CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
11. bře 2011

@lenpet No to neeeeee,ale zarazila mě ta nová přezdívka 😀

lenpet
11. bře 2011

@rvasata to víš,byla tady taková menší výměna názorů,tak jsem se radši změnila

evik31
12. bře 2011

Krásné u nás už skoro sluneční ráno děvčata ,copak na dnešek plánujete hezkého 😀 včera už jsem jen nakoukla páč bylo hodně hodin,manža mě dodatečně k MDŽ pozval na véču tak jsem si dala zámeckej salát a pak už jsme šly do hajan 😅
@rvasata kde se pořád touláš holka no už včera jsem přemýšlela,že ti písnu di IP kde pořád jsi

rvasata
12. bře 2011

@lenpet výměna,jo?Páni a já zase nic nevím

rvasata
12. bře 2011

@evik31 -čao brouku 😀 ,jsem hrozná,hrozná,hrozná.Nějak nejsem moc na netu a poslední doboiu má naladu.Hrůza.Bych sama sebe nejradši neviděla.A jak je?Co nového

evik31
12. bře 2011

@rvasata a jakpak to ,že máš blbou náladu čéče 😲
u mě nového nic v úterý mám nástup do nemocnice na ty moje kameny tak snad to bude dobrý a ve středu je rozdrtí 🙄

dasty79
autor
12. bře 2011

Ahoj holky 🙂
Popřeju vám hezký slunečný víkend a mrknu na vás až v pondělí.
Dnes máme rodinný karneval (cca 90 lidí) 😀

@mariana75 - dobrý je jet k Haklovi s partnerem.Ale i tak ti poradí co máš jíst,atd.
A bude ti hladit bříško - tak jsem zvědavá,jak budeš reagovat.Já pak špinila a bolelo mě břicho,
jakoby měla přijet ms...Já mu prostě v něčem věříííím.

@sissi6 - to je na tobě,co podstoupíš.My u něj byli červenec a srpen a do Sanusu jsme se vydali pak v září...

lenpet
12. bře 2011

@evik31 tak jste si pořádně oslavili MDž,tak to má být

@rvasata já ti najdu stránku a tam si to přečti.

Jinak dneska tu nebudu,jdeme k mamce na oslavu narozenin séger

lenpet
12. bře 2011

@rvasata tak si přečti stránku 278-282,možná ještě dál,já to nechci hledat.čti si to ,co jsem psala s Kytičkou.

majka43
12. bře 2011

Ahoj holky. U nás je krásně, ani mráček.

evik31
12. bře 2011

@majka43 u nás už je nádherně od půl 7 však už mám na šnůře 2 várky prádla 😀

samanta001
12. bře 2011

no to počasí je úžasný, člověk má hned lepší náladu 🙂
@dasty79 já teď žádnou aktuální fotečku nemám k dr. jdu až 23.3., ale ty nám sem nějakou fotečku dej.

mitik
12. bře 2011

Ahoj holky,tak mě včera večer rozbolel tak zub,že jsem byla úplně vyřízená.Ani jsem nevěděla,jestli si můžu vzít něco na bolest (kvůli možnému těhu,ale i proto,že beru fraxiparin a ten se moc s paralenem a ibalginem nesnáší - navíc jsem asi ve třech letech prodělala chorobu krvetvorby...).Stále mě to bolí - a to tak že dost.Tak uvidíme.Třeba to dopadne na pohotovost.Ach jo...Jinak přeji všem krásné ráno a dopoledne,venku je opravdu nádherně.Doufám,že se všechny máte co nejlépe...

majka43
12. bře 2011

@mitik Jak starý jsi měla embryjka.

mitik
12. bře 2011

@majka43 no,já přesně nevím,to mi nikdo neřekl.Jen doktorka na sále říkala,že jedno má pět buněk a druhé osm,což prý je hodně dobré.Já měla totiž darovaná embrya

majka43
12. bře 2011

@mitik Aha, já mám darovaná taky, jedno mělo 9 a jedno 10 buněk a třetí bylo slabší. Můžu se zeptat, kolik jsi za to platila? Napiš mi to třeba do IP.

majka43
12. bře 2011

@mitik A co dneska testík? Dělala jsi?

mitik
12. bře 2011

@majka43 no testík jsem dělala a hodně slabý ducháček (ale zase jiný než "mamatest 10" - nějaký v tyčince - 25 j.).Nevím,jestli je citlivější 10 j. nebo 25 j. (nevíš,jak to je?).Jinak platila jsem se vším všudy (i se stacionářem v HK) 18 100,-Kč.Zaváděli mi dvě embrya,ale vzhledem k tomu,že první porod jsem měla císařem,tak obě bych donosit nemohla.

majka43
12. bře 2011

@mitik Citlivější je 10. To jsi platila hodně, já teda nevím co je to stacionář, ale platím 6800.

mitik
12. bře 2011

@majka43 aha,no stacionář zahrnuje dvouhodinový pobyt na pokoji po transferu.

majka43
12. bře 2011

@mitik Aha, tak já v tý ceně mám hodinový pobyt. A měla jsi zamražená embryjka?

mitik
12. bře 2011

@majka43 ano,zamražená.Ale po transferu jsem ležela dvě hodiny s nohama nahoře.Tys byla na transferu v HK,v Pardubicích nebo Jihlavě?

majka43
12. bře 2011

@mitik Já byla v jihlavě a tam ležím vždycky hodinu. Mají pěkně rozdílný ceny viď?

mitik
12. bře 2011

@majka43 ono záleží,jestli to jsou embrya od dárkyně,nebo od ženy,která tam sama absolvovala léčbu...

majka43
12. bře 2011

@mitik Já mám od dárkyně.

majka43
12. bře 2011

Je tu někdo?

rvasata
12. bře 2011

@evik31 Tak to budu držet palce a písni mi pak SMS ať Renatka ví 😉

lenpet
12. bře 2011

Tak jsem se vrátila z oslavy,koukám,že jste byli venku,bylo krásně.

rvasata
12. bře 2011

@majka43 Ahoj,tak jakpak je?dlouho jsem tady nebyla a jen tak zpěžně jsem prolítla a ty jsi po Ketíku?Tak jakpak se sítíš?doufám,že jsem něco neprošvihla

rvasata
12. bře 2011

Jíinak děvčata jsem sama doma.Manžel šel do hospody 😎