CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

mkuki
10. únor 2013

@nelfilka já jdu v pondělí na 11:30 k darebnému ...

nelfilka
10. únor 2013

Tak ani s jednou se neuvidím :(

darazv
10. únor 2013

@mkuki ahojky a to je ako s pinďourkovou" metodou? 🙂

danci70
10. únor 2013

@nelfilka děkuju,i tobě přeju na zítřek hodně štěstí 🙂

petulet
10. únor 2013

@maja1111111 tak to jo,o tom jsem taky četla docela chválu. 🙂

maja1111111
10. únor 2013

@petulet hodně lidí chválí,ale taky někdo odchází..je to asi všude stejné,jen doufám,že ten přístup tam lepší bude 🙂

malinka_02
10. únor 2013

@petulet já přemýšlela o Apolináři..když už..

petulet
10. únor 2013

@maja1111111 ono v každým caru je všude něco co je + i -. ale přístup doktorů je důležitý. 🙂

petulet
10. únor 2013

@malinka_02 jj taky to tam nevypadá špatně. 🙂

malinka_02
10. únor 2013

@petulet já tu chci zkusit ještě jedno IVF a pokud nic tak bych šla možná tam.. ale nevím ještě sem to tak moc nezkoumala..

petulet
10. únor 2013

@malinka_02 tak dáš ještě Podolí šanci ju? Tak třeba ti to tam vyjde. 🙂

malinka_02
10. únor 2013

@petulet tak všichni všude říkají že první IVF je zkušební, tak když pujdu zase jinam tak to zase bude první zkušební .. tak zkusím asi ještě jedno tady no..

maja1111111
10. únor 2013

@malinka_02 ..jasně ,že první je zklušební..vyzkoušíš leky atd.jak na vše reaguješ...když pujdeš jinam vědí o Tve lečbe předchozí a mužou jí zmenit 🙂

mkuki
11. únor 2013

@darazv ahojda, po sexu klasika ležíš a máte "druhé" číslo 🙂 🙂 tím se přiblíží sperma blíže.... někdy to pomůže, jinkdy ne... tak my zkoušle všechno, co se dalo.... 🙂 🙂 když máme spermijky pomalé...

mkuki
11. únor 2013

@pikusa díky, tak to jsme kapku klidnější, prostě jsem měla chutě na pivko a tak jsem si dala.... a ano je tam vitamín B, který je potřeba 🙂 🙂 🙂
za chvíli se chystám vyrazit z práce za Darebným .... Počasí tak akorát na spaní.... ještě že to mám jakoby kousek .... 🙂 🙂 i když z domova to mám blíž, jak z práce.. 🙂

petulet
11. únor 2013

@malinka_02 já do Podolí už nepůjdu. Je pravda,když mám doma zprávy,tak si je zas v jiném caru přečtou a budou vědět. 🙂

petulet
11. únor 2013

@mkuki tak dej pak vědět,jak jsi dopadla. myslím na tebe 🙂 a na všechny holky co máte dnes UZ. 🙂

danci70
11. únor 2013

ahoj holky,tak jsem zpět.v podolí bylo zase narváno,čekala jsem hodinu od objednací doby.tentokrát moc pozitivní zprávy nemám,drobné folikuly do 12ti mm.ve středu další utz a když bude ok,v pátek odběr.ale nějak tomu nevěřím,že by za dva dny o tolik narostly 😒

petulet
11. únor 2013

@danci70 držím palce,aby ti trochu do středy narostly.
zkus grepíky a kontryhelový čaj.

danci70
11. únor 2013

@petulet děkuju moc! grep jsem zrovna dnes koupila,aniž bych tušila,že je na toto dobrý 🙂 ale teď už to asi nezachráním 🙂

mkuki
11. únor 2013

@danci70 mohu ti poslytnout ještě 5 menopurů, za tři dny mě vyrostli vajíčka dostatečně....

mkuki
11. únor 2013

@petulet ahoj díky za podporu. Také jsem čekala půl hodiny od objednání.....
mám však lepší nálezy jak danci 70 ..... mám na každém vaječníku mám deset folikulů 18-22mm..... na odběr jdu ve středu hned ráno...

danci70
11. únor 2013

@mkuki to je super,moc gratuluju a držím palce na středu,aby bylo hodně vajíček 🙂

já mám jen nativ a brala jsem clostík.minulý měsíc jsem po něm měla dva folikuly 18 a 20 mm(ale byly prázdný),tentokrát je to slabota 😒

mkuki
11. únor 2013

@danci70 nativ, to nevím, co je..... jako že sami rostou vajíčka?? a clostík jen na oddílení ovulace??? co kapku pomoci menopurem... já právě tomuto moc nerozumím, ale pět mi jeich zbylo... už ho nemám brát....

petulet
11. únor 2013

@mkuki už ve středu? toto uteklo vid? tak at máš hodně vajíček. budeš si dávat prodlouženou kultivaci?

mkuki
11. únor 2013

@petulet dle pana doktora jsou folikuly 18-22 mm na každém cca 10 kousků. Proto už ve středu, dnes jsem již menopur neměla a dal mi jen clostík..a večer v 21hodin ovitrele.... ráno ve středu na lačno, od půlnosi nejst nepít....
Dnes jsem 12den aplikace a 13 den cyklu....

danci70
11. únor 2013

@mkuki nativ je přirozený cyklus,jen mám pro podporu ovulace clostík a před ovulací píchnu ovitrelle.já už nemám IVF hrazené pojišťovnou,tak zkouším toto,je to relativně levné a necpeš se tolik hormonama.ale jak to tak vidím,nakonec stejně skončím u klasického IVF

petulet
11. únor 2013

@mkuki tak to je super.držím palce ať se zadaří. 🙂

petulet
11. únor 2013

@danci70 ale u toho nativu musí být pravidelná menstruace asi vid? 🙂

danci70
11. únor 2013

@petulet nevím,ale já mám pravidelnou.clostík by ji ale možná upravil....