CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

antana123
12. pro 2011

@littlemousecz teda tak já jsme neznalec to jsme vůbec nevěděla snad pak budu chytřejší

littlemousecz
12. pro 2011

@petrufa86 No pokud je riziko, že budou pejsci skákat, tak to je blbý. My máme vlčáka a maltézačku. Takže jeden hlídací a jeden "ňuchňací". A ten vlčák je takovej kliďas, tak to bude v pohodě. Někdy mám ale pocit, že je to u nás obráceně a malá je hlídací a velkej je ňuchňací 😀. Malá by byla furt venku a velkej neradši na gauči a kdyby to šlo, tak i v posteli.

littlemousecz
12. pro 2011

@antana123 Však oni ti to vysvětlí neboj 🙂 Nebo koukni na stránky do metod, tam je to popsaný, co je co: http://jihlava.sanus.cz/cs/centrum-asistovane-r...

petrufa86
12. pro 2011

@littlemousecz no to naši psi by taky nebyli proti být doma, ale jsou lovecký, tak musí být hezky venku. My máme 2 feny německý krátkosrstý ohař a 1 je maďarský krátkosrstý ohař.

antana123
12. pro 2011

@littlemousecz díky 😉

littlemousecz
12. pro 2011

@petrufa86 No náš vlčák zvládá být venk jen přes den, a to nesmí být bouřka. On se strašně bojí ran. No a ta mládež dneska asi nemá po večerech co dělat, tak není den, kdy by nebouchaly rachejtle. A tak holt náš velký statečný psík spí doma.

majka43
12. pro 2011

@anina32 Ty nedočkavče, vypadá to moc nadějně, ale chápu tě, já vždycky testovala od šestého dne taky.

majka43
12. pro 2011

@petrufa86 A co ty? Kdy ty testneš?

majka43
12. pro 2011

@martina_81 Já prošla už tři cary a bez doporučení. Stačí tam zavolat a objednat se na konzultaci.

petrufa86
12. pro 2011

@majka43 chtěla bych zítra, ale čím víc se to blíží, tím větší mám strach.

majka43
12. pro 2011

@petrufa86 Úplně tě chápu, prošla jsem tím už sedmkrát. U mě bylo blbý to, že byly většinou slabě pozitivní a pak slábly a nic. No teď už vím příčinu, tak snad příště už slábnout nebudou.
Dneska jsem byla na UZ, tak tam cysta pořád je, vyfasovala jsem léky a jdu na to v lednu. Prý jsem to asi dostala ten šestnáctý den kvůli tý cystě. No aspoň jsem nemusela čekat tak dlouho.

petrufa86
12. pro 2011

@majka43 jojo, tohle je prostě naprd, uděláš si test, máš tam čárku nebo ducha, jseš neskutečně šťastná, pak si ho uděláš za 2-3 a nic a v krvi žádný hormon HCG. To musí být horší, než když hned víš, že se to nepovedlo a máš na testu stále 1 čárku. To mě za 2 měsíce taky cysta nezmizela a musela jsem jít na laparo. A jaké byly ty příčiny že slábly?

majka43
12. pro 2011

@petrufa86 Mám vysokou srážlivost krve a v Praze mi to vysvětlila tak, že se mi dělají v placentě sraženiny a když se embryo chytilo, tak nemělo výživu a tak odešlo. Teď si budu píchat injekce proti srážlivosti krve. Možná jestli taky kvůli těm injekcím, jsem nezačala špinit. Teď už je mám zase vysazený a budu je píchat až začnu stimulku.

petrufa86
12. pro 2011

@majka43 takže je možný, že se ti mímo 7x uchytilo, ale kvůli srážlivosti prostě odešlo, jo? tak to je děs!! Že na to nepřišli doprčic dřív. tak ty injekce ti určo pomůžou, znám kolik ženských co si je třeba píchali celý těhotenství. Takže teď je velká šance že by se to mohlo povíst, ne?

majka43
12. pro 2011

@petrufa86 Sedmkrát ne, ale tak čtyřikrát jsem pozitivní testy měla.

majka43
12. pro 2011

@petrufa86 Já věřím, že to teď vyjde.

montysek
12. pro 2011

@flegicka Ahojky, tak co ultrazvuk? 😵

montysek
12. pro 2011

@anina32 Přeji ať druhá čárečka jen sílí !!! 🙂

@petrufa86 A Tobě přeji, aby tam zítra taky byla !!! 🙂

flegicka
12. pro 2011

@montysek Ahojda,tak jsem dopadla dobře, ukázal mi monitor a tam velká bublina a v ní asi taková malá fazolka díťátko na který je malej výrustek a to je prej srdíčko,tak jsem odcházela šťastná jako blecha.Další 27.12.

montysek
12. pro 2011

@flegicka Takže se teda uchytilo jedno jo? Tak mooooc blahopřeji a zááávidíííím!!! 😵 Já si pak taky nechám zavést dvě a budu doufat,že se chytí jen jedno.Zítra volám do centra, zda tam mám schválení a musím se obj. na první injekci. 🙂

petrufa86
12. pro 2011

@montysek Děkuji

majka43
12. pro 2011

@flegicka Moc ti to přeju.
@montysek Tobě přeju ať už to tam schválení máš. A kdy čekáš MS, aby jsi mohla začít?
@petrufa86 Zítra budu v práci, ale budu nedočkavě čekat, až nahlásíš //

montysek
12. pro 2011

@majka43 No,já mám dostat nějakou injekci mezi 20 - 22.12,která by měla působit 14 dní,tak já nevím jestli začnu stimulovat až po těch 14 dnech nebo kdy.MS jinak dostávám na konci měsíce,teď jsem jí teda dostala dýl 1.12.

chilli009
12. pro 2011

Zdravím všechny, gratuluji novým těhulkám a všem čekajícím přeji // . Chtěla jsem poprosit o názor.
Dnes 1den MS, 3den MS clostík a příští středu UTZ, myslíte, že je naděje, že bychom stihly IUI, když jsou v Sanusu do čtvrtka 22.12.?
Díky všem 🙂

majka43
12. pro 2011

@montysek No stimulovat se začíná 2DC, ale co to máš za injekci to nevím. To by jsme měly transfer skoro nastejno, když my zmizí ta cysta a bude dobrá sliznice.

montysek
12. pro 2011

@chilli009 Ahoj, já to měla vždy tak, že jsem začala stimulovat Menopurem 2 DC a IUI bylo tak 13 DC.

@majka43 Aha, tak to bych začala stimulovat teda někdy koncem prosince nebo hned v začátku ledna. 🙂 Je to nějaká injekce na blokaci vaječníků,aby nedaly předčasný povel na zrání vajíček nebo tak nějak to doktor povídal, já už přesně nevím.

chilli009
12. pro 2011

@montysek ahoj, díky za reakci, hmm ☹ tak to asi IUI nestihneme, když mám clostík až od 3dne MS, chjo asi se nedočkáme ☹ , minulý měsíc tělo stávkovalo a teď to zase kvůli jejich dovolené nestihneme 😒

montysek
12. pro 2011

@chilli009 Třeba Ti folík poroste rychle a stihnete to.My na IUI byli třikrát a jednou IUI bylo dokonce už 8 DC, další měsíc zase 14 DC a pak 13DC.

chilli009
12. pro 2011

@montysek Děkuji Ti to asi potřebuji slyšet 😉 , snad máš pravdu a bude to tak 🙂 . Čím se dá podpořit růst folíku a sliznice? přirozeně? nemáš nějaký tip ?

chilli009
12. pro 2011

@montysek Koukala jsem, že se chystáš na IVF ? držím pěsti //