• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

22. července 2017 
@teckovanaorchidej a to se už musí chodit?a už si na tom někdy byla?je to bolestivé vyšetření?
27. říj 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka ptala jsem se těhulek, a prý se to dá vydržet, tak uvidíme
27. říj 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej hold to vydržet musíme... :wink:
27. říj 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ženské vydrží hodně ne??
27. říj 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: @mufinka0 ahoj mufi.. :wink:
27. říj 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se cítím nafouklá jak balon,všechny kalhoty mám na těsno některé už ani nedopnu no paráda... :angry:
27. říj 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka no dyt to je paráda ne :sweat_smile:
27. říj 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka tak to má být, taky jsem nic nedopla, neboj, všechno klape :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no paráda jo ale za chvíli si nemám co obléct... :grinning:
27. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka dokoupis :grinning:
27. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka : přesně tak, máme holčičku z třetího ketu (1 IVF, když nepočítám stopnuté IVF kvůli hyperstimuláku...), takže se nám zadařilo na čtvrtý pokus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2010 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina : myslím, že agolutin ms neblokuje, jediné ten druhý lék.... po injekci agolutinu buď dostaneš ms, když nejsi těhu (způsobí nárůst sliznice) a nebo nedostaneš ms, protože jsi těhu (podporuje sliznici...). Jedině ty druhé léky, ale nemám s nimi zkušenosti, bude to něco na způsob utroše nebo prednisonu? Já tyhle neměla....
28. říj 2010 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooojte holky tak dnes sem pospala až do pů5h.to je co ...jinak každý den budíček v půl 3h.. :grinning: :grinning:
28. říj 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhaanka ahoj, jde o estrofem
28. říj 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka ahoj jezulinko!
28. říj 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahojky už vyspaná?já od půl 5 vzhůru...ted si čtu a dívám se k tobě na ty fotky...
28. říj 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka :slight_smile: jj, vyspaná, ale o půl páté jsem měla ještě půlnoc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni dala jsem tam ještě jednu fotku ale minule mi manžel tu fotku upravil on umí fotit on je profik já to neumím je nějaká vybledlá ve skutečnosti je lepší :grinning: :grinning: no ale je už stejně silná jako testovací tak snad ok...co? :astonished:
28. říj 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka ta poslední fotka je parádní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: myslím, že snad ani lepší být nemůže :wink:
28. říj 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni myslíš?no je už stejně jak ta testovací tak asi více fialová být už nemůže ted jen at se drží..... :wink:
28. říj 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka nemyslím, vím :wink: je fakt kráááásná :dizzy_face:
28. říj 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni a co plánuješ na dnešek?vypadá to že bude pěkně slunečno já se půjdu odpoledne projít sice sama manžel je v práci ale co už... :frowning2:
28. říj 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak díííky.. :slight_smile:
28. říj 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka já se asi budu trochu flákat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě nebudu dělat nic, jen tak odpočívat a možná taky na prochajdu. Sluníčko svítí fakt krásně, takhle je všechno hned veselejěí :slight_smile:
28. říj 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, no jak pro koho. :frowning2: Před chvílí mi volal prim.Otevřel místo embryoložky a sdělil mi, že se všechna embrya přestala vyvíjet... :cry: :cry: Takže všechno je pryč a teď se musíme objednat na nějaké genetické testy....
28. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka ahoj fakt?to je smůla,je mi to líto...ale neboj oni vám udělají vyšetření všechny a příště to už bude na jisto...to se stává často...to je mi líto ale nesmutni uvidíš bude líp...my to tak měli taky po prvním ivf... :confounded: :confounded:
28. říj 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Kačenečko, to je mi moc líto :frowning2: bude to znít krutě, ale věř, že je lepší, když se embryjka zastaví ještě před ET... Kolik z nás si oddychlo, když k transferu došlo, dokonce jsme se dočkaly i těch dvou čáreček, a nakonec nás to srazilo k zemi :frowning2: Věř, že testy ukáží problém a bude se bojovat o to líp! Posílám pohlazení a nevzdávej se, je to boj, který musíme vybojovat všechny!
28. říj 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji holky, momentálně je mi pořád do breku a bude asi chvíli trvat, než se z toho vzpamatuju, ale asi je fakt lepší, než kdyby se to zastavilo po ET. Akorát že jsem s tímto koncem popravdě moc nepočítala... :frowning2: Ale nechápu, co v nás teda může být, proč?
28. říj 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka jak ti je víme všechny :frowning2: a taky víme, že jediné co teď můžeš je poplakat si... :frowning2: Mně potom moc pomohl dr.Fr. při auditu po prvním i druhém ivf - rozebral to se mnou takovým způsobem, že jsem dostala chuť to zkusit znovu, i když po tom neúspěchu jsem si vždycky řekla dost... Uvidíš, že to bude lepší, ale chce to čas... Udělají vám testy, ukáže se, na co se mají zaměřit, a když se zjistí příčina problému, tak jde potom všechno o moc líp :wink: Nebo, a v to pevně doufám a moc ti to přeju, se zjistí, že problém v genetice není, takže odpadne stres z toho, že něco by špatně být mohlo. I to pomáhá :slight_smile: Doktoři budou vědět co a jak a příště už to půjde líp! Je to blbý, ale i já se vždycky i v tom nejhorším snažím hledat něco pozitivního - jinak bych se asi zcvokla... Když jsem po 1.IVF měla jen jediné vajíčko a jediné embryjko, tak jsem se snažila radovat z toho, že se vyvíjelo a k ET šlo v pěkném stádiu (i když TT byl nakonec neg.). U 2.IVF jsem měla radost z toho, že embryjka byla 3, a dočkala jsem se i těch //, i když jen na chvíli (biochem.). To jsem si zase říkala, že je důležité, že embryjka vznikla a vydržela až do //. No a napotřetí už to vyjde :slight_smile: Tak zkus myslet na to, že je pozitivní, že jsi reagovala na stimulaci - vajíčka vznikla a byla zralá, to je přece taky úspěch!!! Radúzka třeba taky nedošla k ET, protože všechna její vajíčka byla nezralá, takže ani embryjka neměla... Prostě to chce u někoho víc času, ale uvidíš, půjde to! Zkus nemyslet na to "proč" a "proč my", prostě musíme koukat před sebe a věřit a bojovat :dizzy_face:
28. říj 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek