CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
4. dub 2011

@lenpet no je to výkon na 20min.pokud tam nic nenajdou no prohlídnou ti celý břícho slepák.žlučník spodek a profouknou i vejcovody odstarní případné srůsty a je hotovo budeš mít jednu dirku v pupíku...já teda před 9lety co jse mvyla v sanusu měla tři ale pak už pokaždé jen v pupku což je asi novější technika tak to bude i snad ted...
jediný coj e pak nepříjemné je vstřebávání plynu kterým tě při operaci nafouknou...nastupuje to tak večer na to je nejlepší poloha v klubíčku...jinak to nic nestojí platíš si jen pobyt

lenda01
4. dub 2011

ahojky holky.. pondeli za mnou jupiiiii a uz jen ctyri dny v praci 🙂
@kiara81 chjo to me mrzi s tou krvi ☹ ale kdyz kartarka rekla tak asi to tak i bude a to je super 🙂 ja asi vim co je to za kartarku a sidli asi jen 9 km ode me 🙂 a byla u ni svagrovka a rikala ze jako husty, ze vedela fakt vsechno ... jo a dnes jsem se objednala do sanusu a primar je nemocnej, tak jdu v utery 12.4. k mladymu stepanovi 😀
@rea73 neboj se nic, nepapam je po kilech, ale pekne jako vzdy zacinam 3 x denne 1 tabletku a pristi utery kontrola.. tak doufam, ze budou pozitivni zpravy 🙂

lenda01
4. dub 2011

@lenpet niceho se neboj, laparka je v poho, pekne si odpocnes a povegetis ve spitale, oni to pekne vsechno prohlidnou a procisti a bude mimco nato tata 🙂 jinak neplatis krom pobytu v nemocnici nic, zbytek hradi pojistovna...

lenpet
4. dub 2011

@kiara81 právě se bojím toho plynu,co když potom budu p...t,neboli pšoukat 😝

lenpet
4. dub 2011

Ještě že vás tu holky moje mám

lenda01
4. dub 2011

@lenpet psouka potom praveze kazdej a sestram to nevadi ty jsou zvykly a myslim ze to prezijou i spolubydlici 🙂

lenpet
4. dub 2011

Holky dík

kiara81
4. dub 2011

@lenpet to nemá kudy když to máš v břiše...🙂
@lenda01 vidíš to jáá ti to říkala chich...
no a nemáš na ní číslo jako holky u ní byly a taky čuměly já k ní jet nechtěla...no ale podle toho co mi dnes řekla Terka a ani ona nevěděla že jsem s Romanem rozvedená tak jako čumím jako puk
jako ani na tom papíře není žádná hodnota jen 2 /*/ 10 no a to je celý

lenda01
4. dub 2011

@kiara81 kdyz me to desi jit ke kartarce.. ja to co bude asi nechci vedet.. mam strach ze bych se dozvedela neco spatnyho a pak bych litovala toho ze jsem tam sla ☹ jsem asi posera...
no hele ta hodnota bude asi fakt negativni, protoze pod deset jednotek to berou jako negativni ☹

kiara81
4. dub 2011

@lenda01 no jo tak já se srovnala s tím že půjdu na KET ty jo ted není zas ms...jako pak už půjdu na plný úvazek tak jsem zvědavá jak to budu kloubit...asi budu chodit dřív jako ty🙂 jsem si říkala že bych taky nasadila estrofen a nazdar...ale zas si říkám jestli tam sliznice byla tak co by to udělalo

lenda01
4. dub 2011

@kiara81 po estrofemu by mela akorat tak dorustat si myslim... ja dnes zacla lehce spinit, tak aspon nemusim pak u dr. az tak lhaaat 😀 kdy pujdes k ty kartarce? bylo by fajn ted abys vedela i jak to budes mit s praci a tak.. aspon budes v klidku 🙂

dasty79
autor
4. dub 2011

@lenpet -tady většina holek byla na laparce a tvrděj,že to nic není.Já se jí vyhnula za 5minut 12 - třeba to u tebe taky dopadne 🙂 A ty jsi už jednou otěhotněla a pak potratila?tak to jsi nepsala.To otěhotníš bez nějaký dárkyně,to je úplně jasný!!!!A proč jdeš až v červnu?taková doba.....Dělá se to v narkoze.Někdo po tom zvrací,někdo ok....

kiara81
4. dub 2011

@lenda01 kde jsi na to přišla s tím lhaním čeče 😀 hele jdu zítra v 11hod to je prdel co?no jo to jsem prostě já...chich no hlavně by mě mohla říct kdy to dostanu

sissi6
4. dub 2011

Ahoj holky, tak jsem vás v rychlosti dočetla. Dnes jsme byli v Sanusu, tak mam vše na stimulku, za chvili du píchnout. Jen nevím kam to strčím v práci, když to musí být v lednici.

@lenpet neboj laparka je v pohodě já když sem na ní byla a kdyby mě řekli, že musím za měsíc znova, tak bych šla, fakt to nic nebylo, to zvládneš

sissi6
4. dub 2011

@michaela28 to je hrozný co máš za sebou, teď Tě čeká jen to dobrý 🙂

lenda01
4. dub 2011

@sissi6 ono to musi bejt v ledniciiiii???? 🙂 tak to je dobry.. ja stimulovala dvakrat a v lednici jsem to nemela uskladneny nikdy a vajucha nastesti byly taky... to jsem teda dobra frajerka...ale me to nikdo nerekl .. 🙂
@kiara81 no jsem zvedava jestli ty narozdil ode me na ty vyvolavacku zareagujes 🙂

kiara81
4. dub 2011

@lenda01 no já to taky musela mít v lednici....tééda ty jsi asi chyběla ...

kiara81
4. dub 2011

@lenda01 no já to taky musela mít v lednici....tééda ty jsi asi chyběla ...

rea73
4. dub 2011

@lenda01 tak to už ms dorazí a ani nebudeš muset lhát 🙂 Tak to máš o.k. cyklus normální se považuje do 35 dcA když jsi jinak měla pravidelný tak by srtzas mělo srovnat.Já ted budu mít ms dvakrát do měsíce supr další bude koncem dubna.To je nespravedlivý ty celý měsíc ani jednu a já rovnou dvě. 🙂
@lenpet to zvládneš jsi vždycky říkám zvládli jiný tak já taky.Na laparce jsem teda nebyla kolikrát jsem chtěla protože jsem po císaři a i vlastně po revizi ale nikdo nic tak uvidíme co v novém caru vymyslí. 😉

rea73
4. dub 2011

A už půjdu na kutě už mám překlepy mělo to být že by se to zas mělo srovnat.No jsem zvědavá jak se budu zítra kamarádit v práci s počítačem.Tak všem dobrouuuu.

lenda01
4. dub 2011

@kiara81 jj to je u me normalniiii ja vzdycky chybim kdyz se probiraji dulezite veci 😀 ale mam za to ze mi to fakt nerikali ... to uz je ted jedno a priste to budu mit urco v lednici 🙂
@rea73 ja nemam cyklus zadny bez leku to nikdy nedostanu, takze ja to mam vzdy jen po praskach 🙂 nejlepsi by bylo abysme to tak devet mesicu nedostaly, to bysme byly tehulky 🙂

sissi6
4. dub 2011

@lenda01 sestřička mě říkala ať to nechávám v lednici

sissi6
4. dub 2011

@kiara81 a tu ampulku jsi pořád měla v tom peru a celý i s tím pouzdrem v lednici? nebo jen ampulku v lednici?

zzzzuuuuzzzziiii
5. dub 2011

Ahoj holky, vsechny vas zdravim. Dneska me ceka prvni kontrola u doktora a co - jsem nervni, samozrejme. Porad pocitam, jestli uz bychom mely mit srdicko, bojim se, ze na tom zase ztroskotame. Kdyz mi posledni MS zacinala 17.3.2011 a IUI bylo 1.3.2011, ani poradne nevim, jak ty tydny mam teda pocitat a jestli by uz dneska melo byt videt. Holky ja mam takovy strach, ze tam nebude. Jako na potvoru mi je dneska dobre - bez priznaku, ze, jinak se vecne plazim, jak mi je zle... taky jdu k mladymu stepanovi...

lenpet
5. dub 2011

@dasty79 těhotná jsem byla po prvním transféru,jenom 14dní a krvácela jsem na druhý svátek Vánoční.Jsou to už 2roky,ale po Vánocích si na to vždycky vzpomenu.Až v červnu,protože nemaj místo,aspon budeme zkoušet domácí snažení.
Jinak všem děkuju za podporu,jste moc a moc hodný

dasty79
autor
5. dub 2011

Ahoj holky 🙂

@sissi6 - tak už jsi poprvé píchla?Já se té první injekce hrozně bála 😒 Ale pak už to bylo v pohodě.Já měla v lednici celou tu tašku 🙂

@lenda01 - tak už konečně špiníš?to je dobře,to je ms někde v zatáčce 🙂 to sis to pěkně naordinovala 😀
a vidíš,jak to funguje.My tady z koníka by jsme mohly za chvíli být doktorky 😀

@zzzuuuzzziiii - tak jak jsi dopadla na kontrole?počítá se to do poslední ms.Takže to už by mělo být srdíčko

@lenpet - no tak to je super zpráva 🙂 že jsi už jednou těhotná byla!!!! 🙂 že byl potrat,to se bohužel stává 😒
ale je u tebe krásnej předpoklad,že přirozeně a nebo pomocí IVF otěhotníš 🙂 Ale na nějakou dárkyni si myslím
fakt zapomeň 🙂

lenpet
5. dub 2011

@dasty79 snad po tý laparce to už půjde.Vychází to podle mých představ.Já totiž nechci být těhotná když bude pěkně,protože já teplo moc nemusím a občas se my dělá z tepla i špatně,takže zima to jistí. 🙂

paja1
5. dub 2011

Ahoj holky zdravím všechny,nemám čas ani na počák,jen pár minut a čtu vás -a držím pěsti.Nakonec jsem si koupila-teda my naše rodinka ještě jednoho pejska.Malého trpasličího pudla -harlekýna.Má zítra 3 měsíce.Ale nemám to místo miminka,jsme pejskaři.A taky mám ted větší starosti o tchýnku-má naštíplé rameno-Prostě pořád něco.Jinak zatím nevidím žádné // ,nebo vidím špatně?Moc Vám fandím. 🙂

kiara81
5. dub 2011

@lenda01 no ty tak budeš mít v lednici pivo ...to se v těhu může já ho měla dovolené nebo sklenku červeného 😀

kiara81
5. dub 2011

@sissi6 tu taštičku jsem měla celou v lednici se vším....oni to mají také je jedno jestli to je napíchlé v peru nebo ne...

kiara81
5. dub 2011

@lenpet no bejt tebou otěhotním v létě a nejpozději do října jelikož mít břicho v létě před porodem je masakr taky jsem si to zažila a jako na léto břicho nééé jo kdybych byla v začátku tak to je jiná