CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

mkuki
3. únor 2013

ahoj holky, asi jako každá si přeji aby tato menstruace byla na chvíli poslední..... už zvládám přípravu a aplikaci menopuru na jedničku 🙂 🙂 pár vteřin přípravy a šup bodnutí... i když vždy když přikládám jehlu k břichu tak je to divný pocit.... Obdivuji všechny co musejí brát léky déle jak já ...

petulet
3. únor 2013

@mkuki držím moc palce. to jsi šikula,že to sama zvládáš. 🙂

mkuki
3. únor 2013

@petulet nu ono mi nic jiného nezbylo, nemám kdo by mě to v období 12-12,30 aplikoval .... 😀 😀 Tak musím sama.. Jo jde to ...
jak je to s alkoholem v přiměření míře?? včera jsem měla u známých sklenku vína a v pohodě, dnes jsem si dala na zahřátí slabý punč 🙂....

petulet
3. únor 2013

@mkuki jo to je v pohodě. já jsem si taky dávala třeba sklenku občas u stimulace. 🙂

mkuki
3. únor 2013

@petulet Moc díky, nu znáš to hlídám se ale chut je a proč si nedat.... břicho cejtím... tak doufám že tam bobísci rostou ... uvidíme v úterý ..

danci70
3. únor 2013

@mkuki držím palečky,ať máš pěkný folíky a v nich ještě pěknější vajíčka 🙂

já jsem dnes 2DC,tak mě nejspíš zítra čeká clostík,pokud dobře dopadne utz ... blbý je,že ani nevím,kdy tam mám jet,volat mám až ráno....

petulet
3. únor 2013

@mkuki určo hezky rostou a pak se ti pěkně zavrtají. 🙂

mkuki
3. únor 2013

@danci70 děkuji , doufám že se klubou 🙂 a i tobě přeji mnoho štěstí a vše v pohodě 🙂

petulet
3. únor 2013

@danci70 taky ti držím palce,ať ti vše dobře dopadne.
už aby tady dal někdo dobrou zpávu,že se zadařilo. 🙂

petulet
3. únor 2013

@mkuki děkuji,ale já ted zatím do 3 pokusu ivf nejdu. a pak si promyslím,kam na něj půjdu. ale uvidím vše časem. 🙂

mkuki
3. únor 2013

@petulet Je mi to jasné, poslední pokus a vše se musí opravdu zvážit, chtěla bych po dr všechna potřebná vyšetření... Imunologii genetiku třeba i laparku však se musí přijít na důvod, proč se nedaří...

petulet
3. únor 2013

@mkuki no tak já to chci,aby mi vše udělali. nevím,proč,když napoprvý hned zadařilo,proč teď se nechce dařit.

danci70
3. únor 2013

holky děkuju,ale moc tomu nevěřím,že by byl úspěch 😒

malinka_02
3. únor 2013

@petulet nemam deti, nemam mrazacky jen 4 neuspesne pokusy s 5 embryjky z kterych byly ukazkove blastocysty a nic..
Me to taky vzdy drzely.

malinka_02
3. únor 2013

@danci70 a ty jdes tedy hned zas do nativu?

julie74
3. únor 2013

Ahoj holky, jaké máte zkušenosti v Podolí s nativem nebo s minimálkou s clostíkem? Jsou ochotní ? Nebyla jste některá na 3D ultrazvuku, kde by vám posuzovaly stav vaječníků a množství folikulů ?

danci70
3. únor 2013

@malinka_02 no,chtěla bych to ještě jednou zopakovat.tedy nakonec jsem byla rozhodnutá jít rovnou do klasického ivf,ale dostala jsem to o dva dny dřív,tak to nestihnu.zítra jdu na utz 3DC(chtěla jsem 2DC ale v neděli že nikdo v podolí nebude)než mi dr napíše clostík,chce zkontrolovat,jestli praskla cystička,která se mi teď udělala....když nebude prasklá,nebude clostík 😒

danci70
3. únor 2013

@julie74 já jsem si řekla o nativ a nebyl problém. měla jsem 2 prázdné folikuly-po clostíku 1-0-1 a ovitrelle.a stav vaječníků se stanoví z krve,stanovením AMH (Anti-Müllerian hormon) 🙂

petulet
3. únor 2013

@malinka_02 to je mi líto a zkusíš znovu celý ivf? určitě se ti zadaří. držím moc palce.

danci70
4. únor 2013

@malinka_02 a máš vyšetřenou imunologii? mohla by být chybka tam

petulet
4. únor 2013

@danci70 tak co už jsi volala do Podolí?jak jsi na tom?

nelfilka
4. únor 2013

@danci70
Stav vaječníku se dá hodnotit každý měsíc díky 3D ultrazvuku, 2. DC. Sama Dr. Řezáčová na to dělala práci. Tento ultrazvuk mají snad v Gennetu a Julie se dnes zeptá, zda i v Podolí.
Až sem Julí přijde-dnes šla na OPU-tak dá více informací.

pikusa
4. únor 2013

Ahoj holky...
Je mi líto moc holky že vám to zase nevyšlo....to už snad není možný 😖
Já včera dojela dom z termálů asi v půl 8 večer......a dítko má akutní bronchitidu-----chlap s ním byl na pohotovosti
Takže dneska mám dovolenou a uvidíme jak dál.
Ach jooooooooooooo

danci70
4. únor 2013

@pikusa to je mi líto,když děti marodí,stojí to za prd.ať je malej brzy fit!

danci70
4. únor 2013

@petulet jo jo,volala jsem hned po sedmé a vzali mě v 11.30 cysta pryč a už zobu clostík.stejný scénář jako minulý měsíc 🙂

no a mudra mě chce udělat uzt 10 nebo 11 DC,i když to minule bylo taktak.to budou zese nervy aby to neprasklo 😀 snad ví co dělá...

danci70
4. únor 2013

@nelfilka aha,tak to by stálo za to nechat udělat.

pikusa
4. únor 2013

@danci70 díky....on marodí skoro pořád....když ne toto,tak průdušky,když ne to,tak laryngitida.....pořád dokola

maraida
4. únor 2013

@pikusa čauky 🙂 A jak ses měla?Já už mám taky vybráno.Celá rodinka na wellness na Šumavu v březnu a dámská jízda v dubnu do Klatov.A ještě chci chlapa překecet na Luhačovice...

pikusa
4. únor 2013

@maraida ahoj.....
bylo to naprosto parádní,moc se mi to líbilo.........klidně bych dala ještě den-dva navíc.....

malinka_02
4. únor 2013

@pikusa tak to mate taky veselo..aspon ze sis to uzila..
@danci70 imunologii sem si vydupala jenze Darebny me na ni posilat nechtel tak pak vysledky rekl ze sou hranicni a nebudem to resit.. Uz mam vse..
@petulet zatim ne..ani uz tomu moc neverim..uvidim. V unoru urcite ne a pak se uvidi.

Holky delali vam nekomu iui nebo rovnou ivf? Nam se zlepsilo spermio tak sem premyslela ric ze to chci parkrat zkusit..ale nevim jestli to ma cenu..