CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
ilaunica
29. říj 2010
@jezulicka da se rict , ze po treti ...po prve bohuzel nebylo co k transferu ... po druhe byly dve embryjka , ale nezahnizdilily se ... no a ted
jezulicka
29. říj 2010
@ilaunica ve čtvrtek 4.11. bojím bojím at je to vše ok...musíme doufat,... :-o
jezulicka
29. říj 2010
@pampeliska36 a proč ti nedají nějaké léky na sliznici?
ilaunica
29. říj 2010
@jezulicka jo jo musime doufat a to vsechny ...
kac3nka
29. říj 2010
@ilaunica Ahoj a co ti na ty bolesti potom řekli doktoři? Já teda doufám, že to tak hrozné nebude, když mi asistentka řekla, že to může bolet...
pampeliska36
29. říj 2010
@jezulicka no dali... to je marvelon (antiko) a tim se mi da sliznice do kupy tim... ze bude to dole vsechno odpocivat 🙂
pampeliska36
29. říj 2010
@ilaunica jinak ja mela mirne stadium OHSS takze ti muzu kdyztak pomoct v popsani sve bolesti. mela jsem tezke bricho. jakoby tezke kameny v brichu. zacalo me to tim, ze me bolel silene zaludek. vstavani z postele byla pro me muka... 😞 jinak se to postupne den za dnem zlepsovalo. samozrejme jsem mela i vetsi brisko, ale tak nad 3 cm a pak jsem jela na unicu, kde jsem dostala kapacku. chce to jen pit, pit, pit a pit.
ilaunica
29. říj 2010
@kac3nka nez jsem dorazila na kliniku tak to postupne odeznivalo , takze jsem se o tom ani nezminila ... myslela jsem si , ze je to normalka ... ba prave na podruhe jsem zjistila , ze to normalka nebyla... ja vzdy rikam ze zeny vydrzi vic nez muzicci 🙂 neboj vse dobre dopadne 🙂
ilaunica
29. říj 2010
@pampeliska36 asi tak nejak ../. jen ja vzdy na klinice se nezeptam na nic , protoze jsem jojo .... pan doktor mi vzdy pripadl jakoby nekam spechal dr. Otevrel .... takze jsem moc rada , ze jsem se ted prihlasila k vam , uz na to nechci byt sama
jezulicka
29. říj 2010
@ilaunica no to mám taky takový pocit z něho že vždycky řekne a hned chce jít...jako by spěchal..ale já jsem ho minule zdržela měla jsem asi 6 otázek tak ze mně šílel.... 🙂
raduza2
29. říj 2010
@nali1 no jo no jsem nedočkavá :-p ,ale tak ted už to vydrřím :-N
raduza2
29. říj 2010
@jezulicka ahojky jezuli ,lenča začala špinit cca přesně si to už nepamatuji 😉 ,hlavně klid
raduza2
29. říj 2010
@pampeliska36 ahojky Pampeli ,to mě mrzí ,potvora jedna sliznice ,ale uvídíš oni si tě nachystají a pak to půjde jak po másle ,akorát je škoda že to pro jistotu neřešili hned tak jak to mají v plánu ted
kac3nka
29. říj 2010
@pampeliska36 já mám břicho, jak kdyby mě někdo zmlátil a nebolí to akorát když sedím, ale mě to bolí pod pupkem a těsně nad to končí. Břicho si měřím pravidelně a zvětšilo se jenom o 1 cm, tak nevím. Asi to na každého působí jinak... :-|
raduza2
29. říj 2010
@kac3nka může se brufen ,nebo algifen a řekla bych že algifen kapky jsou nejrozumnější
jezulicka
29. říj 2010
@kac3nka algifen je výborný ten ti pomůže..ale můžeš cokoli od bolesti třeba čípky indometacin je taky výborný to ti ale musí předepsat gyndař...
jezulicka
29. říj 2010
@raduza2 já ti tak nějak ted dostávám strach...chvilku jsem v pohodě směji se a pak to na mě padne a zase mám depku....
nali1
29. říj 2010
@raduza2 taky se už nemůžu dočkat a jsem na ten čtvrtek docela zvědavá 🙂
ilaunica
29. říj 2010
@jezulicka no tak to ma byt ... 🙂 jeje jdu radsi varit nebo me Petr vynese v zubech az dorazi z prace .... tak zatim cauky
nali1
29. říj 2010
@jezulicka a nemůžeš si zajít třeba ke svému doktorovi,třeba bys byla klidnější 😉
raduza2
29. říj 2010
@jezulicka holka klid ,je to těžký,ale musíš se snažit bát v klidu ,jak říkám lenca i špinila
raduza2
29. říj 2010
@nali1 na kolik deš toho 4 ??
nali1
29. říj 2010
@raduza2 tuším,že tam mám napsané 13,30?
nali1
29. říj 2010
@raduza2 a Ty???
vodni
29. říj 2010
čau kočenky!
vodni
29. říj 2010
@pampeliska36 jej, tak to budeme nakonec v čekárně spolu 😉
raduza2
29. říj 2010
@nali1 12:45 ,tak to půjdeš asi po nás 🙂