiny, co otěhotní tu nejsou (Vám to tu kazím :grinning: ), ale jsou někde úplně v jiných diskuzích, či jinak. Já např., když jsem se dozvěděla, že z toho jednoho embrya čekám dvojčata, tak jsem se zhroutila na židli v CARu v sesterně (byl to šok... prostě) a staniční se jen usmála a říká... nic si z toho nedělejte, tento týden už potvrzujeme 3. dvojčata... no... takže těhotný tam si mají :sunglasses:
1. únor 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@adriene jen jestli se tam od té doby nevyměnili lidi.taky pořád vyhlížím na jejich stránkách výroční zprávu za loňský rok a pořád nic...
1. únor 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 No... pomalu už by tam zprávu mohli hodit, že? Je začátek února, už to asi mohli vše započíst :slight_smile:
Vůbec netuším, co je tam teď za tým embryologů. Mně se třeba líbí, že car cube nabízí hodinový monitoring embryí... to už je fakt špica... v Podolí na to kouknou jednou denně, ale tady každou hoďku a můžou zjistit různé chyby ve vývoji... to už je pak znát :slight_smile:
1. únor 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene ptala jsem se řezáčové,jestli dělají monitoring .že jsem ho nenašla v ceníku.prý dělají všem,zdarma,protože mají zapůjčený přístroj.až zakoupí vlastní,zpoplatní.
1. únor 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 A hodinový monitoring dělají?
1. únor 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene předpokládám,to jsem se neptala.už před rokem o tom mluvila řezáčová v sama doma,vygůglila jsem to před časem http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1148499747-sama-doma/211562220600145/obsah/178655-gynekologie-1-cast/
1. únor 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 No to by mě tedy zajímalo... ale může to tak být... možná by se na to mohl někdo v Podolí zeptat - jako cílený dotaz, až tam půjde :slight_smile:
1. únor 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene mají to i na stránkách

Jako jedni z prvních pracovišť provádíme
Neinvazivní monitoring embryí
PICSI
Dárcovské programy
1. únor 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě tímhle se chlubí :slight_smile: ale nevím,co to znamená :grinning:

Jediné pracoviště v ČR, které je držitelem akreditace ESHRE EBCOG.
1. únor 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danci70 To jo, to provádí neinvazivní monitoring embryí, ale jestli je i hodinový...
1. únor 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle mají v cube, je ale možné, že to mají i v Podolí: http://www.ivf-cube.eu/novinky/monitoring-vyvoje-embryi-pomoci-systemu-embryoscope
1. únor 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene no to nevím :slight_smile: řekla bych že je vždy hodinový
1. únor 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek