CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
15. lis 2010

@teckovanaorchidej ty jo tak to je blbé

raduza2
15. lis 2010

@vodni já jim přeci věřím 😀

vodni
15. lis 2010

@teckovanaorchidej chjochjo, to je fakt blbý ☹ tak hlavně, ať to zabere a není to ten slepej ☹

teckovanaorchidej
15. lis 2010

@vodni pěkný, ale litr za halenku, no, nevím, zdá se mi to moc ☹

vodni
15. lis 2010

@raduza2 já vím, ale musíš jim hodně fandit 😀 ale ty raději neskotač, protože musí mít taky klid, aby neruply 😀 takže s mávátkama a fáborkama atd. (hip hip ... hurá... folíci jedou .... tradá...) budu kolem komplu máchat jenom já a ty folíkům jen pěkně povídej, jaká je ta vodní teta praštěná 😉

vodni
15. lis 2010

@teckovanaorchidej jo, je to poněkud mimo obzory, ale tak nějak inspiračně se mi tam pár kousků líbí 😅

raduza2
15. lis 2010

@vodni tak jsem se upřímě zasmála a nahodou zpávat jim nemám 😀 😀

raduza2
15. lis 2010

@teckovanaorchidej ale jsou to pěkný hadříky 😉

teckovanaorchidej
15. lis 2010

no jo, ale já to potřebuji zkusit, s mou nestandartní postavou, fakt je, že by se dalo vybrat.

vodni
15. lis 2010

@raduza2 ty jo, to jako chceš říct že jim nezpíváš?! 😠 😠 😠 Matko, honem začni!!!!! 😉 A pěkně tu našu: Vstávejte folíci holala, budou z vás pěkný vajaja, klubte se folíci tradadá, ať jsou z vás ze všech embryja!!" 😉

raduza2
15. lis 2010

@teckovanaorchidej ty seš prqštěná jaká nestandartní postava 😀

raduza2
15. lis 2010

@vodni dobrý umí teta 😀

vodni
15. lis 2010

@teckovanaorchidej já to taky přes net nerada nakupuju, u každé značky nebo v každým obchodě mám vždycky jinou velikost 😖 A taky mě většinou zklame matroš, když si ho nemůžu dopředu osahat 😝

vodni
15. lis 2010

@raduza2 😀 no jo, to musí být 😉 Ať jim to pěkně jde 😎

raduza2
15. lis 2010

@vodni jasný že musí ...a stěma hadrama je proavda taky si je musím osahat

vodni
15. lis 2010

@raduza2 na druhou stranu, jde to vrátit že... 😎

teckovanaorchidej
15. lis 2010
simpatica
15. lis 2010

@teckovanaorchidej

Ahoj, tady simpatica. Uz jsme si psaly, ja jsem taky ve 14 tydnu - ale po prve v zivote. Mne je taky vsechno male, tak jsem si zatim koupila upletove saty, ktere nosim, ale kalhoty se mi nedari koupit. Mam pocit, ze mam jeste male bricho, abych sla do obchodu s tehotenskou modou, to by asi ty prodavacky koukaly, ze chci tehotenske kalhoty, ale zase vacsi cislo kalhot v normalnim obchode mi je vsude velke i dlouhe a v pasu je nezapnu.
Ani svuj kabat nemohu zapnout, no a proste nemam vubec zadne kalhoty.

vodni
15. lis 2010

@teckovanaorchidej hmmmm, taky bych si vybrala... teď ještě ten břuch abych nějak zaopatřila (resp. koukám, žže některé ty kousky by mi byly akorát už teď 😝)

raduza2
15. lis 2010

@teckovanaorchidej ten bazárek je dobrej

teckovanaorchidej
15. lis 2010

@vodni holky, vy těm folikulům fakt pějete a fandíte? 😕 😕 😕 No já nevím, připadá mi to trochu, jak to diplomaticky vyjádřit..... 😕 😕
Já při stimulce v červenci ještě vyhulila tak dvě cigára. No obdivuju vás, to se vám ty foly budou zvětšovat a zrát jedna radost. 🙂 🙂

vodni
15. lis 2010

@simpatica Ahoj, kámoška to řešila dlouhou dobu tak, že nosila staré rifle s rozepnutým poklopcem 😀 provlíkla si špagátek místo pásku, aby gatě nespadly a hodila přes to delší svetr 😎

vodni
15. lis 2010

@teckovanaorchidej tsssss, ty diplomate.... znáš nás přece, my se musíme nějak zabavit 😎

raduza2
15. lis 2010

@teckovanaorchidej no jo no z našema HP je musíme trošku povzbudit ,aby nebyli tak lenošný 😀 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
15. lis 2010

@simpatica doporučuju Litex těhu rifle, příjemné, elastické a prodavačka byla úplně v poho, to bych neřešila.

raduza2
15. lis 2010

víte jak se to říká : pič...,bygbít a trenky do zvonu

vodni
15. lis 2010

@teckovanaorchidej a hlavně se musíme povzbudit samy, jinak by to bylo na picnutí se 😠

vodni
15. lis 2010

@raduza2 😅 😕

teckovanaorchidej
15. lis 2010

@vodni do starých riflí i s provázkem už dávno nenarvu pozadí, třeba sympatica je na tom lépe, kolik jsi přibrala?
Já 10 a zatím se to zastavilo, do ničeho už se fakt nevejdu.

raduza2
15. lis 2010

@vodni no co no ty jsi to ještě neslyšela ?? 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru