• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

23. května 2017 
ahoj holky, asi jako každá si přeji aby tato menstruace byla na chvíli poslední..... už zvládám přípravu a aplikaci menopuru na jedničku :slight_smile: :slight_smile: pár vteřin přípravy a šup bodnutí... i když vždy když přikládám jehlu k břichu tak je to divný pocit.... Obdivuji všechny co musejí brát léky déle jak já ...
3. únor 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mkuki držím moc palce. to jsi šikula,že to sama zvládáš. :slight_smile:
3. únor 2013 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulet nu ono mi nic jiného nezbylo, nemám kdo by mě to v období 12-12,30 aplikoval .... :grinning: :grinning: Tak musím sama.. Jo jde to ...
jak je to s alkoholem v přiměření míře?? včera jsem měla u známých sklenku vína a v pohodě, dnes jsem si dala na zahřátí slabý punč :slight_smile:....
3. únor 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki jo to je v pohodě. já jsem si taky dávala třeba sklenku občas u stimulace. :slight_smile:
3. únor 2013 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulet Moc díky, nu znáš to hlídám se ale chut je a proč si nedat.... břicho cejtím... tak doufám že tam bobísci rostou ... uvidíme v úterý ..
3. únor 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki držím palečky,ať máš pěkný folíky a v nich ještě pěknější vajíčka :slight_smile:

já jsem dnes 2DC,tak mě nejspíš zítra čeká clostík,pokud dobře dopadne utz ... blbý je,že ani nevím,kdy tam mám jet,volat mám až ráno....
3. únor 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki určo hezky rostou a pak se ti pěkně zavrtají. :slight_smile:
3. únor 2013 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danci70 děkuji , doufám že se klubou :slight_smile: a i tobě přeji mnoho štěstí a vše v pohodě :slight_smile:
3. únor 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danci70 taky ti držím palce,ať ti vše dobře dopadne.
už aby tady dal někdo dobrou zpávu,že se zadařilo. :slight_smile:
3. únor 2013 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mkuki děkuji,ale já ted zatím do 3 pokusu ivf nejdu. a pak si promyslím,kam na něj půjdu. ale uvidím vše časem. :slight_smile:
3. únor 2013 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet Je mi to jasné, poslední pokus a vše se musí opravdu zvážit, chtěla bych po dr všechna potřebná vyšetření... Imunologii genetiku třeba i laparku však se musí přijít na důvod, proč se nedaří...
3. únor 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mkuki no tak já to chci,aby mi vše udělali. nevím,proč,když napoprvý hned zadařilo,proč teď se nechce dařit.
3. únor 2013 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju,ale moc tomu nevěřím,že by byl úspěch :unamused:
3. únor 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet nemam deti, nemam mrazacky jen 4 neuspesne pokusy s 5 embryjky z kterych byly ukazkove blastocysty a nic..
Me to taky vzdy drzely.
3. únor 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 a ty jdes tedy hned zas do nativu?
3. únor 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jaké máte zkušenosti v Podolí s nativem nebo s minimálkou s clostíkem? Jsou ochotní ? Nebyla jste některá na 3D ultrazvuku, kde by vám posuzovaly stav vaječníků a množství folikulů ?
3. únor 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no,chtěla bych to ještě jednou zopakovat.tedy nakonec jsem byla rozhodnutá jít rovnou do klasického ivf,ale dostala jsem to o dva dny dřív,tak to nestihnu.zítra jdu na utz 3DC(chtěla jsem 2DC ale v neděli že nikdo v podolí nebude)než mi dr napíše clostík,chce zkontrolovat,jestli praskla cystička,která se mi teď udělala....když nebude prasklá,nebude clostík :unamused:
3. únor 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julie74 já jsem si řekla o nativ a nebyl problém. měla jsem 2 prázdné folikuly-po clostíku 1-0-1 a ovitrelle.a stav vaječníků se stanoví z krve,stanovením AMH (Anti-Müllerian hormon) :slight_smile:
3. únor 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 to je mi líto a zkusíš znovu celý ivf? určitě se ti zadaří. držím moc palce.
3. únor 2013 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 a máš vyšetřenou imunologii? mohla by být chybka tam
4. únor 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 tak co už jsi volala do Podolí?jak jsi na tom?
4. únor 2013 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danci70
Stav vaječníku se dá hodnotit každý měsíc díky 3D ultrazvuku, 2. DC. Sama Dr. Řezáčová na to dělala práci. Tento ultrazvuk mají snad v Gennetu a Julie se dnes zeptá, zda i v Podolí.
Až sem Julí přijde-dnes šla na OPU-tak dá více informací.
4. únor 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky...
Je mi líto moc holky že vám to zase nevyšlo....to už snad není možný :confounded:
Já včera dojela dom z termálů asi v půl 8 večer......a dítko má akutní bronchitidu-----chlap s ním byl na pohotovosti
Takže dneska mám dovolenou a uvidíme jak dál.
Ach jooooooooooooo
4. únor 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa to je mi líto,když děti marodí,stojí to za prd.ať je malej brzy fit!
4. únor 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet jo jo,volala jsem hned po sedmé a vzali mě v 11.30 cysta pryč a už zobu clostík.stejný scénář jako minulý měsíc :slight_smile:

no a mudra mě chce udělat uzt 10 nebo 11 DC,i když to minule bylo taktak.to budou zese nervy aby to neprasklo :grinning: snad ví co dělá...
4. únor 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelfilka aha,tak to by stálo za to nechat udělat.
4. únor 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 díky....on marodí skoro pořád....když ne toto,tak průdušky,když ne to,tak laryngitida.....pořád dokola
4. únor 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa čauky :slight_smile: A jak ses měla?Já už mám taky vybráno.Celá rodinka na wellness na Šumavu v březnu a dámská jízda v dubnu do Klatov.A ještě chci chlapa překecet na Luhačovice...
4. únor 2013 ve 13:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maraida ahoj.....
bylo to naprosto parádní,moc se mi to líbilo.........klidně bych dala ještě den-dva navíc.....
4. únor 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tak to mate taky veselo..aspon ze sis to uzila..
@danci70 imunologii sem si vydupala jenze Darebny me na ni posilat nechtel tak pak vysledky rekl ze sou hranicni a nebudem to resit.. Uz mam vse..
@petulet zatim ne..ani uz tomu moc neverim..uvidim. V unoru urcite ne a pak se uvidi.

Holky delali vam nekomu iui nebo rovnou ivf? Nam se zlepsilo spermio tak sem premyslela ric ze to chci parkrat zkusit..ale nevim jestli to ma cenu..
4. únor 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek