CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

nadad
31. říj 2007

olivia.a- ta místnost na odběr spermíků je opravdu neosobní, když bylo po, tak miláček prohlásil, že doufá, že už na to dlouho nepůjde 🙂 To ještě neví, že bude muset 😉
Bavila jsem se o víkendu se známými, měli taky problém, že to 2 roky nešlo. Spermie prý úplně katastrofální, podstoupili 5x IUI, pak 1x IVF- nezadařilo se a další měsíc po IVF se jim podařilo miminko normální cestou a teď mají 2 zdravé kluky. 🙂 🙂 Známý měl asi 4x úplně špatný výsledky spg, ale stejně se to podařilo. Tak mi dodali optimismus 🙂 🙂

lussi
31. říj 2007

nadad tak to je super, že se jim to podařilo, já doufám,že je budeme brzy následovat 🙂

mondour
31. říj 2007

Ahojky 😵

lussi
31. říj 2007

ahojky 😀

lussi
31. říj 2007

je dobře, že jsi založila to nové téma, dost mě to zajímá 🙂

nadad
31. říj 2007

Ahoj holky - je to fajn, že tohle téma vzniklo, koukám, že nás asi málo nebude, co chodíme do Podolí 😉

Lucci,určitě je budeme brzy následovat!! byli jsme s nima v pátek na bowlingu a dost jsme tam tohle téma probrali. dělali si srandu z toho, kolikrát museli odebrat spermie 🙂 Pomalu se to stávalo rutinou... Potěšující je, že pak to bylo a ani nechápali jak a kdy 🙂

mondour
31. říj 2007

Ahojky tak jak je?

mondour
31. říj 2007

Zalozila jsem nove tema protoze me to dost zajima.S dr.Žáčkovou jsme spokojeni i se sestrickami a doktorkami ale nejvic s dr.Žáčkovou.Ta se zaslouzila o to me tehotenstvi

pikusa
31. říj 2007

Ahojík 🙂
Mondour,no vidíš,já na ní četla kritiku a ty na ní nedáš dopustit.Ale to je dobře 🙂
Tak zítra hurá Podolí a pak zase čekat,co bude 😕

mondour
31. říj 2007

Pikusa- Ahojky no kazdy ma jiny nazor na dr.Žáčkovou.Prijde mi to docela lito 😢 .To s dr.Řezáčévou nejsem spokojena.Tvari se jak kakabus a nic moc nevysvetli.

mondour
31. říj 2007

Jo a kdyz jsem se ji zeptala proc nemuzu otehotnet prirozene tak mi nedokazala vysvetlit jak je to s hormony v krvi co mi tam delaji neplechu ☹

lussi
31. říj 2007

no tak hlavně holky, že jsme všechny spokojené 😀 Mě připadala Řezáčová taky při první návštěvě trošičku odměřená, ale teď už se rozpovídala 😀 A je moc fajn🙂

pikusa
31. říj 2007

Mondour,já u dr.Žáčkové byla 2krát,taky si nemohu stěžovat,byl to sice vždy jen pohovor,ale pocit jsem z ní měla dobrý.Je to asi na osobní zkušenosti.

mondour
31. říj 2007

Ahoj Lussi
jak se vede?

mondour
31. říj 2007

Pikusa-Ja jdu do podoli v patek tak jsem zvedava 😀

lussi
31. říj 2007

mondour dobře, za malou chvilinku jdu domů, tak už počítám minuty 😀

mondour
31. říj 2007

Pikusa-To je pravda s tim osobnim nazorem.Dr.Žáčková mi pred odberem delala 3D ultrazvuk aby poznala jaky folikul je nejlepsi a Řezáčová se o tom ani nezminila.Sice to byl zatim jen pokus ale pomohl mi k miminkam.Odebrali mi jen dve vajicka a obe se uchytli 😵

lussi
31. říj 2007

a nechceš si přepsat ve vizitce, že jsi v 7tt? 🙂 (teda myslím, že jsi psala, že jsi v 7tt) 🙂

mondour
31. říj 2007

Jo a pri prvnim pokusu zavadeli jen jedno vajicko

lussi
31. říj 2007

tak to já si budu chtít dát zavést min. 2 😀

mondour
31. říj 2007

Diky za upozorneni nedoslo mi to jsem tady teprve kratce

lussi
31. říj 2007

no ono to nevadí, že to tam nemáš, ale mě se na to krásně kouká a taky se těší až si to tam někdy nacpu 🙂 , jestli teda budu ještě navštěvovat koníka 🙂

mondour
31. říj 2007

Lussi-Me sice nasli 4vajicka ale jedno museli odstranit protoze se do nej dostali dve spermie a to je pry spatne a druhe se po trech dnech nevyvinulo tak jak by melo tak ho mam zamrazene.

pikusa
31. říj 2007

Mondour,škoda že v pátek dali by jsme v bufíčku kávu 🙂

lussi
31. říj 2007

děvčátka já mizím, později zase nakouknu, mějte se.
pikus na tebe budu myslet zítra, monodour na tebe v pátek 😉

pikusa
31. říj 2007

Holky já taky dnes mizím,přijede sestra a pak si jedu pro auto,mám ho u miláčka v práci.Tak zítra pa pa a hezky večer 🙂

mondour
31. říj 2007

Tak uz jsem zmenila profil

mondour
31. říj 2007

Ahojky mejte se hezky

pikusa
31. říj 2007

No Mondour,hned se na to lépe kouká 🙂
ale ted už fakt mažu.

mondour
31. říj 2007

No jo ono podle vypoctu menstruace jsem v devatem tydnu ale kdyz to pocitam kdy mi zavedli embryjka tak zacinam v sobotu 7tt