CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
29. říj 2007

Ahojky,já sice s jiným CAREM zkušenosti nemám,ale v Podolí jsem spokojená.Sesrřičky jsou moc fajn a dr.taky.Sice si posedíš v čekárně,když jsi objednaná,ale to je maličkost.Moc držím palce,at jsi tam spokojenější než v GESTU.

nadad
29. říj 2007

Ahoj vakoema- chodím do CAR v Podolí asi 3 měsíce, je to tam fajn. Před tím jsem byla u Apolináře, kde mi to moc nevyhovovalo. Mám za sebou zatím komplexní vyšetření krve a ultrazvuk a partner SPG. Vše je v pořádku, ale zatím se nedaří ☹ Doktorka mi bude děůlat folikulometrii a bude se snažit načasovat, kdy se máme doma tulit. A pak mě ještě čekají nějaké testa a popř. laparoskopie. To mi u Apolinářě ůbec po půl roce nenabídli. Takže z toho mám celkem dobrý pocit.
Ale jak píše pikusa- byla jsem objednaná na 11 a čekala 2 hodiny. To je jediný, co mi trošku vadí.
V Gestu jsi nebyla spokojená?

vakoema
autor
29. říj 2007

Ahojte holky, no ja mam problem s tim, ze v GESTU me stimulovali nejdriv Clostilem a ted Puregonem, ale pak mi nepraska folikl a lekar mne hned rekl, ze IVF a mne se zda, ze se se mnou nechce moc patlat...navic jsem tam nekolikrat byla s pritelem a ten se ho ptal na ruzny veci a doktor si pletl slova a nedokazal mu vubec odpovedet, takze pritel uz tam se mnou ani nechce ☹ Jak dlouho se holky snazite?

nadad
29. říj 2007

A Gest je soukromý? Pokud ano, tak bych se nedivila,že tě hned naženou do IVF. U mě nejdříve chtějí udělat IUI a pak možná laparoskopii. Jinak, snažíme se 1 1/2 roku. A co ty? Jak dlouho už snažilkuješ? 🙂

pikusa
29. říj 2007

Holky,my se snažíme od 5/2005-dlouuuuho ☹ a do Podolí jsem jela poprvé v červnu.Pořád jsem to nějak odkládala a doufala.První byl vstupní pohovor,pak SPG a muj horm.profil.Oboje dopadlo špatně,mám PCO a partner málo spermijek.Takže jsme byli na pohovoru s genetičkou,ted ve čtvrtek tam jedeme na krev-taky kvuli genetice.S našimi výsledky nám bylo rovnou doporučeno ICSI,ostatní je s minimální šancí.Takže si počkáme na výsledky a pak se uvidí.

vakoema
autor
29. říj 2007

GEST je soukr.... Sperimo mame nadprumerne dobre, problem je jen ve me s tim, ze ten zatracenej folikul nepraska - tudiz asi IUI je bezpredmetny. ALe nejvic me v GEstu dorazilo to, ze mi dal doktor vyvolavacku na menses uz 18 DC!!!! Takze jsem to dostala 21.den. A ted mam strasny bolesti. My se snazime rok a jednou jsem byla 8tt missed ab. Nevic me asi trapi to, ze vsichni kolem jsou tehotni a ja jim to tak nejak zavidim - stydim se za to 😅

nadad
29. říj 2007

Pikusa- a ke komu chodíš v Podolí?
Vakoema- neboj a nevzdávej to 😉 Kolem mě jsou teď také samé těhule. Mám 3 kamarádky, které všechny v říjnu porodily. Tak jsem si jedno období také říkala, že na mě padl asi černý petr 😒 Ale po tom, co jsem začala chodit do Podolí, mám lepší pocit a věřím, že to dotáhnu do konce 🙂
V Podolí ti určitě pomůžou. Já zastávám takový názor, že ne vždy, to co je soukromé, je kvalitní. A myslím si, že Podolí je opravdu na úrovni.
Také máme spg kvalitní, mně podle horm. profilu také nic není, takže mě čeká načasování ovulace a pak se budeme doma snažit a druhý den ráno mám přijít na nějaký test- stěr z děložního hrdla, jestli se spermijky dostávají tam, kam mají. Když to bude pozitivní, jdu na IUI a jestli ani to nezabere, prý půjdu na laparoskopii. Což by se mi moc nechtělo, ale aspoň mám pocit, že se mnou opravdu něco dělají. Je to takový zdlouhavý... ale věřím že nám to dobře dopadne. Holky, moc vám přeju a sobě taky ať nečekáme dlouho 🙂 🙂

vakoema
autor
29. říj 2007

Ja jsem objednana do Podoli na 23.11. k doktorce Bahnikove popr. Rezacove - ke komu tam chodite vy? Kolik vam je let? Ja bych snad ani nemela takovy problem - je mi 26, al epritel je o dvacet starsi a uz by si miminko moc pral a ja jsem z toho smutna, ze nam nemuzu dat, to co si preje... Pak me taky napadaji takovy ty myslenky, ze me vymeni za nejakou, ktera je plodna... 😅

pikusa
29. říj 2007

Nadad,já chodím k dr.Řezáčové.
Ted mi taky 3 kamarádky oznámily těhu a když vidím,jak mi to říkají opatrně,tak je mi prostě divně.Závidím,to ano ale vlastně jim to strašně přeju.Jen občas ta psychika dělá svoje.
A věk?je mi od soboty 33 🙂 a tak bych chtěla mimčo moc a co nejdřív.Takže se vlastně těším,že se konečně snad začne něco dít.Jenže zase budeme muset čekat na výsledky genetiky,pak na schválení léku pojištovnou,je to srašně zdlouhavé,ale snad se ten cíl blíží 🙂

nadad
29. říj 2007

Pikusa, já taky chodím k dr. Řezáčové. Jaký z ní máš pocit? Přijde mi, že ví, co dělá. Ale máš pravdu, že je vše zdlouhavé. Když ti pojišťovna schvaluje léky, jak dlouho se na to čeká? Mně bude v dubnu 30, takže mít první mimi do 30, jak jsem si plánovala, už nestihnu 🙂
Poprvé jsem byla v Podolí na začátku září. Za ty 2 měsíce máme za sebou jenom základní vyš. a teprve teď se začne něco dít. Takže čekám, až dostanu m,rchu, abych se mohla objednat na ultrazvuk. Je to na dlouho, tak jsem si pro sebe řekla, že se tím nebudu stresovat, a že budu ráda, když se to do léta podaří. Tak uvidíme 🙂 Aspoň by se mimísek narodil na jaro 🙂

nadad
29. říj 2007

Vakoema- mám přítele o 14 let staršího, bude mu 44 a taky jsem měla myšlenky, že jak to nejde, najde si někoho, s kým to bude raz dva, protože už nemá moc času... ale hodila jsem to za hlavu. Jednou jsme se kvůli tomu skoro pohádali. Zase jsem měla tu svojí depku a miláček mě ujistil, že si počká klidně i několik let. Už na to nemyslím a nechávám to být. Akorát jsem se zbytečně stresovala. 🙂
Pokud tě má rád, nikoho jinýho si hledat nebude 😉

mourek
29. říj 2007

ahojky nadad 🙂 koho by si prosim te ten tvuj milaček hledal 🙂 když ma to nejlepši doma 🙂 😉 Me je 33let a manželovi 52, je v naprostem pořadku a taky me neopoušti 🙂 čekame na mimi přes dva roky, jsem nejaka jalova 😀 nemam při stimulaci moc vajiček 😠

pikusa
29. říj 2007

Nadad,myslím,že dr,Řezáčová patří k těm nejlepším.Na vstupním pohovoru jsme byli u dr.Tamary Žáčkové a pak jsem na netu našla docela kritiku na ní,tak jsem z toho byla docela vedle.Ale ta asi fakt dělá jen pohovory a tak.Nám se to ted docela zaseklo na té genetice,jsme na ti krev objednaní už skoro 2 měsíce,prostě dřív to nešlo.
Schvalování léku někdy trvá i měsíc,teda podle toho,co jsem vyčetla tady na netu.Tak uvidíme.¨
Já zase mám takové obavy-troch z mého věku a přítel už 2 deti má a tak bojuju někdy s tím,že už ho to tak netrápí,ale je miláček a vždy mě uklidní,ale stejně to je pro mě těžký,holky k nám často jezděj a když vidím,jak je s nima štastnej a já toto nemám a neznám,tak je mi z toho někdy ouvej.

nadad
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pikusa
29. říj 2007

Nadad,no však taky výsledek SPG byl docela šok,když má 2.A to malá je kousek přes 3 roky,tak ne tak dávno.
No minule,když tady holky byly asi 4 dny v kuse,tak si ze mě dělal legraci když jsem ležela unavená a zhroucená 🙂 na gauči,co budu dělat,až budou ještě ta dvojčata 🙂

mourek
29. říj 2007

nadad 🙂 manžel ma 21letou dceru, uspešnou modelku ktera studuje vše 😅 a ja mam take dceru 14letou, no a spolu chceme miminko. a nejde to, sakra. ted jdu ve středu do centra a budu stimulovat na 3ivf. ješte teda podle vysledku z imunologie 🙂

nadad
29. říj 2007

mourek 🙂 do jakého centra chodíš? taky do Podolí nebo jinam? To už tě čeká 3 ivf- tak budu držet palečky, ať ti už konečně dobře dopadne! 🙂 A kde je u vás problém, že se nedaří?

pikusa
29. říj 2007

Mourku,budu moc držet palce,at se už zadaří 🙂

vakoema
autor
29. říj 2007

JE holky, to moc diky za podporu. Muj pritel jeste sice zadny dite nema a proto je asi tak nedockavej - ale je to preci jeho vina, kdyz si to nechaval az pro me a ja ted delam tak trosku drahoty 😀 , dam na vase rady a zkusim to hodit za hlavu. A jestli ode me odejde tak taky dobre aspon budu vedet, ze za to vlastne nestal!!
Nadad: cim stimulujes?
Mourek: kolik je malo vajicek?
Ja zatim stimuluju jen na normalni snazeni - ale uz Puregonem, jenze ted vzdyckys po styku krvacim, tak nevim, cim to muze byt - jetli lekama nebo, ze bych mela nejakej zanet??? Ja uz z toho mam dost. Musim rict, ze jsem snad nikdy ták casto nebulila jako ted...

nadad
29. říj 2007

vakoema: ničím nestimuluju, horm. profil jsem měla ok, takže mi nic nedala. Nevím, na každýho má dr. asi jinej metr. Snad ví, co dělá. Asi bude moudřejší, až k ní budu od 10. dne chodit na ultrazvuk a uvidí, jak vypadaj folíci 🙂 A to krvácení máš vždycky jenom po styku? 🙂

vakoema
autor
29. říj 2007

jo, vzdycky po styku a to nemame doma zadnou divocinu 😀 .
Takze ted ochazim jeste ke svemu stavajicimu lekari - to zas bude depka z tech jeho informaci. Tak zatim papa

mourek
29. říj 2007

ja chodim do iscaru. vim že je to mezinarodni společnost maji hodne penez a mužou zaplatit dobre odborniky 😉 ja jsem dceru mela v 18letech a nebyl žadny problem, pak jsem se rozvedla a studovala a budovavala karieru 😒 no ted jsem našla baječnyho chlapa, chytreho,uspešneho, bohateho 🙂 a zkoušeli jsme mimi 2roky a nic tak jsme šli do 1ivf s tim, že se to na sto procent podaři 🙂 no a ja reagovala dobře na stimulaci a mela jsem 18folikulu ale jen 3vajička, nakonec mi zavedli dve 4bunečne a 6bnečne, při 2ivf jsem mela dokonce 24folikulu z toho 8 vajiček jen 4dobry z toho se oplodnili jen dve a doubunečne mi zavadeli. tak jsme podstoupili imuno a uvidime. 🙂

pikusa
29. říj 2007

Holky a jak to máte do Podolí daleko?Nebo jste z Prahy?My 80 km ale po dálnici se to dá.Ale stejně,daleko to je,co si budu namlouvat.V práci o tom vědí,že tam jezdíme a držej mi palce,tak není problém.

nadad
29. říj 2007

vakoema- uvidíš, co ti řekne doktor. Pokud je to po styku, tak bys mohla mít nějaký problém s děložním čípkem, ale nechci tě zbytečně strašit 😉 Třeba je to nějaká blbina.
Mourek- o Iscaru jsem slyšela, že je to tam dobrý a mají celkem úspěchy. Přeji ti, aby se to po třetí podařilo 🙂 🙂
Pikusa- bydlím v Praze a do Podolí to mám asi 10 min. autem, když není zácpa 😉

vakoema
autor
29. říj 2007

ja taky bydlim v Praze,a le nekdy mi i tech deset minut pripada jako vecnost 😵

mourek
29. říj 2007

nadad když to tak vemu tak uspechy maji všechna centra, a všechna se snaži byt dobra 🙂 asi zaleži na každe z nas kde se citi dobře 🙂a ja vim že pro me v centru delaji co mužou. ted tam ve středu vlitnu a řeknu že neodejdu bez miminka 😀 a pak tady založim tema CAR BOHNICE 😝

pikusa
29. říj 2007

Mourku,tak to je super přístup-jdu do toho s tebou 🙂
Já jsem jednou měla dosti dlouhé zpoždění,cyklus trval 53 dní a tak jsem šla do lékárny a chtěla TT ale jen ten,co ukáže //.Bohužel ☹ zrova je asi neměli 😀

nadad
29. říj 2007

mourku-s Bohnicema jsi mě pobavila, neboj- přidám se když tak k tobě 😀 😀 Máš pravdu v tom, že je důležitý, cítit se dobře. Proto jsem z Apolináře odešla, bylo to tam takový neosobní. A pokaždé jsem byla u jiné doktorky, což mi docela vadilo.

pikuska- 53 dní je dlouhá doba, to se mi ještě nezadařilo. Ale čím jsem starší, tak se to nějak zpožďuje. Dřív to bylo jak švýcarský hodinky 🙂
Naposledy jsem to dostala 36 den, to se mi ještě nestalo, doufala jsem že na testu budou //, ale to bych si toho přála asi moc 😉

pikusa
29. říj 2007

No jo Nadad,snad nám v CARU pomohou.Dnes už se loučím tak zase někdy-zítra 🙂 Pa pa

vakoema
autor
30. říj 2007

Ja taky doufam, ze se nam jednoho dne zadari a nekdo nam pomuze. Apropo...dnes rano se bratranci narodil chlapecek po IVF 😵