CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

madlina
13. pro 2010

Tak já furt čekám a kromě dohadování se tu nic neděje ☹ .Takže holky která je aspoň 10tý den po transferu a má nutkání testit,tak šup do toho.

majka43
13. pro 2010

@lenda01 A dala jsi za okno dopis ježíškovi? Já jo. Když já nevím jestli ho mám dělat teď, když už je ranní moč v hajz..
Teď jdu na rehabilitace a až se vrátím, tak uvidím.

majka43
13. pro 2010

@madlina Já jsem desátý, ale Lenda je jedenáctý.

lenda01
13. pro 2010

@madlina tak nahod tema.. my se chytneme a aspon nebudeme muset myslet na testovani 😀 rozptyl nas trosku .. ja budu jen a jen rada... 🙂 takze? co probereme?

lenda01
13. pro 2010

@majka43 ja dopis Jeziskovi taky psala a dala pekne za okno a hnedle po Mikulasoj i zmizel z okna 🙂 tak ze by si to snad Jezura i precetl a prani nam s manzou splni 🙂 no nechame se prekvapit 🙂 ja musim skocit do samosky.. feferonky dosly 😀

madlina
13. pro 2010

Přídám něco pro zasmámní.Ale smějte se jen trochu,jo?
Větší blbec než jsem já snad neexistuje.V sobotu jsem jela k mamce.Na zastávce zjistím,že ten autobus kterým jsem chtěla jet,tak nejede.Prostě jsem se doma blbě koukla.nechtělo se mi čekat na další spoj,tak jsem jela jiným busem že ve městě přestoupím.Bus co jel z měata k mamině měl 5 minut spoždění.A nakonec jsem u mamky zjistila,že kdybych u nás poškala na ten další spoj,dojedu k mamce stejně jako s přestupováním.Dneska odvedu Adélku do školky a cestou domů jsem se stavila v krámě.U pokladny šahám do tašky pro peněženku a zjistila že mám v tašce Adélky bytůžek s pyžamkem.Tak tradá zase zpátky do školky. .ještě že mám školku i krám hned za barákem.A to jsem s sebou vláčela boby páč madam že pojede na bobech.Celo cestu do školky pokřikovala: "nasaď tempo,přidej,rychleji,no tak jedem,tempo,tempo". Kdyby šel někdo za náma,tak by se dobře pobavil.

lenda01
13. pro 2010

@madlina tak s tema busama se tomu rika zakon schvalnosti, ale aspon si se nenudila v jednom buse a mela si to zpestreny i o prestupy 😀 a jinak v tomhle to je s tema bobama jeste dobry, horsi to je kdyz napadne sotva centimetr a ty deti uz chteji do skolky na bobu a ty maminy je tahnou po tom chodniku na kterym snih skoro neni..to se teprve nadrou 🙂

lenda01
13. pro 2010

@madlina a co hackovani? jeste v tom pokracujes?

evaav
13. pro 2010

Dobré ránko všem
Tak začinám poslední týden doma před nástupem do práce,v sobotu mě schvátila chřipka a pak v něděli se přidali i střevní potíže,ale dnes je mi o hodně lépe asi to jsou už i nervy ☹
Ted si vás pročtu

lenda01
13. pro 2010

@evaav ahojky 🙂 a jak je jinak po tele? Uz je to po ty laparce OK nebo stale kdyz jdes na wc tak to jsou muka? ☹ ty brdo za tyden uz do prace? to se ti musi chtit co, zrovna takhle pred vanocema.. me dnes ceka prvni nocni po ctrnactidenni dovce a reknu ti, ze se mi absolutne nechce ☹

madlina
13. pro 2010

@lenda,dneska si jedu k tetě pro nějaký vlny na háčkování a postím se do toho.začnu těma šňůrkama na dudlík.Dva dostane kámoška pro kluka.

@evaav,Tak to znám.Nakonec jsem byla i ráda že jsem šla do práce.Po takový době je to sice trochu divný ale nakonec jsem to zvládla v pohodě.Přijdeš na jiný myšlenky.Mě to ani nevadilo.

evaav
13. pro 2010

@lenda01 -no je mě lépe po laparce to jo ten záchod už také docela jde.No jsme zvědavá na to v té práci budu se snažit vyprosit maximálně dvě směny no,ale nevím jak mě to dovolí,včera jsem koukala da Občanský judo a tam říkali na co mají maminy při nástupu do práce nárok.A dnes jsem psala jedné paní co jsem spolu jezdili do práce,že by jsme mohli zas, tak mi psala že ona dělá zatím jen na ráno tak nevím,proč mi o té možnosti neřekli a hned se mě ptali jestli svládnu tři směny tak já s vědomím,že nejde to jinak jsem jim na to kývla né teda s nadšením tak v ponděli to s vedením se pokusím probrat,jenže v dnešní době ,nevím nevím jak mi výjdou vztříct,určitě mi řeknou,že můžu být ráda,že mě vzali zpět.Ale zase před odchodem na mateřskou jsem jim vždy byla po vůli a kolikrát jim šla na přesčas i když se ostatní vymlouvali,že jim nemá kdo hlídat psa nebo děti,který paradoxně je už dvacet 😠
Jinak mrcha mi furt nepřišla no 23.12 jdu ke svému gyndaři tak to vidím na vyvolávačku
@lenda01 -moc na tebe myslím musí ti to dopadnout

madlina
13. pro 2010

@evaav,mě se taky ptaly jestli můžu na tři směny a nakonec jsem jela jen na dvě.I když mě by ty tři nevadili.spíš bych brala ranní a noční.Při odpolední jsem Adélku odvedla do školky a viděla ji až večer když už spinkala.při noční bych ji po práci odvedla do školky ,vyspala bych se a odpolko bysme byli do večera spolu.Ale třeba ti v práci vyjdou vztříc a nějak se dohodnete.

lenda01
13. pro 2010

@evaav no hele to oni udelali naschval..zkusili jestli vezmes trismennej a ty ve strachu aby ti nerekli ze kdyz nechces trismennej tak mas smolika, tak si to vzala.. ale myslim, ze vsichni jsme jen lidi a mohli by pochopit to, ze mas maly dite a ze jen ranni nebo ranni a odpoledni by mohli stacit... zkus se s nimi domluvit, za to nic nedas 🙂
jinak moc dekuju ze na me myslis 🙂
@madlina no vidis, snurkama na dudlik to zacina a pak budes jako rvasata a budes hackovat cepicky a cely komplety.. to ja se nedokopala ani k tomu abych zkusila i retizek 😀 jsem hrozny strevo 🙂

madlina
13. pro 2010

@lenda,třeba máš pravdu.teď když budu doma.No možná by to i šlo.

lenda01
13. pro 2010

@madlina se do toho opres a bude 🙂 ale eviiik i rvasata na nas ted nejak dlabou, co? asi obe pecou a uklizi a bali darky 🙂

madlina
13. pro 2010

My máme skoro upečeno.Letos jsem to nechala na mamče a ségrách.A ještě musím dokoupit pár dárků.

lenda01
13. pro 2010

@madlina ja uz mam peceni taky asi zmaknuty, uz jen par dodelavek a darky jakztakz mam, jen pro manzu skoro nic, to musim poresit, casu uz mi moc nezbyva ☹

madlina
13. pro 2010

@lenda,my se dohodli,že si nic dávat nebudem.Když všechno půjde tak jak má dostaneme dárek v srpnu.A to je pro nás dárek nad všechny dárky.Jsme se dr.v Sanusu smáli když jsem ji řekla že teď můžu Adélce řícz že ježíšek opravdu existuje.

lenda01
13. pro 2010

@madlina jj vy muzete na Jeziska od letoska verit 🙂 to je super 🙂 ja si sice dopis napsala, ale jestli nam prani splni, to se uvidi 🙂 kdyz ne ted, tak v lednu snad jo 🙂 a darek mate vazne ze vsech nejhezci, tomu se zadny darky nevyrovnaji 🙂

madlina
13. pro 2010

@lenda,taky budete mít.

lenda01
13. pro 2010

@majka43 sehnala jsem nejaky extra palivy feferooony, to bude rachot 🙂 ale kdyz jiny nemeli 🙂
jaka byla rahabilitace?

madlina
13. pro 2010

Sakra holky vy si tady žádná nevěříte nebo co?

lenda01
13. pro 2010

@madlina jsem napnuta az nam prozradis, jak si to oznamila mamine.. psala si tu segre at se necha prekvapit, tak i ja jsem napnuta 🙂 pak mi to musis hnedle pisnout i jeji reakci 🙂

lenda01
13. pro 2010

@madlina ja si chci verit, ale pak to zklamani je o to horsi a daleko vic to boli, nez kdyz jsem pesimista ☹

madlina
13. pro 2010

@lůenda,tak to jsem taky zvědavá jak bude ragovat.Oznámíme ji to dopisem jako že ho píše to miminko.No a dáme to do balíčku s nějakou věcí pro mimíska.
Jinak nechtěla jsem aby to co jsem napsala vyznělo nějak blbě a pokud jo,tak se omlouvám.Vím že je lepší počítat s tou horší variantou a bejt pak zklamaná o něco míň.Ale není hezčí si říct,že tentokrát to vyjde?

lenda01
13. pro 2010

@madlina to jsem si prave rikala minule a celou dobu jsem verila a pak jsem si udelala test na kterym jsem cekala dve // a ono nic a ja byla uplne na kasi.. nevyznelo to vubec spatne, chapu ze ty pesimisticky kecy co tu furt pisu se musi cist hrozne.. ja uz to psat nebudu.. uz budu optimisticka a vesela..slibujuuuu 🙂 jsem rada, ze si tu s vami muzu psat, protoze mi to pomaha 🙂

tygr21
13. pro 2010

Madli......to jsem zvědavá,jak na to mamka zareaguju,určitě dobře.Taky jsem to mamce pěkně oznámila.V lednu to bude lepší.

madlina
13. pro 2010

@lenda,vím že mě se to říká ale mám za sebou to samé co vy.Tím vším jsem si taky prošla.Každej neúspěch ořvala.Ale ono se to podaří ,uvidíš.
A nejsou to pesimistický kecy.Prostě to musí jít ven.

lenda01
13. pro 2010

@madlina jen doufam ze to prijde brzy ... nejlepe treba na zitrejsim testu 🙂 a je pravda, ze vsechny jsme si tim prosly, vsechny vime, jaky to je videt na testu jen jednu / a to co se pak v cloveku deje ... jinak to je moc hezky ten darek pro maminu 🙂 taky bych to tak nejak nasim i manjilkovejm rodicum oznamila 🙂