CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

danci70
14. bře 2013

@malinka_02 držím palečky,dej vědět,jak jsi dopadla!

nelfilka
14. bře 2013

@danci70
Ano, kdo má zájem, dostane narkózu 🙂)) a to je dobré pro můj plán 😉

Doporučuji ti tedy Gennet Letná, holky byly nadšené tam a jsou těhu....

Od jedné holčiny: Ja jsem byla vice spokojena u Langerove. Brandejska je fajn a ma plno zkusenosti, ale Langerova je vic zena cinu.🙂

danci70
14. bře 2013

@nelfilka díky,já tedy poslala dotaz na Gennet,kdy bych mohla dostat termín k jedné tebou jmenovaných lékařek 🙂 tak jsem zvědavá,co mi odpoví 🙂

malinka_02
14. bře 2013

Tak holky pry cipek na pohled pekny a rakoviny se bat nemam. Pry je to po vsech hormonech, trva pry dlouho nez se telo vycisti a zw mi asi hodne roste sliznice.. No prijde mi divny ze bych to mela pul roku az po ivf ale co uz..

A mam prvni vysledky od Malickove imunopatologie kde mam vse bez nalezu, zvysene jen. Interleukin 2 (norma 28 ja mam 33) ale ani to nevypichla, napsala ze bez nalezu a ted budem cekat na autoprotilatky..

maraida
14. bře 2013

@nelfilka a v Cube a Gennetu dělají minimálku s narkozou,nevíš?

maraida
14. bře 2013

@malinka_02 to máš výsledky z imuna tak brzo jo???

danci70
14. bře 2013

@malinka_02 uf,tak tě doufám uklidnili 🙂

nelfilka
14. bře 2013

@maraida
Zjistím, ju?

maraida
14. bře 2013

@nelfilka jj,díky 🙂

malinka_02
14. bře 2013

@maraida jen jedny testy, druhy budou asi do tech 14 dni, ale tyhle mi rekla uz ted. Sem objednana k Darebnemu na toho 22.3. Na rozpis stimulace tak bych chtela vedet vysledky jestli to odlozime nebo ne..Vis co je to krev podle me ji dlouho skladovat nemuzou a ty testy se stejne delaj brzo jen trva nez to dodaj..
@danci70 no jeste uvidim co cytologie ale sem klidnejsi ted..

pinkywinkie
14. bře 2013

@malinka_02 To jsem moc rada, ze to nebylo nic spatneho, jsem na tebe myslela 🙂

pinkywinkie
14. bře 2013

@danci70 myslim na tebe a na tvoje embryjko, at se pekne ryhuje 🙂

malinka_02
14. bře 2013

@pinkywinkie dekuju, doufam ze dopadnou i vysledky! A co ty?

darazv
14. bře 2013

@malinka_02 ahojky tak super sprava 😉 hlavne pobehat dr a šup do uspešneho ivf 😉

darazv
14. bře 2013

@danci70 myslim na teba a držim palceky 😉

darazv
14. bře 2013

inac holky snivalo sa mi o čislach hned som 5cisel si napisala a vyhrala som sportku 17tisic 🙂 kiezby sa mi snivalo o miminku prachy su prachy ale miminko by bola moja naj výhra 🙂

danci70
14. bře 2013

@darazv moc děkuju 🙂

teda ty máš nadpřirozené schopnosti 😉 stává se ti často,že ti sen napoví? 🙂

darazv
14. bře 2013

@danci70 no raz za cas ale vtedy sa v noci prebudim ak to má vyznam 🙂 minule sa mi snivalo ze kolegyna mala uraz a aj sa stalo prisla som do prace a ona si hodku na to zlomila nohu ☹ az som mala vyčitky a nič som jej doteraz nepovedala o mojom sne ☹ alebo mam sny ze som niekde kde to nepoznam a neprebehne vela dní a ja som presne tam kde sa mi to snivalo uplne detaili su skutocnost ci farba steny alebo blba dekorace,,ked som bola raz u veštici pytala sa ma či sa nahodou tym nezaoberam ze niečo zo mna vyžaruje a citi tu energiu 🙂 povedala som jej ze to je oční klam a povedala ze mam niečo v sebe hlboko magicke a ked pocula ze som narodena 9.9 o 9.00hod rano tak povedala uz to chápe 😝 asi som bola v minulosti čarodejka haaaa

danci70
14. bře 2013

@darazv až z toho mám husí kůži 🙂

malinka_02
14. bře 2013

@darazv doufejme ze vse bude ok a ivf klapne.. Ted jeste se odhodlat pozadat o dve E 😀
To ue huste takove sny! A co sis koupila za penizky?

darazv
14. bře 2013

@malinka_02 kupili sme si novu kombinova lednicku 🙂

danci70
15. bře 2013

holky, odpověděli mi z gennetu.objednají mě nejdřív na červen,budu v pořadníku.to je tedy síla 😒
lékařky,ke kterým jsem chtěla,mají plně obsazeno do konce dubna...

maraida
15. bře 2013

@danci70 tak zkus ten Cube,čtu na něj samou chválu a holky 1 za 2 těhotní jak na běžícím páse...
A co vajíčko?Podařilo se ho oplodnit?Držím palce a moc ti přeju,aby ano...

maraida
15. bře 2013

@darazv ty jsi normálně vědma!!!Vyvěšti mi miminko,sím sím 😵

danci70
15. bře 2013

@maraida ano oplodnilo se,právě jsem volala.takže další čekání do zítřka 🙂 šance stále je.prý je to zázrak že se podařilo oplodnit 🙂 já teď nejsem schopna ničeho...jen čekám,čekám...
a nevíš jaká objednací doba je do Cube? je to poměrně nové CAR,tak proto nejsem moc pro.ale zase se třeba hodně snaží,aby uspěli na trhu 🙂

maraida
15. bře 2013

@danci70 to je paráda,super!!!Škoda,že tu nejsi,radostí bych tě obejmula!!!Držím bojovníčkovi palce dál 😵
Dani,nevím jaké jsou do Cube čekací doby,musela by sis tam zavolat.Dělá tam taky tuším nějaká dobrá Dr. z Podolí.Já myslím,že aspoň 2 roky už fungujou.Kdyžtak koukni na emimino,diskuze se myslím jmenuje zkušenosti z IVF CUBE

danci70
15. bře 2013

@maraida děkuju 🙂 já tam napsala mail,kdy má nejdříve volno mudr.Višňová.ta mi přišla nejzkušenější.tak uvidím co odpoví.

malinka_02
15. bře 2013

@danci70 jeee super! Tak drzim palce!!
@darazv taky pekny 😉

pinkywinkie
15. bře 2013

@malinka_02 no my jsme objednani na genetiku, mam vysledky imuno u sebe a jsem zdrava 🙂 Jen se ty potvurky proste nechytly .-(

danci70
15. bře 2013

@malinka_02 děkuju moc 🙂
@pinkywinkie gratuluji k dobrým výsledkům imuno 🙂

holky mě dali termín v Cube už na březen,já nevím,jestli můžu být zároveň ve dvou centrech??