CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ilaunica
29. říj 2010

@jezulicka da se rict , ze po treti ...po prve bohuzel nebylo co k transferu ... po druhe byly dve embryjka , ale nezahnizdilily se ... no a ted

jezulicka
29. říj 2010

@ilaunica ve čtvrtek 4.11. bojím bojím at je to vše ok...musíme doufat,... 😲

jezulicka
29. říj 2010

@pampeliska36 a proč ti nedají nějaké léky na sliznici?

ilaunica
29. říj 2010

@jezulicka jo jo musime doufat a to vsechny ...

kac3nka
29. říj 2010

@ilaunica Ahoj a co ti na ty bolesti potom řekli doktoři? Já teda doufám, že to tak hrozné nebude, když mi asistentka řekla, že to může bolet...

pampeliska36
29. říj 2010

@jezulicka no dali... to je marvelon (antiko) a tim se mi da sliznice do kupy tim... ze bude to dole vsechno odpocivat 🙂

pampeliska36
29. říj 2010

@ilaunica jinak ja mela mirne stadium OHSS takze ti muzu kdyztak pomoct v popsani sve bolesti. mela jsem tezke bricho. jakoby tezke kameny v brichu. zacalo me to tim, ze me bolel silene zaludek. vstavani z postele byla pro me muka... ☹ jinak se to postupne den za dnem zlepsovalo. samozrejme jsem mela i vetsi brisko, ale tak nad 3 cm a pak jsem jela na unicu, kde jsem dostala kapacku. chce to jen pit, pit, pit a pit.

ilaunica
29. říj 2010

@kac3nka nez jsem dorazila na kliniku tak to postupne odeznivalo , takze jsem se o tom ani nezminila ... myslela jsem si , ze je to normalka ... ba prave na podruhe jsem zjistila , ze to normalka nebyla... ja vzdy rikam ze zeny vydrzi vic nez muzicci 🙂 neboj vse dobre dopadne 🙂

ilaunica
29. říj 2010

@pampeliska36 asi tak nejak ../. jen ja vzdy na klinice se nezeptam na nic , protoze jsem jojo .... pan doktor mi vzdy pripadl jakoby nekam spechal dr. Otevrel .... takze jsem moc rada , ze jsem se ted prihlasila k vam , uz na to nechci byt sama

jezulicka
29. říj 2010

@ilaunica no to mám taky takový pocit z něho že vždycky řekne a hned chce jít...jako by spěchal..ale já jsem ho minule zdržela měla jsem asi 6 otázek tak ze mně šílel.... 🙂

raduza2
29. říj 2010

@nali1 no jo no jsem nedočkavá 😝 ,ale tak ted už to vydrřím 😅

raduza2
29. říj 2010

@jezulicka ahojky jezuli ,lenča začala špinit cca přesně si to už nepamatuji 😉 ,hlavně klid

raduza2
29. říj 2010

@pampeliska36 ahojky Pampeli ,to mě mrzí ,potvora jedna sliznice ,ale uvídíš oni si tě nachystají a pak to půjde jak po másle ,akorát je škoda že to pro jistotu neřešili hned tak jak to mají v plánu ted

kac3nka
29. říj 2010

@pampeliska36 já mám břicho, jak kdyby mě někdo zmlátil a nebolí to akorát když sedím, ale mě to bolí pod pupkem a těsně nad to končí. Břicho si měřím pravidelně a zvětšilo se jenom o 1 cm, tak nevím. Asi to na každého působí jinak... 😒

raduza2
29. říj 2010

@kac3nka může se brufen ,nebo algifen a řekla bych že algifen kapky jsou nejrozumnější

jezulicka
29. říj 2010

@kac3nka algifen je výborný ten ti pomůže..ale můžeš cokoli od bolesti třeba čípky indometacin je taky výborný to ti ale musí předepsat gyndař...

jezulicka
29. říj 2010

@raduza2 já ti tak nějak ted dostávám strach...chvilku jsem v pohodě směji se a pak to na mě padne a zase mám depku....

nali1
29. říj 2010

@raduza2 taky se už nemůžu dočkat a jsem na ten čtvrtek docela zvědavá 🙂

ilaunica
29. říj 2010

@jezulicka no tak to ma byt ... 🙂 jeje jdu radsi varit nebo me Petr vynese v zubech az dorazi z prace .... tak zatim cauky

nali1
29. říj 2010

@jezulicka a nemůžeš si zajít třeba ke svému doktorovi,třeba bys byla klidnější 😉

raduza2
29. říj 2010

@jezulicka holka klid ,je to těžký,ale musíš se snažit bát v klidu ,jak říkám lenca i špinila

raduza2
29. říj 2010

@nali1 na kolik deš toho 4 ??

nali1
29. říj 2010

@raduza2 tuším,že tam mám napsané 13,30?

nali1
29. říj 2010

@raduza2 a Ty???

vodni
29. říj 2010

čau kočenky!

vodni
29. říj 2010

@pampeliska36 jej, tak to budeme nakonec v čekárně spolu 😉

raduza2
29. říj 2010

@nali1 12:45 ,tak to půjdeš asi po nás 🙂

raduza2
29. říj 2010

😀 @vodni ahoooooooooj

vodni
29. říj 2010

@raduza2 ahooooj 😵

jezulicka
29. říj 2010

@vodni ahooooj

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru