• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

22. října 2017 
Jéé Piku a jak jste se tam vešli mě to přišlo děsně malinkatý mi tam byly jen dvě.
7. lis 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To závisí od toho, jak rostou folíci.Někomu stačí krátký protokol a má dost vajíček a někdo musí mít nejdřív "uspané" vaječníky aby se pak pořádně nabudily.Já už si to moc nepamatuji ale myslím, že jsem bodala tak 12 dnů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Luci,ta jedna pak ležela podél dveří do sálu.Tak jsme to dospaly všechny.A vedle mne byla holky hluchoněmá.........taky zvláštní co?
7. lis 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku ahoj. Já mám bratrance hluchoněmýho /ale ne od narození/ a má i manželku hluchoněmou.Mají dvojčátka teď už tak 8-9 letý a taky přes IVF.A dětičky jsou OK, až moc hlučný :grinning: Museli jim od mala pouštět rádio nebo TV, aby bylo slyšet doma mluvené slovo, nebo hodně pomáhala babička a děda.
7. lis 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ležela na pokoji s holčinou té bylo 38 a kyž jsme se tam znovu potkali( v 8. týdnu) tak spekulovala jak to udělat, aby stihly do 40 ještě druhý :slight_smile: A hrozzně jí to slušelo :slight_smile:
7. lis 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,moje kamarádka ted měla mimi,bylo jí 37,malýmu teda už je 9 měsíců a strasně jí to mimi omladilo a hrozně jí to sluší.
Já ani nevím,jak ty holky dopadly,co tam byly se mnou.
7. lis 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tojá vím o téhle zOPU a pak i , z ET té se asi nezadařilo, ale kdo ví jak to nakonec dopadlo...
7. lis 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla na ET sama,tak jak jsem tam asi tu hodinu ležela,tak mi přivedla Pepu,aby mi nebylo smutno.
7. lis 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tojá měla smolíka, ta holčina z ET razila rovnou do práce, tak to asi nebyl zrovna nejlepší postup...
7. lis 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Luci,ono to je asi jedno.Vyklepat to nejde,bud se chytí,nebo ne ,jestli se přestane vyvíjet a dělit neovlivníš,a jestli jdeš do práce a nebo domů je asi jedno.Pokud teda nejdeš do skladu rovnat bedny.
7. lis 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pracovala ve školce, a to taky lidovka zrovna není, ale máš pravdu příeroda si do toho kecat nenechá.
7. lis 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě.Já bych asi do práce nešla,ale třeba to jinak nešlo.
7. lis 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem vás dočetla, dneska jste teda ukecandy :slight_smile:
Gergik - :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak si zkusíš IVF a pak už to budou opravdický // :wink: ale PIKU má pravdu, tady moje sousedka měla normální menstruaci až do 3tího měs. těhotenství......

Já už věřím, že ty moje čárečky jsou opravdický, když trochu sílí a jsou hezky vidět :wink: Manža pořád radši nevěří, tak se kdyžtak zhroutím sama a vy mě tady budete psát ať se ještě nevěšim, ať jdu do boje :dizzy_face: :dizzy_face:

Nás bylo při OPU 5 holek, dobrý co - 3 normoš, 4 přistýlka a pátá zůstala odpočívat na sále, ale ta tam byla jen hodinu, takže neměla OPU ale asi ET nebo KETík..... jsem čuměla jak blázen a pak sestřička říkala, tak šup šup, máme dnes ještě 5 OPU, tak ať tady nenocujeme :wink: jde jim to jak na drátkách. A při ET jsme byly dvě :dizzy_face:
7. lis 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky,musí to tam někdy být fofr co :slight_smile:
Dnes už se loučím,ted jsem byla půl hodiny na WC,nějak my nesedlo jídlo :unamused: to se mi teda dlouho nestalo.
Tak pááááá zítra.
7. lis 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous, kdy jdeš na krev? Viděla jsem testíky, je to super :wink:
7. lis 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuziku jdu v úterý, tak se nemůžu dočkat, jestli bude HCG v pořádku - ale po dnešku už věřím.
Piku - :fearful: :confused: :fearful: dobrou noc :wink:
7. lis 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku tak hezky odpočívej, na mě už zase něco leze sotva se trochu vyškrábu z jednoho tak je tu druhý. mac já když byla na OPU, tak jsme se ptali co to že tam mají takový volníčko a sestřička povídá že je to tím že jsou ještě prázdniny ale na podzim se prý bude ležet i na chodbě :slight_smile:
7. lis 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já kalce tu postýlku u skříně nechám :grinning: .

Piku, zítra si v Liberci udělej pořádnou radost. :grinning:
7. lis 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fuk holky, hlavně ať máte hodně kvalitních vajuch :grinning: :grinning: :grinning: A Macous velikááááánský hcg :grinning:
7. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem byla se sestrou v Liberci a hezky jsem se vyřádila a mimísek už má doma nějaké věcičky :lol: :lol: jen barvičky jsou zatím neutrální :lol:
No zvládly jsme i nějaké dárky,našim i babičkám,tak super.
8. lis 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak to máš za sebou takový ten pohovější nákup.Copak jsi koupila mimískovi?.Já musím na nákup potravin a bohužel sama a to nemám ráda.Nesnáším to přesouvání na pás u pokladny, pak zase do vozíku, pak zase do auta... :angry: Ale všichni se pak vrhnou k lednici a co máme dobrýho.
8. lis 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
věci pro mimíse už jsou v albíčku :slight_smile:
Nákupy potravin taky nemusím,tak to nechávám na příteli :grinning:
8. lis 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc hezký, jen si říkám, když tady vidím některé albíčka, jestli toho miminka nemají zbytečně moc.Ani se nenaděješ a je to pryč a co s tím. Když jsem nedávno kupovala něco kámošce, tak jsem si neuměla vybrat, co je věcí. Asi si najdu taky nějakého přítele, aby nám nakupoval potraviny :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mu to vždy napíšu a on se staví cestou z práce,nevadí mu to.Já ted stejně nic netahám,jen bych mu házela do košíku blbosti,tak jede raději sám.
No já dnes objevila obchod se vším všudy,postýlky,kočárky,oblečení.....no všechno a taky bych to všechno chtěla :slight_smile: segra taky něco vybrala ale dá nám to pod stromeček.
8. lis 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás,když musí, tak nakoupí takový základní věci ale spíš jede se mnou.No a protože má málo volného času v tom mém volném času, tak je to bohužel víc na mně.Jo a Vánoce, nějak se mi do nic nechce, sice už něco mám ale malinko a budu muset už opravdu něco shánět.
8. lis 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme našim koupili Dolce Gusto.....ten přístroj na kafe a babičkám každé rychlovarku,už mají staré,tak ted budou mít nové.
Jo a viděla jsem dnes kočárek,co se mi líbí..................je krásnej
8. lis 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš v albíčku samé hezké kočárky, líbí se i ten světlý ale asi to není moc praktické :unamused: Dolce Gusto se mi taky líbí, před měsícem jsem byla u kámošky na víkend a tak jsem tam vyzkoušela skoro všechny kafíčka a moc dobrý.Jen jsem se nezeptala, jak je to s těmi náplněmi?
8. lis 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak náplně už dnes seženeš v každém větším obchodě...........v tom balení jsou a ještě jsme dokoupili,ale sehnat se potom dají.
Ten světlý jsem právě dnes okukovala a pak ještě černobílý s kruhy.
8. lis 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budeš kočárek řešit podle pohlaví mimča, nebo je to jedno? A co bys raději, kluka nebo holku?Vím, že je to jedno ale přece...něco chce člověk víc.Ty asi kluka?
8. lis 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek