• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
@raduza2 asi jo,ale nejsem si tím časem jistá.Je možné,že to je 12,30 ale to je zase nějaké divné.Možná budou 2 ordinace,protože původně podle MS jsem měla jít už 2 nebo 3.Proto mi posunuli i braní toho marvelonu.Asi mají před svátkama nával.
29. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka ahoj jezulko, pěkná fotečka :wink: Já myslím, že ty tvé výkyvy nálad (smích x depka), to je těhotenství jak vyšité :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já taky neměla žádné bolesti, jen mě občas v bříšku tak nějak dloublo, nebo spíš, občas takový jen pocit, ne bolest... Je to fakt strašně individuální, takže neboj, je to v nejlepším pořádku :dizzy_face: Jo a včera byl ten špenátový štrůdl :wink:
29. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no ted sem se chtěla zeptat jak dopadl oběd?takže jsi pekla?? :wink:
29. říj 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
pampel, no to je teda neposedná sliznice, tak přeju trpělivost, ať to rychle utíká
jezuli, klid, nešpiníš, nekrvácíš čárka sílí, tak v klidu čekej na utz, neboooooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile:
@ilaunica břicho po ET mě bolelo na mrchu taky, jako by měla dorazit a NIC :slight_smile:
vodni, radu, nali čau holky
29. říj 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nali1 je je a nebo tam mají opět zmatky ,už se mi to jednou stalo
@jezulicka no jo :slight_smile: říkala jsem si, buď půjdem na ten obídek a zůstane to jako chuťovka na večer, ale vonělo to tuze, tak jsme to snědli hned :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@vodni já mám dnes palačinky se špenátem a sýrem...polívku včerejší ale jsou v ní mrkve a z těch se mi včera udělalo zle takže všechnu mrkev jsem musela vyhodit ven...a to mrkev i dušenou miluji tak nevím...dnes mám zase tlaky v podbřišku snad je to norma... :astonished:
29. říj 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ahoooj mamčo :grinning:
29. říj 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 já myslím, že i tenkrát tam měli 2 ordinace souběžně, akorát my je trochu znejistěly tím, jak jsme chtěly obě k drF :wink: Doufám, že moc nával nebude před těsně svátky... nechtěla bych aby mi to nějak extra natahovali, mám to teď spočítáno přesně na týden před vánocemi :grinning:
29. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka palačinky? to jsem ještě nezkoušela, to musí být taky dobrůtka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tlaky jsou normální, to už budeš mít asi furt myslím - já tedy těhu nikdy nedotáhla do konce, ale určitě ti to tady maminy potvrdí :wink:
29. říj 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ahojky, tak snad jo...mám dnes trošku tlaky v podbřišku ale snad to je normální... :astonished: člověk už neví..
29. říj 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ty jo orchidejko, koukám ti to píše 12tt, to tak strašlivě utíká, co?
29. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka to může být, taky mě táhlo jakoby v kříži, navalovalo se ze syrových vajíček :unamused: :unamused:
29. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no utíká, však vám taky, neboj, vánoce jsou za dveřmi, včera jsem v Tescu v Campusu viděla vánoční výzdobu
29. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 tak pokud budou zmatky,tu chvilku si počkáme,že?
@vodni já měla původně začínat nějak s Tebou,ale nakonec se mi to posunulo,protože podle MS mi vycházel ET na 24-25.12.takže smůla,mají volno.Jinak mi Dr.Fr.nabízel začít až příští rok,tak to jsem odmítla. :slight_smile:
29. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no to mám taky ty tlaky v těch křížích to bolí jak lehnu a jsem v klidu tak je to ok ale jak stoupnu a jdu tak to chvilkama bolí... :unamused:
29. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no jo ,ale vem si že mi tenkrát volali abych pčijela o hodinu spíš :grinning:
29. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jj, taky jsem už viděla... ale poslední dobou mi ty vánoce úplně tak nějak utíkají :frowning2: prostě si vůbec neužívám takovou tu dobu před tím - víš co - takový to čekání na vánoce, kdy to všadě voní, člověk se těší... Teď je to furt jen samý shon :confounded: a o počítání cyklů ani nemluvě :unamused: Ale jsem ráda, že mi stimulka tak vychází s ET před těsně před Štědrým dnem, protože jinak bych asi měla zase větší depku - z 1.IVF bych totiž měla termín porodu 23.12....
29. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka jasně, vždyť tam rosteš :slight_smile: :slight_smile: , děloha se zvětšuje a dělá si agresívně místo :grinning: :grinning: :grinning:
klid, fakt se nestresuj, nebo si zajdi ke svému gyndaři, já taky nevydržela a 11.den po ET utíkala a už to bylo vidět na utz :slight_smile:
29. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2
@vodni holky,berete nějaké vitamíny,nebo listovku už teď?
asi tam pro jistotu zavolám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@nali1 ty jo, ať se mi opováží něco takovýho nabízet :angry: Já chci na vánoce ježíška do bříška a basta!
@nali1 já beru listovku ,E a Selen
29. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni přesně tak! Já už taky viděla černý scénař,jak se to posouvá. :sweat_smile:
29. říj 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 tak já od revize femibion 800
29. říj 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nali1 já beru jen listovku - brala jsem tu od firmy Medpharma - myslím je to nejvyšší, co jsem našla (800 mikrogramů). A teň už beru tu, co je na předpis (ta je 10 miligramů) - mám ji předepsánu od svého doktora. Manžel bere taky listovku (tu na předpis), a pak chudáček ještě selen, zinek, vit. C, vit E, L-carnitin, L-arginin, koenzym Q-10 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 já na to kašlu,stejně máme ještě spermiogram a na ten se přece hodku čeká,ne? Tak je možné,že půjdeme až na 14 nebo tak nějak.
29. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nali1 a nalinko, jak to teda máš - se vás tu vyvrbilo víc a já nějak ztrácím přehled :stuck_out_tongue_closed_eyes: - Marvelon začínáš kdy?
29. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni já vidím,že jsme všechny stejné. :grinning: Ty naše chudáky cpeme vším co se dá.Někdy se divím,že neprotestuje :sunglasses:
29. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nali1 hele, ještě si tam zavolej - na netu píšou, a taky mi to jednou v začátcích říkali, že když jdeš na spg, tak že se má přijít hodinu před termínem, na který jste objednaní...
29. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek