• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

23. května 2017 
Ahoj hoky, tak jen v rychlosti info a jdu hají :wink:
Dnes jsem měla to OPU, dělala to Bahníková, 13 folíků, 9 vajíček a zítra volám na embrijka, tak snad to bude ok.
Jinak jsem jim krvácela a dělali mi tamponáž, pěkná bolest, byla to tak 2 metry dlouhá gáza, když mi to pak po několika hodinách tahali ven, tak jsem sebou málem sekla, ale jinak je mi fajn, tak by v první polovině příštího týdne mohl být ET dvou embrýsků :dizzy_face:
tak dobrou noc a hezké sny :wink:
24. říj 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Bures, ja taky mela od 3 dne zimnici a to jak pri IVF tak kdyz jsem poprve otehotnela prirozene. takze je to jasny prukaz toho, ze se v tobe neco chytlo!!! a me se to pusti uz za 10 tydnu :grinning:
25. říj 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak hlásím 5 spontálně oplozených vajíček a v pondělí hurá na ET :grinning: .
Hezký den všem :wink:
25. říj 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous jupíííííííííííííííí tak to je super,v pondělí na tebe budu moc myslet :grinning: :wink:
25. říj 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku díky moc, jsi zlatíčko :grinning:
25. říj 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,,Macous tak volala jsi i dnes jak vypadají???Nebo jdeš zítra rovnou na "věc" :grinning: a kolik si necháš zavést??Určo 2 vid :wink: Já mám zítra narozeniny,tak to bude super den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
26. říj 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko, všechno nejlepší a samozřejmě dvojnásobné zdravíčko :wink:
26. říj 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zulíku,děkuju :wink: :slight_smile: jen kdyby mi bylo míň :slight_smile:
26. říj 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si říkám taky každý rok :grinning: když pak ale vidím manželovu prababičku, co jí bude 97 let a všem, co jsou od ní už o 10 let mladší říká, že jsou mladí, tak jsem v pohodě :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zulíku,však moje babička dnes v 87 letech běhá jako mladice a je pořád fit :slight_smile:
No ale když vidím děti,co jsem odučila a ta moje 1.třída,co jsem měla už jsou skoro dospěláci............ :wink: no co,je nám tolik,na kolik se cítíme že :wink:
26. říj 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já říkám, když vidím tu naši slečnu a její kámošky, že stárnou jen ty děti. Ikdyž, dnes mne bolí záda, tak to asi i já :angry: Sedím u pc, píšu seminárku, tak asi z toho.
26. říj 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to ti nezávidím,v neděli????No musíš vid.
26. říj 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím si udělat "fóra", je toho nějak moc a hlava už to tak rychle nebere.navíc tu není dcera, tak mám volné pole působnosti u pc.A copak vaříš? já už mám uvařeno, polívku kuřecí od včerejška a ráno jsem uvařila vepřové masíčko tak nějak na pepři, už jen uvařím rýži.mňam.
26. říj 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já včera dělala jen brabmorový guláš a mnoho zbylo,navíc přítel tady má holky,ale ty šly k našim,tak tam budou i na oběd,tak nedělám nic,at toto zmizí.
No a masíčko na pepři je dobrotka :wink:
26. říj 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pikusko - všechno nejlepší k narozeninám a přeji krásné zdravé mimi :wink: a snadný porod :grinning:
Volala jsem do laborky, embrýsků je stále 5 jsou 4 buněčné, přesně jak mají být a prý jsou ukázkový, tak jsem zvědavá, jestli budou mrazáčci. Mám si volat zase zítra ráno už v 8:30 a domluvíme se, jestli bude prodloužená kultivace nebo ne, já s tím váhám, protože minule to nebylo k ničemu, všechny embrijka byla na stejné úrovni, takže nemohli vybrat nic lepšího, tak si asi zítra dva broučky vezmu do bříška a snad už to dopadne :sweat_smile: .
Jinak já mám v ledničce od včerejška zapečený brambory s uzenym masem a čočkovou polévku a naložené maso na cikánskou omajdu, ta bude ale asi až večer :grinning:
26. říj 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous,tak to je super,že se drží všechny :wink:
Tak zítra velká den,miminka do bříška :grinning: jupííííííííííííííííííííííííí
A díky za přáníčko :wink:
26. říj 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky díky a moc :grinning:
26. říj 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A když budeš moct,tak dej vědět,nebo v uterý jo????
Budu na tebe moc myslet :slight_smile:
26. říj 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuji.

Pikus vše nejlepší k zítřejším naozeninám. :slight_smile:

Macous, přeji hodně štěstíčka a držím pěsti. :slight_smile:
26. říj 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, napíšu, jakmile mi to manža dovolí, on si vzal do středy dovolenou a nepustí mě z pelíšku :wink: ale noutase by mi tam šoupnout mohl, takže napíšu a ještě jednou díky :dizzy_face:
26. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku vše nejlepší k narozenínám hodně štěstíčka zdravíčka a tak dál, hlavně krásného uzlíčka v náručí :wink: Macous ať to zítra klapne a miminka drží jak klíšťata :slight_smile:
26. říj 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Lucijdo :wink: taky doufám, že to budou klíšťata, nejsem očkovaná, tak by se chytit mohla :wink:
26. říj 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Díky za přáníčko a moc myslím na to,jak macous :wink: už má možná mimíse v bříšku.
27. říj 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já budu mít ten ET až zítra, volala jsem do laborky a všechna embrijka jsou od začátku ukázková, drží se všech pět na stejné úrovni a vyvíjejí se tak jak mají, tak alespoň něco. Prodloužená kultivace už prý od dnešního rána běží, tak je to jedno, takže zítra ráno jdu určitě na věc, dáme si dvě a tři zamrazit, u nás v CARu tři nedávají, což mě mrzí, protože by se mi zvýšila šance na úspěch, ještě tam mám odpoledne volat, tak je zkusím přemluvit, ale vidím to bledě .

Piku, to je moc hezký, že na mě myslíš - díky :grinning: Já polkla Utrouš, teda se mi až točí kebulka, ale spát nejdu, to bych spala až do dvanácti :grinning: :grinning:
27. říj 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé ty jsi tady...........
no vím,že v Podolí 3 nedávají,to mi dr.říkala hned.
No hlavně,že jsou všechna embryjka v pořádku a zítra si pro 2 pojedeš :grinning:
27. říj 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Macous, tak super že jsou to takový fešáci :slight_smile: Jinak s tím přemlouváním jsem na tom byla stejně měla jsem OHSS, ale byla jsem rozhodnutá ukecat je na dvě embryjka, jenže smůla když jsme přijeli už byli ostatní u ledu a čekal na nás jeden Oskárek :slight_smile: Umějí si to prostě zařídit :wink:
27. říj 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi holky říkejte, s tím zařízením. Je mi jedna věc divná, byly jsem na OPU 4 holky a ostatní měli málo vajíček :pensive: a doktorka jim říkala, že u nich nepřipadá PK v úvahu, tak ať se rovnou v neděli domluví s laborkou, aby je napsali na ET na pondělí. A když já chtěla ET v pondělí - dneska, tak mi řekli že už PK běží. Já si nechtěla kazit den, tak jsem je nechala být, víc jsem to neřešila, asi bych byla za blbku a stejně by mě dostali kam by chtěli.
Hlavně že máme 5 prima šikulků a zítra si 2 vezmu k sobě - už se nemůžu ani dočkat :grinning:
27. říj 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous,asi se báli,že z těch málo vajíček se jim to ještě zastaví ve vývoji...................tak jim to tam raději šoupli už dnes........
ty přece jen máš vajíček více asi proto riskují více a zkoušejí je všechny na PK kor když jsou hezký.
Lucijdo,pořád jsi tady jako snažilka,nechceš to změnit????????
27. říj 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous, ono když je málo vajček tak si asi řeknou že prostředí v děloze je pro oskárky lepší než v mističce, tak nechtějí nic riskovat nám rovnou šoupli na PK všechny a odpadávalo to neskutečně rychle. Piku bojim bojim, navíc jestli jsem Oskárkovi opravdu nic tou delší cestou neprovedla, jsem taková káča...Ve st jdu k Dr. tak možná potom :wink:
27. říj 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Lucijdo - já ani nevím, že už snažilka nejsi :grinning: :grinning: :grinning:

Piku, ty mě vždycky uklidníš, to je prima :wink: Víš, ale já to myslela tak, že oni myjí transfer dneska a PK neplatí a já kdybych chtěla transfer dneska, tak mi řekli, že už PK od rána stejně běží - to je to co mi na tom vadí - holkám to přeju, však mají málo vajíček a platí ISCI, ale jde o to, jak k tomu komerčně přistupují. Doufám, že nevypadám teď jako nějaký škrt, ale mi už tolik peněz vysolili a už jich moc nemáme :frowning2: beru to tak, že to děláme pro embrijka, aby byla co nejpřipravenější jít ke mě do bříška :grinning:
Holky musím na poštu, pak juknu, jestli se dostanu, manža musí pracovat - pa pa a hezký den.
27. říj 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek