CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

skol
20. zář 2010

@rvasata ahooj🙂,no já mám zase na delší dobu vybráno...

skol
20. zář 2010

nějak stárnu a ten alkohol mě docela vyřídil

skol
20. zář 2010

holky já bych tak chtěla být doma, nějak mě ted ta práce nebaví, vedení se hádá, uplně se upínám k tomu, že chci otěhotnět a odejít co nejdřív, neřešit problémy, být v klidu..ale bohužel se nedaří, já si prostě nedokážu nařídit si,abych na to nemyslela,že chci být těhotná

toma75
20. zář 2010

@skol ahoj,tak ja mam stejnou naladičku co ty,už se nemužu dočkat až v praci oznamim ,že jsem těhotna a už nepřijdu.Vim,že by mně doktor nechal doma,jsem stara,mam 35. 😒

rvasata
20. zář 2010

@skol Tak ono se toto ani neřídit nedá.Psychika je svinstvou a touha je zrádná..

skol
20. zář 2010

@toma75 ahoj,já budu mít zase vysokej tlak (teda už mám vyšší), takže čekám že od začátku budu taky doma a hlavně teda chci,protože se v práci docela stresuju a to mi moc nepřidá

skol
20. zář 2010

@rvasata když si uvědomim,že už to v únoru bude 3 roky co se snažíme,omlouvám se vám holky za tu blbou náladu,ale občas to na mě padne, o to víc, když se to sere v práci

rvasata
21. zář 2010

@skol Vůbec za nic se neomlouvej.Od toho jsme tu a hlavně takové nálady máme každá.Nejseš v tomhle směru v tom sama.Já se jen zeptám.Teďka nevím nějaký co máš před sebou a za sebou????

lintea
21. zář 2010

Ahoj, mě včera bolela po dlouhý době hlava, tak jem zalehla, ale vyspala jsem se z toho tak to snad dneska bude dobrý. Přemýšlím jestli mám zítra testnout,holky kdy jste testovaly vy?
@rvasata ty jseš teď po KETu a chystáš se na další nebo jsi měla pauzu, nějak se v tom neorientuju 🙂
@skol přesně jak píše rvasta, na každou to někdy padne, já toho mám v práci taky plný zuby, takže se těším až to tam zabalím, a na jaře jsem vůbec měla hroznou depku.

evik31
21. zář 2010

Ahoj zdravím tak jsem z práce doma(konečně) 😝
@rvasata převážej mě proto,že já to mám blíž do Dvora tam a zpátky mě doveze sanitka tak to neřeším a manža to má pro mě mě pak blíž 😉
jinak si myslím,že po ivf by měla být doma každá to už by se mělo brát jako rizikové né,no já budu doma určo je mě 31,mám namahavou práci,a cukrovku tak jsem jasná páka 😀 ještě se to povést teda 😔
@toma75 piráti z karibiku joooo 😀 to musela být prdel vcelku
jinak od té doby co mě řekli,že ket nebude jelikož nejsou mražáčkové tak mám taky náladu na kulový 😒 a ted ještě ty ledviny bléééééé 😝
@lintea já testila už 7 den po et,ale doporučí spíš ten 12den

skol
21. zář 2010

ahoj holky, to ej venku krásně, co...

@rvasata mám za sebou 2 IUI a tenhle měsíc ho dáme do třetice, říkám si..do třetice...to přece už musí klapnout a kdyby náhodou ne,asi si dáme chvilku pauzu a nebudu to řešit. dík za podporu, dnes už je mi líp,ale včera to na mě teda sedlo, dlouho mě nepřepadla taková depka

evik31
21. zář 2010

@skol jo venku je nádherně čekám až dorazí manža z práce dopeču žemlovku a vyrazíme někam ven ještě si užít sluníčka 😀
do třetice všeho nejlepšího to musí klapnout 😉

skol
21. zář 2010

@evik31 ahoj Eviku🙂, viď, já si taky říkám že přece nemůžu mít takovou smůlu 😉 ale když jsem tam šla na 1 IUI tak mi ta laborantka povídá...kdyby to nedopadlo tak si z toho nic nedělejte, máme tu paní u který se to povedlo na 14tý pokus....tak mi stuhnul úsměv

lintea
21. zář 2010

mě jde ten kůň dneska hrozně pomalu 😠
@evik31 no, uvidím jak dlouho se udržim 😀 jinak teda koukám, že máš i cukrovku, to toho opravdu nemáš málo.Musíš si píchat?
@skol uvidíš, třeba to opravdu do třetice klapne, navrhoval vám dr. pak nějaký vyšetření, když to nepůjde?
Já jdu taky na vzduch, jsem teď tak líná až hrůza, tak spoň zalejt kytky 🙂

skol
21. zář 2010

@lintea ahoooj, mně to jde taky strašně pomalu. z těch vyšetření...zatím mám za sebou hormonální profil, který ej naprosto v pořádku, navíc jsem teda na začátku roku otěhotněla,takže doktor vychází z toho že to půjde..takže an dalším postupu jsme se zatím nedomlouvali

skol
21. zář 2010

tak holky mizím z práce když je venku tak krásně....jdu s kámoškou ještě někam na zahrádku na kávičku🙂, mějte se hezky, zatím pa

rvasata
21. zář 2010

@lintea Já jsem měla puazu po Ketu a byla jsem na laparoskopii a teďka čekám na MS a pak hurá do Ketíku a teďka už prostě poslední 😠

rvasata
21. zář 2010

@skol Taky si říkám do třetice všeho dobrého.Takže je to jasný.Prostě tentokrát nám to vyjde

rvasata
21. zář 2010

@evik31 čauky.no jasně,že budeš doma.Kam by jsi taky chodila,že. 😀

lintea
21. zář 2010

@rvasata já si taky říakám,že by to do třetice mohlo vyjít 😉 ty teď chodíš do práce nebo jsi s malou doma?

evik31
21. zář 2010

@lintea no málo toho zrovna nemám podědila jsem jí po tatkoj,ale beru jen tabletky má ji nízkou,ale po dobu těhu bych si asi píchat musela ,nejdřív by zkusily co by semnou dělalo kdybych léky vysadila a jinak bych to těch 9 měsíců musela vydržet s perem no už si to nacvičuju při ivf 😉
@skol na 14 pokus no to by mě asi jeblo a to měla pořád jen IUI jo proč nezkusily IVF třeba by se jí zadařilo dřív 😒
@rvasata no doma budu od 1.10. až budu mýt nástup do špitálu 😀 po zákroku budu asi 14 dní určo a pak se uvidí 😎

lintea
21. zář 2010

@evik31 to teda nezávidím, mě vždycky stačí to píchání pár dní, a to jsem taky vždycky měla to pero 😅
to by se ti ta neschopenka pak mohla zrovna prodloužit i na ivf, já při 1. byla doma už od po pár dnech co jsem začala píchat 😉

lintea
21. zář 2010

kurňa mě tak bolí břicho, mám strach,že na ten test ani nedojde.Já vím, dokud to nedostanu mam bejt vklidu, ale jde to těžko a to si vždycky říkám,že nebudu panikařit 😀

lintea
22. zář 2010

ahoj holky,
omlouvám se za ten poslední příspěvek,ale včera to bylo bylo už hodně, a dneska je to podobný, takže dělějte že jste nic nečetly 😀
Dneska je zase nádherně, tak asi vytáhnu hafana na procházku, spala jsem skoro až do desíti, hrůza.Teď mě z toho dlouhýho ležení bolej záda 😕

evik31
22. zář 2010

@lintea ahoj to je v poho 😀 to já bych tu mrchu ted docela potřebovala a zase se fláká 😖
a kdyže budeš testit 😀

evik31
22. zář 2010

jinak samozřejmně zdravím všechny ostatní 😎

lintea
22. zář 2010

@evik31 měla bych testit až v sobotu, ale dneska jsem to už nevydržela, zatím tam jsou dvě krásný čárky tak uvidíme jak dlouho vydrží tentokrát 😉

evik31
22. zář 2010

@lintea no páni tak velká gratulka,ale to bys měla psát vesele to je přeci paráda,že to vyšlo a je tam dálnice budeš tady první těhule to je přeci super moc ti to přeju 😀

skol
22. zář 2010

ahoj holky,
lintea..no páááni, ty nám to tu napíšeš mezi řádky jako by se nechumelilo (teda tak se to ymslim říká, když kouknu z okna,asi jsem měla použít jiný slovní obrat🙂....
gratuluju a držím palce at je vše v pořádku, jak píše Evik, si tu první těhule a myslim že potřebujem dobrý zprávy...

lintea
22. zář 2010

@evik31 děkuju, ale zatim to beru s rezervou, já ho měla pozitivní po každým ivf, jen se to pak pokazí když mám jít na krev 😠 teď si říkám ,že by to třeba mohlo vyjít, poprvé jsme měli pěkný embrya a pořád mě bolí břicho, to jsem před tím neměla.