CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
1. bře 2012

Nikdy sem na Boha nevěřila, ale asi začnu a musím uznat že je spravedlivý. Vykoukli na mě // 😀 😀 😀 1. březen 2012 pro mě bude tím nejšťastnějším dnem 🙂 🙂 🙂 Já jsem tááááááááák ŠŤASTNÁ 😀 😀 😀

antana123
1. bře 2012

@petrufa86 gratuluju 😵 😵

petrufa86
1. bře 2012

@antana123 děkuji 😀 😀

antana123
1. bře 2012

@petrufa86 super dálnice 😵 😵 😵 😵

littlemousecz
1. bře 2012

@petrufa86 obrovská gratulace, to je dálnice jak blázen, tiše závidím a moc ti to přeju.

petrufa86
1. bře 2012

@littlemousecz děkuji, taky se dočkáš, neboj. Podívej na mě, já házela už flintu do žita a jak to dopadlo. A je fakt, že při tomhle druhým transferu jsem to nějak extra neřešila, jen mě občas přepadaly depky a jak to dopadlo??? 🙂 🙂 takže si pamatuj, vždy hlavu vzhůru

littlemousecz
1. bře 2012

@petrufa86 já zatím flintu do žita neházím, jen mě už doslova s...re, že pořád čekám na tu genetiku, na mail žádná reakce a telefony nezvedá,tak nevím, co si o tom mám myslet 😖 Už jsme mohli v březnu začít a takhle je to v háji. Navíc mám depku, protože nevím, jestli teda jsme OK nebo ne.Každým dnem přijde mrcha, je mi blbě, jsem podrážděná a musím se hodně kontrolovat,aby to neodnášeli všichni okolo.A taaaak hrozně pomalu mi utíká pracovní den.

petrufa86
1. bře 2012

@littlemousecz jojo, tohle je prostě naprd. Když prostě něco potřebuješ tak se to zpozdí. Jako já když potřebovala v lednu MS a ona nedorazila a musela jsem jít na vyvolávačku.
Dneska to je den: // na testu, dneska to jsou přesně 2 roky kdy sem vysadila prášky a ... 🙂 takže naše cesta za mímem trvala přesně 2 neuvěřitelně dlouhý roky 😖 😖

littlemousecz
1. bře 2012

@petrufa86 jo, nejhorší je čekání a nejistota. já vysadila prášky v srpnu 2009, po svatbě a jak hezky jsem si to malovala, že na jaře už budu máma.... no nezadařilo se. v létě to budou tři roky, tak doufám, že už budu těhule

petrufa86
1. bře 2012

@littlemousecz jojo, taky sem si to tak malovala, to je nejhorší, když něco plánuješ, tak to nejde. Tuhle sem si říkala, že kdyby všechno šlo jak má, tak že jsem už klíďo mohla mít skoro roční mimčo 😒

littlemousecz
1. bře 2012

@petrufa86 tak tak. Ale nenadělám nic, můžu jen dál čekat, jak se to vyvine. No a když se nezadaří, tak se holt vrhnu do víru psychotestů a kontrol od sociálky a budu doufat, že na mě někde čeká človíček, kterýmu pomůžeme ke spokojenýmu životu.

petrufa86
1. bře 2012

@littlemousecz uvidíš, že se zadaří, neboj. 🙂 🙂 tak já si myslím, že teď bude adopce snažší, když chtějí zrušit všechny dětský domovy, ústavy a... Jen teda nevím, kdo si domů vezme postížebný dítě nebo cikáně.

anina32
1. bře 2012

@petrufa86 krásná dálnice 😉 kdy jdeš na krev? jsem zvedavá jestli bude jedno nebo dvě 😉

littlemousecz
1. bře 2012

@petrufa86 mě osobně by cikáně nevadilo, ale nevzala bych si ho z toho důvodu, že bydlím na vesnici a dívali by se na něj skrz prsty. nechtěla bych, aby to dítě mělo zkažený dětství jen proto, že je jiný. lidi nepředěláš. ve městě bych to neřešila, ale tady bohužel musím. Postižený bych si nevzala, na to nemám a hrozně obdivuju ty, kteří se o takový děti starají. Obecně je problém s tím, že většina párů chce adoptovat miminko. Větších dětí volných k adopci je docela dost, ale ty si nikdo nechce vzít.

petrufa86
1. bře 2012

@anina32 ztra, taky jsem zvědavá. A co ty, už jsi byla na tý plodovce?
@littlemousecz jojo, to máš pravdu, lidi nepředěláš. Já bych a to taky neměla, vzít si postížené dítě.

anina32
1. bře 2012

@petrufa86 tak držím palce at je HCG co nejvyssí 😉 ale dálnici máš jako jsem měla 13 den já, takže to bude dobrý 😉 na plodovku jdu 15.3, tak uvidíme jak to dopadne 😕

petrufa86
1. bře 2012

@anina32 v to doufám. když už sme si 2 roky počkaly 😒 tak hlavně, aby dobře dopadla. Kolik prosimtě stojí v Sanusu prvotrm. screening?

anina32
1. bře 2012

@petrufa86 To mi čekali tri roky 😨 Ten screening jsme platili 1400. Ted jdu v pondeli na druhotrimestralní mi budou brat krev, kvuli tem spatnejm vysledkum, ale ten uz se asi neplati. ani nevím ta plodovka jestli se bude platit.

petrufa86
1. bře 2012

@anina32 já myslím, že se platí jen ten prvotr.. protože to si necháváš dělat sama. druhotrmi, plodovka a tohle už se neplatí. Pak jedině kdyby jsi chtěla ještě 3D nebo 4D UTZ, to je taky nadstandart. tak mě to je jedno, mě ten prvotr. proplatí pojišťovna, takže je jedno kolik to stojí. 😉

anina32
1. bře 2012

@petrufa86 to se máš, VZP to neplatí.

petrufa86
1. bře 2012

@anina32 já sem u český průmyslový. Přispívá 1500 na ten screening nebo to můžeš využít na těhu cvičení, předporodní kurz, plavání atd. Pak 500 Kč na kosmetiku pro mímo a 1000 kč na očkování. + až ho půjdu zaregistrovat, tak plíny a taky nějakou kosmetiku. 😉

lca180
1. bře 2012

@petrufa86

Ahoj,koukám,že máme podobný osud. Já byla taky na ET 17.2. v Sanusu v HK a taky mám dvě // 😵 Bylo to moje první IVF,po 4 IUI a 3,5 roku snažení.Blahopřeji!!! 🙂

petrufa86
1. bře 2012

@lca180 u nás to taky bylo naše 1 IVF a máme ještě 2 mražáčky. IUI jsme neabsolvovaly, šly jsme rovnou do IVF. A kolik jsis nechala zavést mimísků? A když jdeš na krev? Taky zítra?

lca180
1. bře 2012

@petrufa86
2 🙂 taky stejně 🙂 Byly 10-12buněčné a doporučila to lékařka.Krev taky zítra 🙂 Doufám,že se nezklamu.Nepostřehla jsem kam chodíš,ale asi do Pardubic,že? Já do HK.

lenda01
1. bře 2012

@petrufa86 @lca180 holky obema vam gratuluju oooobr moc 🙂 na me vykoukly dve // ted v pondeli a ani jsem v to neverila, protoze po 3,5 letech snazeni, dvou IVF a jednom IUI se zadarilo prirozene ... jenze jedno zamlkly tehu uz jsem si prozila, takze ani nedejcham 🙂

lca180
1. bře 2012

@lenda01
Tak se drž.Já jsem sice nadšená,ale mám hrůzu z toho o,co se může stát ☹ Řeším jestli jít do práce,nejít,c mi bude doporučeno apod.Jinak trutnovačka zdraví trutnovačku 🙂 Docela náhoda 🙂

lenda01
1. bře 2012

@lca180 jeee tak to zdraviiiiim taky 🙂 to je docela nahodicka 🙂 ja teda po IVF do prace nechodila, ale ted normalne chodim...sice me to v praci stve a obcas se tam rozciluju, ale doma bych se zblaznila uuuuplne 🙂

lca180
1. bře 2012

@lenda01
Jo,já jsem taky po IVF doma a už bych šla do práce,takže ti plně rozumím.Je to šílený,taková trochu sociální izolace,ale zas jestli doktor doporučí být doma,tak poslechnu. 😉

lenda01
1. bře 2012

@lca180 ke komu v Sanusu chodis? ja k primari Stepanovi a ted kdyz jsem objevila ty dve // tak jsem se k nemu objednala a jdu tam az 21.3. to do ty doby zesiliiiim a okousu si z nervu svoje gelovy nehty 🙂 jestli uz neschopenku mas, tak ti ji rusit nebudou, jen ti pripisou i vychazky jestli je jeste nemas 🙂

lca180
1. bře 2012

Jojo,k primáři Štěpánovi,ale přitom jak se tam střídají a jsou a nejsou už jsem byla u všech 😒 Z té organizace v Sanusu jsem zklamaná.Jojo,vycházky jsem si vyžádala po ET,primář mi totiž doporučil neschopenku už po odběru.Proč,nevím.Nevíš kdy jsou výsledky z krve/HCG?Ten den?Já jen,že jdu zítra a doufám,že nebudu čekat do pondělka.A myslíš,že mě pozvou na další kontrolu k nim anebo rovnou předají do TU?