CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
11. říj 2010

@evik31 Ale pořád háčkuju.Ať o mám dneska hotový.Ještě jednu rukavičku.Večer hodím foto komplítku.hihi a za chvíli taky jedu pro malou a musím ještě na poštu s balíčkem.Dneska nic nevařím.Vyndala jsem z mrazáku omáčku

lintea
11. říj 2010

@evik31 připadám si jako chcípák, dvě procházky a jsem na odpis 😀
@rvasata koukám, že háčkuješ,to jseš dobrá já jsem na tyhle věci dost levá, možná na základce jsem uháčkovala řetízek 😉
holky mě dneska bolí vaječníky, je to možný po takový době od stimulace?

evik31
11. říj 2010

@lintea to bude dobrý neboj uvař si čajík at jdou bacily ven,mě vždycky mudr říká hodně prolejvet at se chodí hodně na záchod,já jsem taky na odpis a to jsem ani procházkovat nemusela a kdy jdeš na ultrazvuk jestli už srdíčko,nebo už jsi byla ted nevím 😅
@rvasata my měly píchavku a byla moc dobroučká a znova jsem uvařila česnečku my ty bacily přeperem,ale zítra už uvařím nějaký vývar 😀 já bych taky vyndala něco z mrazáku,ale nemám nic zamraženýho krom masa a ovoce se zeleninou 😠

lintea
11. říj 2010

@evik31 kontrolu mám teď v pátek.Česnečku bych si taky mohla udělat, dlouho jsme ji neměli,včera jsem měla topinky takže přísun česneku mám 😀

lintea
11. říj 2010

@evik31 a ty už jsi v pohodě, kameny venku?

evik31
11. říj 2010

@lintea hlavně česnek je dobrý na tlak 😀 asi už venku jsou ty dva meě teda daly zabrat,ale vytlačila jsem je ,předevčírem jsem objevila ještě takové střípky ,ale od té doby už nic tak to snad bude v pohodě ve čtvrtek jdu na kontrolu tak bych chtěla do práce,ale jestli tam naklušu s chřipkou tak nevím teda co mě řekne 😖
musíš být na sebe opatrná,když nemůžeš žádné léky tak jedině bylinky ještě by se daly,já si uvařila kotel čaje s citonem a medem

lintea
11. říj 2010

@evik31 já myslela, že chceš být ještě doma na neschopence.Jinak med nemůžu ani cítit, zkusila jsem to dvakrát a pokaždý šel do záchodu 😝 Zkusím nějaký homeopatika, na nevolnost mi pomohli, tak to zkusim.

evaav
11. říj 2010

ahoj všem,tak jsem byla dnes v práci zaptat se na návrat a mistr byl až podezřele nadšený,že se budu vracet,že už si mě plánoval do provozu už tento měsíc 😅 tak jsem ho vrátila trošku na zem a že příjdu,ale až po vánocích tak budu nastupovat 3.ledna,ale papírově 24.12.Ale jsem ráda ,že se můžu vrátit jestli to nebyl jen takový med kolem pusy 😔 .
Zítra pojedu do Sanusu to vše probrat,tak jse zvědavá jak pochodím 😒 Docela se do práce začínám těšit i když to bude pakárna ta práce,ale zase změna.Samosdřejmě si některé spolupracovnice neodpustili poznámku proč nejdu do druhého děcka no,ale at se ptají mě je to už jedno 😒 I když když by se stal zázrak a já otěhotněla tak bych byla moc šťastná,ale jsem hold realista 😔

lintea
11. říj 2010

@evaav ahoj, tak to je dobrý ne, že se můžeš vrátit tam kde to znáš 😉

lintea
11. říj 2010

Jdu se oblíknout, za chvíli vyrážíme do města, vůbec se mi nikam nechce, ale musíme do banky a na nákup 😒
Taky bych si mohla na zítra vymyslet nějakej program, od rána až do večera do šesti nám nepůjde proud 😝 asi vytáhnu nějaký knížky.

evik31
11. říj 2010

@lintea docela se do práce těším,doma jen tak mě nabe kdybych byla těhu tak je to jiný ,ale takhle radši budu makat ,i když taky mám v práci kolegyně které se neodpustí nemýstné poznámky,jako ted je jedna kolegyně 40letá těhotná tak jsem už od některých slyšela,že mě zase další předběhla,ale já jí to přeju snaží se taky už dlouho a ostatní mě můžou víte co 😀 takže
@evaav nic si z nemýstných poznámek nedělěj oni o tom vědí kulový a hlavně je jim do toho kulový

evaav
11. říj 2010

@evik31 -však jo já si z toho nic nedělám,to bych se z toho musela zbláznit.

adrie
11. říj 2010

ahoj holky, prosím chodíte některá do Sanusu Jihlava k dr. Kučerovi???

rvasata
11. říj 2010

Ahojda holky moje tak se jdu pochlubit.Bože já su tak sčasná,že to mám hotový. 😀 a pak ještě co jsem dělala pro kamarádku. 😀

rvasata
11. říj 2010

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg a 3 IUI ted v říjnu a to už klapneeeeeeeeeeeee , jinak v v 02/10 MA a už třetí měsíc se dopuju clostilem

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,čekání na MS a KET

dasty79: Sanus Pce,dr.Novotná - 1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.Říjen 2010 imunologie,IUI

