CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

nadad
5. lis 2007

Tak už jsem zpátky a testla jsem- čárka tam je, ale strašně slaboulinká 😒 Tak nevím, zkusím testnout zítra ráno. Je fakt, že jsem měla hodně naředěnou moč, vypila jsem hodně vody a kafe 😉

lussi
5. lis 2007

to nevadí, hlavně, že tam je 😉 To je super, vypadáš moc nadějně 🙂

lussi
5. lis 2007

Musíš být strašně nervózní viď? 🙂

nadad
5. lis 2007

Trošku jsem se tím uklidnila,ale myslím, že to asi dostanu. No, uvidíme. 😉

lussi
5. lis 2007

no to dostneš, ale někdy až příští rok 😀 😉

nadad
5. lis 2007

Lussi - teď jsi mě pobavila 🙂 To by bylo krásný, dostat to až příští rok 🙂 🙂 Zítra udělám nový a uvidíme. Myslím si, že by ta čárka měla být silnější, ale není. Myslíš, že to může být tím, že jsem testla později a ne hned ráno?

lussi
5. lis 2007

no to je jasný, že nemůže být teď silnější, není to z ranní moči a navíc si říkala, že jsi hodně pila, tak to je rozředěný. Zítra by měla být malinko silnější zase 😉 Nějaké příznaky na sobě pociťuješ? 🙂

nadad
5. lis 2007

Víš, já ani nevím, jestli na sobě pociťuju nějaký příznaky. Občas cítím, že mi je na zvracení. Bolí mě břicho a prsa- ale to mám před každou mrchou. A pocit na zvracení někdy taky.Takže vlastně nic nového 🙂 Pila jsem dost, to je pravda. V práci denně vypiju min. 2 l vody, takže pořád běhám na záchod 🙂 Vždycky jsem si říkala, že až uvidím na testu //, tak budu v sedmém nebi, ale spíš jsem z toho rozčarovaná. Sakra- kdyby to aspoň bylo vidět hodně!!! Takhle fakt nevím, co z toho bude.
Zrovna tento měsíc jsem se na všechno vykašlala a řekla jsem si, že to nebudu řešit a začala jsem chodit běhat. 1/4 roku jsem neběhala, protože miláčkovi někdo poradil, že když se snažíme, tak to není dobrý. A teď jsem se na to vybodla a byla jsem i o víkendu. Aspoň se tím na chvilku člověk odreaguje.

lussi
5. lis 2007

a nejde ti ten testík vyfotit a dát ho do alba, že bych koukla?! 🙂

nadad
5. lis 2007

Nemám v práci foťák. Jinak bych to vyfotila. Akorát se mi nikdy s mamatestem nestalo, že by se mi druhá / objevila. Vždycky tam nic nebylo. Sama jsem zvědavá na zítřejší ráno. 🙂

lussi
5. lis 2007

škoda, tak zítra ho hned vyfoť i s tím dnešním odpoledním ju? 🙂 Mě taky mamatest ještě nikdy nic neukázal, proto ho beru jako spolehlivý a u tebe obrovský úspěch, že se tam začíná něco rýsovat. Téééda ty mě ale napínáš 🙂 Už bych ti chtěla potichu gratulovat, ale počkám až na zítra teda.

nadad
5. lis 2007

Lussi, negratuluj. Jsem skeptická a pořád mě pobolívá břicho jako před mrchou 😉
Nikdy jsem jiný test než mamatest nezkoušela. tak mu důvěřuju. Občas jsem četla, že se tu holkám na nějakých testech objevily //, ale pak těhotné nebyly. tak radši nechci předbíhat. Akorát na to musím pořád myslet a to mi docela vadí. Potřebuju se hodit do klidu 😉

lussi
5. lis 2007

do klidu...mno ráda bych ti poradila, ale nevím jak, já bych z toho byla asi hodně vyplesknutá 😀 A je fajn, že to bereš tak jak to bereš a počítáš i s horší variantou.

pikusa
5. lis 2007

Nadad jdu sem kouknout a toto 🙂 no moc ti přeji aby ta čárka sílila.
Jsem napjatá asi jako ty a Lussi 🙂 držím všechny palečky 🙂
Jinak ahoj-zapoměla jsem i pozdravit po té zprávičce.

lussi
5. lis 2007

pikus ahojky 🙂

pikusa
5. lis 2007

Lussi,jak je?U mě docela dobrý,jen si připadám nějaká vycuclá.A to je teprve pondělí.

lussi
5. lis 2007

ani nemluv, já jsem ráno nebyla schopná vykopat se z postele, už se těším na svátky, až budu ležet ráno dlouho v posteli a pak koukat na pohádky a tak, to bude pohodička 🙂

pikusa
5. lis 2007

Jo to bude.
Navíc jsme přivezli minulý týden auto ze servisu a platili docela velikej peníz a dnes zase nenastartovalo.je to na leasink,tak ted co s tím.Asi vypovědět smlouvu a doplatit a prodat,jenže doplatek je ještě docela balík.Tak když se to s.tak dokonale.Loni před Vánoci nám auto ukradli a do ted ho splácíme ☹ chjo,chtělo by to nejakou radost.tak jsem ted kontolovala sportku,a ani tuk.

lussi
5. lis 2007

nebo přenechat leas na někomu, ale nevím nakolik je to výhodné. S autama je to blbé a je to hodně o štěstí, nám ukradli auto 2x + jednou jsme koupili šmejda, ale zjistilo se to až za měsíc, no a to je prostě furt něco. A v práci jsi spokojená ne?

nadad
5. lis 2007

Pikusa - děkuji za zprávičku, sama si držím palečky 🙂
Jo auta- když jsem byla s bývalým, tak mu taky jedno v noci ukradli. Krade se hrozně moc a všechno. Nedávno jsem byla v prodejně spodního prádla, vybírám si podprsenku a chtěla jsem platit kartou. nešlo to a prodavačka se rozpovídala o tom, že je teď inventura a počítaj, kolik se jim toho zase ztratilo. Nejvíc mě pobavilo, že jsou takové expertky, které přijdou se starou podprdou a vymění ji za novou a na tu starou přešijou v kabince cedulky a pak jí v klídku pověsí a novou mají v kabelce 🙂

taky jsem kobntrolovala na netu sportku a ani koruna🙂 Pořád si říkám, že jednou to přijít musí 😀

Lussi, taky už se těším na svátky, přes Vánoce až do nového roku máme volno, tak budu jenom jíst, sedět a čučet na pohádky a nabírat síly zase do toho chaosu 😉

pikusa
5. lis 2007

Lussi,jo v práci jsem spokojená,to mě baví a jsem tam ráda.navíc u nás na prvním stupni je super kolektiv ženskejch 🙂

Ted jsem koukala na stránkách Novy na diskusi o tom,jak říkali ve zprávách o tom,že 3 cykly IVF jsou zdarma,jsem z toho byla docela rozčilená,když víme,kolik se musí doplácet.Tak jsem četla názory holek,co to mají za sebou a kolik doplácely a myslím,že toto by měla nova odvysílat taky.

nadad
5. lis 2007

pikusa, taky jsem na to koukala a nechápu, proč to neříkaj po pravdě. Ale nechápu ty holky, co jsou schopný měnit mezi sebou léky a třeba i načaté. Jsem původem ze zdravotnictví- vůbec si neuvědomujou, že to může být kontaminované. To si radši připlatím za kvalitu, než mít strach, že si do těla vpravím nějakýho bacila 😉

lussi
5. lis 2007

pikus tak alespoň v práci, že je fajn. Já už bych potřebovala asi změnu, už mě to moc neba.
Jdu kouknout na tu Novu.

pikusa
5. lis 2007

Nadad,to je to,co mě vadí,že to neřekli,jak to je.Sama nevím,jestli bych do takového nákupu šla,ale když je pár,který na to nemá ani se nedivím.

lussi
5. lis 2007

já bych to asi riskla, kdyby mi nic jiného nezbývalo a neměli bychom peníze, člověk pro to malé asi uděla všechno ☹ Těžko říct, doufám, že tohle nebudu muset nikdy řešit.

pikusa
5. lis 2007

Lussi,kydy jsme na to neměli,taky bych to asi riskla,navíc ty holky to prodávají z dobré vule a ne ve snaze se obohatit nebo uškodit.Vždyt tím samy prosly.

lussi
5. lis 2007

pikus přesně tak.

pikusa
5. lis 2007

Ted v pátek jsem začala brát Femigard,snad mi to aspon srovná cyklus a pije ho i přítel,tak uvidíme.Když nepomuže,tak aspon neublíží 🙂

lussi
5. lis 2007

co to je? To jsou nějaké kapky?

nadad
5. lis 2007

Vůbec netuším, jak se pohybují ceny těch léků. Chápu, že to prodávají z dobré vůle, určitě bych si taky od nich nějaký lék koupila,ale nepoužitý, ne načaté ampule apod...