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) - 1 vajíčko - negativní, 2.IVF + ICSI snad říjen / listopad 2010

lenda01
11. říj 2010

ahojky vsem 🙂
koukam ze vsude kolem radi virozka, takze asi zacnu cajicky s citronkem a medikem jako prevenci 🙂 to je to zradny pocasi.. je nadherne, ale teplo je jen za oknem ... venku uz je to takovy dost studeny.. nebo aspon tady u nas .. brrr ☹
@rvasata ty brdo, ty jsi sikovna, je to vazne mooooc hezky ... fakt klobouk dolu 🙂 ja se svou trpelivosti a sikovnosti bych neuhackovala ani retizek 😀

rvasata
11. říj 2010

@lenda01 Díky za pochvalu.Mě to strašně chytlo a ještě jak mám holku tak jsem jak posedlá 😀 😀 😀 😀 😀 No venku už je chladno.Ono se to nezdá.

lenda01
11. říj 2010

@rvasata jo jo ty deti jsou uplne kouzelny v tech hackovanejch cepickach a koukala jsem na tve fotecky a mala je fakt princezna a slusi ji to 🙂 to se to hackuje na takovou peknou princeznu 🙂

rvasata
11. říj 2010

@lenda01 to jo díííky.Kdepak jsi na ně koukala? 😀

dasty79
autor
11. říj 2010

Ahoj holky 🙂
Koukám, že jste všechny doma a píšete a píšete.To my pracující - se a koníka dostanem až večer na chvilku,
dokud mě zase manža nevyhodí a nebude úřadovat...

@rvasata - ty seš fakt šikulka - je to nádhera ty čepičky a ty fialový šatičky, co má tvoje prinzezna v albu 🙂 , nebo jestli to je tílečko - ale je to moc krásný 🙂 🙂 🙂 Mít holčičku, tak hned koupím 😎

dasty79
autor
11. říj 2010

@evaav - tak to je dobře, že ti místo drží a mimčo určo přijde 🙂
Mě taky pořád někdo něco říká, proč nemáme mimi,atd.
A když nemáme vůbec žádnž a roky utíkaj, tak to je ještě horší ☹

dasty79
autor
11. říj 2010

@lintea - a jaký jsi brala prášky z imunologie?já myslela, že vám tam nic nezjistili - když jsi byla ještě v Arletě
a že jsi chtěla jet na imuno do HK.No vidíš a už seš těhulka 😵 Jasně, že je vše v pořádku,ani na nic špatnýho nemysly,nebo uvidíš 😠 A užívej si to 🙂 teda teď se uzdrav, když seš nastydlá.

dasty79
autor
11. říj 2010

@madlina - tak jak je?Máš bojovníčka u sebe????Pěkně odpočívej,ať se mimísek pěkně drží 🙂

lenda01
11. říj 2010

@rvasata na fotecky jsem koukala u tebe v albu a musim rict, ze mala je fakt pekna 🙂 povedla se vam 🙂

@dasty79 jo tak to je jako by si mi mluvila z duse... bydlime v malym meste kde se vsichni znaji a taky furt poslouchame, ze jakto ze jeste nemame mimco, kdyz uz jsme manzele... asi si myslej ze se honime za karierou... joooo kdyby jen vedeli ☹

dasty79
autor
11. říj 2010

@lenda01 - jo ty lidi mě pěkně s.... 😠 Vůbec nevědí co to je, tahle věčnej boj o mimi...
Je to pěkně nespravedlivý - někdo si jendou užije a už to je a někdo se takhle trápí ☹
Ale my holky budem za chvilku všechny těhulky 🙂 🙂 🙂

skol
11. říj 2010

ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, trochu vás zanedbávám,...se teda omlouvám, ale práce mám jak na kostele, jak se říká, večer chodím domů utahaná jako kotě, že už nemám chut sedět u PC, a tenhle víkend byl nááádherneja to už jsem u compu nebyla vůbec🙂asi vás nestihnu dočíst uplně poctivě tu celou dobu co jsem tu nebyla,ale vezmu to letmo...něco zásadního? něco nového? nějaká dobrá zpráva tu, co?...

lenda01
11. říj 2010

@dasty79 to mas pravdu, kdyz vidim, jak se to tady vsude kolem me mnozi a nejvic me stve, ze to jsou vsechno takovy socky, co rodej jen kvuli porodnymu a deti jsou pak deti ulice, tak zurim ☹ ale nenadelas nic ... ☹ a mas pravdu..za chvilku jsme tu vsechny tehulky a pak bude fajn 🙂

dasty79
autor
11. říj 2010

ahoj skol - lintea je těhulka - to nevím, jestli víš 🙂

skol
11. říj 2010

holky tady to je samej marod?!?!

madlina: držím moc palce (i na nohou)

rvasata: týýý jo, ty seš tak šikovná!!!!!! moc hezký věcičky, si tě pak najmu na celou výbavičku
😉
Evik: tak co kameny? jak ti je?vše o.k.

Lenda: vítám tě

Dasty: přesně jak píšeš, za chvilku tu budem všechyn těhule...

nezapomente...do Vánoc to všechny stihnem🙂..já ted čekám na MS a pak mám teda nasazen clostil 3xdenně a uvidíme co ty folíci

dasty79
autor
11. říj 2010

@skol - co vás teď čeká????????
Já taky chodím do práce a nestíhám chodit tolik na koníka....

@lenda01 - jo to souhlasím, taky mě tyhle lidi točej.To já nikoho z nich neviděla třeba v Sanusu.
Těm to jde jedna báseň.Ale nemá cenu se rozčilovat, taky se snad brzo dočkáme.
Sice to je cesta trnitá,ale dopadne to
🙂